16212
Battlefield 2142
  • papo21
    #9187
    szép a nicked
  • Enosh Chan
    #9186
    Hehe elkaptalak titeket ^^

    Mas tema: nezzetek hulyenek de nem tudnatok megmondani hogy melyik gombal lehet elohozni azt a minikonzolt amin rajtavan az hogy spotted kozepen meg a tobbi parancs korulotte (remelem tudjatok mirol beszelek:D)
  • liquivent
    #9185
    Innen úgy néz, hát onnan?
  • papo21
    #9184
    yess este zuzzuk!!!!!!
  • AdambanHun
    #9183
    Sanyi! Sikerült végezni a beállításokkal?
  • kBagyula #9182
    Sirály!
  • trumpf1
    #9181
    Ez nagy duma
  • AdambanHun
    #9180
    Alien - tudok pszichiátert ajánlani. Engem ugyan nem gyógyított meg, de szépen zongorázik.
  • Ribizlee
    #9179
  • trumpf1
    #9178
    Igen. Kedvcsinálónak. Olvass kicsit vissza, mostanában is volt szó róla.
    Mielőtt belelendülsz azért olvasd el Alien kolléga #9163 postját.
  • Rainbow15
    #9177
    hi.
    a demoval lehet multizni?
  • pityu1973
    #9176
    Ja és köszönet az éjszakai vagy inkább hajnali segítőknek a beállításhoz szükséges infókat.
  • H2
    #9175
  • liquivent
    #9174
    Örömmel dicsekedhetek vele, hogy elindult Magyarország első Ranked Battlefield 2142 szervere, A PannoN TiTaN DestrozerS Klán jóvoltából.
    A szerver 32 szlotos, azaz 32 játékos tud egyidőben játszani rajta.
    Ami fontos, hogy 14 lefoglalt szlot van a [PTD_HU] tagjai számára, mivel ugye mind a 14 ember fizetett érte. Ezért ha esetleg full-ra van a szerver senki ne sértődjön meg, hogy egy regisztrált tag miatt esetleg kiesik majd. De még így is 18 ember tud rajtunk kívül játszani.
    Minden Magyart (és nem magyart)szeretettel várunk játszani szerverünkön.
    A szerver neve, ahogy rá tudtok keresni: HUNGARIAN 1st RANKED , vagy a következő ip címen tudtok rá csatlakozni: 85.236.100.37:16667
    Weblapunk pedig hamarosan publikus lesz....
  • czky
    #9173
    Nem fogják. Tőlem se vették vissza az ingyen pontokat! :D
  • Big M
    #9172
    Csak kissé fura volt a dolog, amúgy nem rossz hogy csak úgy ugrottam egy rangot. Aztán nehogy észbe kapjanak és vissza vegyék!
  • Big M
    #9171
    Most meg ugrottam lieutenant colonel goldra. Amúgy Puckos néven küldöm.
  • tamas76
    #9170
    Ez olyankor lehetséges,mikor egy véletlen folytán:)0-tól kezdődik a számolásod, ami nem baj, ekkor van az, hogy meg kapsz régi plecsniket, örülj neki, a karrier pontoknak meg főleg.
    Tehát ha meg nézzed akkor még mindig lehetséges olyan,hogy pl:0-34600 a következő unlockig, sokszor elő ferdül, ettől még nem veszít az értékéből, sőt.....
  • Big M
    #9169
    Nekem minden rendben volt megvolt a rangom, és ilyen már történt velem is. De akkor nem kapom meg az experience pontokat.
  • czky
    #9168
    Nálam is előfordult párszor. Azt vettem észre, ha felmész egy szerverre, de a rangod nem jelenik meg, hanem az ember csak recruit akkor szokta adni ezeket a potya kitüntetéseket...
  • Big M
    #9167
    Szasztok! Nektek nem szarakodik a rangrendszer? Például olyan kitűntetéseket kaptam meg amelyek már megvoltak, pl: assault service badgeből mind a 3-at 1 kör alatt, és fölvitte a karrierpontjaimat is!
  • tamas76
    #9166
  • JohnnySmith
    #9165
    1etértek!
  • erieskrisz
    #9164
    kossz xDDD
  • Alien69
    #9163
    Sokan játszanak, de nem érdemes, mert rákattansz, és a személyes kapcsolataid rovására is mehet akár, nem is beszélve az epilepszia veszélyről!
  • erieskrisz
    #9162
    aham ertem kosszike a valaszt sokan jatszanak ezel a jatekal neten erdemes megvenni eredetiben???
  • PartyService
    #9161
    Lelőtte a poént? LOOL
  • o0Sagem0o
    #9160
    ez multiplayer játék, a single rész csak "dísznek" van ott..nincsenek küldetések, ha eredeti a játékod akkor tudsz multizni vele, ha nem..akkor vegyél eredetit:)
  • erieskrisz
    #9159
    sziasztok mar reg ota megvan a jatek de az elozo gepemen szagatot es felre raktam aztan a feledes homalyaba kerult a jatek aztan ossze raktam egy uj pc t es felraktam a gemet ugyhogy elkezdtem jatszogatni velle csak 1 a nagy bajom nem vagom az englist xDDD es nem igazan ertem mi a jatek lenyege az odaig rendben van hogy kinyirok mindenkit de itt megalt a tudomany ha 1 pajan nyerek pl 3x nem kell atraknia egy masik palyara vagy mi a lenyeg valaki plz segitsen azt tudom hogy lehet palyat valtani meg fegyvert meg minden szirszart csak nem erteeeeeem mi a lanyeg vagy csak ennyire bena lennek ???,
  • liquivent
    #9158
    SHUT UP'
  • Enosh Chan
    #9157
    1. eljen 2. jolvan mert hirtelen azthittem ismerem :D
  • AdambanHun
    #9156
    Alien69! Magyar szerver lesz - mert megérdemeljük. Enosh! Telepy az.
  • Enosh Chan
    #9155

    En nem lama vok :D inkabb most kezdek belejonni :))))
  • Alien69
    #9154
    Én meg mostanában többször vélettlenül megnyomom az "E"-t, amikor vezetem a helit. Én is kezdek még lámább lenni. Pedig nehéz felül űberelni! Valszeg ezért lámázok másokat, hogy elfedjem a saját lámaságomat.
  • Enosh Chan
    #9153
    En egyszer felmentem jo magasra a helivel es kiugrottam mert azthittem a ribbonokat tobbszor is meg lehet kapni :D na zuhanas kozben ott volt alattam egy utas szallito heli es bepanikoltam, zuhanas kozben valamiert az e-t kezdtem nyomni space helyett es beszalt :DD
  • Alien69
    #9152
    Magyar szerver szerencsére nincsen, már ranked. Persze, most sorba köpdösnek le engemet, de le is szarom. MINEK? Megérdemeljük? Én se nőttem még fel a nemzetközi mezőnyhöz, rengetegszer anyázom. Mások meg rengetegszer indítanak kiszavazást. Ez van.
    Ja, nem magyar volt az illető, valami nyomi francia. De szerencsére, nem egyedül heliztem, és az is elmondta, ki a kamikaze pilóta. Szerencsére, az esetek jelentős részében vissza tudom venni a trófeáimat. Kivéve, ha tényleg jobb pilótával találkozom szembe, vagy esettleg ha gunnere is van, mert akkor én mindenképpen hátrányban vagyok. Bár, pl az utolsó warrunkon se sokat számított a gunnerük, elég kiegyenlítetten pottyantunk le az égről, sőt, még kamikázézott az idióta gánsippes. Ami azért nagyon LOL.
  • Enosh Chan
    #9151
    Magyar volt a tag?

    Amugy magyar ranked szerver nincs? vagy oylan szerver ahol sok hazai jatszik? :)
  • Alien69
    #9150
    Ma megint volt pár anyázós, lámázós, stb köröm, egy szerveren. Volt egy tag, körönként legalább egyszer ki akart szavazni. Sajnos, az egyik kör végén sikerült is neki. Valszeg, a sok lámának sok borsot törtem az orra alá. Halálra gázolás, csapatszállitó lepuffantása, APC szétszedése, meg a szokásos. Megunták. Aztán, sikerült vissza menni, de volt egy csávó, nagyon megharagudhatott. Irogattunk, LOOSER, mind a két oldalon. Nagy nehezen lelőtt (hátulról, és lebénitott egy apc), erre noobozott. Mondom, ja. KD arány, neki 4-20. Mondom LOL, nagy játékos. AZtán a csapatszállitóval akart halálra zúzni. Egy darabig bírta cérnával, majd elment a szerverről. Nem is értem, mé kell egyből kiszavazni valakit, ha lelő. De ez van. EZ nem csak (hülye) magyar szokás.
  • Enosh Chan
    #9149
    Jah, es nem Teleky? :)))
  • kBagyula #9148
    Itt azért szabad, hogy szokjuk. ;)