16212
Battlefield 2142
  • nYoMi
    #8666
    Akkor ugymond elkurtam? ;]] kb 3 unlock ment recon-ra..most kezdjem ujbol vagy tépjem ki a kevéske hajam?
  • Twetr0x
    #8665
    Nézd meg a punkbuster logját, néha azért is kibasznak, ha full a szerver, és be akar jönni egy admin.

    Szerintem először csak egy oldalt fejlessz, mert úgy eljutsz a fegyverig gyorsan. A másik, hogy amint megvan a teljes kaszt, fejleszd fel a player abilities-t. gránát, tovább sprintelés, gyorsabb stamina töltődés, plusz tár, plusz gránát.
  • nYoMi
    #8664
    Az flash jobbot meg a balt is ;]] Amugy az miért van h a nagyobb serverekről Punbuster felirattal kidob? Fel van téve a legujabb, meg csak néhány server csinálja
  • Twetr0x
    #8663
    Főmenüből ugyanúgy lehet akármit. Az unlockok fölött vannak fülek, hogy recon, assault, engineer, support. De jobb, vagy bal oldalt kezdted el fejleszteni?

    Amúgy a Buddy List-en Ph4ntomHUN-ként láttalak :)
  • nYoMi
    #8662
    Joint5656 vok ingame még1ccer ;] Megyek tolom is
  • nYoMi
    #8661
    eza Gamespy :) Joint5656 ingame
    Reconbol onnan alulrol kezdtem :D Nem tudtam változtatni mert idiota fejemmel a főmenüből unlockoltam
  • Twetr0x
    #8660
    Reconból melyik ágat?
  • Twetr0x
    #8659
    Ph4ntomHUN
  • pIIrash
    #8658
    nYoMi. Mi a játékban a neved? De kis nagybetűt pontosan írd le.
  • pIIrash
    #8657
    Nekem van csillagkapu unlockom!

    nYoMi: minden attól függ mennyire vagy elkötelezett a játék iránt. Én nem vagyok fanatikus. Fanatikusnak inkább azokat nevezném, akik sokkal többet nyomják nálam: Papo, 2OLI, stb.
  • RoboGoD
    #8656
    Nyugi. Ne a fanatikusokhoz hasonlítsd magad. Piirash egy őrült mészáros. Valamilyen nyelven biztos hentest jelent a neve...
    Ja, és ne csináld utána, amiket csinál. Ő már elgörbíti a teret és elkerülik a golyók.
  • kolbi870315
    #8655
    Nem rossz!!!
  • pIIrash
    #8654
    Nekem 29 nap 7 óra 22 perc 6 másodperc játék után van: 68335
    Ossz és szorozz...
  • nYoMi
    #8653
    Van már 571pontom, az jonak számit? Csak az a baj véletlen a recon-t fejlesztettem-+assault ;]
  • Twetr0x
    #8652
    Hétfőn leszek legközelebb.
  • nYoMi
    #8651
    Halo halo :D Mi a helyzet sráácok? ;] twetr0x nem jössz game?
  • Twetr0x
    #8650
    Ezt eltaláltad.
  • Alien69
    #8649
    Az ejtőernyőt TE nyitod! Ha kiugrottál, már lehet nyitni. Ha nem megy az első gombnyomásra, akkor nyílik a másodikra. Legalábbis, eddig nem kellett a tartalék paplanhoz nyúlnom egyszer se. Igaz, nincs is.
    A mai jelölgetős partit meg NAGYON KÖSZÖNÖM!!!
  • reaper4
    #8648
    lol
  • pityu1973
    #8647
    Üdv !

    Sietek haza hogy lássam a hiradóban mit rosszalkodtatok kint!

    A békefentartókat békén hagytátok ugye?
  • liquivent
    #8646
    Szomorú, hogy ebben a sorrendben...
    Amúgy üdv újra itt.....visszatértem a messzi Török-ből.
    Néhány mecsetre rádobtam egypár rdx-et...hamarosan bővebben a híradóban...
  • kBagyula #8645
    Fölmégy jó magasra, ugrasz, kinyitod, szállsz alá és eltelt a 10mp. Szalag megkap - örül.
  • oldoldold
    #8644
    Nemigen....csak a föld közelében nyílik ki....Én min. 10 mp-ig lebegni akarok / szalag jár érte...
  • czky
    #8643
    Amelyik pályán van Gunship, azon biztos sikerülni fog...
  • oldoldold
    #8642
    Sziasztok!
    Melyik pályán lehet teljesíteni a min. 10 mp-es ejtőernyőzést...?
  • pIIrash
    #8641
    Azok nem vesznek el. Csak figyelj oda, hogy ranked szerveren játsz. Egy felfelé mutató berlin torony van a szerver neve mellett a többi ikon mellett. Azt választod, amit Te akarsz ... nem kell a Recon-t.
  • nYoMi
    #8640
    Aham, már csak egy gond..elvesztek a pontjaim mert elvesztettem az EA-vel a kapcsolatot..kiez ;] lett vlna már 5 unlock! Még annyit ha elkezdek unlockolni automatice a Recon-t kezdi el
  • pIIrash
    #8639
    Tapasztald ki. Egyébként nem. Ha az APC (Assault Personal Carrier) 3-7-es poziciójáig választasz F3-F7 billentyűkkel, akkor onnan bal egér gombbal ki tudsz ugrani ha a titán közelében vagytok. Ha felveszed más csomagját, akkor megkapod az Ő cuccait.
  • nYoMi
    #8638
    JA és ha felveszem az ellenség csomagjait ugye változik a fegyver stb stb..esetleg pontot is ér? ;]
  • nYoMi
    #8637
    köszi ;] a Titan tetejere csak repulovel lehet feljutni?? Mert az elejebol csak lemenni tudtam a belsejebe
  • czky
    #8636
    space
  • nYoMi
    #8635
    Igaz, ugy értem h fontos az elején.. :D Amugy Engineer akivel általában vok, még azt had kérdezzem meg ejtőernyőt mivel nyitok? ;]
  • pIIrash
    #8634
    Nem fontos. Csak nem tudsz játszani vele!
  • AdambanHun
    #8633
    Vazzeg, te sem dolgozol munkaidőben, az látszik...
  • nYoMi
    #8632
    Northern Striker fontos?? Mert ha igen meg vehetem..
    3v4k vlmi ilyet láttam
  • nYoMi
    #8631
    Igazi köszi :D Segítőkész lélek vagy ;]] Nem ugy mint egyes forumokon. Én aavval a ;] nemjut eszembe a neve, lényeg az, vlt aknavetőm, mellette meg vlmi mp4 szerüség ;]] csak már szét vltam csuszva nem emléxek, van már 4 unlock. Csak mondom nem váltom ki addig még nem irod meg mi a szitu..
  • Twetr0x
    #8630
    Csak eredetit lehet játszani a neten.

    Tegnap mondtam, hogy leírom unlockokat+adok tanácsot:
    Bf2vel ellentétben itt kettesével össze vannak vonva a kasztok.
    Minden kasztot a bal oldallal kezdek.

    Recon - felderítő

    Sniper
    1. Taposóakna. 5m-es körzetben robban. Csak a domború oldala lát. guggolva ki lehet kerülni
    2. 4x közelítés sniperre. (passzív)
    3. rövid időre stabilizálja a célkereszt kilengését.
    4. Zeller-H Advanced Sniper - Rifle Erősebb Sniper, lassabb, de pontosabb mint az alapok. Ki lőheted vele az aknákat.
    5.(NS) 50 méteres körzetben eltűntet a térképről, és a saját pozícióját mutatja helyetted.

    Spec-Ops.

    1. Robbanóanyag. olyan mint a c4.
    2. NetBat Sisak, tovább látod az ellenséget a 3d térképen. (passzív)
    3. Optical Camouflage - 90-95%-os áttetszőséget ad. Nem tudsz közben lőni.
    4. Lambert Carabine - Gépfegyver, Közelharca jó, viszont fejre/felsőtestre kell vele célozni.
    5.(NS) 3x tovább lehetsz láthatatlan. (passzív)

    ---

    Assault - Támadó

    Heavy-assault

    1. fegyverre szerelt shotgun.
    2. NetBat sisak, Látod milyen kasztot használ az ellenség (passzív)
    3. fegyverre szerelt, állítható távolságban robbanó rakéta. (minimum 20m, amúgy nem robban)
    4. Baur H-AR - Nehézgépfegyver, kevés tölténnyel, messzire. (kb 50-200m)
    5.(NS) egyel több tárat és minden tárba egyel több lőszert kapsz a fegyverre szerelhető cuccokból.

    Medic

    1. Defibrillátor. Éleszteni, ölni. repül tőle az ember, ha megölöd :D
    2. Gyorsabban, és járművön belül is tudsz gyógyítani.
    3. Füstgránát.
    4. Voss L-AR - Gépfegyver, olyan erős, mint a Lambert, de másfélszer gyorsabb. Csak közelre jó (max 100m) lassan tölt.
    5.(NS) Füstgránát, mielőtt kiereszti a füstöt radarozik.

    ---

    Engineer - mérnök

    Anti-Vehicle
    1. Aknákat tüntethetsz el ezzel a cuccal.
    2. NetBat sisak, 3d térképen kirajzolja a jármű tipusát, és hogy hányan ülnek benne. (passzív)
    3. Kis hatókörben megmutatja az összes járművet.
    4. Pilum Heavy Anti-Vehicle Rifle - 6x gyorsabb mint az alapfegyverek, nep pittyeg tőle a jármű, ha becélzod, viszont nem lehet irányítani a lövedéket.
    5.(NS) Magához Vonzza a bogyókat, és felrobbantja őket.

    Engineer/Anti-Air

    1. EMP akna, bénítja a járműveket egy időre.
    2. Gyorsabban javítasz, járműben ülve a körülötted lévőket is. (passzív)
    3. Mozgásérzékelő, követő akna. Bogyó.
    4. Mitchell/Sudnik SAAW 86, az alapfegyverekben repülőgép követő lövedékek vannak. Papo-t és Alient lehet vele idegesíteni, másra nem jó. :D
    5.(NS) Több töltény van a sidearm géppisztolyodban. (passzív)

    ---

    Support - támogató

    Defence
    1. EMP gránát, járműveket bénít, gyalogosoknak összekuszálja a képet.
    2. NetBat Sisak, jelzi, ha valaki aktiválja vagy kikapcsolja a láthatatlanságot. (passzív)
    3. Sentry robot. lerakod, meglát valakit, lő. Még falon keresztül is.
    4. Ganz H-MG. Nem ismerem, nem alkotok véleményt.
    5.(NS) Kis hatótávolságban jelöli az összes gyalogos katonát.

    CloseQquarters
    1. Pajzs, egy idő után szétmegy, járművek ellen semmit sem ér.
    2. Gyorsabban, és járművön belül is tudsz lőszert adni. (passzív)
    3. ha megnyomod, az előtted lévő kis területen scannel egyet, és megmutatja az ellenség pillanati pozicióját.
    4. Clark 15B - Shotgun. Közelre, felsőtestre lőve egy lövés és halálos.
    5.(NS) Átalakított shotgun, tapadós, gránátokat lő ki.

    Én reconnal vagy assaulttal kezdeném, mindkettőből a Jobb oldali ággal. Aztán ameddig nincsenek meg a többi kaszt unlockjai, vedd fel a halottak csomagját. A kés a legjobb fegyver, sok pontot lehet vele szerezni!

    Remélem tudtam segíteni.
  • kolbi870315
    #8629
    Szinte már túl fáradt
  • pityu1973
    #8628
    Hát ez kirááááályyy még jó hogy vannak ilyen pihent emberek akik szórakoztatják a megfáradt harcosokat
  • PartyService
    #8627
    ezis