16212
Battlefield 2142
  • w77d
    #8363
    köszi, asszem akkor először beszerzem a demót
  • czky
    #8362
    Kár.
    Persze hogy jó a 32 bites. Esetleg megpróbálhatnád kicseréltetni 32 bitesre. Bár erre szvsz nincs lehetőség sajna.
    Most nézem, hogy a ramjaid miatt se lenne jó a XP (max 3gb-ot kezel).

    Mindezektől függetlenül próbáld ki a játék demóját, mert ha az megy, akkor a játék is fog (szerintem). Amúgy nemsokára jön egy új patch a játékhoz. Talán segít valamit a Vistás kehéken!
  • w77d
    #8361
    de fizettem, nem is keveset
    a 32 bites vista is jó a konfigomhoz??
    az xp-t nem hizem hogy vissza rakom, mert nemsokára jönnek a dx10-es játékok és tudtommal az xp nem támogatja a dx10-et
  • czky
    #8360
    Ugye nem adtál pénzt az oprendszerért?
    A 64 bitesen futnak el a legkevésbé a szoftverek. A játékok közül több meg se nyekken rajta. Szerintem azért ajánlották neked ezt, mert ez volt a legdrágább. Rohadt szemetek voltak, akik ezt rádsózták!
    Ha nem használod üzleti célra a gépedet, akkor tedd fel a 32 bites vistát! De a legjobb lenne, ha feltennéd az XP SP2-őt!
  • liquivent
    #8359
    Egy kis verseny....pénzért. :P
  • w77d
    #8358
    amikor a gépet vettem, azt mondták ez a legjobb a konfigomhoz. átbasztak??
  • trumpf1
    #8357
    Értem a célzást
  • Twetr0x
    #8356
    Amúgy meg csak akkor hámozok, ha ellenségek vagytok. A klán az ilyenkor mellékes, nyúlok a késért ha kell, ha nem
  • Twetr0x
    #8355
    Rajtad általában csak akkor gyakorlom, ha nem tudsz belehalni.
    Tegnapelőtt azt hittem, hogy nincs, de láttam belehaltál. Élesztettelek újra rögtön.
    Robbantásra csak annyit mondok, hogy "hát igen..." Kör végén már mindenki repül, csak néhányan nem nyitják ki az ejtőrenyőjüket.
  • Twetr0x
    #8354
    Már hogy szűnne meg?
  • pityu1973
    #8353
    Nyugi lekésel csapaton belül is így ellenőrzi hogy friendfire-s e a szerver ezt töbnyire rajtam gyakorolja . Én meg jól tarkón lövöm olyan jól látni mikor orra esik. Ja és felszoktuk robbantani egy mást a kör végén hálából.
  • trumpf1
    #8352
    Bezony és ezzel megszűnik a bicskáddal járó rémálmom.
  • czky
    #8351
    A 32bites vista alatt se a legjobb (laggol és nagyon gyakran lefagy), akkor a 64bites milyen lehet...
    Amúgy minek használsz te 64 bites oprendszert???
  • w77d
    #8350
    sziasztok! vista alatt tényleg nem lehet futtatni a játékot?? most akartam pedig megvenni :(
  • H2
    #8349
    Grat! Szép volt a tegnapi game, csak így tovább! Akkor most már titan csatában is összemérhetjük a tudásunkat...
    A video meg nagyon vicces! Még vezettetek is!
  • liquivent
    #8348
    Bocsánat...elírtam...HendrichHarcos
  • Twetr0x
    #8347
    Innen a táborból gratulálok! 19-én akkor már PTD klán teggel foglak titeket boldogítani
  • pityu1973
    #8346
    Ja ja ez igaz Tamás hétvégén elitta és elkártyázta a BT-s klánt .
    De félre téve a tréfát reméljük a szövetségből erős kis csapatocska lesz, mi igyeszünk mindent megtenni érte.
  • liquivent
    #8345
    örömmel értesítek mindenkit, hogy a BT Klán (Brothers team) beolvadt a PTD klánba (PannoN TitaN DestroyerS)

    Így most ezek vagyunk mi:

    - Liquivent
    - LabKWM
    - tojas[HUN]
    - Trumpf[HUN]
    - Dred7
    - DarkArchonHUN
    - AdambanHun
    - Pityu73Hun
    - Tamas76Hun
    - Sziro74
    - Twetr0x
    - HeindichHarcos
  • czky
    #8344
    Az oké, de ahogy nézem, neked egy "hangyányival" jobb vga-d van. :)
    Szal lehet az is segít a dolgon.
  • RoboGoD
    #8343
    Furcsa, mert nekem nem laggol. Majd megmérem egy 48-as titánon. AMD X2 4600+
  • kBagyula #8342
    ;)



    link :DDD Űrbéef
  • Janko313
    #8341
    1.25 olyat keress
  • sztechnika
    #8340
    Újraraktam a 2142-t 1.20 patchelném de azt irja update failed mitől van ez?
    1 patchet se enged felrakni
    Ja mikro belépek accountal menüt betöltené de kidob asztalra új catalyst miatt lehet?
    7.6 van vennt nekem.
  • pIIrash
    #8339
    48-as Titánon nekem is annyi. De ennek ellenére hátramegyek védekezni4 A támadók kárára :P
  • Janko313
    #8338
    LOL 15 FPS már értem hogy titánon miért csücsülsz mindig az ágyuban!
  • czky
    #8337
    Bár nekem minden fullon van 1280x1024-ben, de a 48-as szerverekre nem is merészkedek fel. Egyszer próbáltam, hogy levettem mindent minimumra és akkor 15 fps helyett lett kb 20 fps. Gépem: X2 4200+, 2x1gb ddr400, 7900GTO, X-Fi Xtreme Gamer.
    Régebben mindent kipróbáltam, hogy mi a franctól akadhat ennyire, mire mostanában rájöttem, hogy a proci miatt van (nálam legalábbis). Nemrég felhúztam a procit 2600mhz-re és láss csodát, 15fps helyett lett 22-25 fps. Na ez persze nem nagy különbség, de azért sokkal játszhatóbb.
    A lényeg. Aki amennyire tudja, tuningolja szénné a prociját. Nálam bevált valamennyire. (A legjobb azoknak akiknek C2D-jük van. Sajnos.)
  • sztechnika
    #8336
    Hát ja nekem is 48 serveren full lowon 20 fps et ment a p4 3,0ghz 1gb kingston 9800pro

    most vettem x1950prot azzal 40 fps mediumban a 48 titanon.
  • pityu1973
    #8335
    Várjál nyitjuk a pezsgőt !
    De azért jó pihit.
  • Twetr0x
    #8334
    Ma fogok elutazni tíz napra. Tíz napig nem tudlak titeket boldogítani.
    Még egy kört lenyomok így kora reggel, de aztán megyek. Jó játékot mindenkinek!
  • pIIrash
    #8333
    Mondjuk ha az összeset nézem, akkor több mint 1150 Dogtag 5 nap alatt. És persze mindegyikről kép természetesen.
  • pIIrash
    #8332
    esp.|D Napk1ller 177-et gyűjtött elvileg és akkor még volt 8 órája, mert ugye Ő amerikai. És abból 27 egyedi volt neki. Az előzőn csak azért volt annyi, mert sztem arról kevesen tudtak.
  • Twetr0x
    #8331
    "A vége 93 DICE Dogtag és ebből 23 egyedi."
    WW .
    Az előző Dogtag Challenge-n a legjobb ember 29 dogtagot gyűjtött be összesen.
  • pIIrash
    #8330
    Akkor jól értettem. Csak biztosra akartam menni.
    Jó volt alapvetően. Megőszült néhány hajszálam. Nem kis szintem leromlott a késes statom és egyéb statkaim, mert mindig csak az adott személyt üldöztem. Nem foglaltam, nem löttem; csak kés. Na persze 300-as pingnél 3* kellett megszúrni az álló embert mire meghalt. Szal az ilyen késpárbajoknál volt olyan, hogy úgy szúrt le a gyerek, hogy teljesen háttal volt nekem :( A sok cheaterről nem is beszélve. A vége 93 DICE Dogtag és ebből 23 egyedi. Kiváncsi vok ez mire lesz elég.
  • Twetr0x
    #8329
    Arról szól, hogy vége a DICE dogtag versenynek, tetszett nekik, sok képet kaptak, most átnézik a statokat, és hamarosan kihirdetik az eredményt.
  • pIIrash
    #8328
    :( ... Nincs is kint! Most nézem, hogy az nem is az enyém.
  • pIIrash
    #8327
    EndDogtag Challange End
    Ott az én egyik képem is (Nem a legjobb) Vannak szebbek is. Tehát elfogadták úgy tűnik! Valaki nem tudná lefordítani mit is van kiírva az oldalon? :P
  • pIIrash
    #8326
    Sajnos gépügyi okokból nekem minden low, kivéve a Texture filtering, mert az ha low, akkor a messzi távolban nagy a homály. Illetve amikor céloz az ember, akkor jobban néz ki az a szélső fény. Nem oylan zavaró az elmosodottság. A vicc, hogy van: 3700+ AMD/4000+-ra húzva. 2 GB Geil Value Kit, 7600 GT. Sajnos egy 48-as titánon pl. 14 fps a titánon átlagban még full low-on is. Nem is tom mit kellene vennem, hogy normálisa menjen.
  • sztechnika
    #8325
    jó lett
    A verdunon a havat hogyan állitottad be vagy az egész grafika hogy van bellaitva mer nekem a hó ömlik
  • pIIrash
    #8324
    Engem már elkapott párszor itt-ott, de én is őt. Meg is örökitettem szép kis videjó fijmen. Ott lesznek ők is a The Movie-n, amint remélem hamar megcsinálok majd. Persze ha kitanultam a Sony Vegas használatát. Addig is egy kis gyakorlás: who has this guy?
    izééé ...?