Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Bogdogege
#6757

大日本帝國 (ノಥ益ಥ)╯

#6756
hehe, lelõni bárkit le lehet..ha le tudod..és persze ellened van épp, szóval ha idegesít szedd csak le, ha bosszúságot akarsz neki okozni késsel😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

tamas76
#6755
ha ellenséged késel, szerintem az okés, mert nekem se szabják meg mivel harcoljak, mindenkit le lehet lõni, csak van aki nõveli a pontjaid van amelyik meg minuszol meg punissolnak<#zavart1><#zavart1><#vigyor1><#vigyor1><#nevetes1><#nevetes1>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

tamas76
#6754
nincs mentséged<#lama><#lama><#lama><#lama>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

#6753
Gyerekek nekem nagyon elegem van egyes személyekböl!! nem lehet már a szervereken játszani nyugodtan mert attól kell paráznom ki késel meg,
ez a spytime gyerek is az agyamra megy nem lehet le löni vagy mi???
amugy nem Dr-es spy??????????
zsolt9999
#6752
aból a kicsibõl nem láttam semmit

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

zsolt9999
#6751
boccs nem néztem meg eléggé a képet
amúgy a demóba nincsenek unlockok

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

tamas76
#6750
estére csináld meg, mert megyünk zúzni<#idiota><#idiota><#idiota>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

zsuskoo
#6749
Mán megin nem megy<#falbav><#bdead><#csodalk>

Carlos HUN
#6748
Énis tök szívesen titánoznék veletek de anyira elbaszodott gépem már per pill hogy ez max format után lehetséges addig marad a lagolás ezerel!😄

pityu1973
#6747
Köszi a segitséget!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6746
Na remélem sikerül most <#nevetes1>

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

#6745
dobd fel pl ide és a gond megoldva 😊 http://media.proxnet.hu/

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

pityu1973
#6744
de van csak nekem 20Kb-ig engedélyezett ide felrakni és csak igy tudtam bent a cégnél letõmöríteni!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

hendrichharcos
#6743
Várok-várok de hiába.Aki fent van azok mind tele vannak és nem tudok csatlakozni-jól megettem.Sehol senki vagy csak én érek rá túlságosan?? Az asszony ezt ellitja-meg hogy függõ lettem stb!!A nõk már ilyenek.Még várok hát ha jöttök!A tegnapi nappal kapcsolatba meg még annyit hogy ráébresztett valamire-elég pancser vagyok-gyakorolni-gyakorolni.<#violent><#worship><#merges3>de már ilyen a fejem

hendrichharcos
#6742
Várok-várok de hiába.Aki fent van azok mind tele vannak és nem tudok csatlakozni-jól megettem.Sehol senki vagy csak én érek rá túlságosan?? Az asszony ezt ellitja-meg hogy függõ lettem stb!!A nõk már ilyenek.Még várok hát ha jöttök!A tegnapi nappal kapcsolatba meg még annyit hogy ráébresztett valamire-elég pancser vagyok-gyakorolni-gyakorolni.

#6741
ez nagyon miniatür változat, nincs egy nagyobb?😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

tamas76
#6740
a te demódban vannak unlockok?
mert mintha én másként emlékeznék....
<#duma>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

zsolt9999
#6739
ez demo? mert a demo az nekem is megvan

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

pIIrash
#6738
Aki még nem vett fel a gammában az ne habozzon: pIIrash

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

pityu1973
#6737
Egy kis izelítõ mennyire jó volt a tegnapi zuzás! Meg kellet erõsiteni a titán 1 blokk védelmét. Nem mondom izzatunk érte <#violent>
Képen: Tamás76, Sziro74, Pityu73 a képet sziro készítette remélem látszani fog 😊!
[/img]

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6736
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz én is élveztem, rég volt ilyen izgalmas <#violent>. A =HTW= HUN20L1 -ak üzenem kár hogy nem lett meg a Screenshot elraktam volna emlékbe<#worship> te tényleg. Remélem lesz még ilyen alkalom hogy a HTW -s bandával együtt játszak.
CZKY jelõlj meg embereket és akkor tudunk együt játszani.

"Tiszteld ellenfeled , hogy le tud gyõzni"

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

tamas76
#6735
sziasztok, jó volt az esti zúzás.köszi<#violent><#violent>
kis csapatunk megpróbált helyt állni a HTW erõs emberei ellen, tõk élvezetes és jó volt a játék<#boxer>

Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu

Alien69
#6734
CSÁÓóó! :-) Ja, hát, van, amikor mellém ül valaki, és kergettnek minket, akkor biza menni kell (és bizony, valamikor a buggy szintjén fák-, és oszlopok között, csak "kicsit" gyorsabban). Bár, most éppen mi is kergettünk másokat. Asszem a 3. szaltója után még mindig a seggében loholtunk. Reméltem, hogy a másodpilótának lesz annyi ereje, hogy lesorozza a géppusival. Végülis, csapatjáték, ne csak én szerezzek pontokat (bár nekem nagyon kell) <#alien2> :-) . Elõre szólok, hogy ilyenkor a másodpilótának jobb, ha oldalra néz kifelé (az utolsó emléke szép legyen), mert külömben kellhet a hányószsák, vagy pelus (meg jelölgettni az ellenfeleket, akiket tud). Igaz viszont, hogy elöl van az ellenfél, remélhetõleg. <#fogmosas> Gondoljatok bele, mi lenne, ha tényleg tudnék is gunship-ezni (vannak nálam jobbak is, nem is kevesen). <#alien>
(THX hendrichharcos, K1ing)

F1rstK1ng
#6733
Az HTW 😊 (Hungarian Titan Warriors)
A helisünk meg Alien69 és jól mondod snipa meg Gunship (öröm mellé beülni másodpilótaként)<#nyes>

Remélem legközelebb is lesz hozzátok szerencsénk 😊

inaktív :C cu@bf3

czky
#6732
Melyik szerveren jáccotok? Én is csatlakoznék hozzátok. Bár sokat nem jáccok, de azé jó volna!

Z77A-GD65 | 3570K | Mugen 2 Rev.B | Vengeance LP White 8GB | HD7870-DC2TG-2GD5-V2 | Xonar DX | 830 128GB | WD7500AAKS | 2X HD154UI | TX650W | BX-500 | 32LF2510

papo21
#6731
Aliennek hivják akivel repültél

pTD-hU ptdclan.hu

hendrichharcos
#6730
Volt egy srác aki vitt a vadásszal-én csak már igy hivom/sniper????/ hát az nagyon király volt.Srácok!Úgy mint hogy majdnem ki is tacsoltam.A NEVÉT sajnos nem tudom de jó volt.GYAKOROLHATOK!!!A concest azt jobban szeretitek?A titánnál még van 2 érme amit be kellene gyûjteni aztán ráhangolódok-próbálok!!Csak a reflexek ugyebár!!Nem a régiek

hendrichharcos
#6729
Srácok!A PAPÓval eggyütt volt szerencsém játszani a HTVés csapattal. Nagyon korrekt kis csapat.Persze most is volt hogy sját társát /lelõttük/mert én is persze.De mint én is bénázva szaladgálok a tûzvonalba mint egy birka nem is csodálom.Tehát mi is hibásak lehetünk és ne egybõl "szavazgassunk".Elõfordul az életbe is

zsolt9999
#6728
nekem is!<#nevetes2><#szomoru1>

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

zsolt9999
#6727
akkor itt mindenkinek erdetibe van meg

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

hendrichharcos
#6726
Látom egyre többen vagyunk aminek nagyon örülök!!Egyenlõre nem tudok hozzászólni mert számomra ez MANDARINnúl szól.egy betût se értek belõlle.Amúgy meg már megnyugodtam-de nem a játék miatt voltam ideges az más dolog.remélem a jövõhéten már kész a gépem -és jó is lesz-bár azt nem merik megcsinálni hogy ne legyen jó mert ismernek!!!!Addig is nyomom ezzel a vacakkal

pityu1973
#6725
Ha a F.A.Q -ot elolvasod szerintem találsz megoldást a problémádra!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

mama2
#6724
És nekem is valami olyasmit ír ki hogy: patch invalibe.

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

mama2
#6723
Sziasztok. Na letöltöttem, fel is raktam, de amikor elindítom(külön van két ikon a play battlefield 2142 online,meg egy sima battlefiedl 2142 ikon, bármelyiket indítom el, amikor elvileg singelbe a menûnek, kéne bejönnie, azt írja ki hogy: new account. Magyarán azt akarja hogy csináljak egy accuntot és játszak neten. De én NEM akarok neten játszani. Mi a teendõ hogy jó legyen?

Somlói Galuska Fan Club&#8482;. Somlói Galuska Forever. TommyG Forever.

Kovács legény
#6722
tudom, én kifizettem

www.czekoart.hu

kolbi870315
#6721
sziasztok.
van már valamilyen magyar szerver?

BF2142:kolbi, kolbi01

#6720
szevasztok single playerben meglehet valahogy csinálni hogy több pálya legyen meg hogy a custzomizenel meglegyen minden cucc elõre is köszi

PartyService
#6719
"Zoli vitte a Transportert, bespawnul hozzá két bajnok és kiugrik föld felett 2 méterrel nyílván, a silot nekik kell hamarabb behúzni, erre ugye egybõl TK, majd jön a 2 punish is nem hogy bocsánatot kérnének, na és erre kapta fel a vizet (meg persze h mindkettõ magyar is volt, egyik persze te voltál)"

Most errõl csak az jutott eszembe hogy milyen szar a magyar játékmorál.
Mostanában egyre több magyar jött fel szerverünkre aminek elõször még örültem is, aztán becsúszott néhány tk és elég rosszul esett hogy mindenki egybõl büntetett és nem a negativ pont miatt mert így nagy ivbõl szarok a pontokra meg 1-2 negativ pont sose vágott még haza, hanem az hogy az ember azt hinné hogy legalább a magyarok normálisak aztán rá kell jönni hogy messze nem... A másik meg hogy fél percenként valaki kicvote-ol. Miért?!
Természetesen általánositani nem akarok, mert nem mindenki ilyen de kvára örülnék ha változna a morál.

Clark addict

PartyService
#6718
"Saját csapattársait öldökli le, és egy kapzsi, ami a konzol és reactor megsemmisítést illeti"
lol érdemes nézegetni ezt a fórumot is... "kpazsi", jesszus
hogyan kell nemkapzsin felrobbantani a magot? lol

Clark addict

pityu1973
#6717
A sigelt csak gyakorlásra használd de ha igazi játékot akarsz akkor csak is a netet ajánlom!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

pityu1973
#6716
Persze megoldható, csak jelenkezz be az MSN-en aztán onnan minden simán fog menni.
PAPO21 ha fent leszek rajta akkor beregellek, de a Tamás is be fog tudni regelni!

Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!

papo21
#6715
na szoval be tudtam lépni ts re tehát ha jöttök nyomhatnánk!!!!!

pTD-hU ptdclan.hu

Carlos HUN
#6714
Direkt nem linkeltem be rendesen de benne van az oldal linkje ami neked kell 😊

Carlos HUN
#6713
Zsolt
Link

zsolt9999
#6712
igen de elég sokba kerül

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

Kovács legény
#6711
vedd meg a gamét és nem kell

www.czekoart.hu

zsolt9999
#6710
szasztok!
nem tudna valaki egy 1.2 crack-ot adni?
azt írja ki a játék hogy a patch elavult<#help><#help>

Én nem hiszek a gyengeségben... Túl sokba kerül.

#6709
mostanában nem szokat játszottam vele úgy hogy egy kicsit ki estem a formából úgyhogy egyelõre jó délutáni pihenést

#6708
nem tudom lehet amúgy lehet hogy WARoztak és azért nem tudtál felmenni
lehet akkor én is felmegyek 6-ra