16212
Battlefield 2142
  • KaryKeksz
    #8786
    Thx :-)
  • AdambanHun
    #8785
    Nna mi van ezzel a Hungarian Clans warral? Tudtok róla valamit?
  • pityu1973
    #8784
  • kBagyula #8783
    nem rossz..
  • Twetr0x
    #8782
    Alkottam egy kis signature-t:

    Minenkinek a nevével működik.
  • zsuskoo
    #8781
    csak mókáztam kicsit, 1épként odaírtam " majdnem "-t, de megint félrenyúltam viccek terén! bocsi magamba szállok és súlyos önvizsgálatot tartok mellőzöm a félreérthető vicceket ( bár ez volt a célja )na pá
  • tojas1
    #8780
    Akkor megnyugodhatok nem volna jó érzés vissza menni 3-4 fős klánba most,hogy végre ilyen sokan lettünk.A többit megbeszéljük.
  • liquivent
    #8779
    Helló Gábor!

    Már hiányolunk is rendesen...remélem hamar bekötik a neted, aztán majd ott elmesélem, mi is a szitu a klánnal, mert nem annyira publikus...de a megszoksz - megszöksz esete áll fennt. Meglátjuk az alkalmazkodó képességeket. De nem vészes a helyzet egyébként.
    A sörözést - üccsizést meg egybekütjük a lakásavatóval... :P
  • Lemming
    #8778
    Megvizsgáltuk régebben a kérdést mi is, de már se kedv se elképzelés nem volt hozzá. Nem véletlen, a II Vh környezet vonzott minket annó. Ez a kissé erőltetett B kategóriás sci-fi annyira nem bejövős.

    Pedig hangulatban nagyon erős a cucc így is, igaz mindíg kiléphetnékem volt eddig pár óra után.
    Lehet csak kiöregedtem. :D
  • kBagyula #8777
    Úgy is fogalmazhatnánk, hogy nincs senki. Aki van az a BF2-t tolja, az "űrbéef" nem fekszik nekik, pedig jó. :)
  • Lemming
    #8776
    Jaj de frappáns bírtál lenni. :D
    Info, web?

    Bár ahogy nézem nem igen vannak a régi bf42 sceneből...
  • papo21
    #8775
    majd én megiszom hejettetek!!!!!!
  • pityu1973
    #8774
    Jaj ne hisztiz már én se iszom külömben is az EA fizeti majd nézünk neket valami női piát mondjuk Vodka Tequila.....stb
  • tojas1
    #8773
    Én meg nem iszom a sört.De majd nézünk valami mást nekem
  • papo21
    #8772
    hát a sörözés nálam mostanába hanyagolva van lové hiány miatt, igaz multhéten igencsak fogyasztottam
  • pityu1973
    #8771
    Jaja ideje lenne már elmenni egy csapat építő sörözésre tudjátok mint a jó menő cégeknél. Sponzor fizeti én az EA-ra gondoltam már hívom is őket: Egy két kört fizetnek és mi továbra is játszunk a BF2142-vel.
  • papo21
    #8770
    Jah Káosz az néha tényleg van de ha lefikxálunk egy két fontos dolgot mint ahogy tegnap is tettük este akkor kifejezetten jol ment, és jött a sok nyert kör! utána verdun jött és részemröl félvárlo vettem, és ennek is meg még másnak is köszönhetöen ez máá nehezebb volt.
  • pityu1973
    #8769
    grat!
  • kBagyula #8768
    Yeeee! :D Gratula!
  • tojas1
    #8767
    Szia Sanyi!!

    Mi az a káosz amit írtál,egy kicsit nem vagyok és már gondok vannak a Klánnal.Egyébként fogalmam sincs mikor leszek,mert az a K...va T-Com nemtudom mikor jön bekötni a telefonomat./már egy hete elköltöztem/
    Kénytelen vagyok single playert nyomni.Muszáj a gyakorlás!!Kitartás!!
  • liquivent
    #8766
    Ja, és 95% -os a weblapunk, hamarosan publikussá tesszük...ami már csak azért is érdekes, mert nem csak szimpla klánweblap lesz, hanem magyar bf2142 oldal is sok-sok hasznos infóval !!!
  • liquivent
    #8765
    A nevem nem Liquid, hanem Liquivent.....
    Tessék utánanézni, mit is jelent, ha érdekel a különbség, mert jelentős!!!
    Egyébként pedig itthonról nyomtam, mert nem volt kedvem kimenni tegnap szigetre. De nincs csüggedés...már csak egy nap és jön a csapatépítő tréning, mert ránkfér !!!
    Aztán meglátjuk mi lesz. Ha sikerül gatyába rázni a kis klánomat, akkor mehetnek gyakorló war-ok is... (mert most elég káosz van) sajna.
  • papo21
    #8764
    szia Kary!
    x firet leszedtem mert nem nagyon használtam nomeg 1942-vel nem is nyomultam mostanába, sokfelé szoktunk jáccani majd felveszlek buddyn mert felraktam gamespy comradet és ujra fel kellett venni mindenkit!!
  • F1rstK1ng
    #8763
    2-0ra hoztuk
  • kBagyula #8762
    Megmaradt a mai waron a becsület? Mi lett a vége?

    Itt még semmi sincs
  • Alien69
    #8761
    Ha EREDETI a játék, akkor tökmindegy, hogy krekkelt, vagy nem (krekkel is megy, mert a "cd kulcs eredetisége a lényeg). Ha nem eredeti, akkor krekkel a multi nem megy. Próbáld ki a demo változatot.
  • mnczl
    #8760
    Sziasztok!
    Csak egy rövid kérdés... elolvastam a FAQ-t, de nem teljesen világos: lehet crack-elt cuccal multizni vagy nem? (nem helyi hálóról beszélek természetesen). Előre is köszönöm.
  • o0Sagem0o
    #8759
    lol
  • pityu1973
    #8758
    Nem baj betudjuk a sörnek .
    Látod ilyen a mi Leaderünk multitask-os csak ne hogy kék halál legyen nála is!
  • zsuskoo
    #8757
    De 1 kicsit gyenguszra sikeráltak
  • zsuskoo
    #8756
    Csak arra akartam célozni hogy "folyadék" barátunk ( ford inglis majdnem ) nem a szigeten nyomúlt vagy lehet h ott is, de tálkoztam velük tennap a harctéren. A rövidítések meg csak viccek próbáltak lenni
  • KaryKeksz
    #8755
    Szeva papo ! merre szokatatok lamulni ?
    mennék én is .
    xfireon nem szoktalak látni
  • F1rstK1ng
    #8754
    Ha ma elveszítjük az első helyünket az miattatok lesz

  • pityu1973
    #8753
  • pityu1973
    #8752

    Akivel találkoztam tegnap a HTW-sek közül annak köszi a játékot jó volt, én legalábbis élveztem.

    FirstKing szerintem szeptembertől lesz meg az állandó csapat kár hogy nem jött össze én is remélem nyertek!
  • AdambanHun
    #8751
    HDTV??? HTW+ PTD=HDTW???
  • papo21
    #8750
    nem jött tegnap össsze a gyakorlás mert csak hatan voltunk ugy meg nem sok értelme lett volna! remélem azért nyertek!!!!
  • papo21
    #8749
    HDTV az megint más nem vágom miröl van szóó [PTD_HU]-t akartál irni?
  • zsuskoo
    #8748
    Hali embörök! Vissza vagyok! Tennap mán lődöztem kicsit! baba vót! Papó én tennap tálkoztam a "folyadék" barátunkal egy csoportba nyomták HTDP vagy HDTP vagy DHTPT vagy valami ilyesmi klánba.( nehogy megsértőggyetek mer öngyi leszek ) csak akartam jelezni hogy jáccottak. na csá!
  • kBagyula #8747
    Hja kérem vannak. Nem is akármilyenek.