16212
Battlefield 2142
  • Enosh Chan
    #9267
    Nekem meg az a problemam hogy akadozik a jatek es folyton kidob az asztalra :/ A szerveren fenn maradok de kb 2 perc mig visszamegy a jatekba mert valamiert nagyon lassu...
  • pityu1973
    #9266
    mindig ugyan az a server?
  • pityu1973
    #9265
    JA jól leisszuk magunkat igy a pálya tele lesz ellenséggel a kettős látástól, csak bele találok a tömegbe .
  • nYoMi
    #9264
    Halo! Lenne egy problémám ;] kidob a játékbol punkbuster felirattal amikor már frissítettem a PB-t..mi lehet a gond?
  • liquivent
    #9263
    Vannak olyanok?
  • AdambanHun
    #9262
    És némi bicskázással egybekötve lerendezzük a személyes ellentéteket...
  • liquivent
    #9261
    Ja, kricsmizünk egy jót...és csapatépítünk.
  • papo21
    #9260
    Holnap találkánk leszz az összes Ptd-s össze dugja a fejét és megbeszéljük a vasárnapi taktikát..
  • F1rstK1ng
    #9259
    Német, Francia, Lengyel a 3 legskillesebb scene 2142-be, nincs vita, azért high-ok mert náluk már játékmegjelenéstől megy a bajnokság és csak erre gyúrnak. (Magyarhonba is lehetne ilyen, de nem lesz :( )
  • AdambanHun
    #9258
    Attól függ mit szeretsz csinálni. Az engineer a silózásnál, a support a titán védésnél jó. Az assault a conquestben, a recon pedig a titán támadásnál elengedhetetlen.
  • Enosh Chan
    #9257
    Mindjart vegzek az assault teljes unlockaval, szerintetek mi legyen a kovetkezo?

    En reconra vagy engineerre gondoltam
  • liquivent
    #9256
    Srácok, ha már nézegetitek a weblapot, akkor szóljatok hozzá a lapon található fórumban, hogy hogyan tetszik, vagy nem tetszik...köszi.
  • Enosh Chan
    #9255
    ott vagyok a tuloldalon 14.
  • kBagyula #9254
    Majd nem jól írta. :DDDD
    Te Alien "hungarian"... XDDD
  • AdambanHun
    #9253
    És rögtön levették, hogy éhes vagy...
  • Alien69
    #9252
    Igen, a német az jó golyófogó. Bár azért vannak köztük is pro gammerek. Csak ugye, sokkal többen vannak, sokkal nagyobb arcal. A multkor egy klán szerveren voltam, 32-s. A másik oldalon szinte csak egy klánból állt. Erre az oldalra is került egy, és mellém űlt. A vége felé megkérdezte, hogy nem vagyok-e vélettlenül német! :DDD Gondolom, miután szarrá lőtte a saját fajtáját (ha nem ő, akkor én), úgy gondolták, hogy a saját klánjukba jól jönne egy gunshippes.
    Beírtam (nagy büszkén), hogy I AM HUNGARY. Még ha nem is így kell, gondolom megértették.
  • o0Sagem0o
    #9251
    dobtam egy privátot please nézd meg, thx.
  • pityu1973
    #9250
    grat
  • kBagyula #9249
    Inkább a külföldieket szeretem írtani, főleg a németeket, iszonyat egy népség az a scene.
  • czky
    #9248
    Nem szokott sajna mindíg így menni, de most hihetetlen sok külföldi láma volt!
    Amúgy nem arra vagyok beállítva, hogy a magyarokat írtsam. Jobb szeretem a külföldiek arcát piríttani!
  • zsuskoo
    #9247
    Ezt nem értem. szereted irtani a "fajtád"? ( nem bántásdi )
  • kBagyula #9246
    Reméljük ez így is marad. Jöjjenek csak a kűfődiek. :D
  • zsuskoo
    #9245
    Baba
  • zsuskoo
    #9244
    Ne nyafogj! Nekem néha most is alig sikerál 50 felé menni pedig 1 kicsivel régebben jáccok! megy az majd jobban is! gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.....
  • czky
    #9243
    Köszi!
    Tényleg kevés magyar volt. Kicsit csalódott is voltam.
  • Alien69
    #9242
    Szép! Gratt! Ha jól látom, szerencsére kevés magyar enemy volt.
  • czky
    #9241
    Első játék a magyar szerveren:

  • Alien69
    #9240
    Hát gyakorolj! Fog az menni! De, vannak aranyszabályok. Lépj szakaszba. Ha nincsen, mindenképp csinálj egyet. Figyeld, kik a skilesebbek, tehát a pontoknál ki mennyi embert öl meg. Azokat keressed, merre járnak, és figyeld őket. Ha megvan a medic újra élesztő cucca, akkor hasznád is, és figyeld a kis térképet jobb felül, hogy a közelben lévő csapattársak mennyire sérültek. Egy piros kör jelzi a legkisebb bajt is, ilyenkor keresd meg, és vagy vedd a kezedbe a medic dobozt, vagy dobd le mellé, és menj tovább. Kezdetben a medic kaszt a leg kifizetődőbb. Már szerintem, aki persze a snipával kezdett, majd walkereztem, és most helizek, tehát walszeg teljessen beszámíthatattlan vagyok. Legalábbis, a BF2 totyikban jól lehurrognak, milyen genya snipa vagyok, de a sok láma agyattlan még azt se tudja, hogy ha kúszik fel a létrán, külső nézetbe tud váltani, és láthatja, hogy a tetőn van-e claymore. De persze, én vagyok a g*ci, meg a béna, mert Ők tudattlan p*cs*k.
  • Enosh Chan
    #9239
    Hogy lehetek mar ilyen bena Sosem tudok egy palyan osszeszedni 50 pontnal tobbet pls micsinaljak
  • kolbi870315
    #9238
    Tényleg nem volt rossz kör.
  • Alien69
    #9237
    Ja, nem értettem, miért viszket a hátsóm, de most már tudom!
    A posztert meg kend a hajadra! :DDD
  • trumpf1
    #9236
    Fel is nyomtalak már ne aggódj és Te még posztert se kapsz majd.
  • Alien69
    #9235
    Tényleg. Mi az a statpadding? A statot turbózzák mondjuk medikezéssel, vagy supportozással?
    Ha szigorúan nézzük, én állandóan ezt csinálom! Ja. De tényleg! Folyton a gunneremet statpaddingelem (na jó, nem mindig, néha én zsákolom be az enemyt). Szerintem, ennél jobb statpodding (becsületes) nem nagyon van (már a K/D arányokat nézve). Ma is, 41 kill, 8 dead volt a gunneremnek, amiből 3 suicide (öngyilok) volt.
    (made by Alien)
  • trumpf1
    #9234
    A kés+pisztoly szervert inkább hanyagoljuk. Az EA határozottan tiltja. Bár én még nem olvastam, hogy bárkit is szankcionáltak volna, de jobb a békesség. Persze, ha az urak egy félreeső helyen bicskát rántanak, az már ő dolguk.
  • pityu1973
    #9233
    Látom ebből késes parti lessz a szerveren csak olyat nem állítottunk be.....de a kedvetekért
  • Alien69
    #9232
    Köszi, de én bírka takarót használok, Merino-t! Újságom is van, ha azzal kellene takaróznom!
  • sziro74
    #9231
    De jó neked Ádám megalakíthatjátok majd az első Sims klánt, még ranked szervert is bérelhettek
  • AdambanHun
    #9230
    Alien, kell a Sims plakát?
  • sziro74
    #9229
    És szerinted Alien mit szólna hozzá? Bizti örülne a plakátnak, kirakja az ágya fölé
  • sziro74
    #9228