16212
Battlefield 2142
  • nono55
    #9027
    B@ssza meg!!!!!!!!!MOst nyomtam a MOHA Airborne Demoval...
    beszarás!!!!!!!!!!mindenkinek kötelelező!!!!!!!!!!!!
  • MarkBlade
    #9026
    8.-ÁN KIDERÜL :)
  • AdambanHun
    #9025
    Sanyi! Elkültem az EU járművek részt is.
  • zsuskoo
    #9024
    A moto'-r egerek az jó! aztat én is csípem! De a magyarok el kell ismerni most jól jáccotak, remélhetőleg nem száll a fejükbe, s akkó talán jutnak előbbre is
  • nono55
    #9023
    hát magyar meccset valóban nagyon rég néztem...
    a fociért amúgy sem vagyok oda annyira nagyon.
    de az autó-motorversenyből bármi érdekel, elsősorban F1, MotoGp, DTM, ChampCar!!!
    De csak ezért:

  • MarkBlade
    #9022
    Rég nézztél mecset.. Nem lehet már anyázni.. de ez amúgy is nagyon off téma :)
  • nono55
    #9021
    hát igen.bár egy világbajnok válogatottnak azért illene győznie még egy barátságos meccsen is!vagy a mi csapatunkat akarták motíválni, hogy megverjük őket?!természetesen örülök a sikernek, de azért tisztában vagyok vele, hogy ezzel semmitől sem lesz jobb a magyar foci.emlékezzünk vissza a ZTE-MU meccsre, itthon 1-0, kint meg 0-6 lett asszem.:Dlehet nem a drága játékosokat kellene megvennünk, hanem befektetni néhány korszerű stadionba, 50 ezres fogadókézséggel.játékosok akkor tudnak hajtani, ha 30 ezer ember üvölti torkaszakadtából a csapat himnuszt...itthon max csak egy anyázást lehet hallani a vasárnapi ebéd közben egy MTK-Vasas meccsről élő közvetítésben!
  • o0Sagem0o
    #9020
    nem egészen..Cannavaro is itt volt, és játszott is, Totti nem volt. De a Csapatban volt Del Piero, Buffon, Zambrotta, Inzaghi, Materazzi, Pirlo, stb stb..nekem nem tűnik utánpotlás válogatottnak;) Egyszerűen ez egy ilyen nap volt, 0-1nél azt gondolták, hogy ez a meccs le van tudva, de kivételesen most nekünk jött ki a lépés valahogy, persze a mieink motiváltak is voltak, az olaszok meg érthető módon nem törték össze magukat egy barátságos meccsen:)
  • nono55
    #9019
    ja és telepítés után a restart sem árt!
  • nono55
    #9018
    hmmm...tűzfal,vírusvédelem kilőve!
    a punkbustert normál esetben a játék gyökérfőkönyvtárába kell frissíteni.Normál esetben: C:\Program Files\Electronic Arts\BF2142\pb\html...elvileg ide, de fejből írtam, ha máshova telepítetted akkor a C:\ helyett értelemszerűen a megfelelő háttértárra.Én így csináltam:BF2142+1.25+PB update és működik.ha így sem akkor ajánlom ellenőrizd a netedet.
  • domy75
    #9017
    Az 1.25-ös patch-et feltettem
  • nono55
    #9016
    ajánlok egy 1.25-ös peccset, nekem segített!
  • domy75
    #9015
    Sziasztok, most vettem meg a BF 2142-t, és olyan problémával találkoztam hogy, belépek egy szerverre és kidob a Punkbasterre hivatkozva. Leszedtem a Punkbaster frissítő progit, le is frissítettem de mégsem jó. Legyetek szivesek adjatok valami tanácsot mert még kopasz vagyok ebben a témában. Köszi.
  • H2
    #9014
    Pár napos csúszás van! Meg kell várni a 2. szerverünket, mert a sok war miatt nem tudjuk váltogatni a clienseket! A régi HTWs lesz a conflictos!
    Elvileg.
  • Ribizlee
    #9013
    Hát szerintem 60% h bunda volt.
  • nono55
    #9012
    na ja, még olvastam el a meccsről írtakat, de szerintem nem az olasz válogatottal játszottunk, hanem az utánpótlással!Totti, Cannavaro...stb. sztem max otthon nézték a meccset!
  • AdambanHun
    #9011
    OFF: Ne szomorkodj. Az embernek az az érzése, hogy az MLSZ többet fizetett azért, hogy nyerhessünk...
  • liquivent
    #9010
    Mikor fog futni a HTW szerveren a Conflict 2142?
  • kolbi870315
    #9009
    Délután 1kor fogadtam!
  • nono55
    #9008
    Jó Reggelt Mindenki!

    Látom nem én vagyok az első aki ír ma...

    Magyarítás nem létezik véletlenül a BF2142-höz?
  • kBagyula #9007
    Nem jó helyen játszol. Ma már leszek én is, de amint látjátok a hajnali kelés befigyel keményen...
  • o0Sagem0o
    #9006
    korrekt..még az 1-0 előtt fogadtál?
  • Alien69
    #9005
    Ma megint érlelődött bennem, hogy ezt a szar izét abba hagyom. Ma megint találkoztam egy full láma, hosszu -sípszó- bagázzsal. Az egyik elviszi a gunshippet, és megáll a levegőben! Ott áll, és semmi! Arra vár, hogy kilövöldözzem magamat, majd amikor az ellenfél gunshipje cafatokra szed, még mindig erősködik, hogy Ő vezet. De az a baj, hogy tényleg Ő ül be hamarabb! Aztán átáltam, ott meg a kommander cseszett ki velem, Ő gunshippezett, és nem az, hogy menne harcolni, ááá. Egyre kevesebb a csapatjáték, és még sehol se tartok, hogy be tudjak kerülni abba a szar top 100-ba, mert van mindig, mindenhol pár keccsegláma.
  • Alien69
    #9004
    Hát igen RÉSZVÉTEM!
    De, nem csak ez a baj! Most megint azt fogják hinni ezek a k*cs*g naplopók, hogy tudnak focizni! Megint éveket várhatunk, hogy pl ne kapjunk ki Málta, vagy Ciprus WB győztes csapatától! Netalántán még Banglades is megver majd minket.
  • kolbi870315
    #9003
  • kolbi870315
    #9002
    SEMMI!! CSAK BUKÓ VAN!!!!
  • egyuri
    #9001
    Mivan kolbi????????
  • egyuri
    #9000
    Hali
    Nem tudok ellenálni hogy utolérjelek. Bocsi, remélem nem lesz harag ha lehagylak
  • kolbi870315
    #8999
    BASSZA MEG A KÚRVA ÉLET!!!!! NEM HISZEM EL!!!!!
  • nYoMi
    #8998
    Köszi, és ritkán kap ilyet az ember? ;]]
  • RoboGoD
    #8997
    Ja és a sokpont az a karrier pont, mert itt 2 pontrendszer van. A karrierpont tartalmazza a jutalompontokat is, és ez alapján kapod a rangokat és az unlockokat.
  • RoboGoD
    #8996
    Valszeg kaptál egy ezüst badge-t, meg vagy két titan defender pint. Vagy ilyesmi. Lehet több ezer pontos köröket is csinálni. Kezdőknek már itt szólok, hogy nem az elején!
  • RoboGoD
    #8995
    Az EA linken nem kapsz CD kulcsot. A regisztrációkor (az EA linkre) már megjegyzett az EA bótos bácsi, és a letöltött cuccodat saját magánál már be is regisztrálta. Mivel jelszóval lépsz az EA linkre.
  • nYoMi
    #8994
    azjo :) Kimegyek lazulok..egész nap kockultam, majd este game...Amugy vlhova van tagfelv.?
  • kBagyula #8993
    Üügyes vótá!
  • nYoMi
    #8992
    Az hogy lehetséges hogy 33pontom volt ingame és a végén kaptam 575pontot Nem mint ha gond lenne :)
  • nono55
    #8991
    köszi már működik...

    bár új járművekkel még nem találkoztam...
  • Alien69
    #8990
    Ha jól tudom, NEM az a sorrend, amit írtál!
    BF2142, +1.20, +NS, +1.25!
  • czky
    #8989
    Má mind1. Az az igazság, hogy előbb leszedtem az NS-t, mint mielőtt megvettem volna. :D
    De természetesen a te módszered jobb! :)
  • H2
    #8988
    BF2142, +1.25, +NS, +1.25!