Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Xp-n Single player van csak
98on lehet csak Multizni
inaktív :C cu@bf3
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
na jó nem rég nem tom mikor pontosan!!!!!
Gyere ts-re ha tudsz!!!<#integet2>#integet2>
jahh meg sajna a héten csak este tiz után érek rááá!!
pTD-hU ptdclan.hu
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Ha lenne magyar szerver ahhol csak mi magyarok lennénk fent légyszi szóljatok rám , mert akkor megyek én is lõõdözni.
thx
Kary vagy Karykeksz
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
- akinek nem inge ne vegye magára -
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Aki ismer az tudja milyen vagyok :-P BF2142:pityu73(HUN) *** Clan:[PTD_HU] *** Web:www.ptdclan.extra.hu*** Xfire:pityu73 A köcsög RDX-s már megint itt van!
Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74
csak annyit füznék hozzá,hogy mért kell egymást bántani ezt nem vágom és mért csak a Magyarok ilyenek más külföldi forumon mért tudnak normálisan egymás baszogatása nélkül beszélni!!
na mind 1
köszi F1rstK1ng a védelmettttttt!!!!!<#wave>#wave>
tegnap véletlen nem a megfelelõ helyen voltunk, elnézést papo ha nem találtál minket, minden sziro hibája<#eplus2>#eplus2>
na jó nem is<#vigyor>#vigyor>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
Tegnap példul nekem mindig ki írta, mikor legyaláztál<#zavart2>#zavart2><#wow3>#wow3><#rinya>#rinya><#nevetes1>#nevetes1>
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
de ez hihetetlen ,hogy 20 halálból 15 ö volt!!!
megyek a háta mögött full élettel bele fövök 1 tárat erre el kezd ugrálni mint a gumi maci megfordul az fejbe!!!
Tamás figyeld a késelõs jelenetet majd gyakoroljuk<#buck>#buck>
Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74
inaktív :C cu@bf3
Battlefield 2142:[PTD_HU]tamas76(hun) erdicete,mert bugos az EA :) www.ptdclan.hu
Tegnap is jó volt. Teamspeak-kel meg még jobb<#nevetes2>#nevetes2>
Battlefield 2142: [PTD_HU]sziro74