16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #8987
    Felesleges Torrenten letölteni, elég ha az EA linken leszeded egyszer, az a C gyökér Program data folderbe szedi le. Onnan kimásolod, és legközelebb csak telepíted. Ennyi. Patchekkel ugyanígy...
  • kolbi870315
    #8986
    Válasz: 8980.
    Töröld le a game-t aztán tedd fel.
    Először tedd fel az 1.20-as patchet aztán az NS-t és utánna az 1.25-t.
  • nono55
    #8985
    persze segítettél...
    csomagot mindig veszek fel, pláne ha híjjjjjján a muníció...
  • nono55
    #8984
    cd kulcsot én nem kaptam szerintem...

    azt hol tudnám megnézni?
  • czky
    #8983
    Ja én meg torrenten letöltöttem az NS-t, hogy amikor újra kell telepíteni a játékot ne kelljen szarozni az EA Link-el.
  • czky
    #8982
    Az EA linken keresztül kell aktiválni a Northern Strike-hoz kapott CD kulcsot. Ezt egyszer kell megtenni. Ha feltelepítetted az NS-t, utánna újra kell peccselni a játékot.
    Assault Line csak akkor megy ha rendesen fent van az NS.
  • nYoMi
    #8981
    nono ha látsz elhagyott csomagokat halott emberek után vedd fel és máris meg lesznek azok a fegyverek mint a "profiknak". Vagy lépj be egy squadba (kaszt választás utáni fül) és ha jol teljesitetek kaptok Field Upgrade-t ahol aktiválni tudod az uj fegyvert stb. stb. majd be tudod tenni a "Customize" alatt..Remélem segítettem enyhén kezdő tudásommal ;]
  • nono55
    #8980
    ha megvan az alap BF2142 DVD-n és neten az EA linken megvettem a Northen Strike kiegészítőt, akkor azt hogyan tudom elindítani?Meg multiba az Assault Line moddal nem tudok nyomulni, mert azt írja,hogy töltsem le a megfelelő verzsönt.pedig megvan minden, game+1.25 peccs+kieg!nem értem...
  • AdambanHun
    #8979
    Understood.
  • liquivent
    #8978
    Ha ez vígasztal, akkor nem csak Te egyedül vayg lankadva, de már be kell fejezni...amúgy meg este lazítunk, lenyomunk mindenkit, ez éltessen....Kitartás Katona!!!!
  • AdambanHun
    #8977
    Söndör! Elküldtem a honlap fordítás első adagját (PAC járművek). Bíztass valamivel mer már nagyon unom, pedig a túlnyomó része még hátra van.
  • nono55
    #8976
    hát igen...még gyaknom kell...
    érdekes amúgy a játkmenete, mert béna is vagy és a fegyverzeted sem megfelelő a legelején...veled szemben a profik...pfff....

    ti melyik katonatípussal kezdtétek el?én assault, azaz rohamosztagos...
  • MarkBlade
    #8975
    Csak tapasztalt :)
  • nono55
    #8974
    az 24 és fél nap...beteg...
  • liquivent
    #8973
    Én eddig 585 órát toltam, de vannak, akik nálam sokkal többet és ezáltal sokkal eredményesebbek is...nem nagy szám, csak fanatikusnak kell lenni. :)
  • nono55
    #8972
    beszarás...és hány órát nyomtad idáig?én olyan 11-12 óra körül...
  • liquivent
    #8971
    Az nem a Robogod pontjai száma... nem arra írta, ne szörnyűlködj.
    Egyébként Én pont tegnap léptem át a 100.000 -et.
  • liquivent
    #8970
    Na, kipróbáltam egy-két pályát ezen a Conflict 2142 -n. Igaz, szerver hiányában csak Single Playerben, de nem ez a lényeg, hanem, hogy megnézzem a pályákat. Nem tudom próbálta e már valaki, de nekem hol 2 perc után, hol 10 perc után kilép a Game a winfosba...
  • nono55
    #8969
    TYŰHA!!!!

    maradok a kezdő jelzőnél, a szerény 420 pontyommal...:P
    bár még csak múlt hét óta van meg...
  • RoboGoD
    #8968
    Csak a PID számom van beírva, így a profilnál az enyém látszik, de sehova nem vagyok bejelentkezeve. A PID az publikus. A tiéd: 81291425
  • liquivent
    #8967
    Legközelebb kijelentkezve küldj linket, mert így bennt vagyok az accountoddal... :P
  • RoboGoD
    #8966
    Vagyis, még a jobb oldalon be kell pipálni a country-t.
  • liquivent
    #8965
    Ők minket csak a balkániaknak...de igazuk is van....
  • RoboGoD
    #8964
    Itt a magyar lista
  • nono55
    #8963
    így van, csak általában én vagyok az aki vkitől akar vmit, mivel megvan a "hatalmam" hozzá!(és nem vagyok gyerek, szószerinti fordításban, gondolom te sem, és a nácizást hagyjuk.nem sértésből írtam, ez egy megnevezés ami a köznyelvben elterjedt [vajon miért????] és mindenki használja és tudja, hogy mi az!a náci ugye egy politikai párt (NSDAP) a 20-30-as évektől kezdve a NÁCI németo.-ban.szerintem elég egyértelmű, mi lett volna ha...most mindenki nácizna ha még élne.
    egyébként abbahagyom, mert még valaki komolyan veszi és politikai órákat kell vennem.(mint apámnak az előző rendszerben...az is milyen jó volt)a náci semmivel sem rosszabb, mint a bolsevik, kozák,ferdeszemű,nigger,feka kifejezés.ezért írtam, hogy ők vajon hogyan hívnak minket itt a Kárpát-medencében...és nekem is van sok német ismerősöm, mivel osztrák-francia cégnél dolgozom.
    vagyis a fórumba írkálok munkaidőben
    na lépek is mert baj lesz ebből...
    nektek amúgy a ranglistán, hány pontotok van???

    Üdv és Szép Napot Minden Kedves Fórumozónak!
  • tojas1
    #8962
    Néztem a honlapot KIRÁLY lett.
    JÓK vagytok fiúk!!!!!
  • kolbi870315
    #8961
  • kBagyula #8960
    szingliben nincs titán!
  • Carlos HUN
    #8959
    Én is leszedem aztán felmegyek a serveretekre játszani , mi is az ip cím? me újraküldtem xp-t :D
  • nYoMi
    #8958
    Még azt had kérdezzem meg, 1 player profile-ban ami van nevem arra menti a pontokat, szoval nem tudok már más nevet váltani? Remélem jol fogalmazok ilyen tájban..Nevet szeretnék váltani
  • nYoMi
    #8957
    Aha, csodálkoztam is hogy mindenki lábbuszt használ..;]] azért szolhatott vlna vlki..sajnos elég hülye vok h ne vegyem észre, de thx az infot..
  • H2
    #8956
    Link

    És itt aaa..., mire is? ja! "download Conflict 2142 Client MOD"

  • H2
    #8955
    Nem, csak infantryn nem használhatóak a járművek...
  • nYoMi
    #8954
    Igggen komoly a video
  • nYoMi
    #8953
    Halo helo! Infantry ez vlmi favorit server, esetleg ismeri vlki az admint?? ;] szimplán csak rossz kedve volt, v. a ritka rossz statom miatt bannolt? ingame: Joint5656
  • liquivent
    #8952
    Oszt hogyan lehet letölteni ezt a modot? Mert hiába próbálok regisztrázni, nem enged, valami referredről hadovál
  • Alien69
    #8951
    Megint érzem, hogy nem tanultam meg valami külföldi nyelvet. Még az oroszt se. Valahogyan el kellene magyarázni a sok-sok idióta lámának, hogy ez csapatjáték. Belépek egy szerverre, a gunship kint van. Mondom, ez van. Lövi az ellengunship a MI titánunk alját, és én meg próbálom azt kilőni (egyedül a titánunkon). Spottolom, de a mi gunshippesünk a másik titán alját lövi. Nagynehezen bejutok mellé másodpilótának, de SEMMi mást nem csinál, csak műrepül, és titán alját lövi! Spottolom neki az enemy-t, pl tankot, meg egyebeket, de semmi. Egy ideig tűrtem, majd anyáztam (persze, elötte próbáltam másképpen is). Lósz*rt sem ért. Megnéztem, és át tudtam állni a másik oldalra. Ott hamar bejutottam a helyemre, majd leszedtem a lámát. Erre ki akar rugatni.
    Mé van az, hogy sokan azt hiszik, hogy ez single player mód???
  • RoboGoD
    #8950
    Le kell tölteni külön a térképeket is? Vagy elég a mod?
  • RoboGoD
    #8949
    Nekem több német rokonom is van, egyik sem náci érzületű. Régen pedig olyan volt belépni a hitlerjugendbe, mint néhány éve nálunk a kiszbe, vagy az úttörőszövetségbe. Az egy másik dolog, hogy mikor mire használták fel az emberi hiszékenységet. Neked is biztos mondták már, hogy okos gyerek vagy, utána meg akartak valamit...
  • RoboGoD
    #8948
    Ez nem is volt gáz. Egyik sem. Csak a hormonok vihara dúlt.