16212
Battlefield 2142
  • Twetr0x
    #9347
    Viszont Hepatitis A ellen van benne gyógyszer.
  • F1rstK1ng
    #9346
    Szept. utolsó 2 hete
  • RoboGoD
    #9345
    Mikor lesznek a meccsek?
  • F1rstK1ng
    #9344
    1 hét múlva lehet jelentkezni az első magyar BattleField 2142 HunCup-ra, (Conquest) minden kinnt lesz az oldalunkon(HTW), a magyar klánok leaderei jelezzenek nekem msn-en, hogy ráérnek-e szeptember utolsó 2 hetében. Köszönöm

    (7v7) Commanderrel
  • Carlos HUN
    #9343
    Tedd újra egészet
  • nYoMi
    #9342
    Hali helo! Lehetséges h meghalt a BF2142? ;] mindig punkbuster hibával kidob hiába frissittem
  • Fodek
    #9341
    mégse. Ez EU-s.
  • Fodek
    #9340
    Mintha Pac-os lenne..., nem?
  • Fodek
    #9339
    A képen PAC-os vagy EU-s gyerek van?
  • PinetopSmith
    #9338
    Ilyen 30 kill/roundokkal nincs bajom, viszont a 18 pisztoly/kör (ez még odébb lesz... 100 van most, de úgy késelnék már , de kell a pisztolybadge) + a 30 titan attack/defense badge-okkal majd küzdenem kell. Késszervert találtam..megislett az arany mégha nem is teljesen etikus megoldás. Az viszont szerintem hülye megoldás, hogy elöbb az összidőt v összkillt kell megcsinálni és utána az egy körben teljesíthető feladatot. Nameghát ez az airdefense-es badge egy vicc...Gondolom a Saaw nem számít airdefense-nek
  • KaryKeksz
    #9337
    köszi és bocsi . akkor este megyek én is .
    csá all
  • pityu1973
    #9336
    Szerintem csináljuk fordítva akkor megtudod!
  • AdambanHun
    #9335
    Néha nem bírok magammal, de remélem nincs harag (rossz tanácsadó).
  • kolbi870315
    #9334
    Ilyet azért még sem kéne...
  • AdambanHun
    #9333
    Vasárnap a war közepén (nem éles körben) viccből átmentem a ti csapatotokba, és a Titánon lekéseltem néhány önfeledten bámészkodó kollegádat (Duck, Zoli). Szerintem jó vicc volt (tényleg). Sajnos nem volt ott a vadász, mert arra akartam volna rdx-et tenni. Mekkorát nevettünk volna együtt(ugye). Úgyis szeretnék egy vicces videót összeállítani, amin nem idegenek vannak, de egyenlőre csak olyan van, amin szarrá lőttök. Pityu, ha esetleg felvennéd, amikor futás közben arcon lőlek, megköszönném. Kiváncsi vagyok milyen érzés.
  • kBagyula #9332
  • czky
    #9331
    ÁÁÁ! Nem köszi! Ilyet eddig se csináltam.
    Sejtem, hogy mi történhetett, de ez már elég régi ügy. Volt, hogy többször megkaptam 1-1 sok pontot érő Badge-t és Ribbon-t, és szerintem most vették vissza tőlem azokat a pontokat. De ezek már hónapokkal ezelőtt történtek. Végülis már mind1, csak hirtelen nem esett jól!

    Alien: Tényleg nem olyan sok ez az 5000 pont, de nekem azért nem jön össze pár napocska alatt. :) Huzamosabb ideig nem tudok játszani ezzel a gaméval, mert ha felidegesedek (főeg ha agyongyilkolnak rengetegszer), akkor már szarul megy a játék és igen kevés pont jön.
  • Sanko
    #9330
    Én nem olyan rég kezdtem a játékot, néhány tapasztalatomat megosztanám a kezdőknek.

    Diplomácia. Felejtsd el! Kezdetben barátságos integetéssel közeledtem az ellenhez hogy "beszéljük meg". Ma már tudom, nem érdemes…

    Vaktöltény. A saját csapatunk spórol rajtunk. Nekünk kb csak minden 3-ik golyó az igazi. Az ellenségnek persze nincs 1 db vaktölténye se....

    Néha mosd ki a ruhát. Mivel hamar koszolódik (vér, sár) időnként érdemes úszni egyet, hogy a ruha kitisztuljon, mert ha „összeáll” a kosztól akadályoz a mozgásban.

    Egyszer elfogyott a tárból a lőszer, de még mindig éltem. Jó hír! Lehet újratölteni nem kell megvárni a következő újraszületést.

    Ha célzol akkor az ellen gyorsan lő és meghalsz, ha meg gyorsan lövöldözöl, akkor minden mellé megy és az ellen lelő mert ő meg célzott….ezt az ellentmondást még nem sikerül feloldanom.

    Gyógyítás. Sajnos az orvosi készletből hiányzik az olló és jódot sem találtam. Vigyázzatok a vérmérgezésre!

    Ha ugrottál magasról, utána hajtsd össze az ejtőernyőt nehogy csapattársad belegabajodjon.

    Pontozás. Kezdetben több volt a mínusz pontjaim, később meg a plusszok. A helyes egyensúlyt nehéz megtalálni de az ideális 0 az egy jó kompromisszum, erre kell törekedni.
  • pityu1973
    #9329
    Én benne vagyok most az 5 sőr egy óra alatt statpaddingot gyakorlom hátha meglesz az aranyam a detoxikálóban!
  • Enosh Chan
    #9328
    Par napocska... :D Jo lenne olyannak lenni mint ti :P nekem karacsony ota van meg a jatek es meg 2k sincs :D Bar igaz hogy a napokban vettem elo :))
  • Alien69
    #9327
    5000 pont? Hát, az most éppen nem olyan sok(k). Pár napocska alatt össze jöhet. Valszeg, egy csíter szerverre kerültél, és törölhették az összes eredményt, szvsz.
  • Alien69
    #9326
    Én csak örülök, ha segíthetek valakinek, mindegy, melyik oldalon áll! De, kölcsönkinyír vissza jár! Be lehet váltani nálam, mondjuk öten egymás mögé áltok, én meg egy sluggal gázollak el benneteket a csapatszállitóval, hogy meglegyen a badgem.
  • liquivent
    #9325
    Ha bejelentkezel az MKO -nál, akkor lestatpaddolják neked, és máris ott tartasz, ahol eddig. :P
  • pityu1973
    #9324
    Nekem azért sikerült a lelőnöm pilummal húztam is egy strigulát gyorsan csak az a gond hogy nem lesz tele a fal ilyenekkel de igyekszem . Van már egy RDX-es videóm is izzattam is érte, Bocs Alien69 de hát csak a nagyokon lehet gyakorolni.
  • czky
    #9323
    Hát én épp akkor nem tudtam nevetni, amikor megkurtítottak kb. 5000 ponttal. Ha nem rajtam nevetsz, akkor jó!
  • Twetr0x
    #9322
    De ő nem nevet.
  • AdambanHun
    #9321
    Alien - nyomtam is a pilumot, csak be volt kapcsolva a pajzsod. Ezen persze nem lepődtem meg, azon inkább, amikor gyalog futottunk öszze. Saaw-val nem szoktam járkálni, mert az a páncélosok ellen nem túl jó. Úgyhogy legközelebb lehet, hogy rád kellene állítani egy saaw-os embert. Különben már dolgozunk az új taktikánkon. Rájöttünk, elsősorban abban vagyunk lemaradva, hogy meg kell tanulnunk minden helyzetben fejlövés adni.

    Czky: én nem rajtad nevetek - veled nevetek (erre azt kell válaszolnod, hogy "de én nem nevetek").
  • F1rstK1ng
    #9320
    19.00 HTW warszerver teszt
    Mindenki join, no password!!!
  • Alien69
    #9319
    ? Mé, nem tetszett? Szokd meg, én már csak ilyen vok. Ha megnézed a statomat, láthatod is. Hidd el, ez sokkal ferrebb, mintha tényleg meg akarnálak ölni! Ugyanis, akkor simán lekaszálnálak a gépágyuval, vagy a rakétákkal szaggatnám szét hab testedet (hogy tutira menjek), de így, hogy roadkillezek, így megadom a bakának az esélyt, hogy pl belém durrantson pilummal, saawal, és ha esettleg ez sem segít neki, bónuszként kisorsolok random fának ütközést! Néha még a halálomat, amihez egyébbként semmi köze se lenne a földön lébecolónak, szépen Neki írja fel! Tehát, ehez mérten kérem tekintetbe venni a dolgokat!
  • Alien69
    #9318
    Akkor a legjobb, ha nem törődsz egy ideig ilyennel, mert pl minden aranyhoz, meg ezüsthöz időlimit van. Ha eléred, akkor kapsz egy feladatot, és ez általában az aranyra 30-35 kill az adott dologgal, de néha elég az adott kasztban lenni. Namármost, ha megvan mondjuk az ezüsthöz az időd, és csinálsz egy eszement kört, vélettlenül 40 kill, akkor is csak az ezüstöt kapod meg, mert ugye az aranyhoz nincsen elég időd! DE! Ha megvárod, amíg az aranyhoz is összejön az idő, és akkor fexel rá a témára, egyszerre meg lehet az ezüst, és az arany. Az meg mondjuk jobban hangzik, hogy egy körben csinálsz 2530 pontot, mintha csak 530-t. Tehát, ésszel játszani. Ahova csak az kell, hogy supportosként 35 kill, egyszerű, vagy kempelsz egy pályán, a megfelelő helyen, vagy beülsz egy aránylag jobb gunshippes mellé lövésznek, és shimán megvan a 40 kill is (na jó, azért ez nem annyira 1xű). Ez akkor jó, mint ahogyan írtam, ha nem az adott fegyverrel kell gyílkolni, mert akkor marad a kempelés, mondjuk demo pack, titán beugrója, egyessével, persze, ésszel lerakva. Tehát, ahogyan beugrasz felülről, van szembe egy kis fal, arra érdemes rakni, bár én eleinte a bejárat tetejére raktam, az kiszúrhatattlan.

    Ja, amúgy vállalok megfelelő díjazásért szállítmányozást, tuti gyilkolászást (i am szállitó), hívd a 0691 ....
  • czky
    #9317
    Azon is jót röhögtem amikor géppuskával löttél rám, én meg lekéseltelek!
  • liquivent
    #9316
    Akkor röhöghetsz, mert Ádám egy problémás gyerek...
  • czky
    #9315
    De mókás vagy gyerek!
    Majd ha neked is vmi problémád lesz itt, majd jövök és körberöhöglek!
  • AdambanHun
    #9314
    Biztos kivonták a statpaddingot...
  • czky
    #9313
    Most meg mi a rák van? A karrier pontjaimból jó pár ezret lefaragott az EA. Hogy b@sznák meg a jó k*rva annyukat!
  • Drag04
    #9312
    30 killt RDX-el minden képzettebb sniper (Hentes pl ) össze tud szedni egy friendly fire offos mappon. Leszórja eléd megnyomja a gombot és röhög, hogy míg ő elrepül te megpusztulsz.
  • AdambanHun
    #9311
    Az azért csúnya volt, amikor el akartál ütni a gunshippel...
  • PinetopSmith
    #9310
    Jahát most nézem csak 20 kell . Az meglesz...eccercsak
  • PinetopSmith
    #9309
    Nemtom mennyire foglalkoztok a badge-ok gyűjtögetésével, de szivesen fogadnék tippeket arra, hogy hogyan lehet szerintetek egy körben 30 killt csinálni robbanóanyaggal. Talán titán védésénél, viszont ha 32 fős szerver fölé megyek akkor már túlságosan laggolok. De még mindig ez tűnik talán a leg célravezetőbbnek...vagy a kamikazerobogó...de azt csak akkor szoktam hamár az agyam elszállt
  • Enosh Chan
    #9308
    Csak a poen az, hogy 3 hozaszolassal lejjebb is arrol volt meg szo...