16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #9227
    Megvan! Bekéredzkedek az MKO-ba és egy hét alatt stadpaddal megszerzem az összes unlockot...
  • AdambanHun
    #9226
    Ez most vicc avagy pedig komoly?????? Kib@szottul ki lennék segítve egy Sims csomaggal... Gondolom lenne benne pilum, rdx meg sentry gun. És mi a f@szt csináljak a plakáttal??!!
  • sziro74
    #9225
    Látod AdambanHun, kapsz majd ingyen csomagot
  • Sanko
    #9224
    :( közbe rájöttem én is, sorry csak egymás ellett voltak a pathek az EA LINK-ben...

    viszont ez egyik server az EA nal bepukkant és minden adat elveszett de szerencsére azon csak az "a" betüs nevek voltak...tőlük majd elnézést kér az EA és ingyen SIMS csomagot küld a részükre, plaláttal!...
  • papo21
    #9223
    ja fel akartam menni de nem tudtam de no problem mert ugyis csak magammal tudtam volna beszélni!
  • H2
    #9222
    köv patch 1.40 lesz! .41 a bf 2höz jött ki kb 2 hónapja!

    eBAY

  • pityu1973
    #9221
    Akit érint!!!! Megy most már a TS szerverünk elhárították a vason a hibát így újra inditottam. Sorry de a server teremben túl kényelmes a kolega.....de szeretnék én is ilyen munkahelyen dolgozni ahol csak a pénzt kell felvenni a pofavizitért.....na mindegy.....no comment
  • papo21
    #9220
    nem én mondtam hogy kijött
  • trumpf1
    #9219
    Itt a hites leírás.
  • trumpf1
    #9218
    Sehol. Akik annak idején előrendelték azok kapták meg ezt és egy dogtag alakú pendrive-ot.
  • kolbi870315
    #9217
    Az EA-nél hol lehet megvenni?
  • AdambanHun
    #9216
    Nem jött az ki még.
  • papo21
    #9215
    szerintem az bf2 höz van
  • papo21
    #9214
    aha és te ezt hol láttad?
  • Alien69
    #9213
    Minnél hamarabb fel kell rakni, mert a szerverek is folyamatossan frissülnek, és kb egy napon belül szinte az összes átáll. Külömben elveszti a "rangját", már ha jól tudom.
  • Sanko
    #9212
    kijött az 1.41 végleges, Ti mikor teszitek fel? Mikor érdemes? A serverek kb mikor állnak át, mi a gyakorlat?
  • pIIrash
    #9211
    Ez az assault skuló egy módsoított változata, amit az EA-nál meg lehet venni.
  • tojas1
    #9210
    Köszi Alien!!!

    Vágom a témát így 31 évesen csak most költöztem el és szivat az a Kö..ög T-com,már 1 hónapja várom őket,de holnap már jönnek.
    A Drága PTD Clan tagjaim pedig szeretnek viccelődni,addig csinálják amíg találkoznak a késemmel./UGYE SRÁCOK/
  • liquivent
    #9209
    Azért dobál le mindig, mert ma is egész nap állítottuk be és próbálgattuk a szervert. Egyébként folyamatosan megy.
    Poénból nem kickelgetünk, ma is csak a statpadderek lettek bannolva 24 órára, de nekik is szóltunk előbb, hogy fejezzék be. De nem hagyták abba. Ezért bann...
    Az MKO is kérdezte, ér e statpaddolni, de NEM LEHET!!!
    Ez a betöltő képernyőn is szerepel!!!
  • H2
    #9208
    Bofors DMG
    This is the exclusive version of the SCAR 11. This weapon, at first glance, looks very powerful; it is only a reskinned of the current weapon. It was available only to those who preordered from FutureShop or Best Buy, who, along with it, recieved a Dogtag USB flash drive. Those who preordered in Australia from EB Games also received the reskinned weapon but did not receive a flash drive. This weapon is only available for the Assault kit of the European Union faction
  • Enosh Chan
    #9207
    Ez milyen fegyo? :D Felelmetes...
  • Enosh Chan
    #9206
    Whoa! Gratu az oldalhoz tenyleg hasznos, epp most olvasom a jelveny meg egyeb leirasokat :) A szerver is jo csak -ezt ti is tudjatok-
    hogy gyakran ledob (remelem mar nem) Aztan ne nagyon kickelgessetek poebol :P
  • liquivent
    #9205
    Jólvan srácok, mivel a szerver infóra kikerült a weblapunk címe, így kénytelen vagyok közzétenni, igaz nincs még kész sajna, csupán 95% -os a weblap. tehát a cím: www.ptdclan.extra.hu/
    Van még rajta fordítani való, de azért élvezzétek az oldalt....Remélem sok hasznos infóval sikerül segíteni néhány embert, akiknek kérdésük van a játékkal kapcsolatban. Mert ugye sok iylen előfordul itt.
    Külön köszönet a fordításokért Adamban-nak, Pityunak és LabKWM-nek.

    Zolinak pedig: majd megnézem, megvan e nagyobb felbontásban, vagy hogy mit tehetek az ügy érdekében...
    A Bofors pedig egy felvett cuccból van, ne vadássz senkire miatta....
  • Alien69
    #9204
    Húha! Wazze, hány éves vagy? Elmultál má 21? És még hiszel a mesékben??? Ovis! (sorry, nem bántásbúl)
    Tehát, add egy. Természetessen NEM hazudtak! CSAK mégis! Illetve, félre érthető, meg hasonlóak. Tehát, ha lesz telefon vonalad, és feltételezzük, hogy nem az UPC-s, hanem hagyomásnyos, pl T-COM vezetékes, akkor azonnal (ismétlem AZONNAL) van BETÁRCSÁZÓS net elérhetőséged! G R A T U L A ! ! ! Vagy nem erre gondoltál??? (sorry még egyszer, csak én naponta találkozom hasonló becsapott emberekkel, mint pl TE)
    Tehát, első lépés, ahogyan teheted, mondjuk ahonnan most neteztél fellépsz a tcom oldalára, és megkeresed, van olyan rész ahol le lehet ellenőrizni, hogy az adott címen van-e lehetősség ADSL igénybevételére! Ha igen, akkor félig nyertél, és kb max egy hónapon belül már lehet is adsl-d, de van, amikor sokkal hamarabb is összejön. Esettleg, aki szereli be nálad, azt is megkérdezheted, hátha tud infót erről. Ha a tcom oldalán egyértelmüen NEM a válasz, akkor a vonal is felesleges lehet, és akkor, ha csak a net miatt lenne beköttetve, nem szabad felszereltettni. Röviden ennyi. A többi mellékes.
  • H2
    #9203
    ööö, server infóban volt! bocs Brad!
  • AdambanHun
    #9202
    Lopni csúnya dolog...
  • H2
    #9201
    Srácok ez nincs meg nagyfelbontásban vagy nagyobban?



    Ja és a scar 11 (Bofors DMG) az kié?
  • tojas1
    #9200
    Internet...az micsoda
  • tojas1
    #9199
    Először telefon,internet aztán jöhet az áram
  • tamas76
    #9198
    Tojgli, akkor ha lesz telefonod,akkor már a netedet is köttesd rá
  • AdambanHun
    #9197
    Áram van??
  • tojas1
    #9196
    Csá S.!!
    Pénteken jönnek bekötni a telefont.
    Azt mondták onnantól kezdve rögtön lesz netem./bár ezt én nem hiszem/.
    Szóval hamarosan jövök
  • Enosh Chan
    #9195
    kBagyula koszi :))
    tamas anno lattam olyat aztan el is feledkeztem rola :D
  • tamas76
    #9194
    Q betü, avagy nem tudom milyen bilin játszol, mert ügye hát....mi bf-esen:D is!
  • kBagyula #9193
    Alapból a "Q" betű. A "T" betű a szakasznak/kommandernek szól.
  • Enosh Chan
    #9192
    En is :))
  • czky
    #9191
    Be is raktam a kedvencek közé! :P
  • Enosh Chan
    #9190
    Igen fenn voltam aztan adamban szolt hogy tesztelitek -mert nem tudtam- es le is mentem :)
  • papo21
    #9189
    semmien értelemben csak érdekes tegnap asszem fenn voltál szerverünkön
  • Enosh Chan
    #9188
    pozitiv vagy negativ ertelemben?