16212
Battlefield 2142
  • Enosh Chan
    #9147
    Ahh msot iszonyat felidegesitett.... Direkt lenyosmtam a grafikat mediumra nicns anti aliasing 800x600ban jastzom hogy biztosan ne legyen akadozas semmilyen modon.. erre elinditom a jatekot es mikor jon a lepegeto az elejen mar akkor 2 masodpercenkent jon hang meg kep.... de ezt most kezdte este nem csinalta
  • nono55
    #9146
    Hi!Eladó a VGA-m, ha valakit érdekel írjon privit!Üdv.
    ja, a BF2142 Fullon megy vele!:P
  • Enosh Chan
    #9145
    Van olyan klan amelyik felvesz "kezdo" tagokat
  • AdambanHun
    #9144
    Egyébként nagyon szeretek kamikázézni, csak utána egy kicsit szégyenlem magam. Ha hivatalos waron is elmegy, sztem játszhatjuk így.
  • Ribizlee
    #9143
    Ez nekm is új
  • AdambanHun
    #9142
    A CB-n szabad a kamikaze meg az RDX taxi?? Meglepő.
  • H2
    #9141
    Szabad és használható!
  • AdambanHun
    #9140
    Amiket leírtál aztat most szabad avagy pedig tilos????
    Meg a main base rape mintha kimaradt volna, bár az titán módban nem annyira érdekes
  • H2
    #9139
    Ja, igen! CB szabályok szerint.
  • trumpf1
    #9138
    Meg, hogy az apm, motion ill. emp mine a csapattársakra is "hat". Még jó, hogy unranked a szerveretek. Igazi -hoz méltóan szépen irtottam eleinte a társakat.
  • kolbi870315
    #9137
    Egy kis taktikai finomítás szükségeltetik!
  • H2
    #9136
    Kösz az érdeklődést! Fontos lenne a gyak, gyengülő teljesítményünk miatt! Egy-két ponton finomítani kell a taktikánkat! Map valszeg SUEZ, titánmozgatós és nem mozgatós körök, 1-1! Bunnyhopp közelharcnál, összes unlock, commander, kamikaze, titánágyúk használata, dzsiháddzsíp, stb. Sztem, de KING a goré!
  • AdambanHun
    #9135
    HTW-PTD gyakwar -
    King! Lemaradtam a beszélgetés végéről tegnap hajnalban, mert meghalt a netem. Csak annyit tennék még hozzá, hogy jó lenne, ha részletesen leírnátok a szabályokat előre, hogy ne legyen ebből félreértés. Kösz.
  • Ribizlee
    #9134
    Az jó mert lehet h ismerem a tesóját vagy rokonát.
  • Enosh Chan
    #9133
    Kivetelesen? :P

    Amugy megoldodott midnen sikerult leszedni ^^
  • Code92
    #9132
    hehe ezzel a demoval jólelvok ez az egy pálya ami bennevan őszinténszólva kurvanagy, szal vezetek mint nfs ben aztán kiszállok oszt csipázok ^^ de tetiszik:D
  • pIIrash
    #9131
    Ebben kivételesen egyetértek!

    MKO front:

    no comment
  • Enosh Chan
    #9130
    Az lehet hogy utaljatok sokan de szemelyes adatokat sztem nem tul szep dolog kiadni :/
  • AdambanHun
    #9129
    Zsoltiis = Sebők Zsolt, a Telepy Pál Általános iskola és Gimnázium növendéke...
  • Enosh Chan
    #9128
    EA lin kaz megvan es kovettem a dobozban levo leirast de azt irja hogy rossz a kod :(( meg probaltam beirni ugy hogy beteszem a kotojelet (tudom azt irja hogy ne de csak probaltam) de ugy sem jo :((
  • Twetr0x
    #9127
    Indítsd el az EA Link nevű programot (Bf2142-vel alapból felrakódott asszem)

    Jelentkezz be az EA felhasználóneveddel.

    Innentől már bizonytalan vagyok :/

    Vagy még a "főoldalon", vagy ha kikerested a bf2142(vagy bf2142NS) oldalát, ott lesz egy olyan rész ahol be lehet írni a dobozban található kódot.

    Ezután letöltöd, felrakod.

    HA probléma van a NS-el(betölt a pálya aztán kidob)

    Szedd le a gamet > Tedd fel a gamet > Tedd fel az 1.20 patchet > Tedd fel az NS-t > Tedd fel az 1.25 patchet

    Örülök ha segíthettem :)
  • Enosh Chan
    #9126
    Es msot help hogyan szedjem le
  • Enosh Chan
    #9125
    Hello, most jottem haza megvettem a NSot
    Nem mintha lenne valamilyen tapasztalatom mert most ertem haza de muszaj volt valakinek elmondjam :D
  • oldoldold
    #9124
    Köszi, megnyugodtam.
    Egyébként már a recon, assault, engineer és supportos (beosztott) katonák összes fegyverét megszereztem....Nna jó, unlock következik...
  • AdambanHun
    #9123
    Nyugodj meg!
  • H2
    #9122
    Szeva! Használd el nyugodtan. NSben sokkal könnyebb unlockolni, és nem fog elveszni semmi a telepítésnél! 5 perc járművel a leglollabb (viccesebb), szóval hamar össze lehet szedni pár cuccott. Kb csak ezért veszi meg az ember. Kezdőknek ajánlott!
  • o0Sagem0o
    #9121
    a puszta neved is félelmet keltett, evvan ;D
  • Enosh Chan
    #9120
    Hiaba tartogatod az unlockokat mert a NS olyan unlockokat ad ami a lista vegen van szal a tobbi nelukl nem tod megkapni.. legalabbis szeritnem... de te is althtod fenn a listaba n
  • oldoldold
    #9119
    Szasztok!
    Már vagy 3 unlock-ot tartogatok arra az esetre, ha megvenném és telepíteném a northernstrike-ot / extra tár az assaaultnak, állandó camuflage a reconnak...stb. Remélem, nem veszítem el az unlock lehetőségeket, ha újra kell majd telepíteni a Bf 2142-őt, folytatva a patch-csel, a northernstrike-al és ismét a patch-csel.
    Nyugtassatok meg!
    Kösz! Üdvözlettel - mekkmester.
  • pityu1973
    #9118
    Üdv TWETR0X régen találkoztunk!
    Ilyen sokáig fented a késed?
  • Twetr0x
    #9117
    Yes, I know what you mean...
  • AdambanHun
    #9116
    Kösz. Meglepő, de ez ugyanaz a gomb, amivel pilummal arcon lehet lőni az embert, if you know what I mean...
  • Code92
    #9115
    nick: ventsell
    solider name: mosQeeto

    ha akartok felvehettek, meg segíthetnétek kicsit, bár kitapasztalom h. mi mire jó, csak eddig ilyen quake3-4, UT, hl2dm, fear combat féleségeket nyomtam, ahol nem volt ennyiféle funkció, stb szal benne lesz egy jóidőben mire kitapasztalom ezt a game-t de egész jó teccik így a demo alapján ^^
  • Twetr0x
    #9114
    Hát ennyit róluk...

    Ádám: bal egérgomb

    Enosh: Twetr0x
  • pityu1973
    #9113
    Felveheted a zsoltit is legalább lesz kin a késelést gyakorolnod .

    nick név lent!
  • liquivent
    #9112
    Úgy látom szánalmasak...de azért "ott a pont" Pilrash.
  • Enosh Chan
    #9111
    Pff ez lol :D


    AdambanHun koszi :) Amugy nem kitorte a nyakat fenn irja hogy lekeselte
  • pIIrash
    #9110
    Nem. A Bant már azelött elindították, hogy bármelyikük is vizuálisan érzékelt volna. Csak azt nem értettem, hogy hogy tudtak bannolni, amikor nem az ővék a szerver. Vagy igen? Egyébként meg csak azzal a szándékkal mentem fel, hogy játszak .. szal nem tom mi volt a bajuk. Késelni meg íazért késeltem, mert még nem kezdödött a kör és láttam, hogy ott szórakoznak.
  • AdambanHun
    #9109
    Piirash! És miért volt a ban? Kitörted zsoltiis nyakcsigojáját?? (A képről úgy tűnik. ) Azt melyik billentyűkombinációval lehet???

    Enosh: AdambanHun
  • Ribizlee
    #9108
    Ennyit ezekről