Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a kártyát meg nem huzom ,mert idáig is simán vitt mindent, bf meg fut rajta mint a zsír,nem érné meg
de idegesit egyszerüen ,hogy mi a francért szívozik
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
....mondom magamnak,megjelõlek mán, hátha zuzunk, de ha nem akarod?....<#rinya>#rinya>
de azért próbálkozok még hátha megszánsz és felveszel a buddy listádra<#worship>#worship>
este meg carlost jelõlõm, nehogymá ne zuzzunk<#zavart1>#zavart1>
no persz e ha elháritom a PB hibáját<#falbav>#falbav>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
csak azért,nehogy hendiharcos kényelmetlenül érezze magát<#eplus2>#eplus2>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
nem is vittem sokra<#zavart1>#zavart1>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
http://www.sg.hu/galeria.php?guid=1156929995
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
mellékelem, hátha más is találkozik vele
tegnap felmentünk müködött, viszont engem a PB kirugott a titánról, a konkvestben nyomathattam magam
a hiba :
PB IMPORTANT:RESTRICTION:Multiple Direct3D loaded
na ez a hiba idáig nem volt és most se értem miért van, mi változott azóta???
sõt, ha azt nézem, hogy pityu73 ugyanazon konfiggal játszik, szinte clon a gép akkor mi változott azalatt, hogy beszart a háttere a játéknak a EAgames-nél?
lefrissitettem a PB-t, a bf2142-re tettem új upgrade-t, de nem változott semmi, szóval kezd kissé ökölbe szorulni a kezem<#boxer>#boxer><#bdead>#bdead>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Lenne egy problémám a játékkal.
Amikor felteszem és elinditom bejön az animáció+ minden, de utánna kér valami kódot meg E-mail címet.
Oda mit kell írni és az hol van???
(vagy hol kell regizni???)
elõre is kössz😊
bye all
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
Due to an ISP service outage the soldier databases are not accessible to players who are logging in. The problems with service are not limited to only Battlefield and are causing similar login issues with other titles that utilize IGN/Gamespy online services. Because this issue is not intrinsically linked to the systems used to operate Battlefield or any of the other affected games but rather the communication between players and those systems we are uncertain of when the ISP outage will be corrected. EA DICE and Gamespy are working hard to resolve this issue as quickly as possible and sincerely appreciate your patience during this outage.
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
szerintem õk azok de nem biztos
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html
AMD PII X4 965BE @3.6GHz, 8GB 1600Mhz RAM, ATI HD5850, 64GB SSD,3TB HDD, Win7/64 BF1942,DC,BF2,BF2142,BFBC2,BF3 veterán http://hardverapro.hu/apro/dell_szerver_nagykeraron/hsz_1-50.html
pTD-hU ptdclan.hu
na ma már megy a bf hivatalos oldal,és hozzá adódott a tegnapi pontszám is,remélem most már nem lesz gáz, hibát el háritották és zúzhatunk<#hawaii>#hawaii>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
no mind1
nem adott pontott, szagatott, szóval nem jó ez igy<#szomoru1>#szomoru1>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
pTD-hU ptdclan.hu
De csak fekete kép,be sem jött semmi.
Kb. 1 percig vártam
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Holnap remélem már lehet csatlakozni.
Csáó
<#wave>#wave>
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
annyi a titka hogy internetet nem szabad csatlakoztatni tehát nincs net és utána mennie kell
pTD-hU ptdclan.hu
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
pTD-hU ptdclan.hu
Még mindig nem kapcsoltam ki a játékot.
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
<#wilting>#wilting>
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Amúgy mától ez a nevem.
Eddig:"tojasHUN" voltam
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Ágyõ
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!
Amúgy meg a haveroknak megy most<#confused>#confused>
enyémet látod alúl <#email>#email>
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!