16212
Battlefield 2142
  • H2
    #9547
    F1rst-K1nq köszönjük, hogy veled játszhattunk. Sok sikert az új klánodban!
  • RoboGoD
    #9546
    Asszem beszartam.
  • Enosh Chan
    #9545
    Valoban szep munka, 5-os :))
  • Tachyon2501
    #9544
    aha, az oldal forráskódjából kimásolt link határozottan nem akar működni...
  • Tachyon2501
    #9543
    hja, ez valami... ha maga a játék dinamikája is ilyen lenne, már nem győznénk a fórumot scrollozni...
    na megint a link próba:
    <A HREF="http://stage6.divx.com/user/Swope/video/1331608/Stuntmen-Legends#" TARGET=_fnew>Bf2 Stunt legends</A>
    Bf2 stunt legends

    Jaaaa, hogy van itt egy url beszúrása nevű gomb is???
  • Tachyon2501
    #9542
    nem azt akartam linkelni, csak én hülye azt hittem, hogy a [Ctrl]+[C]---[Ctrl]+[V] megoldással sikerül lemásolni egy korábbi linket(forráskódból)
    sebaj, keep walking (vagy ez nem az?)
    próbálkozom tovább
  • Twetr0x
    #9541
    Ezt nézzétek!
    Nemrég találtam, szerintem beszarás jó. Az ember az egészet 3dsmax-szal csinála. Egy másodperc játékfelvétel sincs benne.
  • kBagyula #9540
    Így mér nem gyó?
  • Tachyon2501
    #9539
    igen, gondoltam, hogy nem fog összejönni a linkcsinálás, de ez van na. Bocs

    és még a címet is elfelejtettem átírni!!!

    http://stage6.divx.com/user/Swope/video/1331608/Stuntmen-Legends#

    na, még a másolás se megy
  • kBagyula #9538
    nem YÓ a link.
  • Tachyon2501
    #9537
    <A HREF="<A HREF="http://totalbf2142.filecloud.com/files/file.php?user_file_id=312531" TARGET=_fnew>BF2 Stunts</A>" TARGET=_fnew>Stuntmen Legends</A>
    remélem yó a link, ha nem, akkor is mindenki nézze +, mert szerintem iszonyat jó!!!
    (a grafika és a mapok kidolgozottsága láttán elgondolkozom, hogy a bf 2142 valójában minek is van/merthogy köze sincs a bf2- höz az 100/)
  • tamas76
    #9536

    Ha kint maradsz, az se baj.
    Jó pihenést!
  • pityu1973
    #9535
    Jó utat!!!!!
  • pityu1973
    #9534
  • H2
    #9533
    Kcsg görögök! Amúgy jó pihenést!
  • AdambanHun
    #9532
    Nna, ma elutazom nyaralni. Kicsit campelek a Greek Operation Forces home base-én. Mire visszajövök, szedjétek már össze magatokat.
  • Twetr0x
    #9531
    beg=bug :(
  • Twetr0x
    #9530
    Nemrég találtam egy kiegészítő programot, ami igazából nem is program csak egy file. Ez azt csinálja, hogy kiemeli a fontosabb szövegeket, Teamkill esetén is kiírja, milyen fegyverrel öltek meg/öltél. Ezt egy bizonyos "Dan" nevű emberke csinálta, én letöltöttem és kicsit begmentesítettem.
    Itt van egy kép:

    És itt lehet letölteni

    Installálás: Menj be a bf2142 mappáján belül a Localization mappába (Nálam ez D:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\mods\bf2142\Localization\) És Az ott lévő strings.csv-ről csinálj egy biztonsági másolatot. Ezután másold be a letöltött file-t és játssz.
    Még lehetnek benne bugok, ismétlem nem én csináltam. Ne nekem köszönjétek :)
    Ha jól tudom ez csak Northern Strike-kal működik.
  • Twetr0x
    #9529
    persze ne egymás után, hanem vagy-vagy :)
  • Twetr0x
    #9528
    A fórumon mindenkinek eredeti játéka van, erre a kérdésre csak azt tudom válaszolni, hogy
    1) Menj be egy boltba, vedd meg a játékot, és felejtsd el a single playert.
    2) Biciklizz.
  • liquivent
    #9527
    Kár, mert lehet pont jó lett volna nektek is a war előőt egy kis gyakorlás. Nahh mindegy, majd legközelebb.
  • RoboGoD
    #9526
    Ami választ erre kapsz, azt nem köszönöd meg. Az oldal tetejét tanulmányozd egy kicsit...
  • Higany
    #9525
    Sziasztok! Csak azt szeretném kérdezni, hogy honnan tudok letölteni ehhez a játékhoz single player map-okat? És a hogyan tudnék a neten játszani, ha tört játékom van? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! Csákó!
  • H2
    #9524
    Hali! Hétvégén nem volt First. Hétköznapra vagy jövőhétvégére kéne áttenni! Ma 20.30ra van egy meccsünk kiírva, de a vezér sehol...
  • liquivent
    #9523
    T. HTW!!!
    Ugyan nem tudtunk beszélni FirstKing-el, de a kérdés, hogy ma (vasárnap) este lesz e gyakwar?
  • hendrichharcos
    #9522
    Az EA kap.. be.Lenne időm stb és folyamatosan eltünik a szerverükkommolyan agyamra mennek!Tavaj ugyan ez ment!!!Jó lenne már felzárkózni anyugathot-és ezt nem csak árakra értam,mert azt már megtettük.Euróban fizetünk de rubelben adnak vissza.Remek
  • papo21
    #9521
    Elegem van ezzel a gecsi EA vel lenne egy kis idö jáccani azt folyamatosan megszakad de ráadásul nem csak nekem hanem másnak is tehát megin basszak az annyukat a nyomorékok!!! egész héten volt valami probléma kezd tele lenni a faxom ezzel a kula játékkal
  • Sanko
    #9520
    próbáld frissíteni a PB-t, lehet az ujra rakásnál nem az utolsó verziód van meg. a fórumban volt korábban link a PB-hez. nekem segített anno, ugyan az volt a bajom.
  • Alien69
    #9519
    Hendrik, bocs, ma nem jött össze. Sz*r szervert válasttottam, 3x dobott ki az admin.
  • papo21
    #9518
    F.A.Q
  • Twetr0x
    #9517
    Nézd meg a punkbuster logját, lehet, hogy csak azért rugdosnak ki mert mindig egy admin előtt jössz be utolsónak.
  • AdambanHun
    #9516
    DOS-ban format/u c:...
  • Enosh Chan
    #9515
    Kill it! Kill it!
  • nYoMi
    #9514
    Halo! Lenne egy kérdésem. Miért van az h kidob a BF PUNBUSTER felirattal? Már ujra raktam frissitettem, de még mindig kidob..mi lehet a gond? pls help
  • soma62
    #9513
    Hali pls help! Ma tettem fel a BF 2142-t Razor mod van meg de sehogy se sikerül játszani me accontnál mit kell beirni?? pls help:S
  • kBagyula #9512
    Még mindig akad néhány.
  • AdambanHun
    #9511
    Arról van szó, hogy augusztusban 215 statpadder és 75 szervert jelentettek fel knife+pistol miatt, és nullázták le a pontjaikat, illetve tilitották le a szervert.
  • Denes888
    #9510
    De miért ezt nem lehet?
  • RoboGoD
    #9509
    Pontelvonással büntetik a kés-pisztoly szerverre járókat, és a szervereket is megszűntetik. Gondolom csak a nagy halakat, mert csak csak 215 embert nyomnak le a BF2142-ből.
  • hendrichharcos
    #9508
    Na ez meg mi a szöszNagyon még magyarul sem értek de ez meg aztán nagyon magas.Gondolom valami pc guru dolog lehet