Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

pityu1973
#6607
Este ha látsz az msn-en akkor jelenkezbe és segitek rátalálni a ts szerverünkre <#nezze>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6606
Király lett!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

tamas76
#6605
lehet az asszonynak kéne játszania is<#vigyor2>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

hendrichharcos
#6604
AZ ASSZONY "RÁÉRT" ODAJUTOTT A GÉPHEZ.. MEGVARIÁLTA A LOGOMAT.

tamas76
#6603
hend, sokszor van olyan ha elfogadod,és nem rakja rögtön listádra, viszont egy új belépéssel, vagy kilépsz majd újra be akkor már szerepel az emberke akit elfogadtál, vannak bugok, de ha mégse történik meg az elfogadás, attól még ügye nincs baj, mert meg lehet ismételni<#circling>
nincs idõm zuzni....<#vomit><#ticking>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

hendrichharcos
#6602
NEM ÉRTEM!!Ma is kaptam a listára olyan meghivót vagy mit megnyomom az ACCEPTtet és nem rakja oda!kICSESZIK VELEM??Én meg kérem az elnézéseket közben csak a gép hülye!???Jó volt a mai küzdelem!!

hendrichharcos
#6601
Nem tudom hányszor próbáltam csatlakozni hozzátok-de ez a tetû mindig a másik oldalra tett!Éjfélig birtam-holnap reggel folytatom!!!JÓ LOCSOLÁST MINDENKINEK!!!!!!!!!!!

Bogdogege
#6600
<#vigyor2><#pias><#buck><#wave>Boldog Szülinapot KLegény

&#22823;&#26085;&#26412;&#24093;&#22283; (&#65417;&#3237;&#30410;&#3237;&#65279;)&#9583;

Kovács legény
#6599
<#puszi>

www.czekoart.hu

papo21
#6598
én látlak buddyn te nem?

pTD-hU ptdclan.hu

pityu1973
#6597
Teljesen kiesek a pofavizitek miatt <#rinya>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

0Fritz0
#6596

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Bogdogege
#6595
Kellemes húsvéti ünnepeket

&#22823;&#26085;&#26412;&#24093;&#22283; (&#65417;&#3237;&#30410;&#3237;&#65279;)&#9583;

hendrichharcos
#6594
Elcsesztem!!Kérhetnék egy ismétlést?BOCSI!!!

hendrichharcos
#6593
Köszi-jövök majd SIETEK!!Csak kicsit adok a fogyókúrámnak aztán itt leszek!!Remélem ma már a többiek is csatlakoznak majd!A végén még dezertõrökké válnak

papo21
#6592
áá nics pihenö mostanáig nyomtuk délután kettö ota! holnap felveszlek buddyra igazold vissza! köszke. azt nyomhatjuk <#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

hendrichharcos
#6591
BOCSI ez TOJÁSNAK SZÁNTAM

hendrichharcos
#6590
Énis találkoztam már ilyen idiótákkal-ne foglalkozz velük!Csak tudnám az ilyen segg minek játszik.Amúgy meg jót harcoltunk remélem holnap is tudsz jönni!A többiek meg biztos PIHEGNEK a sonkaevés után!!!Azért jó volt és ne IDEGESITSD magad!!Majd eltöretem a kezét

czky
#6589
Ne így állj bosszút! Kezdj el egy Kick Vote-ot...

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

tojas1
#6588
Most meg bent vagyok.
Nem értem

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#6587
Valami TAKONY lõ rám a saját Titánunkról.Kinyír.Felmegyek én is kinyírom erre 10 perc múlva kirúgnak.Most meg már megint nemtudok be lépni a játékba,megint szarakodik.
HOL ITT AZ IGAZSÁG!!!!!!!!!!!!!
<#mf1>

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tamas76
#6586
no em lehet zuzni ezerrel
és ami a legfontossabb, kellemes ünnepeket a csatatéren is<#bohoc>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

hendrichharcos
#6585
Nem akarok tolakodó lenni de meghivhatnál magadhoz-mármint a játékodba. Ahogy olvashattad már nem vagyok egy zseni de már páran megsajnáltak amit nagyon köszönök.-TE is SAJNÁLJ meg!!!!!!!!!!!!!köszi

hendrichharcos
#6584
Na mi van VELETE??Már szét motoroztam magam aztán hazaviharoztam hogy nyomúljünk és sehol senki?!!Amúgy meg kellemes HÚSVÉTOT NEKTEK csak a sonka nehogy megfeküdje a hasatokat!Mivel fogyózok NORBIS sonkát eszek (A BÕRÉT levágom) pedig héjában a vitamin

papo21
#6583
holnap nem lessz jooo ááá bemegyek központba azt mindenki meghal ................<#boxer>

pTD-hU ptdclan.hu

pityu1973
#6582
NO COMMENT <#levele>EA<#levele>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

papo21
#6581
de nem értem mert EA hivatalos oldal megy gamaspy comrade megy azt multkor ezek nem menntek amikor nem lehetett csatlakozni

pTD-hU ptdclan.hu

pityu1973
#6580
Szólj ha megvagy a telepítésekkel!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

papo21
#6579
ez nem igaz itt a hétvége azt nem tudjuk nyomni
faxom kivan gecsi EA

pTD-hU ptdclan.hu

tamas76
#6578
na király, felrakom a northern, azt nem tudom, hogy most mi lesz van volt....<#levele><#levele><#levele><#levele><#levele>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

hendrichharcos
#6577
Hazaérsz és meglepõdsz hogy megint nem tudunk nyomúlni pedig lenne rá idõ!Megyek qvadozok az tudom hogy jó-persze mert azt én rendezem nem úgy mint ezt!

Kovács legény
#6576
rá...

www.czekoart.hu

hendrichharcos
#6575
már azt hittem hogy már megint nállam van gubanc.Nagyon kezd tele lenni e a hócipõm ezzel az üzemeltetéssel!Ha én igy dolgoznék nem sok munkám lenne.Lehet le is állok egy darabig mert rohadtul idegesitenek ezek a SZARSÁGOK!!cSAK TUDNÁM MIRE FIZETÜNK???????????

ronso
#6574
Már megint nem müködik..........

Sakkoo.......Baszkiiii

hendrichharcos
#6573
Igyekezni fogok!Sokszor elméletben jobban megy de reflexek már nem olya jól!Meg ezt a sz.. gépet is le kell cserélnem!Akadozik stb.Ráfogom a gépre.Ez a NORTHERM nekem meg akad de csak 1 pálya!Pedig gyári

tamas76
#6572
ne idegesíts, ma rakom fel a northern srtike-t<#gunyos1><#boxer>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

zsuskoo
#6571
hali! mán megin nem megy ez a szar!!!<#falbav><#zavart1><#violent><#violent><#mf1> valami grimbuszvan a ms-el? nálatok mi a zábra?

tamas76
#6570
király volt a tegnapi, de mit csesztél volna el?nem vérre megy...
hozzátok képest semminek éreztem magam néha<#miaz>...
bár én sajna elég rosszul hallok egy csomó embert, szóval sorry ha nem éppen azt csinálom amit mond, de nem hallom, ts-en jó
szóval ha elviseltek akkor joinolok mindig rátok
bár megnézzem a NS-t, mi ujjat ad majd....

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

Kovács legény
#6569
gyakorolnigyakorolnigyakorolni...

www.czekoart.hu

tojas1
#6568
Köszi a válaszokat!!Segitséget!!
Ma haza megyek feltelepítem aztán jöhet egy próba.

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

hendrichharcos
#6567
Teljesen egyetértek veled!Amúgy nekem se megy az-az elfoglalósdi! Lõnek meghalok aztán azt se látom honnan kaptam!De a mai nap nagyon jó volt és látszott már a csapatmunka!Csak elcsesztem!HOLNA?????szerintem egész jók voltunk!VAGY NEM????

pityu1973
#6566
Köszönöm a ma esti játékot aki ott volt annak meg pláne!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6565
Mi is azzal nyomjuk teljesen más világba kerülsz ezáltal mert közelebb visz a csapattarsaidhoz, és nem kell a v gombot nyomogatni. Folyamatosan tudsz beszélni így olyan mintha ott lenne melletted.
Ha fõl telepítetted a cliensprogit akkor adhatok a miénkre elérést ha gondolod.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

tamas76
#6564
állat volt, köszi a játékot<#violent><#violent><#violent><#violent><#violent>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

papo21
#6563
toljátok ma? csatlakoznék!!!

pTD-hU ptdclan.hu

papo21
#6562
ugyan az mint játékon belül a v gomb amivel beszélni tudsz csapattársaiddal csak itt nem kell nyomni v-t hanem egyfolytába beszélhetsz.

pTD-hU ptdclan.hu

#6561
tudod, google <#bee1>
de kiindulásnak: KATT

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

tojas1
#6560
Valaki segítsen!!
MI az a teamspeak??
Miért kell hozzá IP??
KÖSZI

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#6559
Bocsi!!!!!!!!!
Anyáméknál voltam és felartott.

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

#6558
Mondjuk számomra az sem jelent túl nagy szórakozást amikor vérprofi klánok vérprofi csatáját látom. Óramû pontosságal elfoglalják, lebombázzak, elaknásítják, kilövik az embert, mindig ott vannak ahonnét egybõl leszednek, ok, nem mondom, hogy nincs meg ennek is a szépsége, hiszen ezt is perfektül, összehangolva mindenkitudjamiadolga módjára kell ccsinálni és ezt nehéz összehozni. Csak mondjuk ezt akár a CS-ben is lehet mûvelni..számomra a BF "szépségét" a nagylétszámú szerverek adják, ott meg ugye sajnos elkerülhetetlen a zûrzavar😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"