Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pityu1973
#6406
mi is élveztük kár hogy kirúgott minket

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6405
üdv hendrichharcos velünk játtszottál tegnap

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

hendrichharcos
#6404
most megnyugodtam hogy nem kell szétvágnom a gépet mert már azt hittem az a rossz!! Végre lenne idõm most mag beadják az unalmast de persze hogy vasárnap!!!! Tegnap magyarokkal játszottam-jó volt egész más! Remélem egyre többen leszünk-bár ilyen SZOLGÁLTATÁSSAL!!?????

#6403
Éppen áll a BF 2142 Master server. Próbálkozz késõbb. Esetleg holnap.

HTW Negat

#6402
AE 86
#6401
bocs hogy zavarok de a bf 2142-be bejelentkezek(demo<#szomoru1>)és csatlakoznék a nevemmel és ki írja hogy a EA master megszakadt!!!
már kétszer újra telepítettem!!!!
mit csináljak????
elõre is kösz

zsuskoo
#6400
Nektek se megy, mán<#guluszem1>én + aztat hittem csak nálam nem klappol minden!

tojas1
#6399
<#gun>

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#6398
<#gun>

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#6397
Amúgy miért nem tudok csatlakozni

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#6396
Jó vicc öcsém!!!

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

czky
#6395
Ejnye!<#ejnye1><#idiota><#nyes>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6394
Letölthetõ az új PATCH!

Carlos HUN
#6393
Nagyon nincs itt élet<#nemtudom><#nemtudom>

#6392
XD köszi, de én valahogy magyarra gondoltam 😄 <#vigyor1>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

gecc
#6391
google jó barát <#lookaround>

gecc
#6390
<#eplus2>

gecc
#6389
Az a NDK turmixgép, nem <#hehe>

#6388
Az a GPS féleség mit is csinál? Amelyik asszem a rakétavetõseknek van, és ilyen GPS szerûség, kihajtja az antennát azt le lehet dobni, az mi? A környéken megmutatja az ellenséget meg ilyeneket, vagy mi? THX elõre is <#confused>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

czky
#6387
Megoldottam a problémát.
Visszaraktam az XP-t!<#circling>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

Carlos HUN
#6386
Vista alatt nekem nagyon gyengén futot annyi bajom volt csak vele

czky
#6384
Pár napja feltettem a Vista-t. A játék elején elég furán akad a game 1-2 percig, utánna jó lesz folyamatosan. Kicsit hosszabb játék után ha ki akarok lépni, akkor azonnal megfagy a béeff és csak ctrl+alt+delete-el lehet bezárni.
Használ még valaki visztát? Ha igen, neki nem csinál ilyet?

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

#6383
Nekem 8, de még a dutch vagy melyik BF2142 bemutatóban is benne van, amit egy gyerek a játék közben csinált. Ismétlem: benne van... <#violent>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

uHs Gerzson
#6382
El sem tudod képzelni mik történtek BF2 alatt és ezalol a BF2142 sem kivétel <#eplus2>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Kovács legény
#6381
ahogy gondolod,<#eplus2> mi szoltunk

www.czekoart.hu

gecc
#6380
Az ördög nem alszik <#eplus2>

#6379
De már biztosan nincs semmi baja a JÁTÉKBAN van, és bizony csöppet sem ilyeneket csinál, hanem vízszintes egyeneseket, OLYAT AMILYEN A JÁTÉKBAN VAN IS! <#nevetes2>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

czky
#6378
Pedig jó márka. Mondjuk az én msi 7600gt-m is úgy kezdte h szar volt. Az a nagy piros verzió volt a nagy hûtõvel, és kicserélték a kis zöld, ócska hûtõsre... <#zavart1>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

gecc
#6377
Ez itt <#vigyor2>

czky
#6376
Hát ez szomorú!<#wow2>
Milyen márka volt?

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

gecc
#6375
Na még egy <#vigyor5>

gecc
#6374
Az én 7600gt egy hetes volt <#hehe>

Kovács legény
#6373
én szóltam<#miaz>

www.czekoart.hu

#6372
He he he, elégé új ahhoz, hogy tönkremenjen... HA HA HA <#mf1>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

pityu1973
#6371
Kösz az infót

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

gecc
#6370
<#nevetes1>

Kovács legény
#6369
Ti is haljátok ahogy serceg Ádám videokártyája?

www.czekoart.hu

Kovács legény
#6368
ne higgyé nekik ,átakarnak verni ,hogy azt hidd minden a legnagyobb rendben van ,de NINCS!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ<#idiota><#zavart1><#zavart2><#buck>

www.czekoart.hu

#6367
Huhh, KÖSZÖNÖM mindenkinek <#eljen>, mert már nagyon idegesítettek a gyerekek, õk térítettek el az igazságtól. <#nevetes1> Akkor tehát megnyugodtam...<#smile>

Intel P4 HT 3.06 Ghz, Intel 865GLC, Sapphire Radeon X1300 Pro, 4x512MB Samsung RAM (DC)

kBagyula
#6366
Nekem 1 hónapig nem volt netem majdnem, mégis játszottam master szerver nélkül - szingliben - igaz elég uncsi volt.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

zsuskoo
#6365
Ne parázz! az EMP gránát erre van kitalálva megbénítja az elektromos szerkentyûket jármûvek, sisak ilyesmi ilyenkor nincs más csak fuss. ugorj ki a gépbõl és menekülj elmúlik nem sokára. Ha te dobod a célra könnyebben támadható mert nem tud célozni pontosan a gyalogos a mundró, ha jármûben van akkor meg nem lehet irányítani.

zsuskoo
#6364
Szeva! A játék alapvetõen csak a ms-el ( master server ) kapcsolatban mûködik ha feljelentkezett és bejelentkeztél utánna tucc nyomni single-ben! csak így megy!

Kovács legény
#6363
naugye montam én<#vigyor2>

www.czekoart.hu

czky
#6362
Fúúú! Igazad van. Megnéztem és jópár helyen megvan barnulva a nyák, és az össze kondi olyan púpos rajta mint kvázimódó!<#idiota><#nyes>

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

Kovács legény
#6361
neked rossz a vidikarid<#hehe>

www.czekoart.hu

czky
#6360
Nyomjál gyorsan ENTERT!!! és gyorsan eltûnik!

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

czky
#6359
Nálam is ilyen. Mivel az elekromágneses bénító cucc (ilyet tud még lõni az APC, meg ugye EMP Strike), direkt az a lényege h az elektromos dolgokat megzavarja - jármûvek leállnak, irányíthatatlanok lesznek - és hasonlóan hat az emberen lévõ elektromos dologra (sisak). Ezért kezd csíkosodni, meg elszínezõdni a kép, amikor kapsz ebbõl az áldásból. 😄

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

pityu1973
#6358
Én az újra élesztéssel küszködök. Ha újra élesztenek bejön a térkép meg a squad lista és nem látok semmit mundik ki kell kapcsolni. Persze ezalat szépen levadásznak. Igy kárba vész az újraélesztõ munkája. Mert ugye õ igy sebeszhetõ marad ezalatt.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6357
Ez a jelenség nálam is van de eltûnik egy idõ után szeríntem benne van. Várni kell míg a bénító hatása elmulik. Gondolom pont ez a cél.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!