16212
Battlefield 2142
  • Twetr0x
    #9387
    agyamrament a suli. lőtt=lődd
  • Twetr0x
    #9386
    Azt majd megszerzi ha akarja(tudja)
    Küldj neki valami személyeset. pl. lőtt pofán pilummal
  • pIIrash
    #9385
    "E:\Games\Battlefield 2142\BF2142.exe" +playNow 1 +menu 1 +fullscreen 1 +eaAccountName TACY +eaAccountPassword jelszo +soldierName Tachyon2501

    pl.
  • Tachyon2501
    #9384
    Mberek, valaki írja +, hogy hogy is van az a nem-kell-bejelentkezni-mindig írogatós dolog a parancsikonnál...
    (kerestem, de 30 perc után inkább a bejelentkezősdi)
    kösz
  • AdambanHun
    #9383
    Mit szeretnél? Elküldöm neked a Twetrox dog tagjét.
  • liquivent
    #9382
    A heti szavazás lezárult. A kérdés az volt, hogy ezen a hétvégén milyen pályákkal menjen a HUNGARIAN 1st RANKED szerver. 101 szavazás érkezett. A legtöbbet a Titán kapta, így ma hajnaltól vagy holnap reggeltől az fog menni. Ma még a MIxed maps konfig megy egész este.
    VISZONT!!! Újabb szavazás indult a [PTD_HU] weblapon , Kérek mindenkit, hogy ha tud, akkor klikkelgessen szorgalmasan, úgyis csak egyszer lehet szavazni. :) És ha lehet, akkor írjon építő vagy romboló kommentet is, ha lehet nincknévvel, de lehet névtelenül is. Köszi szépen.
  • Enosh Chan
    #9381
    Tudtam hogy valamilyen -ert na mit kapok? :D
  • AdambanHun
    #9380
    Bingó, Dilbert.
  • Enosh Chan
    #9379
    NEm az a ize szemuveges munkas? nem emlekszem a nevere valami Herbert lehet Az a gorbe nyakkendoju majom :D
  • AdambanHun
    #9378
  • AdambanHun
    #9377


  • RoboGoD
    #9376
    Ez te vagy. A fejeden landolt 1 titán, csak nem látszik...
  • AdambanHun
    #9375
    Cool a nick képem. Aki kitalálja, mi ez, jutalmat kap.
  • AdambanHun
    #9374
    Vasárnap lesz valami?
  • H2
    #9373
    Köszönöm!!!
  • liquivent
    #9372
    H20L1!!! Igaz, már régebben kérdezted, de csak most volt időm... Innen tudod letölteni a soldier grafikákat nagyobb felbontásban....
  • papo21
    #9371
    patch esetleg?
  • liquivent
    #9370
    Nem jött felkérés az msn-en.
  • q2w3
    #9369
    Sry! Az nem az én accom hanem bátyám-é mert az maradt bejelentkezve. Szóltam neki, hogy azonnal hadja abba ennek a terjesztését. (Egyébként néhol nekem is q2w3 a nevem mert régen ezt használtam). Uhh már megint az övéről írtam. Az enyém Denes888.
  • F1rstK1ng
    #9368
    pápá nCore account (sry de klántagunk az nCore adimnja)
  • Paranoia
    #9367
    Szép jó estét FAQba kell vmit frissíteni?szóljatok van vmi.
  • q2w3
    #9366
    Felvettelek msn-en.
  • liquivent
    #9365
    Mi minden nap toljuk, aktívan, nem mondom, hogy egyből scatlakozhattok,de aki aktív, az jöjjön velünk minden este, oszt meglátjuk hogy játszotok csapatban. A feltételekről a weblapunkon olvashattok.
  • q2w3
    #9364
    Sajnos feloszlik a [GoD] klán mert a csakpat 4/6-a inaktív vagy csak bf2-őzik. Szeretnék csatlakozni egy klánhoz akik aktívan tolják a játékot.
  • Twetr0x
    #9363
    Ezt én nem értem.
  • F1rstK1ng
    #9362
    jaja, én is most figyeltem )))
  • trumpf1
    #9361
    K1nq

    Látom a "726" a szerencseszámotok lett
  • KaryKeksz
    #9360
    Áh egye fene ha kellek dobj egy privit :)

    KAMÚÚ
  • RoboGoD
    #9359
    Mondom az ABC-ből! A középsőt nem ismerem... A másik kettő már jól megy, és csak ritkán kveeerm össze őket.
  • Enosh Chan
    #9358
    dulpavé? azt en sem tudom
  • AdambanHun
    #9357
    Csak a játék irányítása okoz gondot. Hogy néz ki a dulpavé billentyű???
  • RoboGoD
    #9356
    Ezt el tudtam olvasni. Már majdnem minden betűt ismerek az ABC-ből. Gondolom nincs még kiforrva a dolog. Este 8 utáni beugrást tudnék én is vállalni.
  • Enosh Chan
    #9355
  • o0Sagem0o
    #9354
    pedig már épp hivtalak volna..de sajnos mi csak 9-10 évesek vagyunk átlagban
  • domy75
    #9353
    Köszi a segítséget. Csá.
  • o0Sagem0o
    #9352
    Amit EA linken kresztül töltessz le az mind megmarad, legyen az kiegészítő vagy patch, szóval nem kell majd újra húzni, csak akkor ha formatálod az egész géped, de ilyenkor persze engedi majd letölteni is. Ki is írhatod CDre akármire ha gondolod. Ha minden igaz van valahol (nagy eséllyel a c:-n) egy ProgramData nevü könyvtárad, ezen belül vannak a letöltött cuccok.
  • domy75
    #9351
    Köszi a segítséget, működik, de még lenne egy kérdésem. Ha letörlöm a BF 2142 valamikor, hogy tudom újra a kieget feltelepíteni? Újra le kell tölteni -kötve hiszem-, vagy az EA link elmentette valahová -nem találtam meg-? Ezt azért kérdezem mert amikor letöltöttem be kellett írni a kódot, mégegyszer ezt már szerintem nem engedi. Vagy ha újra telepítem már eleve tudok játszani a kieggel is? Elnézést a sok hülye kérdésért még nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.
  • trumpf1
    #9350
    Tedd fel újra az 1.25-ös patch-et. Akkor jó lesz. Az NS letöltéskor nem "pecselt"
  • domy75
    #9349
    sziasztok, olyan problémám lenne, hogy letöltöttem a Nortern Strike-ot, minden rendben volt a letöltéssel és a telepítéssel de amikor betölt egy szervert "join"-olnák és valami olyat ír ki hogy nem megfelelő verzióm van. Az 1.25-ös patch fel van telepítve. A simával tudok játszani csak a kieg. pályáira vonatkozik ez a hiba. Talán van külön a kieghez patch? Vagy az eredetihez van másik patch? Légyszi segítsetek,KÖSZI.
  • KaryKeksz
    #9348
    Ha esetleg valamelyik klánnak kellene ember , mint pld beugró játékos . Akkor vegyetek fel xfireon .
    (egy kérésem lenne, ne legyenek nálam fiatalabbak mert én 11 vagyok )
    THX