16212
Battlefield 2142
  • o0Sagem0o
    #8445
    gondja az EA-val? Ezt nem is értem..mi gondja lehet ezzel az áldott jó céggel akik mindent de mindent megtesznek értünk?;D
  • RoboGoD
    #8444
    Némi gondja van az EA-val (mint sokan másoknak) ezért ilyen morcos rájuk. Valszeg. Mellesleg a PB frissít automatikusan, csak néha kicsit későn jut eszébe.
  • F1rstK1ng
    #8443
    lol
    pedig tényleg kedves srác
  • MarkBlade
    #8442
    Köszi! :)
  • czky
    #8441
    Akkor oké. Jó játékot! :)
  • MarkBlade
    #8440
    Meg. Köszönöm.Régen játszottam fpsel és nem tudtam hogy külön frissíteni kell a pbt. Régen benne volt a játékban az automata frissítés..jó régen..
    Egyébként jó a játék.Meglepően ötletes és gyorsan meg lehet halni :)
  • czky
    #8439
    Amúgy megoldódott a problémád?
  • MarkBlade
    #8438
    Kedves srác vagy.Talán te egyből vágtad de van aki nem.Erre való a kérdés hogy az ember tákékozodjon és a fórum is gondoltom/naivan/. Időközben rájöttem egyébként de kívánok neked is hasonló kedves embereket és kicsit több emberséget ha hasonló gondod támad az életben..
  • Supersix
    #8437
    Hát igen az én uncsitesóm :D!És ő sem tud linkelni!!!:D
  • Alien69
    #8436
    Persze, nem lehet úgy "dolgozni", mint warrokon. De tiszta sor, hogy az a fél nyer, aki csapatként tud dolgozni, nem szanaszét rohangál. Itt arra gondolok, hogy mi is, lehetősség szerint egy szerverre lépünk fel, ahol azért próbálunk taktikázni, mint akár a warrokon is, csak tét nélkül.
    Természetessen, az esetek egy nagy részében én is kijutok a zárótűzön keresztül, de ez nem indokolja akkor se az átugrálást. Mint írtam, a bíkön sokkal gyorsabb megoldás a tűzvonalba kerüléshez.
  • RoboGoD
    #8435
    Én is klánoztam még BF2-ben. És a public az nem war. Nem tudsz war szabályokat bevezetni a publicon. Ha nagy klános warozó vagy akkor épp ésszel csak skillesedésre használod a publicot.
    Én már csak kikapcsolódásra. És mivel többnyire gyalogolok, szeretem az átugrálást. Meg a tetőkön jókat lehet irtani, ha az embernek van hozzá kedve. Mellesleg skilles helis fel tud szállni titán tűzben is... Gondolom te is, csak a többieket sajnálod.
  • ansell
    #8434
    Blacky-vel nem nagy kunszt!!!
  • rolo89
    #8433
    a volt sógorom :@ :D
  • czky
    #8432
    Valaki már beregisztrált azzal a cd key-el.
  • rolo89
    #8431
    eredeti a cd keyem és nem enged belépni a regisztrált nevemmel ezt írja ki: the cd key has already been registered with an account :@
  • Alien69
    #8430
    Már ha a gunshipben ülsz, melettem!
  • Drag04
    #8429
    Ezt az arcot!
  • o0Sagem0o
    #8428
    lol
  • F1rstK1ng
    #8427
    Nekem is ez a leggyengébb eredményem.
  • Alien69
    #8426
    Szerintem, ez NEM vita kérdése (kinek mi, aki ért hozzá, az nem átugrál)! Persze, beszélgettni lehet róla. A publik más, mint a war, ez szentigaz, de ettől még nem nagyon szabad eltérni a kemény küzdelmet igénylő warros dolgoktól (sőt!). Az, hogy publikon sokan csak eszettlenül rohangálnak, egy dolog (pl mint magfarkas). ŐK lesznek az álldozatok! Mi, illetve, akik klánokban "mozognak" azok pedig valszeg a "nyertesek"! Le kell sz*rni a többit! Ergo, az átugrálás felejtős. Eleve, nem kap érte senki se pontot (ez is lehet szempont), ráadásul (sokkal) gyorsabb (ez meg tuti). Semmi se indokolja az átugrásos taktikát, warron meg egyenessen életveszély.
    RoboGoD, a titán megfelelő helyre vitele egy dolog, azon lehet vitatkozni, hogy ez pontossan hol lehet jó, de semmi esetre se a másik közvettlen közelébe. Ugyanis, akkor a légvédelmi ágyúval lehet kaszálni a másik tetejét is, és le lehet vadászni az ellen helijeit. Ez akkor érdekes, ha valamely oldalon nem nagyon van helis (azoknak se előnyös ez, csak azt hiszik).
  • RoboGoD
    #8425
  • RoboGoD
    #8424
    Ha jó az ellenfél, jól támad, és még a titánt is beviszi a jó helyre, akkor bachatod. Nagyon hamar védekezés lesz belőle, a titánunkat lesz@rják mert az összes siló az övék. A föld alá is dughatod. De jót lehet repkedni.

    Legközelebb játsszatok úgy hogy az egyik hívek az egyik oldalon a másik hívek a másikon. Csinálni kell statisztikát, hogy 20 játékból milyen arány jön ki. Utána a vesztes kussol. És lőn béke. Ja monnyuk lesznek sokan, akiknek mindegy, de legyen eldöntve melyik oldal melyik. Ja és szójjatok, hogy mikor, hol lesz... Ha tudok, mennék. Jó vagyok golyófogónak.
  • pityu1973
    #8423
    Igen ez elég komoly érv és nem is kívánok ez ügyben vitatkozni veled.

    Ha tudom hogy van egy jó gunsipesünk én igyekszem jelőlgetni neki vagy ha tudok kommunkálni vele akkor szólni. Hidd el én kiszoktalak használni e téren. Szerintem az ilyen jellegü vitákon csak a kommunikáció segít de ezt a kör elején kell tisztázni és akkor tudja egymást segíteni a főldi és a légi erő. Idegen pályán meg taktikázni nem nagyon tudsz főleg ha a pályán lévő idegeneknek teljesen más az elképzelésük, már ha van egyátalán de ez rendszerint igen ritka eset.
  • Alien69
    #8422
    TALÁN ÍGY?
  • Supersix
    #8421
  • Supersix
    #8420
  • Supersix
    #8419
    Na akkor egy gyorstalpalót vk légyszi hogyan kell képet linkelni?:D
  • Supersix
    #8418
    [IMG][/IMG]
  • czky
    #8417
    És?
  • Supersix
    #8416
  • CrazyBirka
    #8415
    Sziasztok
  • Alien69
    #8414
    Ami azt illeti, a titán bevitele a másik titán mellé, egyettlen dolog miatt lehet(ne) jó. EZ, hogy közvettlenül át lehet ugrani. DE MINEK? Ha mindenki szakaszban van, akkor bíkön, vagy szakaszvezetőre kell stületni, ennyi. SOxor pl elkezdik bevinni a titánt, de már nem marad elég idő a megfelelő helyre berakni, és pont nem lehet lefele lövöldözni, meg sorolhattnám. Nem is beszélve arról az álldatlan állapotról, hogy a légi közlekedésnek ilyenkor kampec, márpedig, éppen ez a dolog az, ami sokat segíthet egy csapaton, mivel pl a gunship a leggyorsabb, és pl vele lehet gyorsan az ellenfél silóihoz eljuttni. De, ha a titánt NEM a silók felé viszik, hanem a külső rész fölé, akkor a védők dolgát könnyítik meg. EZ sokkal jobb. Főleg, ha mondjuk nagy kiterjdeésű víz fölé sikerül bevinni, hogy esettleg még APC-vel se lehessen elérni, csak repcsivel! De, ehez persze taktikai érzék kell.
  • papo21
    #8413
    Nem tom mé kell ezt mindig csinálni egyik lámázik másik anyázik, mire jo ez? magyarok vagyunk amire sajnos nem vok büszke, össze kéne tartani amit sajnos nem tudunk mi magyarok!!!!
  • pityu1973
    #8412
    Miért nem szóltál! Átugrottunk volna és felrobbantottuk volna a légvédelmi ágyut!

    Az hogy a titán mozog vagy nem nagyon nagy ellentéteket szül a két tábor között (gondolok itt a huzzuk be vagy nehuzzuk be középre hívekre), szerintem ez sosem fog megoldódni!
  • pityu1973
    #8411
    Mi baj Zoli , tegnap nagyon nagy volt a feszültség, végre összejön ennyi magyar egy pályán és játéknak éppen nem nevezhető dolog lett belőle .
  • H2
    #8410
    PTD
  • Alien69
    #8409
    A PDT klántól elnézést kérek, amiért beszóltam a kommanderüknek!
  • Alien69
    #8408
    Mé? EZ a szomorúúú IGAZSÁG!
  • czky
    #8407
    Esetleg a PB-t is fel kéne frissíteni!
    Alien: De gonosz vagy!
  • Alien69
    #8406
    Egyszerű. UNINSTAL THE GAME