16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #9467
    !!!! FIGYELEM !!!! Megúnva a statpaddoló embereket, ma délelőttöl BattleRecorder fut a HUNGARIAN 1st Ranked szerveren!!! Figyeljetek oda, ha nem akartok pont nullázást... Akinek inge, csak az vegye magára!
  • liquivent
    #9466
    Jólvan, akkor csak PTD találkozó lesz. :P
    Ha akartok jönni, akkor úgy tervezzetek, hogy kb két hetente (remélhetőleg) tartunk egy ilyet.
  • F1rstK1ng
    #9465
    0 , bocsi, de én nem tudok menni, és ha én nem tok nem jön senki a klánból
    Nekünk legalább egy hónappal elötte kell ezt megszervezni bocsi ((
  • liquivent
    #9464
    Firstking! Légyszíves számoljátok össze, hogy hányan jönnétek a Ti klánotokból a szombati személyes találkozóra, mert úgy kell majd asztalt foglalni. Aztán az eredménnyel dobj nekem egy mailt legkésőbb pénteken délutánig.
    Amúgy a találka kb 14-15 órakor kezdődik és várhatóan 3-4 órát tart majd.
  • papo21
    #9463
    Meloban engem se érdekelne de most du-tános vok de szerencsére most jött vissza!
  • kBagyula #9462
    Engem is. Persze most így a melóból baromira nem érdekel, hogy van-e vagy nincs. Mire hazaérek legyen oszt kész. :))
  • hendrichharcos
    #9461
    Ja ja csatlakozom a Papóhoz
  • papo21
    #9460
    nincs master szarver! lecumizhatnak!!!
  • papo21
    #9459
    azt a hacsimotos gázolást én is kis segitségell csilnáltam meg abbol lett a saaw
  • RoboGoD
    #9458
    Ma összefutottam egy csomó MKO-ssal és azt vettem észre, hogy normálisan játszottak, Zsoltis már nem MKO, és kick-elték Zsoltist. Nekem nem volt velük problémám. Meg nekik sem velem. Persze nem védeni akarom őket. Csak leírtam a tapasztalatomat. Én független vagyok mint svájc. A lényeg, hogy a zsidók nálam tartsák a vagyonukat.
  • Alien69
    #9457
    Mé kellene high grafik? Azért, hogy az FPS-em 20 alá menjen??? Az a vizi izé, az micsodi?
  • o0Sagem0o
    #9456
    (sehol nem vagyunk egy HC wowostól -szerencsére:D- )
  • zee21
    #9455
    alien probald meg gunshipet conflict2142 és ott high grafikon (ha fut neked olyanon) az operation aquat.....
    nah aki ott 1 percnél tovább él gunshipben annak nem okoz gondot bárminek a kikerülése....
  • AdambanHun
    #9454
    Aki ezzel a játékkal ennyit játszik mint mi mindannyian, az mind szenvedélybeteg. A különbség az, hogy én gyógyszert szedek mindennap.
  • kolbi870315
    #9453
    Szép hosszúra sikeredett!!
  • PartyService
    #9452
    !b *=[MKO]=*

    Probléma megoldva ;)
  • Alien69
    #9451
    Mivel papírral tudom igazolni, hogy beszámíthattatlan vagyok (szenvedély betegség), ezért az itt leírtak természetessen nem használhatóak fel egyettlen bíróságon, illetve illetékes szervnél sem!
  • kBagyula #9450
    ideje. :DDD
  • pityu1973
    #9449
    Köszönjük Alien69 a vallomást máris küldjük az EA-nak.
    Enyhitő körül ménynek betudjuk a : "Ügyettlen vagyok na." mondatodat.
    remélem enyi elég smile elég.

    Pont most néztem a legtőbb Gunshipes halálomat te okoztad azt hiszem idelye unlockolni a Saaw-ot.
  • Alien69
    #9448
    Említetted a gunshippet. A legjobb köröm elvileg 158 pont (ez ténylegessen jó kör volt, semmi humbuk, önfeláldozó ellenfél, és segitőkész csapattársak), de arra nem emléxem, hogy mennyi volt a legtöbb kill a gunshippel, egy körben nekem. Amit tudni kell a gunshippről. Az egyik, ha nem a legjobb gyílkoló eszköz, bár, ha a walker szakavatott kezekben van, akkor az is nyerő tud lenni. Mondjuk úgy, hogy a használójától függ, meg az ellenféltől. A lényeg, hogy a gunshipp az egyik legjobb eszköz (lehet) pl a K/D (kill/dead) ratio (arány) javitására (szvsz, bár én abszolute elfogult vagyok, asszem ez nyilvánvaló). Jelenleg ennyit repkedtem, összidő: 09 Days 21:07:07, kills 9849, deaths 1091, road kills (gázolás) 1384, K/D ratio 9.03. Az össz K/D arányom is jelentőssen javult ez által, ami nemrégen még 1,5 körül volt, ma már 1.84. Márpedig nem én vagyok a leg skillesebb ember a magyar szkenben, és az is bizti, hogy nem én vagyok a legjobb pilóta se! (max a tapasztalatom nagy) Tehát, ami megkülömbözteti a BF2-től, az az, hogy több a jármű, és erősebb csapatmunkát igényel (titán módban ez 100%). Ergo, keress szabad járművet, tanuld meg használni, és ha szerencséd van, és jó a csapat (esettleg jó taktikai érzéked is van), akkor nem fogsz rákényszerűlni olyan agyament stattpaddolásra, amilyeneket egyesek (főleg külföldiek ) csinálnak.
    (sorry mindenkitől a hosszú HSZekért )
  • kBagyula #9447
    Ámen. :DDDDD
  • Alien69
    #9446
    őőő, ez meg lámaság! Akkor én folyamatossan statpaddolok! Elmondom a lényeget (csak, mert sokan NEM tudják a csíziót). Tehát. A nagyon láma gunshippes, vagy baka azzal kezdi a kört, hogy elugrik az ellen titánja alá, hogy Ő lőhesse szét elsőként a titán ágyúit (10 nyavajás pontért, de ha 2x sikerül leszednie az már 20 pont, többet meg nem ad). Ezzel természetessen önmagát feláldozva, hiszen a jobb, okosabb csávókák már tárt karokkal várják az ilyeneket. Ergo, egyből elég hamar megvannak az első killek. Persze, kevés olyan emberke van, aki folyamatossan a titán ágyuiban ücsörög (egyről mindenki tud). Ja, aki nem tudná, az ágyúk között a leggyorsabban átülni az F2-F5 gombokkal lehet, az F6 a hátsó, felső AA, az F7, (f)első AA. Tehát, ha lecsengett az első akció, akkor én pl megyek, és teszem a dolgomat (ha hagyják). Aztán, ha megdeglek, megyek vissza a titánra, és nézem az ágyúkat. Ha mind piros, örülök. Elkezdem javítani, de ahogyan beződül, már nem javítom tovább!!! Elvileg, elég a 2 pontért a két oldalon egyet bezöldíteni! Azért én mind a négyet felélesztem. Mire végzek, már mehetek megint hentelni a helimmel (ha megvár). Ergo, ehez tök felesleges segítség, megy ez shimán, lazán, és még ész se kell hozzá!
    Mellékessen, Roger, az már NEM mükszik! Anno, az úgy volt, hogy medikek beűltek az APC-be (esettleg buggyba), és kimentek a pályáról, majd amikor letelt a 10 másodperc, elkezdtek meghalni, de a medikek gyógyitották egymást. Azért vissza kellett menni a pályára, de elég sok pont össze jöhetett belőle. Csakhogy, ma már ha letellik a 10mp, akkor azonnal deglesz. Elötte a csapatszállitós biznisz volt, az volt a legeslegdurvább (szvsz), de ugye, csak azért, mert szintén sok a láma (meg akkor én még nem nagyon heliztem, sajna). A vége felé, mielött kihozták a javitó pecst, azt csináltam, hogy pont ezekre a helikre vadásztam, a titát AA-ból szépen lehetett kacsavadászatot rendszni, igaz, mire lelőttem, addigra azért több pontot össze szedhettek, hogy simán megérje nekik.
    Én is statpaddoltam, persze, ez a statomon annyira nem látszik. Ugyanis, csak, és kizárólag olyanokat csináltam, hogy pl kellett 15 healing pont. Ez azoknak, akik egész "életükben" a medik kasztból szerezték pontjaikat, gond nélkül meg lehetett, de annak, akik ugye nem csípik azt a kasztot, kínszenvedés. Kb olyan, hogy mennyi embernek van meg mondjuk a 35 kill helivel? Persze, jópárnak, de vannak olyanok, akiknek ez naponta (szinte) összejön, sőt, vannak jobb napok, amikor többször is, vagy több is, mint 35 kill (a legutóbbi gyakwarron az első voltam 30 killel, a második körben már nem, ott éppen középmezőnybe végeztem). Tehát, ez van. Sőt, legutoljára pl meg KELLETT szereznem az egyik utcsó, de létfontosságu unlockot (már nekem, helisnek azzá vált). MMB-5 Motion Mine Bait (NS), a "piros" gránát, ami össze szedi a motion mine-okat, és ugye ilyeneket szerettnek a gunship fölé pakolgattni. Publikon nem annyira zavart, mert ki lehet lockolni másképpen is, de warra jó lett volna. Na, össze hoztam, egy kis segítséggel. 5 kill kellett hozzá, hacsimotóval gázolni. Ami nekem nem annyira jön össze önerőböl. Ez van, és NEM szégyellem. Ügyettlen vagyok na.
  • kBagyula #9445
    Vagy kisautóval ki mégy a pályáról és a haver heal-el. ;) Meg még csillió dolog. Kreatívak a júzerek nagyon. :DDDD
  • zee21
    #9444
    jah hát statpaddolás koknubság :D még annyit hogy van másmilyen statpadd is bár anniyra nem durva csak annyi hogy haver titán alá AA cuccba ő lövi szét a az ágyukat te meg csak javítod....
    így te repair pontokbol szerzel egy menetben akár 40-et is ő meg hasonloan sok titan attack score-t ez csak azért jobb mert nem szív egy harmadik fl
    btw ne értsétek félre sosem csináltam csak egyértelmü
    szvsz viszont ha saját katonát hoznak létre az kevésbé baj mintha valami 3. felet szopatnak.....
  • PinetopSmith
    #9443
    Oké, köszi mind2töknek Én ilyennel még nem találkoztam, vagy ha igen, nem feltünően csinálta/ták
  • reKKadam
    #9442
    Sziasztok!
    Tudtok valahol nagyfelbontásban pálya térképeket? Jó lenne olyan amin "véletlenül" a járművek is rajta vannak.

    Köszi.
  • kBagyula #9441
  • pIIrash
    #9440
    A statpaddolás azt jelenti, hogy pl. valaki sok pontot akar szerezni azzal, hogy felélesztgeti a csapattársát. De nem úgy, hogy megy utánna, hanem haverok összeállnak. Elmennek a pálya egy távolabbi pontjára, hogy ne zavarja őket senki. Az elenség leszúrja a mandrókát majd a társa feléleszti. És ezt így nyomják amig meg nem unják. Ennek a durvább verziója, amikor külön katonát hoznak erre a célra létre így a halálokat egy olyan karinak számolja el amit utánna törölhet. Ebből a szempntból hülyeségnek tartom a 4 katona létrehozhatóságát. Egyébként sem látom értelmét mondjuk.

    Nekem a legtöbb egy körben 169. Cerbere landing. 8 vs. 8. Nagyon sokar öltem és a zászlókat gyakorlatilag folyamatosan kellett visszaszedni. Így nagyon lassan ment le a kör mivel zászlók száma nem csökkentette az ellenfél pontjait és a miénket sem. Illetve Commanderként lehet még sok pontot szerezni ugyanilyen körben.
  • kBagyula #9439
    Statpadd: pl. A haveroddal összebeszélsz, majd felmentek egy szerverre, ő PAC, Te pedig EU, kinéztek magatoknak egy szerencsétlent és valami félreeső helyen a haver lelövi, te feléleszted, a heverod megint lelövi, te újra éleszted... így tovább.

    Abszolút nem etikus dolog, ha ilyet látsz a BFRoE.com-on felnyomhatod őket, persze kellenek fotók a tevékenységükről.
    A bünti: elvesztik az addig megszerzett pontjaikat.
  • PinetopSmith
    #9438
    Mi az a statpaddolás? Gondolom vmi nem teljesen etikus pontszerzés. Hogyan lehetséges az? Egyébként ha tényleg erröl van szó, akkor könnyű utánanézni h ki statpaddolt már hisz a legtöbb pontot hozó kör megnézhető a szoldzsör statisztikájába. NEM BÚJHACC EL!! ...Kiváncsi lennék h mennyi nektek a legjobb körötök...és hogy hogyan sikerült elérni:) (ilyenekre gondolok h gunshipezés...esetleg kevés ember a pályán és sok siló/zászlófoglalás)
  • kolbi870315
    #9437
  • kBagyula #9436
    Látom zajlik az élet a scenen belül.
    Mellesleg jó reggelt!
  • liquivent
    #9435
    NA jó! Nem várok a válasszal, olvasgattam a saját fórumunkat úgy döntöttem, bekopizom ide azokat a leveleket:

    MKO írta:

    Hello.Bocsi hogy zavarlak benneteket.De arra gondoltunk a clánunkal(MKO) hogy összeállhatnánk egy klánná.Így többen lennénk és többet is warozhatnánk.Van egy .hu-s oldalunk gyönyörű designal amit szívesen megosztunk veletek.Így közösen sokkal nagyobb eséllyel indulhatnánk bajnokságokon.Emelhetnénk a magyar BF2142 színvonalát.
    Szívesen várjuk a válaszotokat.
    MKO vezetőség.



    PTD válaszolta:

    Szia!

    Igen, tudjuk, hogy léteztek. A mi saját weblapunkon is kinnt van a link a Ti oldalatokra, több másik magyar klánnal egyetemben.
    Konzultáltam a klántagokkal és arra a megegyezésre jutottunk, hogy köszönjük szépen a felajánlást, de nem szeretnénk ebben a formában bővíteni a klánt. Szóval sajnos a fúzió nem fog létrejönni. Egy-egy embert veszünk fel, amennyiben megfelel az elvárásoknak, de ilyen csoportos bővítés nem a legjobb ötlet szerintem sem. A weblappal kapcsolatban pedig annyi, hogy nekünk is van egy olyan, ami igen sok hasznos infóval szolgál, noha nem annyira a designra ment rá. Ha gondolod nézzétek meg: www.ptdclan.extra.hu
    És a továbbiakban is szeretettel várunk benneteket is játszani a HUNGARIAN 1st RANKED szerveren, amannyiben nem a statpaddolásról szól, hanem a játékról. Ezt csak azért mondom, mert múltkor is felmerült egy MKO-s tag részéről ez a kérdés, noha a töltőképernyőre ki vannak írva a szabályok. Egyébként Ti most hány taggal bírtok? Mi 14-en vagyunk.
    Köszi a megértést



    MKO írta:

    Helló

    Ha még egyszer szidni mered a klánomat (statpadding)….

    Hát azért kár érte srácok.. ;´

    Ennyit a magyarságról J

    Persze nyílván most már ellenfél vagytok.

    Ja és még annyi hogy a szerveretek nem az első magyar ranked szerver.

    A ranked még ok, de nem magyar mivel angol a szogáltató, de azért ugyes próbálkozás volt ;)

    Remélem nincs harag! Részunkről nincs , csak csalódtunk!




    PTD válaszolta:

    Szia!

    Én nem szídom a klánodat, nincs vele semmi bajom, egyetlen egy embert kivéve (Zsootiiisss).
    A statpaddolást nem Én találtam ki, hogy csinálja klánodból egy-két ember, hanem tény, sokan tudják, sőt mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy ez a kérdés elhangzott, most nem tudom már melyik embertől, amikor a szerverünkön játszott.
    A ranked kérdés, meg hogy magyar e, csak annyit tudok rá mondani, hogy sokan bénáztak, hogy nem lehet bérelni rankedet magyarországról. Igenis lehet. És a szervert nem az határozza meg, hogy hol van helyileg, hanem hogy milyen nemzetiség bérli azt. Ez esetben magyarok bérlik, tehát magyar szerver, ha nem is magyar honban található.
    És igen, büszkék vagyunk rá, hogy nekünk legalább sikerült, mert még a nálunk köztudottan skillesebb és több tagot számlá HTW-nek sem sikerült ilyet összehoznia, pedig szerették volna, maga Firstking mondta.. És igen, velük is jóban vagyunk, olyannyira, hogy szoktunk gyakorló warokat csinálni, és mi erre is büszkék vagyunk, hogy minket hívnak ki gyakorolni, talán jelent valamit.
    Végszóra, természetesen nincs harag, csak nem fair az, hogy ha nemet mondunk a fúzióra, akkor egyből támadó hangvételű levelet kapunk tőletek.


    Még egy kis hozzáfűzni való tőlem: Nem akarok Én senkit sem bántani, de azt hiszem ez tükrözi a valóságot...mindenki szűrje le belőle a tanulságot. HAJRÁ MKO.

    De azért továbbra is mindenkit várunk szeretettel játszani a MAGYAR szerveren, függetlenül attól, hogy melyik klán nevéhez fűzhető az, mert nem ez a lényeg, hanem az összetartás!!!
  • liquivent
    #9434
    Köszi a bíztatást minden HTW tag részéről. Azért azt hiszem ebből is látszik, hogy kik a normális emberek, melyek a normális klánok.
    Mert ugye mi legalább (PTD és HTW) egymás hasznára vagyunk és segítjük egymást. Az más kérdés, hogy (egyelőre) mi állunk a vesztes oldalon, de nem ez számít, hanem az, hogy ezáltal rájövünk mi is a hibáinkra. És azt legközelebb máshogy próbáljuk megtenni, vagy más startégiát kidolgozni.
    Ti pedig szinten tartjátok magatokat és szintén csapatépítetek.
    De a mi klánjaink legalább nem anyáznak egymásra. hanem ha kell, akkor egymás ellen, ha kell, akkor egymás mellett is tudunk harcolni és nem mocskoljuk egymást. Mondjuk nincs is mire. Nem úgy mint az MKO. Volt egy érdekes levélváltásom velük...ha érdekel benneteket, szívesen közzéteszem...tanulságos.
  • pityu1973
    #9433
    Jó az aláírás King, de amiről nem beszélünk azt lassan elfelejtik és akit elfelejtenek az nincs, és az szépen eltünik a sülyesztőben nyomtalanuúl. Igy csak szityátok a tüzet szerintem minkét csapatnak van mivel foglalkozni nekünk ott a csapat építés nektek ott a War meg a közös kis gyakWarjaink. Maradjunk meg ezen a szinten, de ez csak privát vélemény kár hogy van egy ilyen klán akiről így beszélgetünk én személy szerint sajnálom.
  • Carlos HUN
    #9432
    Hali nálam jól fut csak rendszergazdaként futasd kb 3 hónapja már vista alatt játszom
  • AdambanHun
    #9431
    King kösz.

    Ami pedig az MKO-t illeti, a magam részéről nem szeretnék olyanokkal játszani, akik mindenkivel ok nélkül összevesznek. És öszintén szólva azt sem szimpatikus, hogy a szerverünkön cheatelnek és statpaddolnak.
  • F1rstK1ng
    #9430
    Így van, minden héten gyakorlás és fullra együüt lesz a csapatotok.

    2 hét és indul a Conquest Cup, további info az oldalunkon a héten.

    "az MKO meg aljas, paraszt csapat" MKO

    (remélem sokan követitek aláírásomat)
  • AdambanHun
    #9429
    Jól látod a helyzetet, gondolom akkor kívülről is látszott, hogy most széthullottunk. Felnőtt emberként az ember rögtön rájön arra, hogy mitől lesz 10-14 együtt játszó emberből egy egységes clan, de úgy látszik ehhez idő kell. Remélem gyorsan összeszedjük magunkat.
  • Alien69
    #9428
    Pedig hidd el, JÓ volt! Egy war MINDIg jó, ha a csapat képes belőle leszűrni dolgokat. No, nem azt, hogy ki hol mit bakkot el! Az mellékes. Azt nem hallottam, mi ment a TS-en nálatok, csak gondolhatom, mert már nem 1 warron túl vagyok (mint más is). Akkor edzi meg a csapatot, ha erős nyomás alatt van, és vesztésre áll a széna. Ki, mennyire képes felülkerekedni ilyenkor a személyes dolgokon, és hibáztattni a többieket, meg hasonlóak. Ha morálissan szét törik egy csapat, az nem áll fel azon a warron, tutira!
    Asszem már írtam, hogy (szvsz) a csaták nem a skilleken múlnak, hanem a fejekben.