16212
Battlefield 2142
  • czky
    #9307
    magyar szerver
  • KaryKeksz
    #9306
    szevasztok !
    Magyar server még mindig nincs ?
  • PartyService
    #9305
    Csak ne vasárnap délután 5-kor :D
    Vmi emberibb időben... este 8-9... :P
  • papo21
    #9304
    Minden hétvégén megejthetünk egy két ilyen kört! Hát sok esélyünk megintcsak nem volt pedig végig többen voltunk kicsit ideges is voltam hogy nem mehetek le a földre ott segiteni a csapatot mert ugyan a gunshipet is ki kellett volna szeddni (több kevesebb sikerrel) de ha nem repülünk szét szedtél volna mindenkit odallent , ez a saawos dolog nem volt rossz nem egyszer leszedtél én is probáltam csak te sikeresen kitértél, majd jövö hétvégén ulyra ütközhetünk!
  • Alien69
    #9303
    Mint ahogyan F1rst-K1nq írta, én is KÖSZÖNÖM! Külön a gunshippes osztagotoknak! Számomra legalábbis ismét gyakorlási lehetősség volt, végre nem amatőrök ellen repkedni, kipróbálni pár számomra új taktikát "éles" bevetésben. Remélem, majd warrokon is tudom ezt alkalmazni, köszönhető NEKTEK!
  • F1rstK1ng
    #9302
    Mi köszönjük
  • RoboGoD
    #9301
    Legközelebb jelezhetnétek, hogy zártkörű rendezvény lesz, hogy ne vágyjak ungarische társaságra... Na már az agyamra mentek a németek.
  • pityu1973
    #9300
    Köszi a gyakorlás F1rst-K1nq nagyon tanulságos volt számunkra és nem utolsósorban a war szervert is sikerűlt letesztelni ezért külön köszönet.

    A többiek nevében nem beszélhetek , de én élveztem remélem lesz még ilyen alkalom habár ezt úgy is majd Liquiventtel megdumáljátok.

    u.i.: a szavazást pedig tényleg ejtsétek meg így tudunk a legtöbbet tenni a többiekért mégis csak mi magyarok üzemeltetjük hsználjátok ki legalább a megjelőlt napokat.
  • AdambanHun
    #9299
    Nagyon jó. És a végén azt is megtudtam, hogy milyen jóképű vagy...
  • Enosh Chan
    #9298
    Nekem a PTD_HU-s Frost videok tetszenek nagyon
  • Ribizlee
    #9297
    Amúgy nem nagy szám.
  • papo21
    #9296
    neke, jo volt
  • H2
    #9295
    link
  • Alien69
    #9294
    Neme IE alatt error 404, mintha el lenne szúrva a link az oldalon.
  • Ribizlee
    #9293
    Nah srácok.összedobtam egy videót unalmamban.akit érdekel, érdekel akit nem, nem.www.bfhunvideos.extra.hu itt már gondolom megtaláljátok. jah amúgy a gunshipes az új
  • nYoMi
    #9292
    Igen buta gyerek vok, tyűű már most látom h nem fogom megtalálni a hibát ;D amugy jo az oldal ééés végre lesz magyar server, fasza minden, de még játszani nemtok..Nembaj lehet hlnapra jo lesz, bizok a szerencsémben
  • nYoMi
    #9291
    Thx a sok választ, csak kicsit elcsusztam a térképen igy a hétvége folyamán..már sunom is a honlapot remélem megtalálom mi a hiba ;]] Amugy minden szervernél nyomatta beléptem kb 20mp és má röptetett ki
  • liquivent
    #9290
    SZAVAZÁS a [PTD_HU] weblapján!!!!
    megkérek mindenkit, mindkét esetben szavazzon!!! Kiváncsiak vagyunk az eredményre és az egyik kérdés a többség megelégedettségére szolgál majd!!!
    Köszi.
  • papo21
    #9289
    Jol sikerült a találka igaz nem voltunk sokan de a fontos dolgokat megbeszéltük este még egy kis gyakorlásra is volt idöö több kevesebb sikerrel képek a weblapon akit érdekel!
  • Alien69
    #9288
    Jól van na! Én is teleraktam smileykkel a postomat. Bár lehet, hogy az is kevés volt?
  • Enosh Chan
    #9287
    En csak probaltam viccelni
  • Alien69
    #9286
    Ja, és felrobban! Ha nem tudnád, az ejtőernyős a legkeményebb csávó az egész játékban! Nekimehetsz a csapatszállitóval is akár. Igaz, a gunner, ha szerencséje van, le tudja lőni.
    Minden esettre, én nem panaszkodom, de SENKINEK se ajánlom a roadkillt, mert az egyik legveszélyesebb dolog, és erőssen veszélyezteti a gunship pilóta, és gunner életét. Még ha egyedül is van a pilota, akkor is biztonságosabb, ha lerakja a gépet, átül a gunner helyére (press F2) és onnan szaggatja szana-széjjel az ellent!
    Persze, NEM kötelező megfogadni tanácsomat, mert ugye, sokan tutira jobban vezetik a gunshippet nálam is, de a kezdőknek legalábbis erőssen nem ajánlott kategória.
  • Enosh Chan
    #9285
    Ejtoernyosoknek nekimesz geppel
  • RoboGoD
    #9284
    Nem vagyok egy nagy Gunship ACE, de van 16 Road Kills-em


    Time
    Kills Destroyed Deaths K/D Ratio Road Kills

    Gunship

    00 Days 03:25:10
    143 147 223 0.64 16

    Itt látható
  • papo21
    #9283
    én meg sajna csak éjfélre értem haza mert volt egy melo amit be kellet fejezni de akkor má senki nem volt:(
  • liquivent
    #9282
    Miénk a megtiszteltetés...
  • tojas1
    #9281
    Köszönöm a tegnap esti játékot Srácok!!
    Jó volt végre 1 hónap után újra ölni egy csapatban.
  • Alien69
    #9280
    Most, hogy mondod, tényleg.
  • kBagyula #9279
    A repülő nem szárazföldi jármű.
  • Alien69
    #9278
    A gunshippem szinte mindig mozog, és lelövöm az ellent, azért sajna nem kapok roadkillt. Halállra kell ijesztenem, hátha nekem ugrik.
  • liquivent
    #9277
    Ha olvasod a weblapot figyelmesen, akkor megtudhatod hogy mi is az a roadkill...
  • kBagyula #9276
    Mozgó járműből lelövöd, elütöd... stb.
  • RoboGoD
    #9275
    Gázolás.
  • PinetopSmith
    #9274
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem: Mi az a roadkills?

    A weblappal kapcsolatban csak annyi megjegyzésem lenne, hogy szerintem az Explosive Gallantry Badge-ba beletartozik a Motion Mine-nal történő gyilok is. Egyébként frankó!
  • Enosh Chan
    #9273
    pff en meg hajnali 5kor is ott voltam :D
  • zsuskoo
    #9272
    Csá nem biztos hogy jó válasz de nekem akkó csinát ilyeneket ha más prog is futott egyidőben, főleg netes! vagy ha valami auto frissi van akkó rendszerszerű én meg igeg zsábát kapok.
  • AdambanHun
    #9271
    Még nincsenek, de ha elkezdünk inni...
  • Enosh Chan
    #9270
    ki van kapcsolva jatek kozben, de nem ir ki semmit... csak ledob az asztalra es vissza kell lepjek... (persze addigra mar halott vagyok, legjobb mikor titant tamadjuk...)
  • liquivent
    #9269
    Lapcsold ki a tűzfalad, amíg jáccasz.
  • liquivent
    #9268
    Ha lelkes olvasója vagy a weblapunknak, akkor esetleg találhatsz rá leírást, probléma megoldást...