16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #8827
    Jaja én is csatlakozom !
  • nono55
    #8826
    fasza, így már tisztul a dolog!
    és ez a EA-s fegyver unlockos dolog,hogy műxik?a servereken elért pontámok után tudom esetleg a karakteremet felfegyverezni rendessen?
  • kBagyula #8825
    Szoktunk public szervereken is játszani. Van amikor szinte csak Magyarisztánbúúl vannak rajta.
    A klánosdit meg nem is kell, hogy vágd, megoldjuk mi magunk közt... :DDD

    Toljál fel egy XP-t, a géped drivereit, a BF2142-t és a BF2142 1.25-ös patch-ét és gyere játszani. A buddy listben keress rám: RogerNyul és jöhetsz utánnunk azokra a szerverekra ahol toljuk épp.
  • nono55
    #8824
    oké, köszi srácok!akkor este format C:\!Pista egy szar, Xp forever!
    bár a gémet kibróbálnám magyarokkal, mert az úgy király!
    bár ezt a klános serveres dolgot baromira nem vágom!
  • F1rstK1ng
    #8823
    köszi
  • F1rstK1ng
    #8822
    köszi
  • kBagyula #8821
    Jobb klatty a játék ikonjára és tulajdonságok >> a fülek közt kiválasztod a kompatibilitás-t és onnan boldogulsz feltételezem.
  • kolbi870315
    #8820
    Nekem vista alatt sehogyse akart működni. Csinálhattam én vele bármit.
  • kBagyula #8819
    Akadályozhat. Futtasd a progit a Win Pista alatt kompatibilitási módban, vagy XP alatt.
    Magyar szerver nincs, csak klánszerverek, használd a játékon belül a buddy list-et a "haverok" felvételére, ha magyarokkal akarsz nyomulni.
  • trumpf1
    #8818
    Kinq
    Most néztem: 726:0 grat, csak tanultatok valamit
  • nono55
    #8817
    Szép Jó Reggelt Mindenki!!!

    Tegnap vettem meg a BF2142-őt!!!és mindenképpen magyar servert keresek, tudtok ebben segíteni???

    és van egy problémám is:oridszi a gém, de a punkbuster mindig kivág a serverekről, pedig a legújabb peccs is fennt van!akadályozhat ebben a Windows Pista Ultimate???ha valaki tud, plíz help mí!!!!Üdv
  • kBagyula #8816
    Party: ezt a mondatod többszöri próbálkozásra sem értettem meg. (lehet bennem van a hiba?)
  • Alien69
    #8815
    Ez egy dolog. A jelenlegi állapot is megváltozhat, nem biztos, hogy így marad örökre. Ha jön egy még erősebb klán, aki lehet, hogy most gyengébb, de mondjuk felfejlődik, aztán az elbizakodott klánokat földhöz csapja.
    Persze, ez is csak fikció jelenleg, de nem lehetettlen.
  • kBagyula #8814
    Gyógyreggelt!
  • papo21
    #8813
  • PartyService
    #8812
    Van arc vagy sem így van...
  • kBagyula #8811
    Ehh.. arc az van

    és persze tökre igazad van ami a CB-t és a helyezésünket illeti. Minden tiszteletem a tiéd Főnök!
  • F1rstK1ng
    #8810
    Nekem biztos nem lehetne bemagyarázni
    Mi vagyunk a legjobb európai Titan klán és egyben a legjobb magyar klán is(utóbbit bármikor meg lehet cáfolni, csak hívjon ki minket valamelyik magyar klán egy warra, mert azért azt mind tudjuk, hogy public teljesen más, mint egy igazán tökös war)
    ClanBase: Titan Nr.1
    Conquest Nr.2(remélem nem sokáig)
    Jelenleg Infantry Ladderbe is kezdünk felzárkózni(TOP5 a cél).

    Ennyit eddig tömören és nagy arccal a HTW-ről.

    Üdv
    F1rst-K1nq
  • Twetr0x
    #8809
    Kinek sikerült még?
  • Alien69
    #8808
    Melyik részét nem? Pl. hogy örülnénk, ha másodikak lehetnénk? Igazad van, sokan nem örülnének a vereségnek, de azért a nagy részének el lehettne magyarázni, hogy azért az mégis csak jó dolog, hogy a cb-n két magyar klán is bealázza a többit.
  • AdambanHun
    #8807
    Ja és mostanában megtört a nimbuszod, mert már többünknek sikerült bénító gránáttal (=mezítlábas gyalogosként kiszedni a gépből).
  • AdambanHun
    #8806
    Na, EZT azért nem hiszem.
  • Alien69
    #8805
    Tudod, ez a taktikánk része. Én is hagyom magamat lelőni, mert hülyén nézne ki, ha mondjuk 96:0-val végezném a fordulót.
    De a viccet félrehányva, természetes, hogy nem mindig megy jól, illetve, Ti is javultok. Ez így helyes! SŐT! Ha mondjuk Mi csak a másodikok lennénk a CB-n, mert egy Magyar csapat letaszít, annak Mi is örülnénk, elhiheted!
  • AdambanHun
    #8804
    Na, igen, azok vagytok. Bár úgy tűnik, hogy az utóbbi időben eléggé visszaestetek, mert néha azért sikerül megszorongatnunk titeket.
  • o0Sagem0o
    #8803
    A HTK nem hangzik olyan jól:P :))
  • kBagyula #8802
    Szerintem mehetne az is símán. Úgyis mi vagyunk a Titán királyok... ;-)
  • AdambanHun
    #8801
    Titán mód nem lenne?? Mé'????
    Vagy ez csak conquest buziknak van kitalálva???
  • F1rstK1ng
    #8800
    Felőlem nyomhatjuk, csak időpont legyen meg előre.
  • kBagyula #8799
    Az valahogy úgy lenne ahogy hallottam, hogy a jelentkező hazai klánok mérnék össze az erejüket min. 6v6 vagy 8v8 vagy 10v10 ++ elleni meccseken (azért lehet akár 6v6 is, mert vannak olyan klánok akik esetleg nem tudnak kiállítani 8-10 embert egyszerre egyidőben) gondolom kieséses formában és infrantry és conq. játékmódokban. A leaderek ledumálják az időpontokat és a létszámokat azt megy a meccs. Van néhány csapat akiknek van szerverük, ezeken mehetnének a meccsek...

    Majd még utánnajárok néhány részletnek. Egyébként a [GoD]Zee.p90 júzernevű srác szervezi. Bővebben a PH! fórumon a hasonló nevű totyikban olvashattok róla.
    Link
  • papo21
    #8798
    elöször ln is razor1911 el kezdtem aztán demo aztán bot..
  • papo21
    #8797
    törölve lett?
  • Ribizlee
    #8796
    Igen ismerem de azért mondtam neki mert ő le akarja tölteni és ezek szerint nem akarja megvenni.
  • JohnnySmith
    #8795
    Hát igen ...
  • AdambanHun
    #8794
    Ez már kezd nagyon unalmas lenni...
  • kBagyula #8793
    Neeem! Nem DC, hanem BÓT, áruház, ilyenek. Ismered őket ugye?
  • trumpf1
    #8792
    Figyi! Szerintem rossz helyen kopogtatsz. Itt mindenkinek eredeti a gém, a warez éppen a játék lényegét nem tudja -> nincs multi, csak single-ben játszhatsz pár pályát (buta)botokkal.
    Töltsd le inkább a demót. Igaz, hogy abban csak egy pálya van, de legalább megy multiban. Oszt ha tecc, meg is veheted. IMHO mérerte is kisebb, mint a tört.
  • Ribizlee
    #8791
    őőőő akkor DC??
  • Ribizlee
    #8789
    Mit??
  • kolbi870315
    #8788
    Úgy látom haldoklik ez a hely.
  • Ribizlee
    #8787
    Mit??