16212
Battlefield 2142
  • Alien69
    #9507
    Há, má megint egy kínai idézet, MAGYAR fórumon.
  • AdambanHun
    #9506
    EA:"August Reported Servers and Players


    Any Battlefield player knows the joy of getting in close to your virtual enemy and cutting off their dog tags as a keepsake. Defeating them with a pistol shot ranks a close second for humiliation hilarity. That’s all well and good, however some players are simply using knifes and pistols alone for hours on end to pad out their stats. We like to call them stat padders. We also like to wipe their stats for cheating and shut down the disallowed servers they rely on

    In the month of August, the EA Customer Service team dealt with 350 Battlefield 2 padders and 215 Battlefield 2142 padders with 75 servers investigated between both those games. All of us at DICE would like to thank the Battlefield support team for continuing to up the ante on their anti-stat padding efforts. These anti-cheating efforts will continue as we want to bring the best possible Battlefield experience to all those playing fairly."
  • Enosh Chan
    #9505
    En megjartam azzal a filmmel, probaltam korbenezni nincs e ellen :D
  • Prince of Máté
    #9504
    Velem is ez van :D
    Meg ha Cod2 közben hasalni akarok, akkor nyomom az Y-t:D
  • pityu1973
    #9503
    Nézzél végig egy battle recordert olyan mintha a Ryan közlegény megmentését néznéd! Jó ez túl zás de ha éppen téged mentenek a csapattársaid akkor van némi hasonlóság.......
  • H2
    #9502
  • RoboGoD
    #9501
    Én is felraktam a MoH Airborne-t és én is ugyanazt csinálom. Nyomom a Q-t.
  • pIIrash
    #9500
    Nálam ez játékokban okoz kellemetlenségeket. MOHA Airborne, stb. Mindig nyomkodom a Q-t ha ellenséget látok. Meg ha magyaráznak, hogy mit kellene csinálni, akkor már nyomnám az all Right-ot
  • tamas76
    #9499
    nemnorma
  • RoboGoD
    #9498
    Csak nézem mekkora hacker ez a HZoli. Még a desktopomra is tett ikont. Jobban megnézem (korán volt még) rájöttem, hogy a H20L DVD íróm 1.01 patch-e az... H20L_101 Már mindenhol BF-et látok...
  • Sanko
    #9497
    ha a paancs ikonba beírod a felbontást tudsz nagyobbat is. most nem tudom kikopizni mert nem otthon vagyok, de itt le van írva korábban többször is, próbálj rákeresni.
  • Alien69
    #9496
    Ja. Single playerben nincsen csaló, max 1 !!!
    A botok meg nem dognak TK-zni csak azért, hogy Ő repkedhessen, vagy Ő ülhessen be a tankba, meg hasonló finomságok. Talán még kamikaze csapatszállitó sincsen, meg buggy fanatikusok, stb...
    A felbontással meg semmi gond, hogy mit ír ki, az teljessen mellékes, az PONT jó lesz!
  • o0Sagem0o
    #9495
    továbbra is azt tudom mondani: singleben semmit nem oszt nem szoroz a bugjavítás, multihoz meg 1ébként is kell mindenképpen
  • liquivent
    #9494
    Vazze, próbáld ki......és ne fárassz.
  • Prince of Máté
    #9493
    Ez a SP patch tartalmazza az 1280x1024-es felbontást?
    Mert alapból csak 1280x960-ig van.
  • Prince of Máté
    #9492
    azért, mert sahogy olvastam sok bug ki lett javítva, és ilyenkor átlalában kicsit jobban is optimizálják a játékot!
  • o0Sagem0o
    #9491
    nem igazán értem a kérdésed, ha singlében akarod kiprobálni, akkor mind1, nem kell patchelni, ha online, akkor meg muszáj a legutolsó verzióra patchelni, mert a szerverek 99%a azt használja.
  • liquivent
    #9490
    Mondom, töltsd le az 1.3.-as Single Player Modpatch -et, vagy Titan Lite II. Mod -ot. Ezekkel ki tudod próbálni single playerben, de minden térképpel...
  • liquivent
    #9489
    IGEN
  • Prince of Máté
    #9488
    nTudom hogy csak Online tudok vele játszani!
    Így csináltam a BF2vel is, hogy letöltöttem, aztán megnéztem, és megtetszett, és megvettem, mert cska online jó.
    Ha ez is megtetszik ezt is megveszem
    Amúgy már a demot is kipróbáltam, csak mindig laggoltam, szal nem volt valami jó.
    DE a kérdés továbbra is fenn áll:
    A patcheléstől elcsesződik a tört játék?
  • liquivent
    #9487
    Ne használj tört játékot, úgysem tudsz vele játszani online.
    Van hozzá 1.3. Single Player modpatch, amivel ki tudod próbálni a Titán módot is, meg az összes pályát, de botok ellen szaladgálni nem az igazi.
    Akkor már jobban jársz, ha letöltöd a demót és azzal játszol. Igaz csak egy pálya az egész, de az kva jó és legalább élő emberek ellen tolod, online!!!
  • Prince of Máté
    #9486
    [spoiler]Tudom, hogy tiltott a warez, de azért megkérdezem :(
    Letöltöttem aa bf2142-t és az a kérdésem, hogy szabad-e patchalni?
    Elronthajta-e a nem eredeti játékot?
    AZért töltöttem le, mert ha tetszik, majd megveszem, de még várok egy kicsit, mert már 1 éves játék lesz lassan, és még mindig ugyanannyi az ára mint amikor bejött.)
  • liquivent
    #9485
    Nagy az ARC!!!
  • AdambanHun
    #9484
    Hát vazzeg ha a PTD tagok sem jönnek el, mert ők sem mernek kiállni, akkor itt mindenki egy szájhős. (Ez egy provokatív beszólás volt.)
  • Carlos HUN
    #9483
    Én is szívesen elmenék egy ilyen piálásra persze csak ha mehetek :)
  • H2
    #9482


  • Twetr0x
    #9481
    Japánba mennyi a telefon+szállítási költség? Yenbe leírod nekem?
  • Alien69
    #9480
    Magyariule esettlege, mellőzve a kínai tájszólást?
  • kBagyula #9479
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • F1rstK1ng
    #9478
    THERE IS A CHANCE OF A LIFETIME TO ORDER A REAL =HTWŸ= T-SHIRT FOR ONLY 149.99 EUROS.
    If u call now you`ll receive a real metal dogtag with
    F1rst-K1nq`s name on it!
    FOR ONLY 2,5 MORE EUROS YOU CAN HAVE A DOGTAG WITH HUN20L1`s NAME ON IT!!
    DONT MISS THIS ONCE IN A LIFETIME CHANCE!! CALL
    FOR EUROPE : 999-12-123567567-5675345-124-4564-12845
    FOR ASIA : 991-345-24-975-25-46356-14358-351347
  • Alien69
    #9477
    Ha minden igaz, a mai napon meglehet a 10.000 killem.
  • liquivent
    #9476
    Nem biztos, hogy ezen a hétvégén lesz, többen is jelezték, hogy mégsem jó...lehet el lesz tolva egy héttel....
  • Alien69
    #9475
    Na ja! Én pl antialkoholista vagyok, de ettől függetlenül, az eseményeket megörökiteném a fotomasinámmal. :D Kár, hogy zűrös az egész hónapom.
  • kBagyula #9474
    Követem az irányvonalat, csak néha a saját útjaim járom.
  • AdambanHun
    #9473
    Vazzeg, King, nálatok bezzeg rend és fegyelem van. Csak ezt a Roger gyereket kéne egy kicsit megrendszabályozni, hogy nem követi az irányvonalat.
  • AdambanHun
    #9472
    Nem mukodik a klán fórumunk. Aki meghekkelte, jelentkezzen. Várjuk egy szeemélyes megbeszélésre szombaton...
  • kBagyula #9471
    Nagyon helyes! Legalább meg nézem a bénázásom néha, ha ott játszottam.
  • kBagyula #9470
    Ha ivásról van szó akkor miért ne. :DDDD Egyedül képviselem a HTW-t ha kell.
  • liquivent
    #9469
    NA, megint a nagyszájú...
  • AdambanHun
    #9468
    Nem mertek kiállni??????