16212
Battlefield 2142
  • o0Sagem0o
    #8569
    a legújabb az a beta patch azt ne erőltesd még. Milyen Op rendszerre teszed? Tűzfal kikapcsnál is ezt csinálja? Ha nem egyből az 1.25-öt teszed fel, hanem sorjában a patcheket akkor is csinálja?
  • Twetr0x
    #8568
    Ez az 1.25-ös patch, amit mondasz?
  • MrChef
    #8567
    Helló! Most telepítettem az EA Link-ken keresztül a legújabb peccset, de - mint mindig, minden BF játékkal - itt is gond van: percenként visszalép a Windowsba! Nem áll le a program, de ugye így játszhatatlan!
    Mi a kurvaannya van már megint?! Nem két fillérért vettem ezt a szutykot, és még játszani sem lehet vele! :-(
  • ronso
    #8566
    Megint bexart az ea server ???????? vagy csak én nem tudok csatlakozni
  • RoboGoD
    #8565
    ^^^^^^^^^^^^^^ Mellesleg van itt egy isten...
  • RoboGoD
    #8564
    Az ms az milliszekundumot jelent... (vagy microsoftot) ms-ben csak a villám sebességét mérjük...
  • hendrichharcos
    #8563
    Köszi srácok!Kicsit még játszottam de most indulunk-tuti lesznek elvonási tüneteim.5ms perc kell hogy felmérjem milyen alapállású az ellenfelem 5 meg hogy lássam 3ütésből mi a gyenge pontja:5ms nagyképűség lene ge már lehet a 10 is.Kicsit megöregedtem már de most elkezdek majd megint edzeni kicsit,hogy formába legyek.Ez a gépezés teljesen lenyűgözött-de kicsit el is hanyagoltam a kondi.De azért még nem pityergek.A cápát kerülöm-vagy az asszonyt előre küldöm-azzal jóllakik én meg bosszút állok és kezét lábát kitekerem.Kár hogy a gépet nem vihetem a noteebook-on meg nem megy ez a hülye játék.Jók legyetek és remélem hazajőve nem egy lémát hanem egy cápát üdvözölhettek személyembe.Alakithatnánk egy klubbot??????????!!!!!!!!!!
  • H2
    #8562
    tutti sajátkezével fogja! ja és csak 5 ms!
    jó pihenést Rahanharcos

    A69
  • Alien69
    #8561
    A cápákat NEM bántani!!!
    Max, ha saját kezeddel fogod meg őket, és fojtod meg, akkor, esettleg, de inkább akkor se!
  • hendrichharcos
    #8560
    Na valahogy ezt akartam mondani!!A titán semmi esetre sem jó a siló fölött!!SZERINTEM amit már a papóval ki is próbáltunk az utolsó pillanatokba hátrább kellene vinni az ellenféltől-na persze ha van egy kis előnyünk a pajzsokkal!igy nem tudnak átudrálni-a vadász is nyugodtabban irthat fent és a légvédelmi ütegek is lezárhatják a légteret!Na de ez mind se ér semmit ha nem egy összeszokott csapatmunka áll mögötte'Ez úton is szeretnék mindenkinek köszönetet mondani akivel az elmúlt napokban volt szerencsém játszani,főleg a csapattársaimnak /PTD/ de a 818asokat és ha jól irom le az AVPseknek is köszönöm.2-3 óra úgy elmegy észre sem veszem-elnézik a lámaságom- meg a káromkodásaim-ami nagyon csúnya dolog!De igy születtem!Na irány a tenger kipihenem magam-hozok pár cápát-ha más nem a fogsorát!Jó csatákat addig is mindenkinek
  • Twetr0x
    #8559
    Titánt mindenki tudja, hogy nem pilummal kell lőni... ...Hanem voss-szal :D
  • PartyService
    #8558
    Lehet nem a titánt kéne pilumozni? ;)
  • Alien69
    #8557
    AZért NE szóld le magadat (jó játékos vagy Te is, meg sokan mások innen, ez NEM vitás)! Mi se vagyunk még félis se istenek (én meg pláne nem)! Akkor pontosítok ezzel a titán ki-be huzogatással. Tiszta sor, nem azt mondom, hogy a titán ne mozduljon, mert sehol sincsen jó alaphelyzetben, ez tény. Bár elérhető egy siló mindig, de lőni már nem nagyon lehet, ergo, a bemozgatása indokolt. Mindig az a kérdés, meddig menjen, és hova. Én speciel azt "szeretem", ha két siló közé megy (semmi esetre se menjen pont siló fölé, az nagyon lol), de csak ha a légvédelmi ágyúkat ki lehet fentről szedni, mert külömben semmi értelme. Hiszen, akkor pont az az előny veszik el, amiért részben szeretjük a titánt, lefele lehet "büntettlenül" lövöldözni. Ha át tudnak ugrálni, akkor a titán AA is lövöldözheti a titán felső részét, és ez szinte mindig hátrány. ELég, ha kicsit rossz helyre ugrasz vissza a titánra, túléled, de mégse.
    Ami a gunshippet illeti, ha éppenséggel erős mind a két oldal repülős osztaga, az egy dolog. Én speciel rittkán megyek direkte az ellen gunshipre, jobb szeretem a földi egységeket írtani. Persze, ha utamba kerül, rá kell, hogy mozduljak, és ilyenkor a földi támogatás elmarad, ez is tény. De ez inkább csak csökken, és nem megszünik. Illetve, ebben az esetben ez előny is lehet, mert akkor a másik gunship se vadászik RÁD, ergo lehet nyugodtabban eszközöket használni, mint pl walker, amivel tudod támogatni a saját gunshippedet, akár csak azzal is, hogy jelölgeted az ellen gunshippet, vagy netalántán befogod a walker légvédelmilyével. Tehát, a taktika fontos, és ebben nagy szerepe van, hova kerül a titán. De nem szeretek ingyen fregeket osztogattni azzal, hogy valami láma beül egy ilyen titán AA lövegbe, és ész nélkül lövöldöz (mert sokan csak ott vannak, és lövik a nagy semmit is akár). Jöjjön ki, és onnan beszéljük meg a dolgot.
  • o0Sagem0o
    #8556
    pedig feltűnhetett volna..nem volt gyanús hogy egyesek a negyedik pilum telitaláattól sem halnak meg?;D
  • PartyService
    #8555
    lol nem is tudtam vannak itt istenek... :)
  • hendrichharcos
    #8554
    Nem szeretnék én okoskodni-mert én azért nem vagyok oly profi mint te vagy bármelyk klán tagotok-de már oly sokszor szábahoztad ezt a Titán behúzás nem behúzás dolgot!Mondom mégegyszer nem vagyok "profi" csak a salyát véleményem mondanám el-és engem ezért majd ne anyázz le ha kérhetlek!!Hadászati szempontok alaplyán mit nyerünk és mit vesztünk!! Mert ugye az a lényeg egy háborúban hogy a cél érdekébe mit áldozunk be és azzal mit nyerünk!Titánt elvisszük jó messzire vagy helybe marad-mindegy!!Nyerünk vele:a vadászgép ki tud repülni-meg a csapatszállitó is.Mit vesztünk:Ha az ellenfél viszont behúzza a titánját középre-bárhova szinte ki tud ugrani halála után 10ms múlva-amig én vagy többen arra várunk hogy legyen jármű mert 1ember elvitte.Tehát máris vesztettünk a silóknál,mivel a mobil földi egységek megszünnek-erre mondhatod a becon-t de ha azt kiszúrják nagy irtást lehet csinálni, ezt te is tudod,a titán tetején jókat lehet irtani!!!Van még egy-FFes pályán a titán ágyuk fedezőtüze a szárazföldi egységek részére!Tehát hiába fontos a légifedezet ezt a két dolgot nem tudja felülmúlni: nem is beszélve ha az ellenfélnél hasonló kaliberü "vadász" található! mert akkor meg egymással vagytok el darabig és a földi egységeket nem nagyon tudod támogatni!!De mégegyszer azt kell mondjam ha a levegőt nem uralod nagyon nehéz csatát nyerni-lásd 2világháború-Szerbia-Irak és sorolhatnám az összeset:Na az biztos más mikor olyan nagy "ISTENEK" játszanak mint a ti csapatotok-összeszokotság-önfeláldozás stb.Az biztos más''Én csak igy el LÁMÁSKODOM magamba meg néha egy két sráccal! Biztos jó profinak lenni-nekem it nem megy!!De mindenki jó valamiben- én például bárki kezét vagy amit mondasz eltöröm 10ms alatt.Van aki jól fut-vagy sok sört bir inni:De mi is játszhatunk még nem???Legalább tudtok kin gyakorolni''Hidd el én se azért bénázok mert nem látom a dolgokat-életembe ez az egy alkalom amikor a gépet használom-ne de ezt hagyjuk is inkább-csak a véleményem mondtam volna el-ami amugy se sokat számit-egy LÁMÁTÓL??????????????????????
  • papo21
    #8553
    Én pl mostanába reggelenként timeless suezen szoktam commanderkedni (kivéve ma) ott alap dolg a titan bemozgatása! Holnap kiprobálom hogy kiviszem joo szélre de szerintem lessz anyázás rendesen igaz má mutynit nem lehet nyomni de biztos majd irogatnak befele! Multkor má azé is baszogattak hogy pajzsuk elöbb lement azt mielött mienk lement visszab huztam a titant hogy ne lehessen átugrálni!!!
  • pityu1973
    #8552
    Vegyél fel minket budy listre a legtöbbünknek ott látod a neve alatt igy tudsz a legtöbb magyarral találkozni. Ez a forum tagjai is sokszor játszik együtt egy szerveren kiabálunk is egymásra kigyót békát de ez benne van a pakliban ez ne szegje kedved. Ettöl függetlenül nagyon jókat játszunk együtt ha összejön .

    Magyar szerver nincs kapja be az EA!

    Egy arany szabály: csapat csapat csapat
    (de szerintem ezzel nem vagyok egyedül a legtöbb pontot is így tudod begyüjteni ez sajnos fontos hogy tudj unlockolni)

    .....A Rambokat lelövik ugye???..........

    Ja és a rutinos rókáknak szól: sose tőrjétek le az újoncok kedvét .....nem tudni kiből lesz a cserebogár............
  • Alien69
    #8551
    Ja, csak akkor NE csodálkozzon senki, ha pl elég csúnya dolgokat irogatok majd, esettleg rendszeressen leTK-zom, meg hasonló.
  • papo21
    #8550
  • RoboGoD
    #8549
    Azt csinálsz amit akarsz. Ez a szabály. Ne hallgass senkire.
  • Twetr0x
    #8548
    Szerencsére a legtöbb szerveren már nem is mozoghat a titán.
  • Alien69
    #8547
    Elvileg sokminden visszább olvasva le van írva. De, nagyon sok apróság van, amiről hosszu oldalakat lehettne beszélni. Inkább konkrét dolgokat kérdezz.
    Magyarszíj szerver nem nagyon lesz, úgy néz ki. Sajna, az EA GAMES nagyívben szarik a fejünkre.
    Ja, elsőként, ha kommander leszel, titán szerveren, a titánt lehet mozgattni. Lassu, de megy. De, az a legroszabb, ha a másik titán közelébe viszed. Ilyet SOHA se csinálj, még ha külön kérnek is erre.
  • Alien69
    #8546
    No és. Valahol el kell kezdeni. Legalább kérdez. Csak válaszolni nem könnyű, hosszu idő, míg elér az ember egy szintet, főleg, ha előzőleg nem játszott már valaki hasonló gammát, pl CoD, Mohaa, BF2 stb... (akár WoW). Meg kell tanulni csapatfejjel gondolkodni, ami eleve nehéz. Hiszen sokszor fell kell áldozni magunkat, de legalábbis előnytelen helyzetbe kényszerülünk a csapatért. Hiszen, én mint gunship pilóta semmit se érek egyedül, ha a csapat többi tagja csak rohangál össze-vissza. Sorolhattnám, de ez van. Külömben is, Tachyon2501 is megvette.
  • reaper4
    #8545
    na itt 1 puncs :D #8544. de rengeteg ilyen van ha visszaolvasol :) gondolom tisztában is vagy vele :D
  • Tachyon2501
    #8544
    Szevasztok, megköszönnném, ha valahogy megtudhatnám, hol és mikor jövünk össze, mert még a jövő héten is lesz időm jáccani, és nagyon ritkán sikerül megtalálni titeket..

    Elismerem, még sokat kell gyakorolnom, de tanácsot mindig szívesen fogadok(Papo és Alien előnyben)

    Ui.: Van egyáltalán magyar szerver? mert én a legtöbb listában szereplő szervert németnek látok...(nem mintha lenne velük gond, de a környéken csak németek játszanak??)
  • Sanko
    #8543
    köszönöm :D
  • Alien69
    #8542
    A tegnapi nap amúgy is "érdekes" volt. Van 1 buddy listás friss tojás, német csávóka. Tegnap elött "fedezett" fel. Azóta, amerre "megyek", jön Ő is. Próbál a gunner helyére beszálni. Ráadásul, lehet, hogy jó hatása van annak, hogy a prefixet átírtam =HTW®= -ről =PILOT®= -ra. Bár néha így is "harcolnom" kell, hogy beülhessek, akár mint gunner.
    trumpf1, tamas76, még 1x, köszi! Külömben, a légierő nélkül is lehet győzni, csak ahoz nagyon le kell heggeszteni az eget.
  • pityu1973
    #8541
    Ami késik nem múlik leszünk még egy csapatban mi mindig azon vagyunk ha látunk.
  • papo21
    #8540
    Nem walkerezek mostanába inkább commanderkedek no meg levezetö repülések vannak! Sajna két hétig hétköznap csak este vok meg de-öt!
  • pityu1973
    #8539
    Sorry de akkor már az utolsó körünk volt. Mi is küzdöttünk mire egy oldalra rendeztük a csapatot. Kerestelek is a robottal hátha sikerrül....kikapni belőle rajtad tudok a legtöbbet gyakorolni ha érted mire...gondolok. Eddigi legjobb köröm 10-ből 8 sikerült de lehet hogy -k voltak.
  • papo21
    #8538
    Jah sajna kezdésnek ellenséghez rakott mire következö körre átálltam mindenki ellment!!
  • tamas76
    #8537
    Köszi a tegnap esti zúzást, Alien69 úttörő lelkes közreműködésével állllat volt
  • trumpf1
    #8536
    Fincsi volt bizony Nem hiába mondja mindig hendrichharcos, hogy légierő nélkül nem (vagy marha nehezen) lehet győzni.
  • Alien69
    #8535
    Őőő, részemről a megtiszteltetés! Tudod, az uttörő ott segít, ahol tud!
  • pityu1973
    #8534
    Köszi ALIEN69 a légi támogatást a csapat nevében is!
  • Janko313
    #8533
    bocs így talán könnyebb pbsetup.exe -t keressél !
  • Janko313
    #8532
    Telepítés ill. újratelepítés után mindíg frissítsed innen és utánna jó lessz pb sajna az 1.25 be nincs auto pb frissítés
  • pityu1973
    #8531
    Ja valami ilyesmi!
  • Twetr0x
    #8530
    EMO láma