Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tamas76
#6657
Tojás ma nem bujhatsz ki a teamspeak-be való belépés alól, szólj pityunak regeljen és este már nyomulunk,meg mutatjuk mi a rockenroll<#nevetes1>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

pIIrash
#6656
"hogyan vezetheti a hazai listát..."
Miért hiszi mindenki azt, hogy a legjobbak vezetik a listát!. <#confused>
Rögtön itt megjegyeném. Zoli a játék lényegét figyelembe véve valóban jó játékos. Azonban nem az határozza meg ki milyen jó, hogy hányadik helyen áll. Persze, hogy pl KAIN gyerek az elsõ 200 e > ponttal. Nézte már valaki mennyit játszik?? Szarni nem megy ki a gyerek komolyan mondom. Október 18 óta majdnem 80 napot tolta <#wow3><#buck><#idiota> Én sokáig játszotta vele. Mindent kihasznál, amivel global scoret gyûjthet. De csapatjáték csak ha érdeke úgy kivánja. No élveezet! <#banplz>

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#6655
Üdv Mindenki!
Remélem ma is olyan jót lövöldözünk mint tegnap este, nekem nagyon tetszett<#violent>
A mai jelmondat: hozz magaddal még egy embert<#felkialtas>

Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74

tojas1
#6654
Úgyhogy "hendrich" meg ne próbálj most leállni a játékkal.Erre meg annyit:idézet F1rstk1ng-tõl "(aki játszott veled hallhatta mennyire komoly ember vagy: katon 9 óránál, tank közelít a hágó felöl 8 óránál...stb)de egészségedre, és jó játékot ".A komolyság a korral jár és az élet tapasztalataival.Nem csak a játék van az életben és az a K.... pont gyûjtés!
Hendrich találkozunk a szakaszban!!!!!
Ma remélem össze jön a TeamSpeak-hez való csatlakozás.

Na Viszlát

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

#6653
az addig poén, ha ellenfélként lekésel, ezzel nincs is gond, viszont az egyáltalán nem poén ha saját csapattársként sunyin késelget..ehhez nem kell nagy skill..és még csak tiszteletet sem vív ki vele, hanem épp ellenkezõleg. És mielõtt megkérdezed, utánam is futott már késsel saját csapattársként (lehet, hogy le is döfött, már nem melékszem, régen volt), fantasztikus poén tényleg. Bezzeg fordított esetben egybõl anyázás menne és kiszavazgatás, igaz?

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

tojas1
#6652
Csak csatlakozni szeretnék "liquivent" válaszához,hogy ez így van megtörtént.És még utána Õ neki állt feljjebb.Elkezdett szépeket üzengetni!!

tojás

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

#6651
sziasztok

bocsi hogy belevau, csak egy véleményt szeretnék hallani a játékról, ha valaki lenne olyan kedves és írna róla pár sort hát hálás lennék... 😊
a másik pedig, a gépigénye érdekelne. tudom, olvassam el a faq-t, próbáltam, nem hozza be a firefox, "probléma az oldal betöltése közben."
köszi<#integet2>

\"They\'re falling one by one!\" MSN hack: http://www.hacktools.atw.hu/msn.php

tamas76
#6650
nem itélkezem, lelõtt õ is más is, és?.....még élek visszamegyek azt játszok, persze értem én mi a fenakkadás lényege, de lehet ha beszéltek vele, majd mond rá valamit.....

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6649
üdv, a pb-re van megoldás elvileg, szólj megpróbálunk segiteni, hamég fenáll a hiba

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6648
helló mindenki, tényleg ne háborgassuk a tengert, mozog az magátol is, én örülök mindenkinek akivel játszhatok, tõk jó magyarokkal védeni támadni egyaránt, megkéselnek,megkéselek,mert ez is a játék része, de tényleg így mondanám inkább a JÁTÉK része,mert játszunk, korosztálytól függetlenül, én õrülök aki megjelõl és én is jelõlõk,mert müködött ez hogy játszotunk akkor játszunk legközelebb is, kezdõ vagyok nagyon és jó néven veszem a segitséget de nem haragszom ha valaki leszúr mert béna voltam, mindenki más személyiség úgy játszik mindenki ahogy kedve van, persze tényleg jó ha vannak iratlan szabályok amiket azért mégiscsak tartsunk be, de mindenki másmilyen kedvel ül le játszani, valszeg a kedve ráül a játékra is, de jó is van az úgy.........
na már hogy igy szétuntátok magatokat, akkor lezárom én is a sort, hogy jó volt az esti játék köszi, én még mindig élvezettel megyek fel játszani bár a fejem meg a szemmem kiszakad a fáradságtól
a teamspekre meg gyertek ,használjátok azzért hoztuk létre, sajna tényleg nem hallani már a játékban a hangall, valami gázos
hendrichharcos ne fogd be, ha felmegyek és játszunk, nekem magyarázzá,mert azért van a mikrofonod és a speaked azért éllitottuk be<#vigyor2>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

liquivent
#6647
Hun2Ol1 -ról csak annyit, hogy minap játszottunk együtt.
Mi egy squadban, tojás, labkwm, én , azaz liquivent.
Egy csapatban volt velünk hun2ol1 is, de meg kell mondjam nem túl korrekt játékos. anyáztunk is egymásra rendesen.
Saját csapattársait öldökli le, és egy kapzsi, ami a konzol és reactor megsemmisítést illeti. nem is beszélve arról, amikor poénnak találva azt, hogy lelõvi saját csapattársát, amikor a titan felrobbant, hogy õ jusson ki elsõnek. Nem is értem, hogy ilyen inkorrekt ember hogyan vezetheti a hazai litát...

liquivent

[PTD_HU] liquivent --ZBoard.2142.Battlefield.Edition--G5Mouse.2142.Battlefield.Edition--2,93Ghz C2D--8GBRAM--GF9800GT-- --I\'m a GoD.......I\'m a FaceleSS WarrioR-- [http://ptdclan.hu/]

#6646
...pár napja többször is kidobnak különbözõ szerverek ilyen üzenetet követõen: Losing key pocket melyet egy szám, betû, szám kombináció követ. Kidobás után feljön egy üzenet : punkbuster. Szerény angol tudásommal + szótárakkal felszerelve sem tudtam épkézláb jeletést összehozni. Mit szúrok el? Találkoztatok már ilyennel? Segítsetek légyszi'
sanzik
#6645
hát jah...
az egy jó szúrás volt tõled,szerintem visszakapod majd <#integet2>
ansell
#6644
Szerintem ássuk el a csatabárdot. Feleslegesen spirázzuk fel a dolgokat. Késelés téma: én is szeretek magyar nyakláncot szerezni (Sanziknak különösen örültem a héten), szvsz semmi rosszindulatot nem látok ebben, persze engem is bosszant ha lekéselnek. További jó csapatjátékot minnél több magyarral! pax

aktív^^ cu@dsnk

hendrichharcos
#6643
még csak annyit hogy az más nemzet stb. csak olyan képletes dolognak gondoltam-lehet hogy tényleg bennem van a hiba-ELGONDOLKOZTATTÁL.Remélem ezért nem lesz harag-mindenki tévedhet!!! Lehet le is állok egy darabig és átgondolom ezt az egész "JÁTÉKOT". Egy kicsit zavar hogy nevettek rajtam mert csak segiteni szerettem volna!!!!De játék közben is szólhattatok volna hogy FOGD MÁR BE.Mégegyszer BOCS és mindenkitöl.Sziasztok

hendrichharcos
#6642
Sajnos tényleg komolyan veszem!Azért hogy igy próbáltam szólni "FIGYELMEZTETNI" nem jutot okosabb eszembe de senki nem mondaná öreg baromságot ne momdj mert másképpen szoktuk.De szerintem zárjuk le ezt mert be kell látnom igazad van tegnap kicsit eltúloztam a dolgot elnézést!Megigérem ahogy tudlak kerülni foglak hogy ne idegesitselek a hülye beszólásaimmal!ÉN ezzel ezt a témát le is zárnám! ELNÉZÉST ÉS SAJNÁLOM

#6641
sziasztok már nagyon régen irtam ide és nem tudom menyit ért hogy ide irtam lene egy kérésem tudom ez lehetetlen és nehéz kérésem lene azokhoz akik bf2142-nek vagy most kezdték ujoncként a játékot
a játékban leonston_hun néven ismer aki ismer...
a Dr. klán tagja vagyok (www.drklan.hu) és sürgösen a klán embereket keres.
Nem tudom ez a levél jelent e valamit vagy csak elolvasátok és na egy ujab hülye irt valami szarságot bocsi (JohnnySmith)

kérésem ha lehetne a klának van saját servere nem ranged de van ( a tagoknak nem kell füzetni a serverér-t)
MINDENKIT KEZDÖT HALADÓT PRÓFIT MEG KÉRNÉK MINIMUM 2 EMBER JELENKEZEN A KLÁNBA ha nem is lesznek álandoan tagok vagy elakarnak meni nem szolunk bele.

(elnézést a helyes irásért kicsit fáradt vagyok és álmos de ez nagyon fontos hogy 2 ember jöjön és jelenkezen)

Nekem nagyon fontos de gondolom azok a klánok akikel szoktunk gyakorolni és ismerik a csapatot meg értik ezt a levelet nem sok klánba jártam edig de mindig jo emberekel találkoztam mindig segitetek és elmagyarázták épen mi a hibám pl: HUBA,DR
és soha egyik klán vagy ember sem mondot olyat hogy mi a fa** nem löted le vagy nem szitak le ha hibáztál aszt mondták "jó volt semi baj"
Csak 2 klánt emeltem ki nagyon sok nevet és klánt irhatnák ide de felesleges mert akivel én játszotam azok mind nagyon rendes emberek voltak.


Itt a vége nem fárasztom azokat akik elolvasták ezt továb 😄
a dr klán nagyon sürgösen emberket keres! www.drklan.hu


(bocs nagyon fárad vagyok 😄 helyes irásért bocs)
pityu1973
#6640
Nekem fent van a gamespy de nincs vele gondom.
Más kár ezt a késeléses dolgot hántorgatni tök jót játszottam most a megnevezett illetõvel meg a megnevezõvel is és tõk jó volt köszönöm nekik, de sajnos hogy a játékban is errõl ment a üzengetés az már nem volt jó.
Szerintem hanyagoljátok.
Papo a tojásnak megadtam a ts szerverünket ha gondolod jöhetsz oda te is. (ill. a fórum többi tagja is meg van hívva ha gondoljátok.)

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

F1rstK1ng
#6639
Én meg sejtem a korod, de szerintem túl komolyan veszed: mi az hogy más nemzetet írtani, melyik ilyenek miatt játszanak egyre kevesebben, ez vicces szrintem h vannak ilyen gamerek is 😊 (aki játszott veled hallhatta mennyire komoly ember vagy: katon 9 óránál, tank közelít a hágó felöl 8 óránál...stb)
de egészségedre, és jó játékot

inaktív :C cu@bf3

papo21
#6638
jah ez egyébként érdekes mert ez velem is igy volt és mondták rakjam fel a gamespy comradet és utána jo lessz olyannyira jo lett hogy lennullázodtak a pontjaim igaz csak pár orára meg utána ulyra fell kellett vennem az embereket mert hirtelen üres lett a buddy list. jah és azota téged se látlak majd felveszlek megint!!!

pTD-hU ptdclan.hu

Carlos HUN
#6637
Sokan felvetettek volt akit sikerült és sokat nem pedig elfogadtam nem tudom mi lehet a baj egyes usereknél 😞(

papo21
#6636
TÖRÖLLEK BUDDYROL ÉS MEGPROBÁLLAK UJRA FELL VENNI HOLNAP VAGY MÉG MA IGAZOLD VISSZA

pTD-hU ptdclan.hu

hendrichharcos
#6635
GONDOLTAM!Pedig nem vagyok egy lángész-tehetnél még fel képet a galériádra-ha nem gond persze

hendrichharcos
#6634
ledobott és nem birtam visszamenni-küldhetnél olyan meghivót vagy mi az? HOLNAP-CSÁÁÁÁÁÁ

hendrichharcos
#6633
Igazad van és senki sem "fikázott" le de ez szerintem akkor is elég ellenszenves dolog számomra-de ha NEKTEK ez örömöt okoz csináljátok!De nem akarok senkit megsérteni-ilyen emberkék miatt játszanak egyre kevesebben!Nem tudom a korotokat de SACCOLNÉK!!Senki sem sértett meg és köszi az infót és jó késelgetést!(az életben egyszer szivesen találkoznék veletek)De mért nem lehet más nemzetüt irtani igy is kevesen vagyunk????

papo21
#6632
oké nem kell magyarászkodni csak igy jött le a dolog nem csak nekem hanem hendrichnek is

pTD-hU ptdclan.hu

F1rstK1ng
#6631
Nah, ezt utálom most megint magyarázkodhatok... 😞

hendrich:
Tehát én egy szóval sem mondtam h rossz srác Zoli, sõt...
Ez szrintem tök poén h meg szeretne késelni mindenkit aki magyar, nem tudom ezen miért vagy fenntakadva h buddyra tett és szeretné a dõgcédulád!? :|

papo21:
"nem tom egyébként mért irt rola ilyeneket hiszen ök a HTW-ben csapattársak."
Miért milyeneket írtam róla??? Ez vicc

Beírok ide, lefikáznak, pedig még így visszaolvasva sincs semmi ellenszenves az írásomban, na mind1 ti tudjátok...

inaktív :C cu@bf3

Kovács legény
#6630
tanultuk,gyakoroltunk...nem hiszek a tehetségben

www.czekoart.hu

tamas76
#6629
úgy csörög a telefonom <#crazya>
a család szerint már tiszta elmebetegségben szenvedek<#confused>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

hendrichharcos
#6628
Nem jösz fel?Bár még nem vagy a listámon-de megkéselhetsz ha akarod. Ha ilyenek a társai ELLENSÉG már nem is kell

hendrichharcos
#6627
Tényleg szép-ehez a szinthez már tudás is kell!Tanúltátok v. csupán tehetség.A múltkor voltam egy olyan kiállitáson de csak firkákat láttam-nem szeretem az elvont stilusu képeket!A fej az fej és nem paca mert Õ ugy látja.eZ CSAK EGY VÉLEMÉNY

papo21
#6626
nem tom egyébként mért irt rola ilyeneket hiszen ök a HTW-ben csapattársak.

pTD-hU ptdclan.hu

hendrichharcos
#6625
Mindkettõtöknek köszönöm a tegnapi segitséget-ADÓSOTOK vagyok!Egy ebéd??????TOJÁS BARÁTOMMAL MI LEHET??

hendrichharcos
#6624
Ez komoly?Pedig jó srácnak tûnt!Én bizni szoktam az emberekben-igaz az emberi gyarlóságról már könyvet is irhatnék-SZERINTEM JÓ SRÁC-de azért inkább leveszem a listárol!Az életbe a túlélés miatt még megértenémn de ez JÁTÉK!!!!!!!!!!!KÖSZI

#6623
Hali! Valakinek megvan a bf2142 fõcímzenéje (ami a video alatt megy a játék elején, amikor harcolnak)
mert én csak olyan verziót találtam amiben lövöldüzenk össze-vissza és kicsit idegesítõ
szóval valakinek megvan csak a tiszta zene?

Elõre is thx!

papo21
#6622
asszem valami olyasmi hogy fömenüben BFHQ-LEADERBOARD és utána a jobb felsö sarok körül a DOG TAGS ra rá nyomsz azt kidobja kiket késeltél le, hanyadik helyezet az illetö meg hány pontja van.

pTD-hU ptdclan.hu

tamas76
#6621
engem is jelölt, de még nem késelt elvileg, viszont,jobb úgy zúzni,hogy szinte tudod kivel játszol
de valahol jelzi egyébként kiket késeltél?...mert én nem tudom, és szerintem vagyunk így egy páran
ha tudsz segíts,köszi

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

F1rstK1ng
#6620
Tényleg nem leszólásként, de ne érezd annyira megtisztelõnek ezt (hogy buddyt küldd HUN20L1), minden magyart bejelöl akivel szervereken találkozik, de csak addig megy utánuk amíg meg nem szerzi a dögcéduláját ennek a bizonyos illetõnek, ha megvan hanyagolja.

inaktív :C cu@bf3

pityu1973
#6619
Lehet hogy furcsának találjátok az erõlködésemet, de az a célom ha egyszer lesz egy hivatalos szerverünk akkor legalább legyenek rajta olyan emberek akkik ismerik egymás és a rajta eltõltött játékidõ még jobb legyen. Ha már a szerver szervezésében nem tudok részt venni akkor legalább a hozzá jól mûködö kommunikációs csatorna legyen meg.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6618
Nem volt olyan nehéz csak volt egy kis technikai probléma, de megoldottuk. Csak pont nálatok jött elõ <#szomoru1>. Bizunk benne több ilyen nem lesz. Aki használja, annak elérhetõ 24 órában kellemes csevegést és persze mégjobb játékot ezáltal. Márcsak Tojás jelenkezését várom, hogy õt is tudjam regisztrálni. Hozzáteszem szívesen várunk másokatis csak írjatok és megadok mindent hozzá ami kell.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

tamas76
#6617
háló, végre ismét élvezhetjük hendrichharcost közöttünk, végre sikeresen elhárítottuk a punkbuster hibát is, ebbõl is látszik jó dolog a csapatmunka<#phone><#email>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

Kovács legény
#6616
szerintem mnem megleoõ hogy KLegeny néven játszom😊

Köszönöm,
igen én rajzoltam meg a menyasszonyom.

www.czekoart.hu

hendrichharcos
#6615
Mért "MEGLEPÕ"???Amúgy azokat a képeket te rajzoltad??Nekem nagyon tetszenek!!Régen én issokat rajzoltam-na nem ilyen profi szinten- fõleg tájképet-de az már jó rég volt!!!

hendrichharcos
#6614
TOJÁS!!!Tegnap láttalak de nem tudtam csatlakozni hozzád!A PITYUÉK megcsinálták azt a beszélõ akármit-TE ez nehezebb volt mint egy szülés! Már rég hallottam a hangod!mA LESZEL???A Zolival játszottál már??JOÓÓÓÓ Tegnap kicsit bizti az agyára mentem de jó nyomja!!MAJD KIDOB HA MEGUN! Este majd figyellek

Kovács legény
#6613
én KLegeny néven vagyok fennt ,(meglepõ😊) nem sûrûn játszom ,de jobbszeretek magyarokkal.

www.czekoart.hu

hendrichharcos
#6612
Van egy srác aki nagyon jól nyomja/ZOLI/ magyarok közt az elsõ.Megtisztelt és küldött nekem olyan micsodát amivel tudnék hozzá csatlakozni-amit próbálnék is de mindig ledob és kiirja PUNKBUSTER!! NAGYON AMATÖR vagyok még oda??Azt se csodálnám??

hendrichharcos
#6611
Nem tudom milyen lehetsz de szerintem nagyon hasonlithatunk!Alaplyába véve vig kedélyû lehetsz /már amennyire ezt a mai helyzet engedi/ és segitõszándékú is vagy-mint én!Ha nem igy van ne mond meg higgyem azt milyen "zseni" vagyok.Hiányolom már a többieket is!<#nemtudom>

pityu1973
#6610
Nem kaptam meg,<#rinya>de erre a címre én is küldtem amit megadtál.

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

hendrichharcos
#6609
Rendbe!Este be leszek jelentkezve az új msn:[email protected] Küldtem meghivót az msn-re!Ezt mind leirtam mert diktálták de egy kuma szót se értk belõlle!!ANYA RENDEZI

hendrichharcos
#6608
Tomi!Ne csessz ki velem igy is folyamatosan szekál-de gondold el többet beszél mint én!!!Pedig engem nem nagyon lehet túlszárnyalni!CSINÁLT NEKEM SAJÁT FÓRUMOT IS!