16212
Battlefield 2142
  • Lemming
    #8746
    Mi a szösz... magyar klánok is vannak? :D

    Amúgy: mini image jó megoldás, kicsi és nem kell DVD-zni. Rendszerint 20-30Mb. Dtool megvadul tőle ha autostartolni akarja, de ez egyszeri nem kell vele szórakozni.

    Videókat meg egyszerűel elmásolod/átnevezed, és nem szórakozik velük.
  • kBagyula #8745
    A "kill" általában egy körre vonatkozik, a "total kill" pedig, az összes eddig lelőtt ellenségre.
  • frenkibende
    #8744
    Hali...a ribbonok megszerzése sok helyen total kill-hes van kötve...mi a különbség a kill és a total kill között? köszi
  • kBagyula #8743
    Roger!
  • F1rstK1ng
    #8742
    Meghát

    Hnap fontos Titan war, lehet kelleni fogsz szal hnap mindenképp gyere tsre.
    THX
  • kBagyula #8741
    Gyónapot líder uram! Meggyött a nyaralásbúl? :DDDD
  • papo21
    #8740
    Liquivent a leader de ö szigeten nyomul meg sokan nyaralnak szoval szerintem nem leszünk meg!
  • F1rstK1ng
    #8739
    Igen szeretnénk, Shuhia Taiba/Suez Canal
    De a Leadereteket nem érem el, ki ő?
  • PartyService
    #8738
    Ez nekem is új ^^
  • papo21
    #8737
    HTW-sek hallotam akartok holnap titan warozni velünk, én rajta vagyok nem tom meg leszünk e 10-en de ha igen melyik pályákrol lenne szo?
  • czky
    #8736
    És az hogyan van? Uncsi a bejelentkezés! :D
  • o0Sagem0o
    #8735
    én piirash által elmondott módszert alkalmazom, az exébe firkáltam bele és így kihagyja a videokat és a bejelentkezéi képernyőt is;)
  • czky
    #8734
    Igen. Az a másik alapvető fontosságú progi!
  • Alien69
    #8733
    Van olyan cucc is, amely pl a bevezető videjjókat lövi le, bár, ha át javítja valaki.bik-re (vagy mire) az is megteszi. (pl.: titan_tutorial.bik, EA.bik.NIMP, Legal.bik.NIMP)
  • o0Sagem0o
    #8732
    Hja..bár ahamarosan jön majd az új patch (már mióta béta állapotú..) és az ellen nem véd..reméljük gyorsba lesz frissített nodvd is.
  • czky
    #8731
    www.gamecopyworld.com
    Itt le tudsz szedni crack-et hozzá. Az 1.25 MP-s krekket szedd le!
  • JAG1
    #8730
    Van valami mini image ehhez, mint a BF2-höz, hogy ne kelljen a DVD-t állandóan a meghajtóba tárolni?
  • Alien69
    #8729
    Lehet, nem tudom, de akkor mostantól mindenkit kirugok a gépből!
  • papo21
    #8728
    ugy vettem észre hogy a nagyon skiles gunshipesek mind egyedül repülnek!
  • Alien69
    #8727
    Ez nem ilyen 1xű! Eleve, rendszeressen ugranak be "mellém", van, aki megvárja szépen, hogy beszáljak, és beül lövésznek (ami persze nem baj). Így szoktam meg én is.
  • liquivent
    #8726
    Egyszerű, ne legyél szakaszvezető, vagy zárd le, hogy egyedül legyél és nem fog senki sem beleéledni... :P
  • Alien69
    #8725
    Köszi a tippet, majd megskubizom a csávót! Igaz, most a wint újra kell raknom, de ez külön téma. Amúgy, mostanában én is ezt szoktam alkalmazni, csak nem tudok átülni, mert az esetek 99%-ban beül valaki mellém.
  • liquivent
    #8724
    ha jársz szigeten...összefuthatnánk meginni valamit...
  • papo21
    #8723
    ma találkoztunk egy pro gunshipessel, srác kizárolag egyedül repült magasba fellment majd mélyrepülésbe átült a kettesbe és tv vel irdatlanul lecsapott, akár emerröl akár jármüröl volt szo, ha csak sebezte rakétákkal egyesböl simán kiszedte ellenfelét. ja és megtalláltam angol srác 24 ik gunshippel 15470 kill srác
  • raykrepsz
    #8722
    xxegyurixx nem kocka, egyszerűen most van ideje játszani, bár lehet kicsit túl sok is. A késezésre (a pontok miatt) úgy rákattant, hogy már se TS, se csapattársak, se csapatjáték..... Na sebaj előbb-utóbb visszakeveredik a bandába Ugye Gyuri
  • pIIrash
    #8721
    Ez segíteni fog a döntésben: link
  • hutonyi
    #8720
    megéri megvennem?
  • czky
    #8719
    Vedd meg a boltban és már játszhatsz is vele.
  • hutonyi
    #8718
    Sziasztok! Tényleg fizetős a BF2142??? Menyit kell fizetni? Segítenétek, hogyan kell regisztrálni? Köszi!
  • o0Sagem0o
    #8717
    nincs, vegyél fel minnél több nevet a barát listádra és akkor látni fogod, hogy éppen hol van gyülekező. Elég sok magyar össze szokott jönni egy-egy szerveren.
  • Lemming
    #8716
    Van egyáltalán magyar szerver? Vagy hol szoktak magyarok játszani?
  • AdambanHun
    #8715
    Tévedtem...
  • kolbi870315
    #8714
    Hát... Megyek ma hajnalban a szigeten, és mit ad isten?
    Éppen agyba főbe verik az emósokat
  • papo21
    #8713
    én csak 5000 global scort halottan , persze ha többek elérték a legtöbb pontot szerzö kapja meg. És az mindegy hogy mivel szerzed a pontokat? Pl te sokat késeltél össz én a pontok többségét commaderkedéssel szedem de az is beleszámit?
  • papo21
    #8712
  • kBagyula #8711
    Állítólag....

    12000 pont/hét. Koczka-e vagy?
  • egyuri
    #8710
    Hát azt helivel nem szerzed meg!!!
    Állitólag 1 hét alatt neked kell a legjobbnak lenni Globálisan.
    Az biztos hogy minimum 10.000 Score pontot kell összeszedni.
    Csak késeléssel lehet megszerezni mivel ott körönként összelehet szedni 130-250 score pontot, de ehez nagyon jól kell pörgetned a pengét.
    Én a héten 12.000 scort csináltam, de sehol nem voltam azzal.
  • pIIrash
    #8709
    Állandó vitakozás a fóromun tök feleslegesen = hungarikum
  • PartyService
    #8708
    kickvote = hungarikum

    szánalmas

  • czky
    #8707
    Ezt mindjárt gondoltam. (E6600-os gondolom!) Csak kis kiegészítésképpen a Core 2 Duo már rég nem P4, mivel pont ezen processzorcsalád bevezetésével szüntette meg az Intel a Pentium nevet. Ha a Core2 még mindíg Pentium néven futna, akkor P6 lenne a neve...

    Amúgy meg szard le a kick vote-osokat és ne játssz velük! Küldd el őket melegebb tájakra és szevasz!