16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #9667
    Az 1.25. -verziót töltsd le, azzal menni fog...ne tedd fel az 1.40. betát, mert csak pár szerveren fogsz csak tudni játszani vele, meg kell vele várni a véglegeset...
  • Prince of Máté
    #9666
    Melyik a legújabb patch?
    mert a FAQ-ban az 1.20-at ír, de én már találtam 1.40 beta patchet.
    Melyiket kell letölteni? (nem a warezhoz)
  • ronso
    #9665
    Játszik valaki vistán a bf2142 vel?
  • Sanko
    #9664
    ja...walkert L2-ben...de azt igen, használtam 70 felett :D
    BF2142-ben nem szeretem mert nem jó a rugózása és kirázza a vesémet is...
  • hendrichharcos
    #9663
    Bocs,hogy nem jól irtam le a neved-csak magyarositottam. A többi meg oké hisz sajna én is jártam már párszor igy,hogy a havert késeltem le. Mondjuk ez engem kicsit bántott is-ezért is hagytam abba a a "döfködést" De én nem is rosszból akartam mondani-én amúgy se vágomezt a konqvest módot-csak rohangálok mint pók a falon.Próbáltam már párszor segitséget kérni,hogy-hogy is csináljam!!A válasz általában annyi "menj és lőj"Ezzel ki is voltam segitve.Azért még várnék jó tanácsokat-na persze nem olyanokat mint amilyent emlitettem!! De azért délelőtt elég jót harcoltunk??Csak kidobott néha-"szerver has ben lost" ez a mániája.Amúgy meg ha tudom hogy a pályán vagy akkor többet nézek hátra min előre.Csak tegnap akkor csatlakoztam és nem is nagyon tudtam ki van fent.Ha láttam volna hogy ott vagy bevetettem volna a csodafegyverem!!Alien repül-én meg átálltam volna a te oldoladra!!.Akkor már nem vadászol le.De anyával úgy kipróbálnám.De ha egyszer feljön mindeki meneküljön-mert ő aztán lő mindenre ami megmozdúl egész tárat.Annyi lőszer kell neki mint az ukrán hadseregnek. A GANZnak külön hűtést kell beszereltetni-BRUTÁLIS.Csak belejön!!
  • papo21
    #9662
    naon beparáztam hogy nem javul meg és nem fogok tudni jáccani de helyre állt a rend és minden müködik faszán
  • RoboGoD
    #9661
    A Mobil Forces-ben volt olyan mod, ahol a kijelölt személyt kellett elkapni, a többi csapattag meg védte. Így lenne aki üldöz és lenne üldözött csapat, ami akár támadhat is. Idáig sima BF, de a főszereplő csak kést használhat, és csak azzal ér megölni. Ha vannak testőrei, akkor azok is csak kést használhatnak. Az idegenek a szerveren meg lövöldözzenek akire akarnak. EA szabály nincs megszegve. Csak egy hirtelen ötlet. Hurrogjatok le nyugodtan.
  • Enosh Chan
    #9660
    Hohoooo ezt jelentem NCsoftnak :DDD
  • Sanko
    #9659
    megy a server
  • Sanko
    #9658
    hát ritkán...
  • Enosh Chan
    #9657
    Sanko szoktal walkerezni?
  • Sanko
    #9656
    lepukkant EA servere
  • papo21
    #9655
    hát én most husztam ujra eszt a gecsi játékot beléptem és 20 mp mulva megfagyott a kép most meg nem lehet csatlakozni faxom ki van
  • Enosh Chan
    #9654
    Nekem vagy emgall ott, vagy ha bejutok 2 perc mulva lefagy, es momentan meg beloglni se tudok... -.- MI A FRASZ VAN A MASTER SZERVERREL??
  • frenkibende
    #9653
    Hali...nektek megy a game? a map betöltés kb 60%-nál megakad...walkerem már térdig lejárta a lábait...mi lehet a gond? köszi
  • pIIrash
    #9652
    pIIrash DogTag Challange! Eskű rendezhetünk ilyet. De nem most hétvégén, mert nem vagyok már játékgép közelben. Notiról meg nem megy valamilyen érthetetlen oknál fogva.
    De ha egyik hétvégén otthon vok, akkor eskű nyomhatunk ilyet.
    Legalább én is átérezhetem azt, amit a DICE-osok éreztek, amikor 40 ember ment rájuk minden pillanatban.
  • pityu1973
    #9651
    Gyerekek át állítsuk a szervert késesszerverre?

    És ezt írjuk ki Tészta szűrő hétvége by pIIrash persze angolul a többit nem tudtam leforditani (help)!
  • RoboGoD
    #9650
    Hétvégére hiressünk meg Piirash késes vadászat partit. A cél, hogy mindenki aki meglátja Piirash-t az kezdjen el utána lopakodni, és lekéselni.
  • Alien69
    #9649
    Éppen ezért, MIATTAD kezdtem el repkedni. Gondoltam, a heliben nem tudsz lekéselni, és milyen igazam is van! Meg kell, hogy várd, hogy kiszáljak! Persze, teszel is róla, hogy ki akarjak szálni!
  • Enosh Chan
    #9648
    "Így esik meg az is, hogy klántársaimat is gyakran leszurkálom."

    Ugy van :D De ha ellenfelek vagyunk nincs mit cisnalni :)
  • pIIrash
    #9647
    "Aztán becserkészem és lödöföm, mint tegnap a Piras "(pIIrash)" engem"
    Mielőtt még félreértés lenne belőle. Véletlen volt! Rosszkor voltál rossz helyen. (Az megint más kérdés, hogy én is szinte mindig rosszkor vagyok rossz helyen ). És ez szól másoknak is, akik esetleg úgy gondolják, hogy direktbe jó nekem, ha folyton agyonszurkálom őket. Sosem tudom, hogy éppen kit lövök, robbantok vagy szúrok le, mert nem nézem (ami azt illeti nem is mutatja) a nevet. Így esik meg az is, hogy klántársaimat is gyakran leszurkálom.
  • Twetr0x
    #9646
    Bátyám nagyon tud. Este ha leszel TS-en, akkor megadom a címét.
  • Alien69
    #9645
    Észre vettem, hogy nem vagy a buddy listán. Holott, elég sokat repkedünk együtt. Lehet, hogy buddylistbug, nem tudom.
  • papo21
    #9644
    Mit csináltál tegnap Alien tegnap küldtél nekem buddy felkérést!? Ujra raktál valamit?
  • Alien69
    #9643
    Sajnos (vagy inkább szerencsére) a BF részek közül a 2142 az, ami a legösszetettebb, a legjobban épül a csapat játékra, és nem a(nnyira a) skillre. A legjobban hasonlít a taktikai része a "háború"-hoz. Nem vélettlenül ugatok mindig, mindenütt pl a jelölgetések fontosságáról. Nem csak a helizés miatt, hanem minden szempontból ez a legfontosabb. Itt még ráadásul van is esély segíteni a másikon. A bf2-ben néha inkább hasonlított eszettlen rohangáláshoz. Pedig imádtam, főleg a kiegeket, az AF-t, és elsősorban az SF-t, mert az még plussz taktikát vitt bele a köteles részekkel, meg az éjszakai részekkel (gázlövedékről nem is beszélve). De, ott is k*rvára hiány van a csapatjátékból. Az emberek 90%-nak semmi fogalma a taktikáról. Képessek néha tök eszettlenül a legközelebbi pontot támadni, mintha fejjel mennének a falnak, vagy mintha vágóhídra mennének. Aztán, ha mégis áttörik azt az egy, teljessen jellegtelen pontot, még beállnak védekezni. Pedig soxor éppen a legtávolabbi pont a legfontosabb (pl conquestben a Suez-n), mert esettleg ott van az ellenfél legtöbb (és legerősebb) járműve, mint walker, és heli. Éppen ezért maradok főleg a titán módnál. A conquestben nem 1x szívtam meg, hogy egyedül próbáltam valami kreatív dolgot csinálni. Pedig már arra is ráfanyalodtam, hogy a walkerrel is felveszem az amúgy esélytelen harcot.
  • pityu1973
    #9642
    Ez a fórum ezzel foglalkozik igaz régi de itt találsz rokon lelkekre!
  • liquivent
    #9641
    Van itt olyan ember aki kva jó php-ben?
  • Enosh Chan
    #9640
  • zee21
    #9639
    szerintem ha kamionozni akarsz akkor játszál a Big Rigs over the road racingel nekem nagyon bejött
  • gaben4
    #9638
    Az egy kamionszimulátor.. Hatalmas kamionok volánja mögött kell végigélni a fuvarozás örömeit:D
  • pityu1973
    #9637
    És a 18 wheels of stel az mi?

    Segíts hogy segíthetsünk!
  • gaben4
    #9636
    Hasonló stílus a 18 wheels of stel sorozatokkal csak nemtom, hogy megjelent-e már vagy mi lesz vele mert várom rendesen..
  • kBagyula #9635
    azmiaz?
  • gaben4
    #9634
    Tom nem itt kellene kérdeznem de ez itt a legfrisebb Topik. Nem tudja valaki véletlen mikor fog megjelenni a rig'n'roll???
  • hendrichharcos
    #9633
    A fele betűket elhagytam-gyönyörűnem vagyok egy nagy tehetség, na de ez már nekem is sok
  • hendrichharcos
    #9632
    Nekem is megvan az összes BF de soha nem játszottam igy multban.Teljesen más igaz ott jóval könnyebb és kicsit kiszámithatóbbak a dolgok-de azok is teszettek.Igazából nekem mindegy csak gondolkodni ne keljen sokat!!Kár hogy nincs örökélet stb?!!Véleményem szerint a 2142 pörgősebb min az elődei de nem alkotok konkrét véleményt mert annyir nem ismerem.Vettem a lánynak is-igaz a SINS jobban tetszik neki- de azért nem adom el-hátha az asszony rá tudom venni,hogy játszon!! Aztán becserkészem és lödöföm-mint tegnap a Piras engem!Szerintem nem kellene elkapkodni azt az eladást a srácnak,hátha megváltozik a véleménye-megtetszik vagy valami.
  • kBagyula #9631
    Itt is van ilyen.
  • RoboGoD
    #9630
    Tudsz róla, hogy ez egy multiplayer játék? Remélem nem a single mód miatt keseredtél el? Bocs, ha úgy érzed hülyének nézlek, csak nekem furcsa, hogy valaki ilyen gyorsan dobja. Én már a BF1942 óta nyúzom ezeket, de nekem bejön. Természetesen csak multiban.
  • Sanko
    #9629
    előfordul ez, nekem meg pont fordítva volt...a végén a BF2 már csak arról szólt hogy 4-5 fős csapatok mentek zászlóról zászlóra és néha összefutottak az ellennel...de itt határozott frontvonal van, álló csata alakul ki soxor egész kör alatt egy 64-es szerveren :D ez tetszik
  • kolbi870315
    #9628
    Akkor még jó, hogy kipróbáltad.