16212
Battlefield 2142
  • H2
    #9587
    Jobbgomb az ikonon és adminisztrátorként próbáld indítani! DX 10 és a 4gb ramkezelés miatt érdemes használni. Nálam kb 30%kal lett kevesebb az fps 21 alatt!
  • ronso
    #9586
    én feltettem és driverek és programok is minden müködött flottul,csak a 2142 miatt töröltem le mert nem ment a game,kidobált az a ........punkbuster.
  • czky
    #9585
    DX10. Ezen kívül nem tudok mondani semmit, ami mellette szólna. :DDD
  • pityu1973
    #9584
    Figyelj én asszonynak feltettem teljesen el volt vele. Én még várok vele egy évet mire kiforr a hibája és akkor teszem fel. Még friss és rengeteg foltozni való van benne pl: driverek és szoftver kompatibilitás. De azt szokták mondani puding próbája az evés..... ez csak privát vélemény.
  • pIIrash
    #9583
    A PARASZT vakításon kívűl mondjon már bárki is egy érvet azért, hogy az ember fia feltegye azt a szánalmat...
  • pityu1973
    #9582
    Látod pont ezért nem te írtad ki a topikra a szöveget !
  • pityu1973
    #9581
    A VISTA az mi az is egy oprendszer?

    Szerintem ha nincs tapasztalatod benne akkor a válaszom
  • ronso
    #9580
    Vistára meg van már oldva a punkbuster probléma ?vgy ne tegyem fel a vistát?,
    feltettem már de kidobált e server
  • Twetr0x
    #9579
    Nem, mert soxeretettel. Tudod, X-szel, mint tyúxar.
  • Enosh Chan
    #9578
    Sok szeretettel, igy mar tokeletes :DD
  • RoboGoD
    #9577
    Elnézést kérek jeles kollégám hozzászólása miatt. Amint megvetted az eredeti játékot (csak így játszható), soxeretettel várunk a fórumon és a BF2142 világban, egy jó nagy megkéselésre.
  • zee21
    #9576
    nem hinném csak a warez fogalmát kéne egy kicsit máshogyan leírni mert így nem fogják fel sajnos.....
    ergo AKI NEM VETTEM MEG AZ EREDETIT AZ KUSSOLJON MERT MEGKERESSÜK ÉS MEGAGYALJUK!!!! :D
  • RoboGoD
    #9575
    Szerintem ugyanaz az ember szórakozik velünk minden héten más néven beregisztrálva...
  • kBagyula #9574
    Korrekt, egyenes beszéd. :DDDDD
  • liquivent
    #9573
    OTT A PONT!!! :P
  • o0Sagem0o
    #9572
    ugorj le a boltba és vedd meg a játékot..
  • sirdna91
    #9571
    Hali!Most töltöttem le a játékot és azt írja ki h You are not connected to the internet.Click OK to select a solider to play offline, or try to reconnect.Mit csináljak?
  • pityu1973
    #9570
    Na azt probáljátok meg maradtok itt és kész !
  • hendrichharcos
    #9569
    Én sajnálom hogy igy alakult egy nagyon menő klán sorsa.De igazából nem tudhatjuk hogy King részéről is mi az ami igy befolyásolta-biztosan megvolt rá a nyomós oka,az az ő magánügye!Én remélem hogy azért még tudok majd vele néha játszani.Azt meg főleg remélem hogy a csapat ettől nem fog összeomlani-van ott elég sok ütőképes ember/nagyon is sok-a gyakorlásokon tapasztaltam/Gondolom nem kellemes dolog,de az élet már csak ilyen!!Talpra kell állni és ennyi!Na ez az része ami már kicsit nehezebb.Én egszer beszltem a Kinggel le is szűrtem egy tapasztalatot. Van olyan aki szeret játszani-az én lennék!!-és van aki nagyon tud.na az lenne Ő. Teljesen más dimenzióban nézte ezt az egészet min pld én. De ezt még jó pár emberről el tudnám mondani-most nem sorolnám fel, kevés lenne a hely.A lényeg hogy remélem megmarad a klán és hozzák az eddig megszokott formályukat-csak ne rajtam,mert az sose esik jól.King nek meg csak annyit hogy remélem még néha összefutunk-úgy a játékba persze!!Nem voltam túl ateikus???
  • kBagyula #9568
    Beneveztünk a WCG pasziánsz bajnokságára. :DDDDD
  • kolbi870315
    #9567
    Feloszlik a klán és áttérünk a counter strike-ra!
  • Enosh Chan
    #9566
    Bezonyam, jolenne ha eldontenetek, elmondjatok vagy magatokban tartjatok? Ne jatszatok velunk...
  • RoboGoD
    #9565
    Ha ennyire titkolóztok, beszéljétek meg privátban, mert tök idegesítő ez a sok semmitmondó célozgatás a nemtudommire.
  • o0Sagem0o
    #9564
    mesélj;)
  • kBagyula #9563
    Gyógyreggelt!
  • kolbi870315
    #9562
    És még csak most jön a java!
  • o0Sagem0o
    #9561
    hmm..meglepő fordulatok.
  • zsuskoo
    #9560
    köszke ! mögnézem mer én kutyúltam arra valamit, de kösz
  • PartyService
    #9559
    Hmmm... Zoli.. emlékszel? Küldtem egy számot anno... ott is pont kifordulós kutyákról volt szó...
  • kBagyula #9558
    :DDDDDD
  • czky
    #9557
  • zsuskoo
    #9556
    hali embörök !aztat mogyátok meg hogy tudok mindenkinek üzzenni ha( a képernyőre írni), ha nyilvánvalóan egy fasszopó csíterrel van dógom csak azé hogy mások is tuggyák kiez a geci!Már vagy öccör ledurrantott első lövésre, erre ráálltam, megkerültem, 3 méterről beleengettem egy tárat mefordút és sniper fegyverrel pofánlőtt ! game over ! meg tudnám folytani!
  • liquivent
    #9555
    OK, vettem--->RE
  • H2
    #9554
    Ment egy privát üzenet!
  • kBagyula #9553
    Majd megtudod. :DDDD Kis kíváncsi.
  • kolbi870315
    #9552
  • liquivent
    #9551
    És melyik az új klán, na meg a tagok?
  • liquivent
    #9550
    Hmmmm. És lehet tudni, hogy mi az oka? Hiszen Ő volt a leader, vagy nem?
  • H2
    #9549
    Kilépett a klánból és egy sokkal jobban folytatja...

    ui. king majd az aláírásodat változtasd meg, kösz
  • liquivent
    #9548
    Ez meg mi?