16212
Battlefield 2142
  • MarkBlade
    #8405
    aha köszi lehúztam. és hogy tudom elkerülni hogy kidobáljon a punkbuster?Be van kapcsolva :)
  • czky
    #8404
    1,25
  • MarkBlade
    #8403
    Sziasztok!
    Melyik a legfrissebb patch? Melyiket töltsem le?
  • PartyService
    #8402
    king megártott a bomba?! kemény... :D
  • kBagyula #8401
    :DDDD
  • F1rstK1ng
    #8400
    Oké csak én akkor
  • ansell
    #8397
    ismerem, handrásnak anno én ajánlottam...
  • PartyService
    #8396
    És elcseszem :D
  • PartyService
    #8395
    Mindig elfelejtem... :P
  • PartyService
    #8394
    Ansi ez kell neked látom...
    http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&products_id=17

    ;)
  • o0Sagem0o
    #8393
    Nahát, én is pont most probáltam ki:) Majd egyeztethetnék hogy mikor vagy és hol, hogy tudjunk ott is együtt nyomulni:)
  • ansell
    #8392
    Off leszek: World In Conflict Beta
  • pIIrash
    #8391
    Ezt most be is jelenthetném!! Én sem rakom ki ide a BiteFight-os linkemet. Szal szia!
  • trumpf1
    #8390
    Hüle
  • pityu1973
    #8389
    Ki ez mi ez nincs saját fórumod????

    Nekem meg kéne arany késelésből regisztrálj már be????
  • PartyService
    #8388
    buzi-e vagy
  • czky
    #8387
    Újreg szar poénja!
    Jó lenne leszokni ezekről a baromságokról, és nem kéne összeszpemmelni egy normális topikot. Ja meg ha katt-ot kérsz, akkor legalább tanulj meg normálisan linkelni!!!
  • kBagyula #8386
    Jó a széljárás, bye!
  • F1rstK1ng
    #8385
  • stenTHEfamous
    #8384
    Sziasztok bocsi hogy zavarlak... de kéne arany bitefighton... csak 1 kattot kérek
    http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=45766 Előre is köszi: STeNN
  • sztechnika
    #8383
    X fireról lehet csatlakozni 2142 be de jó megcsinálták.
  • Mester01
    #8382
    IPt kérünk pls!
  • Dorel0
    #8381
    Dorel HU szoktam lenni TS en a többiekkel ha úgy jön ki a lépés.
  • papo21
    #8380
    Hát nekem is a kedvencem mikor egyszerre két tank jön no meg még az ion ágyuba is üll valaki meg csak ugy esetleg még pillumal is lönek! mi a nicked?
  • Dorel0
    #8379
    igen
  • pityu1973
    #8378
    ranked szerver volt?
  • Dorel0
    #8377
    tegnap du játszottam egy low germany néven futó szerveren, ahol conquest volt a titanos mappokon, és valami irdatlan mennyiségű tank, és walker volt felpakolva. Nagyon látványos aprítások voltak, ahogy 5-6 tank, meg 4 walker egymásnak ment. egyik este felmehetnénk rá tömegesen.
  • sztechnika
    #8376
  • PartyService
    #8375
    hagyjuk
  • kBagyula #8374
    Csövi Élien komám!
  • Janko313
    #8373
    Szeva!
  • hendrichharcos
    #8372
    Jó hogy ismét vagy. Remélem kipihented magad!!
  • Alien69
    #8371
    Szasztok, újra itthon!
    Néha az az érzésem, hogy én másik BF2-t nyomattam, mint mások (akár mint Te pl). nekem nem sokban tartott pl a helivel begyakorolni (BF2-ben) a mozgást, sőt, tök dedós, egyszerű. Ha egyedül mentem, shimán átültem a másodpilóta (lövész) helyére is akár, még a csapatszállitóban is, SEMMi kockázat nem volt abban! A repcsi már komolyabb volt. Főleg a bombázó, mert lomha, és ott a másodpilóta irányitott bombája szintén halálpontos, ha pl befogja a célpontot, el se téveszti.
    Ami a BF2142-t illeti, sokkal nehezebb (nekem). Átülni levegőben másodpilóta helyére rémálom, és szinte esélytelen eltalálni valakit, max szerencsével. A gunship rakétája tényleg követi a célpontot, csak soxor el se találja. Főleg, ha a pilóta elég képzett. Egyedül a messziről leadott lövéseket nehéz kivédeni, ha nem észleled időben a támadást. A TV rakéta meg kész rémálom, már az irányitása. Illetve, ha jól tudod irányitani a rakétát, akkor a helivel nem tudsz kellőképpen forgolódni.
  • papo21
    #8370
  • trumpf1
    #8369
    Éppen írni akartam. Legközelebb majd TS-en kellene összejönni. Ahogy Rogernyul is megfogalmazta a kulcs a tímvörk. Persze nem public ts, nehogy kihallgasson az ellen.

    A kedvemet pedig nem sikerült (teljesen) elvenni. Szal ha sikerül időpontilag egyezni, legközelebb is szívesen megyek.
  • pIIrash
    #8368
    Elönyös lett volna, ha tudunk kommunikálni a PTD-vel.
  • kBagyula #8367
    :DDDDDDD Teamwork komám, teamwork. Igaz én ott sem voltam. :P
  • Lynx_TWL
    #8366
    sziasztok, egy egyszerű problémám van amit nem igazán értek.
    megvettem northern strikeot, és a 3 új pályából csak a bridge at remagenen enged játszani, a másik kettőnél azt mondja vegyem meg northern strikeot...
    hasonló probléma másnál is fellépet esetleg?
    thxbye
  • papo21
    #8365
    Grat a tegnapi gyözelmetekért (sM)! Ezek szerint megérte verdunon gyakorolni! Jah felölem mehetnek ilyen gyakorlások ha benne vagytok, csak valamilyen szinten kicsit vehetnétek lazzábban már ha csak ellennünk nyomjátok! Mert igy is sokkal erösebbek voltatok! Vagy akkor sokkal többen kéne hogy legyünk hogy esélyünk legyen... Tegnap max asszem egyel voltunk többen de ugyis simán vertetek minket! Nem vagytok csiterek csak csapatba nagyon jol nyomjátok!!!!!!!
  • w77d
    #8364
    egyébként had kérdezzem meg, hogy mi a különbség a 64bit és a 32bites oprendszer között?? sosem értettem.
    (tudom hogy off, ezért kérem mindenki szíves elnézését)