16212
Battlefield 2142
  • FCH kari
    #9627
    a WoW-tal kapcsolatban igazad van nem ide tartotzik, ELNÉZÉST!!viszont ugy érzem hogy a bf2142 nemhurrogtam le,nem szidtam se a készitöket se játékosokat pályát stb,az hogy megbántam hogy megvettem szvsz nem lehurrogás,demot mikor kiprobáltam érdekes volt uj volt,megvettem,de valamiért nem nekem valo.ennyi :))
  • o0Sagem0o
    #9626
    kivéve ha nem megy az a hulladék masterszerver
  • pityu1973
    #9625
    Ezt általánosságba értettem és te szaladtál bele csak furcsán néz ki hogy ide jösz a forumra és élteted a WoW-ot nem hiszem hogy bármelyikünkkel is találkoztál volna WoW-os fórumon hogy éljen a BF2142.

    Mi sem vagyunk vele tökéletesen elégedettek, de szeretünk vele játszani és meglehetősen jó társaság jött itt össze. Igazad van nem tudunk egymásról semmit....de talán mégis egy valamit én nem hurrogok le egy játékot a saját forumán.
  • FCH kari
    #9624
    viszlát!!mész valahova??
  • FCH kari
    #9623
    fingod sincs hogy ki vagyok,fingom sincs hogy te ki vagy. miböl gondolod hogy rontom vagy javitom a játék minöségét(hmm és egyáltalán hogy tudom rontani egy játék minöségét?))a demo megvolt kiprobáltam akkor tetszett de késöbb kiábrándultam belölle,bf2 viszont még mindig nagyon jo:)
  • pityu1973
    #9622
    Na az ilyenek megérdemlik hogy pénzt dobnak ki az ablakon ahelyett hogy letőltötte volna a demót ami jól játszható és kipróbálható online módban is.

    Igazad is van menjél WoW-ozni, legalább te sem rontod tovább a játék minőségét!
  • kBagyula #9621
    viszlát!
  • FCH kari
    #9620
    igazábol bf2 még ok az játszhato de 2142-t megbántam hogy megvettem:(
    amugy meg a WoW a király:))
  • reKKadam
    #9619
    Néha nekem is ez jut eszembe.... :))
  • tojas1
    #9618
    FASZA LETT!!
    KIRÁLY VAGY!!!
  • liquivent
    #9617
    NAHH, érdemes megnézni a weblapunkon a letöltések---képek szekció alatt a dogtageket.
  • FCH kari
    #9616
    tegnap megvettem és ma eladom féláron:(
  • FCH kari
    #9615
    nem:D
  • Enosh Chan
    #9614
    Bontatlan? :P
  • FCH kari
    #9613
    Hi...elado BF2 és BF2142 ha valakit érdekel akkor privi:)
  • F1rstK1ng
    #9612
    Nem én vok a Leader én csak okoskodom
  • liquivent
    #9611
    Akkor mondjátok mi legyen? Legyen a miénket Battlerecorderrel?
    Csak mert akkor be kell majd állítani, igaz csak egy kattintás, de jó ha tudjuk előre...
  • pityu1973
    #9610
    Jó jó nem is gondoltam én azt komolyan de szivesen dobáltam volna az ellenséget sörös dobozzal .

    A lényeg ha nálunk waroznak akkor mi meg az övékén gyakorlunk addig, meg nem árt ha elérhetőek vagyunk ha valami gond lenne a szerveren, A BT-s TS-t is használhatják úgy is ott vagyunk mindig PartyService, H2 úgy is ismeri ott a járást. Ha kell szoba ott megoldható a regisztráltak úgy is csinálhatnak maguknak.
  • F1rstK1ng
    #9609
    BattleRecorder persze az engedélyezett(és mostmár elméltileg kötelező is lenne) azzal nincs is baj, csak a Spectator mode lenne a gond, ha vki bejönne meccs közben nézelődni, mert akkor elméletileg az csapattárs is lehet és tud segíteni a csapatának FREE-CAM modeba TS-en.
  • liquivent
    #9608
    ...előtte meg a gyakwaron leteszteljük, hogy máködik e a dolog. Elvileg igen, mert a sima szerveren műxxikk, csak a warszerver nem lett még kipróbálva ilyen téren. De akkor vasárnap...
  • liquivent
    #9607
    De sztem azt sehol sem látják, hogy be van kapcsolva a BR. Meg úgysem lehet letölteni működő formában. Egy-egy demo 10-12 mb. de amit letölt, az 500kb körül mozog, és nem lejátszható. De a szerverről letöltve az állományt, berakva azt a megfelelő helyre...na úgy már vissza tudjátok nézni. ha gondoljátok bekacsolom a war idejére, aztán megadom a linket, ahonnan letölthető a demo file.
  • PartyService
    #9606
    Hivatalos waron (elvileg)nem lehet(ne) nézelődni... mert így lehetne csalni érted... na most egy barátságost visszanézel azzal semmi gond nincs:)
  • liquivent
    #9605
    Spectator módot be lehet kapcsolni....csak hát ugye az azoknak szívás akik játszanak és esetleg valamelyik nézőnek magas a pingje, na meg nem tudom egyáltalán engedélyezett e a WAR-on a spectator. Inkább vegyük fel a HTW-nek a meccset, hogy legyen mit elemezniük.
  • liquivent
    #9604
    Ha akarjátok, bekapcsolhatjuk, hogy vissza tudjátok nézni az ellent. :)
    Biztos lesz mit ellesni majd tőlük. Akkor fixáljuk le? a mi szerverünkön legyen az éles WAR-otok és kapcsoljuk be a BR-t?
  • H2
    #9603
    Battlerecordert nem lehet vhogy belöni? Mert egy wart már mi is kielemeznénk végre!
  • pityu1973
    #9602
    Kár hogy nem lehet menni nézőnek, milyen király lenne ilyen arénás meccsek nézőkkel hullámoznánk meg hajrá magyarok.....stb

    Nem mondom hogy remélem hanem hogy tessék megszerezni nehogy már ne magyar zászló lobogjon azon a k..va első helyen!

    ez egy PTD hullám!
  • liquivent
    #9601
    Hát, mi is próbálgatni szerettük volna a miénket, ezért mondtam. De ha az úgy jó, akkor tolhatunk kettőt-kettőt a tiéteken és a miénken, vagy ha kell szívesen kölcsönadjuk a szervert amíg waroztok, addig is...
  • H2
    #9600
    Ok! Este megbeszéljük a többiekel a tsünkön! Lehet, hogy a mi serverünkön kéne tolni tesztelés miatt, mert azt hiszem azon lesz a cb-s meccs. Ha gázos a server, megyünk a PTD_sre és akkor le is nyúlnánk azt az esti warra! Előre is köszi!
  • liquivent
    #9599
    Akkor előtte mi is gyakorlunk kicsit a warszerverünkön, házha jobb teljesítményt sikerük kicsikarnunk magunkból...aztán 7 előtt csatlakozzatok be Ti is. :)
  • liquivent
    #9598
    Sztem akkor tűzzük ki a 7 órát, az múltkor is jó volt mindenkinek.
  • H2
    #9597
    Vasárnap 9től éles game az LSF ellen. Megcsíphető lett megint az elsőhely, elötte mehet részemről a dolog kb 6-7 körül.
  • tamas76
    #9596
    Na egen, bocsi, sajna a játékosok miatt, le lehet rohadni rendesen. Engem rohadtul idegesítettek és igyekeztünk tenni valamit. De tegnap valahogy több hiba is felugrott, ami nem jelent jót.
  • tamas76
    #9595
    Ja ja, gyakwart nyomjunk már.
  • pIIrash
    #9594
    Nekem semmi gondom nem volt tképpen. Csk érdekes volt, hogy a titánon (alsó bejáratok közepén) már olyan helyen lelöttek Fegyverrel, ahol még egy hajszánlamat sem láthatják. És a kutya nem volt ott. De lehet nem volt cheater csak már annyira fáradt voltam, hogy nem vágtam mi van. De azért a 1-3 ölésről 23-3-ra feljavult gyerek azért érdekes volt. Viszont az 50 doboz az komoly volt. Valaki beáll közéjük és löhetnek rá ezerrel. :)
  • kBagyula #9593
    Ja, tőlem mehet. :))
  • liquivent
    #9592
    Janko vagy HTW tagok!
    Hétvégén összeröffenünk egy kis gyakwarra?
  • PartyService
    #9591
    Smi, nem ti hibátok... lényeg hogy bannolva legyenek...
  • Sanko
    #9590
    magy avistán rendesen, én felraktam oda is, de biztos ami biztos meg van xp-n is.

    frissítettem PB-t és kiengedtem a portot (vistán múxik a tűzfal)

    http://www.punkbuster.com/index.php?page=faq-bf2142.php

    PunkBuster for Battlefield 2142 uses outgoing UDP Port 17567 to communicate with Master Servers. This is not the same port used by Battlefield 2142 for gameplay
  • pityu1973
    #9589
    Én kérek elnézést a tegnapi csalók miatt akik feljöttek a szerverünkre és elvették a játék örömét. Sorry mindenkitől aki ott volt nem nektek szólt a mondat csak probáltam tudatni veletek mi a célom a ki -kel. Irjatok ide nevet aztán örökre bannoljuk öket.
    Ansell, Partyservice, pIIrash tényleg sanjnálom kár hogy elrontották, pedig pont arra készültem a következő kört egy oldalon visszük, habár így is jó lett volna csak elvették a kedvem ezek a csalók!

  • F1rstK1ng
    #9588
    -Nem játszunk
    -HTW nem oszlik fel
    -Új Leader Janko

    A GR-OF klánhoz csatlakoztam CB-n és ESL-en ha jó lesz nekem ott maradok, ha nem visszajövök, de mindenképp várok egy hónapot. Ennyi...