16212
Battlefield 2142
  • reKKadam
    #8485
    Köszönöm...
  • Twetr0x
    #8484
    A "rendes" timeless szervereknél az infohoz ki van írva, hogy "N@M clan has made a fake timeless server, please be aware" <- A N@M klán csinált egy hamis timeless szervert, legyetek ezzel tisztában. Szintén az infohoz van írva, hogy ezeket a timeless szervereket ugyanaz a klán üzemelteti, és mindegyik timeless szervernél ugyanaz a szabályzat. (Azok közül amiket láttam/játszottam rajta)
  • tamas76
    #8483
    klímaszerelő vagy?
  • trumpf1
    #8482
    dolgozni nem szoktam, max úgy csinálok. Jó meló: megy a klíma, csinos a titkárnő, rogyásig a hűtő
  • PartyService
    #8481
    "Timeless" mért lenne lopás? Ez kb olyan mintha azt mondanád hogy a "Camp only" vagya "knife only" kifejezés lopás lenne...
  • Twetr0x
    #8480
    Azért sok nálam jobb késes van. Szeretek késelni, ha kipihent vagyok akkor megy is. (Mondjuk az más kérdés, hogy postalban is a lapát meg a sokkoló volt a kedvencem)
  • Twetr0x
    #8479
    Amúgy KAIN-nal nem kell foglalkozni. Egy aki a clan-szerverük nevét is lopta. (Van egy klán, a szervereik neve Timeless Suez/Cerbere/Bridge at remagen, ezek meg csináltak egy szervert, hogy Timeless pro... Nocomment) Folyamatosan commander, valamilyen "véletlen" folytán mindig őt választják meg. Amikor kinéz a titánra, hogy védjen, lőni alig tud...

    Késranglista vezetőjét lekaptad =
    Az, hogy kibannolt, mert tudsz késelni az ekkora ság...

    u.i.: 10 nap szünet után mindenről megvan a véleményem
  • pIIrash
    #8478
    De nincs róla fénykép :DD :P Kell a Collectionba.
    Egyébként tényleg. Biztos mákom volt. Na mind1.
    Most a DTC után kitaláltam, hogy unalomüzésként kiszemlek listákról egy-egy embert és addig üldözöm, amig meg nem lesz a dögcédulája.
    Mivel Te elég Pro knifer vagy ezért a tiéd sokat ér a feketepiacon!
  • Twetr0x
    #8477
    már csak 10-es :(
    Amúgy úgy jött így össze, hogy szinte csak normál szervereken késelek. Régebben midig, minden helyzetben, mostmár legtöbbször akkor rántok kést, ha látom valami esélyét a cédulának. Meg odafigyelek a hátam mögé. Normal szerveren késelésben még az a jó, hogy ha meghalsz az nem a kés statodba íródik. (így volt nekem egyszer régen ~300:4 kdr-em) Viszon utóbbi időben felnézegetek kés-szerverekre, és ott jönnek a death-ek, főleg ha egyszerre 4-5en ugranak rám/alám.

    Amúgy már megvan neked a cédulám, most azért jössz, hogy lenyomd 1-esre a kdr-em?
  • pityu1973
    #8476
    Nekem már meg van a cédulkája . Igaz ő tanitgat késelni!
  • pIIrash
    #8475
    Érdekes tapasztalatokra tettem szert. Nem mint ha nem sejtettem volna, de azért reméltem, hogy nem. Felvettem a Top10-et buddy listre. De csak AzureAdi (KAIN csapattársa fogadta el). Valszeg sejtették, hogy mit akarok. Ott volt KAIN meg mindenki aki kell.
    Szinte csak a saját szerverükön játszanak. FF OFF. A Srác ugrál a titánon és dobálja az RDX-et. sokszor eltaláltam, de csak nem halt meg. Hozzá kell tenni 48-es szerver és 14 fps titánon full lowon.
    Meguntam ... köv körben beálltam az 5-öshöz közel, SAAW-al. És kilöttem a srácot 3-4* egymás után a gunshipből. Nem tünt fel neki, hogy nem tudja leszedni az ágyúinkat, mert vki SAAW-ozik. Mind1. A vége üzi: !b SAAW ape . Ban a szerverről ... + buddy listről is eltűnt. NO COMMENT!
    Papoval bementünk egyik szerverre:: Camp Giblaltar. Megyünk előre.. Foglalunk atom iramban EU base felé. Erre jön egy csóka szembe. Előkapom a kést, majd ő is előkapja ... szaladunk egymás felé ... köv pillanatban halott is a srác Akkor nézem: neve: OkayBenDover .. ő vezeti a kés listát 42 ezer késsel. Egyből megörültem. Vége: üzi: !b rusher
    BANolt a srác rusholásért

    u.i: Most lesz egy saját kis Dogtag Challange-em. Twetr0x a cél. (22-es körüli KDR késsel ) Persze csak mókából. Mielött még valaki rámszállna.
  • pIIrash
    #8474
  • F1rstK1ng
    #8473
    A Penge-nket?
    Amúgy tényleg grat pIIrash
  • PartyService
    #8472
    de télleg ez sokkal faszább minthogy vki pl supreme commandre legyen... én büszke vok rád :D
    amugy 1-1-nél tartunk... legközelebb ha látlak előveszem a pengémet...;)
  • pIIrash
    #8471
    Igen mosr írták ki tegnapelött.
    Köszi! Igen első lettem. Bár van egy srác, aki vétozza a dolgot.
    Egy élmény volt. 25 nap játék alat egyszer nem kaptam bíbor szívet, ez alatt sikerült 2* is. Rengetegszer lenyomtak a 300 körüli pingek miatt. Sajnos így első lettem a DICE-osok által lekéseltek között is. Bár alacsony pingű szerveren esélyük nem volt. 5 napig nyomtam reggeltől estig ... napi 5 óra alvássa. De megérte! Summa: kb. 1200 Dogtag 5 nap alatt. Ebből 970 egyedi.
  • PartyService
    #8470
    Piirash most nézem hogy fent vagy dogtag challange II 1-20-ban gratu!
    igen kicsit lejárt téma de ezvan :D
  • Alien69
    #8469
    Áhá! Tehát vasárnap gyakorlod a suicide-t???
  • papo21
    #8468
    joo nektek én csak vasárnap leszek legkorábban!!! de utána
  • pityu1973
    #8467
    Igen ezen már én is gondolkottam. Biztos az EA embere ezét ér rá ennyire
  • AdambanHun
    #8466
    Roland! Szoktál te dolgozni is???
  • trumpf1
    #8465
    A játékon belüli a menüben Community majd Battlerecorder. Ott látod azokat a szervereket, dátum szerint, ahonnan a demo file-t le tudod tölteni. Ha leszedted, akkor átkerül a jobb oldali oszlopba és ott play. A kezelése a 'q' gommbal történik, space a következő katona. De szvsz látni fogod.
  • reKKadam
    #8464
    Említette Pityu, hogy vannak szerverek amiken vissza lehet nézni, hogy miket lámáztam. Hol, hogy, mikor, miez, stb...
  • tamas76
    #8463
    Élj az adott dolgokkal, és gyere esténként zúzni
  • tamas76
    #8462
    Na jól van korodra való tekintettel mesélhetsz
    De ha a csata rovására megy elevenen nyúzunk meg
  • reKKadam
    #8461
    Sziasztok!
    Hétfőn kaptam Pityutól elérést a TS szerverhez és egy kicsit játszott is velem. Mutatott pár dolgot amire magamtól kb. fél év után (sem) jöttem volna rá.
    Itt is szeretném megköszönni a segítséget !!

    Mario
  • Janko313
    #8460
  • czky
    #8459
    Csak eredetivel megy online.
    Az extra felszereléseket ki kell unlockolni. Minden ranglépéskor kapsz 1 unlockot. Persze mindezt online a ranked szervereken. (Az elején elég gyorsan megy.)
    Single playerben van néhány kis pálya, amin a botok ellen tudsz játszani. Karrier mód nincs.
  • sTaTiC90
    #8458
    Sziasztok! Én csupán ma kezdem játszani vele és lenne néhány kérdésem! Nem eredetivel megy neten? Hogyan kell magadra pakolni gránátot meg fegyverkiegészítést? Single Player-ben van Karrier mód vagy vmi ilyesmi vagy csak spontán lehete vele tolni?
  • Twetr0x
    #8457
    Miért ne? Nem tudnál célozni a röhögéstől?
  • tamas76
    #8456
    jaja, jó lenne már be tolnád a késedet a játékba
    bár végig végig gondoljuk, hogy nyerünk-e vele
    remélem nem a játék alatt fogod elmesélni az összes tábori élményeidet
  • trumpf1
    #8455
    Ne fenyegetőzz Már éppen ideje
  • Twetr0x
    #8454
    Na, holnap jövök! Már nem kell sokat várni.
  • Alien69
    #8453
    Az elhalálozásaim egy relative jelentős része abból fakad, hogy a gyalogbékákat megprószálom elgázilni. Ez soxor sikerül, de van, amikor nem. Pl bele ütközök egy fűszálba, és úgy érzékeli az EA játéka, hogy ez biza hazavágja a gépet, és megnyekkenek. De van, hogy a gyalogos küld szeretetcsomagot rám. Azt vagy kivédem, vagy nem.
  • PartyService
    #8452
    "roadkillt alkalmaztam rajtuk" :D jesszus ez qvanagy :)


    gl az első 100-hoz
  • PartyService
    #8451
    javítanék:

    Alian apr0...

    ja és lécci ne helizd le a gunshipeket... szegény chopperek forognak a sirjukban... :P
  • Alien69
    #8450
    O.K., spongyát rá! De, én mondom, hogy idióta vagyok, sajna, ez van. Talán így könyebb elfogadni, ha nem megfelelően viselkedek, és nem haragszotok meg érte, csak egy kicsit, annyira, hogy helyre rakjátok agyacskámat, hogy azért nem kellene mindig beszólni.
  • Alien69
    #8449
    Shajna, annyira nem pr0, inkább a-pr0. Tegnap is, eléggé alámpörköltek. Igaz, nekem nem volt másodpilótám, és ennek ellenére párszor azért leszedtem őket így is, illetve, kiugrottak, és roadkillt alkalmaztam rajtuk, de többségében én maradtam alul. De legalább gyakoroltam a meghalást. Ja, és KELL silót behúzni, mert nincsenek annyian a földön/levegőben, hogy megfelelő kill/minute-m legyen (volt olyan, hogy silóbehúzás közben is lelőttem helit)!
    Jelenleg 5800 feletti killel a 162. vagyok. 8001 killje van jelenleg a 95. emberkének. Ergo, az arra lesz elég, hogy talán bekerüljek az első 100-ba, de, azt feltételezve, hogy más nem hajt erre az "eredményre".
  • PartyService
    #8448
    Alien tool pr0 az a baaaj meg hogy silót húz a gunshippel az is baaaj :D
    sry fáradt vagyok...

    Blade amugy mi az a sponya?

    Alien 8E-el hanyadik lennél most?!
  • MarkBlade
    #8447
    Nem állítottam hogy idióta vagy hiszen nem is ismerlek :) a faq nem tartalmazta azért kérdeztem meg.De végül is megoldódott a gond.. így sponyát rá.. a második részével egyetértek amit mondasz üres pályán jobb begyakorolni vagy onlineba nem kell járművet használni ha nem tudja az ember rendesen kezelni.De ezen kár idegeskedni tényleg ez van :)
  • Alien69
    #8446
    Tudod, részben igazad van. Idióta vagyok. De, ilyen kérdést NEM olvastam ezen a fórumon se, pl. Illetve, naívan arra gondoltam, hogy egy klán megbeszéli a taktikákat, lehetősségeket. Legalábbis, nagyjából. Valszeg elfelejtettem, milyen "kezdőnek" lenni, SORRY!
    Illetve, mostanában egyre fusztráltab vagyok a pályákon, lehet, hogy a nagy meleg miatt, nem tudom, de sokszor zavar, hogy pl egy kezdő pilóta elviszi az oroorm elől a gépet, majd olyan "manővereket" csinál, ami nagyon bosszantó. Főleg azért, mert amikor én "kezdtem" legalább vettem a "fáradtságot, és felmentem egyedül egy üres szerverre, ahol legalább az alap "mozgásokat" begyakoroltam, nagyjából. Pl sokan úgy mennek a gunshippel, mintha repcsi lenne, pedig nem az! Ez van. Minden jót, külömben!