16212
Battlefield 2142
  • JohnnySmith
    #8529
    De milyen jól fésült :)
  • Supersix
    #8528
    Én is szinte az egész Bf mappát megszoktam hagyni direkt a beállitások miatt és most raktam újra nem rég én is úgyhogy az nem lehet gond!Sőt még egy régebbi mappát szoktam másolni amit már régen mentettem ki!
  • Sanko
    #8527
    ahh....elkezdett ledobálni a punkbuster. mitől lehet?
    már újra raktam a gamét, hátha megsérült valami file, de nem változott
    mondjuk uninstallkor meghagytam a beállításokat, lehet ott tárolja a punkbuster magát?

    (minden gyári, alap game+update 1.25+north)

  • Sanko
    #8526
    nem tudtam, hogy ez egy biológiai fórum, ti erről beszáltek?

    a beszélgetés alanya
  • o0Sagem0o
    #8525
    hja, néha jön egy-két hasonlóan láma hozzászólás mint amit írtál valóban:(
  • RoboGoD
    #8524
    Legfeljebb egyből kettőt kapsz.
  • zsuskoo
    #8523
    Jönni fog a rang ne aggódj nekem is volt ilyen, csak nyond tovább!
  • zsuskoo
    #8522
    Szervusz "barátom"! Tudod ez egy internetes beszélgetősdi aminek egy adott témája van - általában - és sokan az adott témát figyelemmel kísérők szoktak eszmét cserélni egy ilyen " topicon ". Az is előfordul hogy elismerik egymás teljesítményét mert tudják esetlegesen milyen nehéz elérni azt amit a másik már megtett! Tudják mert foglalkoznak vele! Viszont ha neked " fél úton meguntam " a játék, nem hiszem hogy átfogó képed lenne az itt történtekről. Légyszi ne degradáld le mások szórakozását!
  • levi19711023
    #8521
    Ok, köszi a segítséget.
  • Alien69
    #8520
    Ez eléggé lámaság akkor. Azt hogy csináltad, hogy "féluton meguntad"? A nyalizást meg vissza utasítom! Nekem még innen senki se nyalta! (nem is szerettném, mert csak a nőket szeretem, de mivel feleségem van, és hűséges tipus, ezért esélye sincsen senkinek)
  • Alien69
    #8519
    Nyugi. Valszeg, amikor legközelebb fellépsz egy szerverre, és végig nyomsz egy kört, kapod a köv. lockot. A pontok lasabban érnek be a központi szerverre, és előfordul, hogy kis csúszás van.
  • Tachyon2501
    #8518
    Nekem is előfordul néha, és fogalmam sincs miért, és hogy hogyan lehetne/kellene megoldani(vszeg csak vagyok)
    általában néhány percnyi játék után megadja a kövi rangot, de addig is gyűlik a pont, ne aggódj.
    Az előzőekre: Én is egyetértek Supersix - el, hogy nem ebben a topicban kell ezen vitázni, és tört játékkal tudtommal NEM lehet felmenni ranked szerverre, akkor meg lesheted az unlockjaidat...

    Ja, és bocs mindenkitől, akivel lezuhantam, felrobbantam, stb...
    a hiba (általában) az én netemmel van, mert hiába van 40-70 es pingem mikor állandóan szakadozik, meg beakad. Tehát ha azt látjátok, hogy assaulttal szaladok egy ellenséges tank felé, akkor NE kövessetek..
  • levi19711023
    #8517
    Légyszíves mondjátok meg mit csináljak , hogy tovább tudjak lépni a ranglétrán::
    Itt a statom
  • Supersix
    #8516
    Hát szerintem meg az ne is ide írjon aki itt sír hogy mennyibe kerül egy játék az keresse meg a "játsznék de nincs miböl topicot"!Thx!Vagy csak maradjon csenben és ne ossza az észt főleg anyagi téren amikor tökre nem erről kéne szólnia egy Bf2142 topicnak!Szerrintem!És bocs ha megsértettem vkt!
  • reaper4
    #8515
    a hsz-em eleje csak egyéni vélemény. a vége viszont tény sajna...
  • reaper4
    #8514
    én se adnék ki ennyit. az 1 dolog ,h megvan, de nem ennyi pénzért.... főleg, h fél úton meg is untam. ide se írogatok, mert szinte csak a nyalizás megy... ság
  • zsuskoo
    #8513
    csatlakozom az előttem szóló(k)hoz!
  • Alien69
    #8512
    Szerencsére, egyre kevesebben gondolkodnak ilyen idióta módon, mint TE! Az ilyenek miatt szopunk, mi (majdnem) rendes emeberek. Nem mondom, hogy minden játékom eredeti, ez tény (azt megveszem, melyel hosszu ideig játszom, ergo, összes BF megvan, ill. Medal of Honor sorozat, stb...).
  • papo21
    #8509
  • Drag04
    #8508
    Ha nem veszed meg sosem lesz rangod. Ha megveszed, singleben akkor sem. Ez egy multis játék, nem 1 személyre talállták ki.
    Ja és mellesleg köszi, hogy itt lehülyéztél mindenkit (mivel mi hülyék voltunk és megvettük 12000 körül), miközben te vagy az aki lopni akarja a játékot.
  • Herti1
    #8507
    de ha megveszem akkor single-be akkor sem tok rankot nyerni ?
  • czky
    #8504
    Vedd meg boltban a játékot! Mi is ezt tettük.
  • Herti1
    #8503
    nem tom..nálam is sztem nem az eredeti game vaN MEG mert amikor volt olyan h a végén nyertem a 0 pntbol 41 lett vagy is Private lettem a rang létrán..oké.kiléptem a pályábol megnéztem és ott 0 pont volt..jah és nálam is Offline volt vagy mi a fasz..ez szar..ráadásul nem az összes pálya van bennt..pár hiányzik..és a srác aki adta a játékot azt mondta regelni kell rá mivel én nem tudtam adott nekem mellé egy felhasználót a razor1911-et amivel be tudtam lépni..én meg a rangra most jöttem rá h ilyen is van--segítsetek hogy tudnám megcsinálni h legyen rang meg minden..eredeti verzió ? de honnan tudom h az eredetit szedem majd le ? Plz help...
  • Sanko
    #8502
    újra lockolni lehet?
    már a bőség zavara van...jó kis kés aztán go :D
  • tubifex
    #8501
    lol mi?
  • czky
    #8500
    Ranglépéshez eredeti game kell és Ranked szerveren kell játszani!
    Ki lehet unlockolni a cuccokat valahogy.
  • Klemice
    #8499
    single playerben tudom nyomni offline módban a játékot mert nem eredeti verzió ez eddig oké
    vannak rankok a játékban amiket elérve feloldanak fegyvereket gránátokat és nem tudom még miket
    a rank létrán nem tudok feljebb menni mint az alap szint hiába érek el játék közben pontokat esetleg új rankot 0 pontot ír ki utána
  • PartyService
    #8498
    magyarul...
  • Klemice
    #8497
    razoros verzióban maradok mindeig alap szinten hiába játszom akárhány meccset hiába érek el akárhány pontot
    ez amiatt van hogy nem eredeti a játék vagy csak nálam van ez?
  • PartyService
    #8496
    Kemény vagy Csoki :)
  • PartyService
    #8495
    lol?
  • tubifex
    #8494
    Hello urak!

    Volt GBC-s barataim, szuksegem lenne egy 2142 kodra, ha valaki nem hasznalja a sajatjat legyen oly bator es adja kolcson nekem. egyik haverral szeretnek jatszani neten. ha szuksege lesz ra ujra termeszetesen nem lesz hasznalva :)
    koszi!
  • Alien69
    #8493
    Soha. Pont Ő az, aki ne meneküljön! Eleve, tök felesleges, mert ott védve van (a titánon). Nem kap érte plussz pontot se, ha nem a titánon hal meg, hanem másutt. Ez nem olyan, mint amikor az ellenfél, miután felrobbantotta a magot, jön kifele, hogy leugrova kapjon még 10 pontot! Már, ha túléli a kijövetelt. Ennél már csak az roszabb, ha a védők is jönnek ki, csak késve. Ha még időben kiérnek, és elkapnak 1-2 támadót, az jó, csak ez elég necces, mert ugye, Ők is meghalhattnak ilyen esetben.
  • Sanko
    #8492
    valamivel csak el kell menekülnie a főnöknek nem?
  • Alien69
    #8491
    Ma megint beszóltam egy magyar kommandernek. De, mostmár azért se kérek bocsánatot! KÉRJEN Ő!!! Faxom kivan a sok lámával már, de tényleg. Nem érdekel, ha valaki "csak" játszani akar, és csak tengi-lengizik a pályán, de NE akadályozza a többieket! Nem is beszélve a kommanderről! Tessenek már felfogni, hogy a KOMMANDER az kulcsfigura! Rengeteg szerveren ki van írva, hogy a kommander NE repkedjen, NE próbáljon harcolni, mert NEM EZ A FELADATA!!! Sokaknak ez úgy látszik, megterheli agyi kapacitásukat. Természetessen, nagyon rittkán a kommander is lövöldözhet, ha mondjuk full nyerésre áll a csapat, és még fullos a pajzsunk, ám legyen. De, ha vesztésre áll a csapat, akkor NE vigye már el EGYIK helit se!
  • levi19711023
    #8490
    JÓJÓ
  • Alien69
    #8489
    Én szívessen segítek! De, csak privátban. Első körben küld el a bankkártya számodat, és pin kódodat, hogy egy teljessen steril kódot tudjak generálni a BF2142 játékhoz, amivel tutira menni fog!
  • Janko313
    #8488
  • levi19711023
    #8487
    Hello mindenki!Valaki elmagyarázná nekem hogy hogyan lehetséges másolt játékkal unlockolni, mert nem tudok angolul.A haveromnak kéne, nekem megvan eredetibe a northern strike-kal együtt.Légyszi segítsetek.
  • pityu1973
    #8486
    Te nálunk is ez a helyzet , nem egy helyen dolgozunk véletlenűl. Tényleg körbe nézek már, akkora ez a cég!