Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hendrichharcos
#6707
Én már 6órátol fent vagyok.A Zoliék fent voltak csak piros volt a szerver név meg VIP stb nem lehetett csatlakozni hozzájuk.Most repihenek a délutánra-na ilyenkor sz..ik be a rendszer.TE fent leszel?<#violent>

mama2
#6706
akkor nem lehet játszanom veletek?😞 Nem baj én el leszek amúgy is.<#kuss><#pias><#nevetes1><#nezze><#papakacsint><#email><#falbav><#dumcsi>

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#6705
itt nem lehet, a bf 2-n volt tört szerver de itt már nincs online-on nem hiszem hogy tudnál játszani

mama2
#6704
Én töltöm,mert pénz szûkében vok és nagyon nagy fanja vok a battlefield szériának. Holnap lejön. De letudnátok írni hogy mitt kell csinálni hogy csatlakozni tudjak a szerverhez? Mert a S.T.A.L.K.E.R.-nél is játszanák neten, de nem tok rácsatlakozni. V.ki leírná részletesen hogy itt majd mit kell csinálni?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

#6703
azóta nem jutott senki a géphez<#nyes>

#6702
lehet de unalamas mint az állat végig mész néhányszor a pályákon oszt úgy elunod ahogy ott van inkább vedd meg és játszál velünk<#eljen><#email><#violent><#buck><#email>

hendrichharcos
#6701
Lehet.Eleinte én is úgy játszottam-de egyszer a család rábeszélt próbáljam ki a NETEN.Hát a különbséget nem tudom leirni-a család már bánja hogy rábeszéltek.Gyere te is jó a társaság-VÁRUNK

mama2
#6700
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ezt a játékot singel Playerben is lehet nyomni? Vagyis egy játékosban? Vagy csak több játékosban lehet jáccani vele?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

hendrichharcos
#6699
Nekem kellene gyakorolni az ellenséges TITÁNON való harcot-kicsit óckodok tölle-nem tudnám megmondani miért.De muszály lesz gyakorolnom. Belõlled jó pk lett volna a seregbe is meghatároztad a fegyvernemeket stb igaz a játékban a pkánk/nem te/nem volt a helyzet magaslatán de azért nem volt rossz!!!!NEKEM TETSZETT

hendrichharcos
#6698
Próbálkoztam nem egyszer és nem kétdzer.Oe mindig azt irta ki FULL.! Szakadjon meg-amúgy gondoltam hogy ez lesz mármint hogy nem tudunk megint összejönni-de szerintem nagyot alakitottunk!!Tojás oéyan lett mint egy igazi berepülõ pilóta-szerintem mindenki jól tudta a dolgát!

hendrichharcos
#6697
Pityu!hASZNÁLNÁM DE EZ mostani gépem úgy sz.r ahogy van.Jövõ hétre igérték hogy kész a násik amit kizárólag ezért csináltatok-akkor lenne még egy körünk ha nem gond.Amúgy szerintem nagyon jó

pityu1973
#6696
Szívesen, örülök ha használjátok a TS-t és mindenkinek aki majd használni akarja. Tényleg jókat szoktunk mulatni játék közben<#integet2>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

papo21
#6695
kár hogy nem tudtál belépni ott volt:rambo,tojás,pityu,robogod,sagem, meg én nagy csatában sagem volt a cspattársam azt nyertünk! máskor probáld többször !!!!!<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

hendrichharcos
#6694
HOLNAP REGGELTÖL FENT LESZEK-gyere ha tudsz

hendrichharcos
#6693
már hiányoltunk!!VelneS??TENGER??rEMÉLEM RÁPIHENTÉL A CSATÁKRA!!

#6692
mellesleg mindenkit ajánlatos tisztelni, nem tudni ki mikor és hogy játszik, az egyáltalán nem jelent semmit hogy hanyadik az illetõ lehet, mert bárki játszhat jól mellesleg az elsõk között sok olyan van aki alap reges volt a bf2-ben és azért van annyi pontja, õszintén hülyeségnek tartom még azt is hogy direkt arra megy valaki, hogy lekéseli a haverjaid,ja Kingq mellesleg te még tartozol nekem egy késseléssel <#hehe>
na mindegy hagyuk mellesleg Lacesz hogyha crackelt verzióvl játszasz akkor csak az unalmas singleplayerrel tudsz játszani ami már alapból felesleges mert egyedül unalamas
"1488" a játék nagyon jó de csak akkor ,mint ahogy az elõbb említettem ha megveszed, ami azt jelenti, hogy érdemes megvenni, ha meg abbahagyod teljesen a játékot könyyû tovább adni hisz bármennyi "katonát" lehet csinálni (tovább adni hülyeség!) meg ha modjuk a WOW-hoz nézzük, akkor még olcsó is (meg jobb is), (dehát nekem könnyû nem én vettem a játékot<#vigyor5>)
ja és pityu1973 kösz a ts-t ,ja meg hát az egyhetes távollétem miatt nekem is ki kell beszélni magam<#vigyor3>,
ja és mindenkinek van rossz tulajdonsága: A világegyetem és az emberi butaság vgtelen, bár az elõbbiben nem vagyok biztos. "Eistein"

#6691
na végre abba hagytátok ezt a hülye vitát azt nem tudom hogy tudjátok felhúzni magatokat ezen hogyha valaki nem correctül játszik azzal egy idõ múlva úgy sem fog senki sem játszani ja és mellesleg ha jól tudom a csapattársadat nem tudod lekéselni

tojas1
#6690
HENTES levágott mindenkit!!!

Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

tojas1
#6689
Csáó Mindenkinek!!
Tegnap sikerült a TeamSpeak-es játék Pityuékkal/siro,tamás,rambo/ és persze HUNZOLI and FirstKing egy csapatba.
KIRÁLY volt.KÖSZÖNÖM
Volt egy kis késes MÓKA ZOLI-val,jó hecc volt nem "bántottuk" egymást!!
Csatabárd elásva,béke CIGI elszívva!!
Megyek játszani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Az élet kevés ahhoz,hogy kiizzadjuk magunkból azt a rabszolgát amivé az iskola tett!!

#6688
szia és köszi..tegnap zúztam úgy 2 órát, de nem jött elõ a hibaüzenet, ha újra gáz lesz kereslek
pityu1973
#6687
Nyugi nem kell ezzel foglalkozni felmerült egy téma jól megmondta mindenki a magáét, ozt ennyi<#wink>. Néha kell egy kis anyázás is és aztán mindenki lenyugszik.

Lacesznak meg üzenem ez az a játék amire érdemes pénzt áldozni mert csak akkor élvezheti az elõnyeit.<#violent>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

Carlos HUN
#6686
DE télleg bazdmeg fogom és egész magyar hadat felrobantom, lekéselem, elgázolom titánban kint ahogy ki szeretné XDDD örüljnek legalább akkor irkál majd ide mindenki 😄 XDDDD

#6685
Crack nem kell az eredetihez :-D Ha meg nem jogtiszta, akkor olvass F.A.Q.-t. Tudomásom szerint a crackelt verziót nem tudod updatelni alapról.

HTW Negat

tamas76
#6684
hát jól van, akkor rakd fel a patch-et, az eredetire és próbáld úgy<#beka3>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

#6683
Az 1.20-as patche!
Szerinted?<#crazya>
tamas76
#6682
tehát a melyik patchet is?
jogtiszta a játék?<#nevetes1>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

#6681
Nem Xp!!
tamas76
#6680
valszeg, vistára rakod ügye?
mert, igen,ott ez a hiba elég gyakori

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

#6679
Sziasztok!! Az lenne a kérdésem hogy felrakom az új patchet elakarom inditani a játékot kéri a cd-t, ha a cd-rõl felrakom a cracket akkor meg hibát észlel!! Mi lehet a gond?? Elõre is köszi a segítséget!
liquivent
#6678
azt gondolom azért fórum ez, hogy mindenki elmondhassa a véleményét...
de ha jól megfigyeled, akkor hiába az egy oldal, nekem ez a 4. hozzászólásom...

[PTD_HU] liquivent --ZBoard.2142.Battlefield.Edition--G5Mouse.2142.Battlefield.Edition--2,93Ghz C2D--8GBRAM--GF9800GT-- --I\'m a GoD.......I\'m a FaceleSS WarrioR-- [http://ptdclan.hu/]

Kovács legény
#6677
nem😊 nem mi vagyunk rajta ez megrendelésre készült, magunkról még nem sikerült képet csinálni ,fodrásznak mindig szar a haja😊

www.czekoart.hu

kBagyula
#6676
Pedig túlragozod. Az utsó oldala ennek a topiknak nem is szól másról, mint arról, hogy elgázoltak és rád robbantották a Titánt.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

hendrichharcos
#6675
Figyelem majd!A képen gondolom ti vagytok a menyasszonyoddal??Titeket ábrázol-pontosabban?

Kovács legény
#6674
majd ha lesz egy kis idõm felrakok egy galériba többet normális méretben.

www.czekoart.hu

liquivent
#6673
egyébként pedig akár vele akár más magyar emberkével szívesen harcolok továbbra is vállvetve, de csakis korrekten. én túl tudok ezen lépni, remélem már is vagy õ is. és nem kell túlragozni a dolgokat, csak egy vélemény hangzott el.

[PTD_HU] liquivent --ZBoard.2142.Battlefield.Edition--G5Mouse.2142.Battlefield.Edition--2,93Ghz C2D--8GBRAM--GF9800GT-- --I\'m a GoD.......I\'m a FaceleSS WarrioR-- [http://ptdclan.hu/]

liquivent
#6672
A gázolás a silónál Hun2Ol1 részérõl, ami direkt a másikon áthajtás volt, nem pedig bénázgatás, rossz helyen rossz idõben elhelyezkedés részemrõl volt az elsõ, aztán volt bennt a reactorban a második, amikor is nem csak engem, hanem a fél csapatot berobbantotta, csak hogy õ robbanthasson. harmadikként pedig már írtam, hogy kifelé jövet menekükõre fogva a dolgot a robbanó titanról hátba lõ. na azért ezt nem nevezném korrekt csapatjátéknak. arról nem is beszélve, hogy abban a körben nem nekem egyedül voltak ilyen sérelmeim. De nem szeretném ezt túlragozni, csupán közöltem a véleményem az Õ játékáról abban a körben...na meg az anyázás ugye...

[PTD_HU] liquivent --ZBoard.2142.Battlefield.Edition--G5Mouse.2142.Battlefield.Edition--2,93Ghz C2D--8GBRAM--GF9800GT-- --I\'m a GoD.......I\'m a FaceleSS WarrioR-- [http://ptdclan.hu/]

hendrichharcos
#6671
Ahogy irtam a részemröl marad a tisztelet amit eddig elértél-nem kevés munka lehet mögötte.Nem irigykedek mert megtanultam az életbe nem lehetsz mindig elsõ valaki második-harmadik-sõt utolsó is kell hogy legyen valaki.Nekem megtiszteltetés volt a veled való játék.További jó vadászatot NEKED

hendrichharcos
#6670
URAIM!!fEJEZZÜK BE EZT-én BEFEJEZTM végleg!jÁTSZSATOK!Nincs elég gond az életben?Korosztály nélkül-a tanulókat se irigylem most aki meg dolgozik azt meg ne részletezzük!Fogjatok össze-vagy ez csak UTÓPIA???? én NEM IDEGESITEM MAGAM TÖBBET-elég nekem az élet.SRÁCOK-zárjuk le ezt a dolgot és barátkozzatok inkább

F1rstK1ng
#6669
Na szevasztok!

Majdnem azzal kezdtem ezt a postott hogy mi van kis§%”@ök, savanyú a szõlõ vegye be mindenki a pilumom, de ennek nem sok értelme lett volna!

Szóval elõször és utoljára tisztázni szeretnék pár dolgot.
1 szándékosan nem tk-zok(tam) le soha senkit
2 hendricharcossal és más magyar játékossal soha nem volt gondom és nem nevettem ki senkit azért ahogy beszél vagy cselekszik játék közben!
Sõt ha tudok segíteni vkinek vmiben azt szívesen teszem. Többször is volt már rá példa , hogy játék közben vagy buddyn keresztül kérdeztek tõlem vmit, ha tudtam válaszoltam.
Hát kb ennyi. A szándékos punisholást továbbra sem tolerálom, a késesprojekt pedig megy tovább!

Üdv =HTW= HUN20L1<#worship>

inaktív :C cu@bf3

F1rstK1ng
#6668
?

inaktív :C cu@bf3

pityu1973
#6667
Gyerek annyi dögcédula lóg a nyakmon hogy nem tudok futni tõle szivesen odaadok egy párat jelenkezõket a csatamezõn fogadok<#smile>.

A hétvégén is probáltam eladni õket de ilyen fux nem kellet senkinek még a píacon se <#nevetes1>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

#6666
HUN20L1: ~2% TK (össz 38700 kill)
liquivent: ~8% TK (össz 5057 kill)
Stex néven nem találltam Magyar játékost.
Nem játszottam túl sokat HUN20L1val ezidáig, de azért pár alkalommal találkoztunk akár csapatban, akár ellenfélként a csatamezõn. Soha nem tapasztaltam, hogy ne játszana tisztességesen és úgy érzem, hogy kicsit erõs rágalom álltalánosítva TK-nek és tisztességtelennek nevezni pláne egy olyan emberõl aki arányaiban 4X annyi csapattársat lõtt le.
üdv: Negat

HTW Negat

#6665
még a lelövéseket is magyarázd meg légyszíves, ha már ennyibe belejöttél. A feltûnési viszketegséget már ellötted, így kiváncsian várom mivel rukkolsz majd elõ.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

F1rstK1ng
#6664
így gondoltam én is

inaktív :C cu@bf3

#6663
aha..no comment.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

pityu1973
#6662
CSak az érintetteknek: A TS alatt lerohadt a vas volt egy kis fennakadás ezért sorry. Már mûködik rendesen!!! Remélem este minden renbe lesz!!!!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6661
Na szóval csatlakoznék az észrevételekhez nekem is jó jött volna a survivor pin de lelöttek (no comment hogy ki) kicsit rosszul eset de nem érdekel akkikkel viszont korrektül játszottam azokkal jól éreztem magam<#eljen>.
Viszont ami a lényeg itt a forumban nem sok mindet tudtok tenni de a játékban annál több a lehetõség. Had ne soroljam el ok.....

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

F1rstK1ng
#6660
Stex:
"az addig poén, ha ellenfélként lekésel, ezzel nincs is gond, viszont az egyáltalán nem poén ha saját csapattársként sunyin késelget..ehhez nem kell nagy skill..és még csak tiszteletet sem vív ki vele, hanem épp ellenkezõleg. És mielõtt megkérdezed, utánam is futott már késsel saját csapattársként (lehet, hogy le is döfött, már nem melékszem, régen volt), fantasztikus poén tényleg. Bezzeg fordított esetben egybõl anyázás menne és kiszavazgatás, igaz?"

Ez mocskos rágalom, feltûnési viszkedekségnek tudom be itt fórumon belöl,(MIELÖTT MEGKÉRDEZNÉD, régóta játszom vele, sosem csinált még ilyet, nem hiszem h pont veled tette ezt meg, mert Stex-et meglátja és elkezd utána futni késsel a kezében, poén) ennyi errõl...

Liqvient:
"Hun2Ol1 -ról csak annyit, hogy minap játszottunk együtt.
Mi egy squadban, tojás, labkwm, én , azaz liquivent.
Egy csapatban volt velünk hun2ol1 is, de meg kell mondjam nem túl korrekt játékos. anyáztunk is egymásra rendesen.
Saját csapattársait öldökli le, és egy kapzsi, ami a konzol és reactor megsemmisítést illeti. nem is beszélve arról, amikor poénnak találva azt, hogy lelõvi saját csapattársát, amikor a titan felrobbant, hogy õ jusson ki elsõnek. Nem is értem, hogy ilyen inkorrekt ember hogyan vezetheti a hazai litát..."

liquivent

Én is ott voltam akkor, és teljesen máshogy történt: Zoli vitte a Transportert, bespawnul hozzá két bajnok és kiugrik föld felett 2 méterrel nyílván, a silot nekik kell hamarabb behúzni, erre ugye egybõl TK, majd jön a 2 punish is nem hogy bocsánatot kérnének, na és erre kapta fel a vizet (meg persze h mindkettõ magyar is volt, egyik persze te voltál)

inaktív :C cu@bf3

Carlos HUN
#6659
Na jó megyek fel nyomulni kicsit végre van idöm normálisan nappal is jáccani és nem csak hajnalban 😛

#6658
Tamás, gyakorolj egy kicsit a bököddel, mert siralmas volt a tegnapi alakításod<#crazya>

Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74