16212
Battlefield 2142
  • pIIrash
    #9107
    A lényeges dolgokat kiemeltem.
    Hadd tegyem hozzá, hogy fél perce sem voltam a szerveren és csak ők voltak. Ban lett a vége. Pedig még nem is volt éles kör.
    Ject!
  • pIIrash
    #9106
    Engem felvehetsz: pIIrash
  • Enosh Chan
    #9105
    Csak rankedre jarok :) Akkor kit vegyek fel mert itt csak Zsoltiis nevet hallottam ami biztos ingame ^^'

    Jah es en GyaMoltalan vagyok :)
  • pIIrash
    #9104
    Vegyél fel pár embert buddyra és ha visszajeleznek, akkor rajtuk keresztül megtalálsz valszeg szinte mindenkit.
    A másikra pedig: nem mindig adja meg. Van amikor eltelik egy kis idő mire szintet lész. Egyébként pedig ha véletlen nem ranked szerveren vagy, akkor azért nem adja be.
  • Enosh Chan
    #9103
    No, latom azert olvassatok a forumot :P Nem valaszol senki? :$
  • liquivent
    #9102
    Ja, nem neked, csak bénák az ujjaim. :P
    Baccus, kipróbáltam most ezt az enemy territory Quake Wars -t (köszi Carlos)
    Mekkora egy gagyi játék lesz ez...csak azért akartam kipróbálni, hogy érdems lesz e megvenni. Nem ajánlom senkinek.
  • Twetr0x
    #9101
    XDDDD
    Ez poén.

    ZSOLTIISról még annyit, hogy ha meglátom szétkapom » tegyen mindenki így :D
  • pIIrash
    #9100
    Nagyon szép a logó. Javítsatok ki ha tévedek, de a "The Hungary Battlefield 2142 Clan" talán nyelvtanilag nem a legmegfelelöbb. Talán a "Hungarian Battlefield 2142 Clan" már helyesebb lenne.
  • Ribizlee
    #9099
    ezt nem nekm akartad írni...ugye???
  • Carlos HUN
    #9098
    És minden infot megtalálsz a játék magyar oldalán ITT
  • Carlos HUN
    #9097
    ITT

    És akkor az accomal betudsz lépni a fileplanetre amig letöltöd :)
  • liquivent
    #9096
    Carlos! Még annyit, honnan tudom letölteni a Betat? Nem találok linket. :(
  • Carlos HUN
    #9095
    Ez LOL f1rst king mit keresne ott?
  • H2
    #9094
    khm..

    LINK

    "Kolcson Jatekos :) De azert szeretjuk!"

    EZ MI??
  • Carlos HUN
    #9093
    Jah most olvastam el XDDD

    Figy akor elküldöm neked odadom örökre és akinek majd kell annak odadod rádbizom :)
  • liquivent
    #9092
    Carlos! Küldtem neked mailt...megkaptad?
  • liquivent
    #9091
    Sztem nem sokat fogsz gondolkodni.
    Én sokaáig toltam nem Online a BF2-t, amikor rászántam magam a megvételére, akkor jelent meg ennek a Demója, nem volt kérdéses, hogy a hazai megjelenés napján megvettem a 2142-t. :P
    Persze a 2-t is később... :)
    Nem szabad rá sajnálni a pénzt.
  • Ribizlee
    #9090
    Ja de majd ahoz légyszi szóljatok h mikor van fent a srác mert én nem találom ezt a nyomit sehol.
  • Code92
    #9089
    carlos, liquivent kösz, kipróbálom,m lesz róla véleményem, és ha úgyalakul rádobok 11 rugót
  • Ribizlee
    #9088
    "na meg az a kérésem lenne, hogy ha valaki találkozik vele valamelyik pályán bicskázza szét az arcát..."

    MEGLESSZ!!!
  • liquivent
    #9087
    Egy pálya van benne, sidi Power Plant. Alap fegyverek, semmi rang lépés.
    Nincs időkorlát.
  • Carlos HUN
    #9086
    Egy pálya van benne rangot nem kapsz de bármenyiszer lehet vele játszani!
  • Code92
    #9085
    szedegetem a demo-t az lenne a kérdésem h. ez csak egy pályák rangok, ilyenek vannak lekorlátozva benne, vagy csak meghatározott ideig lehet vele játszani?
  • AdambanHun
    #9084
    No igen. A "Noob's Diary" című örökzöld videó végén ennek iskolapéldája látható. Megunhatatlan.
  • Alien69
    #9083
    Erre van jobb módszer. Igaz, kicsit be kell nyomizni a gyereket. Asszem ismerős. Egy ellenfél lelövi, egy "bajtárs" éleszti.
    Persze, többen is körbe lehet álni a kiccsávót.
  • liquivent
    #9082
    ment Privátba...
  • AdambanHun
    #9081
    Az MKO oldalán Zsoltiis regisztrálva van mint tag, bár F1rts-K1ng is úgyhogy ez gondolom csak annyit jelent, hogy az oldalon regisztrálta magát. Mindenesetre jól lenne egy a klánok közötti odamondogató versenyt ezúttal elkerülni.
  • nono55
    #9080
    bázzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!

    tegnap 760 pontot egy round alatt és nem csináltam semmit csak gyógyítottam jó szanitéc lévén...JEEEEEEEE!!!!!!!!
  • F1rstK1ng
    #9079
    Liquivent, légyszí tolj vmi elérhetőséget nekem.
    Köszi (pm-be is jó)
    De MINDENKÉPP !!!
  • czky
    #9078
    Pff!
    Remélem találkozok vele! Vagy bicska lesz, de lehet sörétessel fejbelövöm!
  • Enosh Chan
    #9077
    Szejasztok!

    Meg tavaly karacsonykor kaptam meg a jatekot es jatszottamis vele egy kicsiket csak most alltam ra ugy "komolyabban" es kivancsi lennek hogy ti melyik szerveren jatszotok vagy van e sajat szerver :) Egy kis furcsasag hogy mar atleptem a potnhatart de meg mindig nem cserelt rangot :(
  • H2
    #9076
    LOL!




  • RoboGoD
    #9075
    Szerintem eggyezzünk meg abban, hogy aki meglátja, azonnal kick vote-ot indít. Így a csávó folyamatosan szavazás alatt lesz. A többiek meg page up.
  • liquivent
    #9074
    Nem arról van szó, hogy felkapjuk a vizet, csupán arról, hogy bosszantó egy kis pöcs...és hogy ezt kell olvasgatni vagy hallgatni játék közben.
  • Twetr0x
    #9073
    Nemtom, hogy felkapjam a vizet, vagy körberöhögjem...
    Mellesleg olyan stattal ami az övé nekem nem lenne pofám lenoobozni a PTD_HU tagjait...
  • PartyService
    #9072
    Hozzátenném hogy egész meccs alatt ez ment... csodálkozom is hogy csak 2 screenshot van ^^
  • AdambanHun
    #9071
    mégegy hormonzavaros tinédzser??!
  • liquivent
    #9070
    KÉP 01
    KÉP 02
  • liquivent
    #9069
    Van egy kis történés megint kedves Zsoltiis barátunkkal kapcsolatban, talán emlékeztek rá, múltkor írtam, mekkora hülye szegény gyerek...
    Én sajnos nem voltam ott a mostani konfliktsnál, de a képernyő mentések tükrözik, milyen emberről is van szó... Ja, az MKO klán bevette a srácot, de az is meglehet, hogy ugyanúgy csak jogtalanul írkálta be az előtagot, mint ahogyan a miénket is...Amennyiben tényleg tag, kérem a MKO leadert, hogy fogja vissza ezt a srácot, mert gusztustalan, amit művel....
    Csak ennyit szerettem volna közölni ismételten közölni a kis magyar közösséggel, na meg az a kérésem lenne, hogy ha valaki találkozik vele valamelyik pályán bicskázza szét az arcát...
  • papo21
    #9068
    carlosnak