16212
Battlefield 2142
  • PartyService
    #8626
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=QCq-sgihxfg]Ez tetszik ^^[/URL]
  • JohnnySmith
    #8625
    Sok lesz már a warez ráadásúl hogy fel is van tüntetve... (banner)
  • Alien69
    #8624
    Nekünk nem annyira. NEKED viszont IGEN!
  • nYoMi
    #8623
    Ja hát a northern striker nem eredeti az gond?
  • nYoMi
    #8622
    Azt irja h you must have EA Link.....Szal mint ha nem lenne, de hát feltettem a Booster Packot (Multi-17) Northern Sriker.hmm
  • pityu1973
    #8621
    A #8572-es hozzászolást probáld meg nekem ez mindig beválik!
  • H2
    #8620
    A sorrend teljesen ok így!!! muhahah
  • Carlos HUN
    #8619
    Hello Viszatértem XDDD

    Volt egy kis gép mizzériám XD , meg kint vettem videokarit meg alaplapot.. most szóval jöhet a gyakorlás , hogy visszatérjek a régi kerékvágásba nem lesz könnnyü de megoldjuk :D
  • czky
    #8618
    Van egy EA Link nevű program. Azon keresztül tudod aktiválni a Northern Strike-ot.
  • Twetr0x
    #8616
    pl. engem: Buddy List keresőjébe írd be: Twetr0x - Onnan már adja magát.
    Ha játék közben találkozol emberekkel, akkor tabbal megjeleníted a pontokat, a jobb gombbal aktiválod az egeret, a MANAGE fülre kattintva a Buddy oszlopban kell kattintgatni.

    Akiknek ezeket látod a neve előtt: =HTW=, [PTD_HU], *818*, =wAw=, [AvP]
    azok magyarok.

    (Sorrend miatt seki sem beszól, ebben a sorrendben jutottak eszembe)
  • czky
    #8614
    Fel kell venni az embereket Buddy List-re, és ezen keresztül tudsz hozzájuk csatizni.
  • czky
    #8613
    Punkbuster innen letölt, beállít, felfrissít és nemdobál ki a game! :)
  • nYoMi
    #8612
    Egy servert mondana nekem vlki? Ahol nagyrészt magyarok tolják..
  • czky
    #8606
    Valamit elbaltáztál szerintem.
    Tedd fel újra az 1.25-ös peccset, ne krekkelj és hagyd a lemezt a meghajtóban! Talán jó lesz!
  • reaper4
    #8604
  • nYoMi
    #8602
    MP-s a a crack..de még mindig azt irja hogy vlmi nem jo ;] official verzio kéne neki, mondjatok egy servert akkor pls.. ahova jo a 1.25 patch..
  • czky
    #8598
    Ha az MP-s crack-et raktad fel, akkor nagyon jól tetted! :D
  • kBagyula #8596
    "északi munkabeszüntetés"

    Áááá, ez büntet!


    Egyébként sziasztok, megjöttem a nyaralásbú.
  • zsuskoo
    #8595
    Rakd fel az alap 2142-t majd a 1.25 pacs, végül az északi munkabeszüntetést( ford inglis majdnem )Aztán gyere kellenek e könnyen szerezhető pontok! Jó szórakozást
  • zsuskoo
    #8590
    Hát lehet hogy 1 kicsit túloztam! Amúgy az asszony pajtás le is tépné a fejem. Így is ki van akadva ha "megyek" küzdeni! Néha sipákol is de meg lehet szokni !
  • o0Sagem0o
    #8589
    a negyedik meg ébresztget, mert álmodsz;))
  • zsuskoo
    #8588
    Na szóval azegyik szőke, tartya a meleg szenyát, a másik figyeli mikó löttyinthet belém 1 kis cólát a harmadik meg térdel a klaviatúra alatt!
  • czky
    #8587
    De nemáám! :)
  • reaper4
    #8586
    na. szal nem csak én ? :D
  • AdambanHun
    #8585
    Nekem menni szokott. Röff. Bár a clan hevesen tiltakozik a kóbász és a hagyma miatt.

    Ja, hogy közben nekimegyek-e a falnak a transzporterrel? - neki.
  • Alien69
    #8584
    Hihihi, én helivezetés közben is szoktam, bár kicsit macera. Kb falatonként. Ha tudom, hogy nincsen heli a közelben (legalábbis, azt hiszem), nincsen walker, és tank, meg gyalogos. Akkor harapok egyet.
  • Tachyon2501
    #8583
    15 másodperc pont elég a létfenntartásra... csak néha még fel is élesztenek, aztán éhezés meg szomjazás van a következő halálig(nem sokáig) Ezenkívül biztosan jó megoldás az infúzió, de azért rántott csirkét nem szeretnék így fogyasztani... nem is beszélve a kávéról.
    (nyam-nyam... kávés rántott csirke...)

    nagy meccs közbe beiktathatnánk egy hivatalos kajaszünetet!
    Pl.: ahogy kiszavazni is lehet, lehetne kajaszavazást is indítani.
    ha elég ember szavazott rá, akkor a szerver elmegy aludni(pause) úgy 10-15 percre. Aztán minden megy tovább(mondjuk jó lenne, ha a chat menne közben/egy kézzel enni ma már létszükséglet/)
    Szerintetek? EA vevő lenne rá?
  • Twetr0x
    #8582
    Általában inni szoktam, azt úgy, hogy amikor meghalok, az alatt a 15 másodperc alatt, míg újraéledek.
  • o0Sagem0o
    #8581
    nálam minden alkalommal ez van..másodikra elmúlik..szerencsére.
  • o0Sagem0o
    #8580
    infuzion át:D
  • Sanko
    #8579
    Hali!

    Egy szakmai kérdés.
    Gondolom Ti is úgy játszotok, hogy az egyik kézben az egér a másik alatt mag Zboard Fang vagy valami billentyű.
    Ez eddig ok. De Ti hogy esztek közben?
  • Twetr0x
    #8578
    Utóbbi időben előfordul velem is. EA Master szerver hiba...(gondolom)
  • RoboGoD
    #8577
    Nekem is elő szokott ferdülni.
  • czky
    #8576
    Nekem minden játékindításkor az első csatlakozási kísérletnél ezt írja ki. Bár most már jó ideje nem játszom, mert baromira meguntam...
  • Tachyon2501
    #8575
    Ja, és még 1 kérdés:
    Teljesen szabályszerű, hogy mikor elindítom a játékot, és csatlakozni akarok valamelyik szerverhez, akkor soxor azt írja, hogy "connection to the server has lost", majd még egyszer megpróbálva minden rendben megy(ha nincs tele, és elérhető, stb...)
  • Tachyon2501
    #8574
    Mindenkinek hallo, és kösz a válaszokat. Nem tudom, hogy mi van leírva hátrébb, és nem valószínű hogy vissza fogok olvasni. Azon szerencsések, akik már az első üzenettől kezdve itt vannak, valószínűleg biztosan nagyon-nagyon unják már az újak visszatérő kérdéseit, de belegondolva senkitől sem várhatjátok el, hogy visszakeressen egy rövid válasz miatt ~8000 hozzászólást. A nagy öregeknek kell felismerniük, hogy valóban könnyebb leszólni a "fiatalokat", de nem feledhetitek: TI is voltatok kezdők!

    #8546 - ra
    Megint csak kösz a moderált nyelvezetért, néhányunknak még ez sem megy mindig(bár én is nagyon ideges tudok lenni néha). Csak azért nem értek veled egyet, mert már sokat játszottam hasonló játékokkal.(CoD, MoH megvolt) A legnagyobb hibám 2 okból fakadhat: 1 - mert nem rég húzattam be a netet (értsd: korábban majdnem csak single mód volt) másrészt nem mindig sikerül valaki ismerőssel összfutni, ismeretlen játékosokkal pedig nem megy könnyen a csapatjáték gyakorlása.

    Na, erre most megint lehet válaszolgatni, főleg, mert csak ebből ismerhetjük + egymást.
  • Sanko
    #8573
    mivel új *.exe lett a tűzfal őjként értelmezi....

    a legjobb ha a régi bf**.exe filet törlöd a tűzfalból (a tűzfal file listájából) és amikor az újra rákérdez azt engeded.
    persze lehet más oka is is ez egy elég gyakori frissítés után
  • pityu1973
    #8572
    Én ha lerohad akkor így hoztam helyre: game le, aztán fel utána 1.20 patch utána Northem strike ha van utána 1.25 patch a két patch közé azért szoktam a northem striket rakni mert ha a végére rakom a kiegészítést akkor le kell futtatni újból a 1.25-öt.

    De szeríntem ez gép válogatja kinek kinek mi vált be.

    u.i: És a punkbustert sem árt még a fiss telepítés után lefrissíteni!

    Trumpf1 harcostárs adta az ötletet és nekem bevált!

    Nem hiába Kiss Pista mosógépszerelő megmondta felesleges a CALGON mert annak az árán 5 év múlva úgyis vehetsz egy új mósógépet!
  • Supersix
    #8571
    Detto ugyan ez volt nálam a multkor és csak az ötödik patchelést tudta rendesen befejezni úgy hogy a végén ki is írta hogy finish!
  • MrChef
    #8570
    Twetr0x: igen, ez az 1.25-ös.

    Hunsagem: hát, már felraktam...Win XP-m van, eddig, a szokásos BF hibákat leszámítva minden ment rajta. A tűzfalnál engedélyezve van a program, de megnézem, nélküle hogy szuperál. Inkrementalista módon peccseltem, a korábbi verzióval futott a játék.