16212
Battlefield 2142
  • kBagyula #9707
    Ja az, volt. Most próbáltam beléni a CB-re megnézni a riportot a tegnapi warról, erre azt írja a CB, hogy nincs semmilyen 2142 ladder jelenleg. :DDDDDD
  • liquivent
    #9706
    H2 - Ment Privi...
  • kolbi870315
    #9705
    kemény volt!
  • kBagyula #9704
    LSF vs. =HTW®=
    10 vs 10 Titan,
    0:2
    =HTW®= WIN!



  • Enosh Chan
    #9703
    Scrn shotot mutatsz? nem tudo melkepzleni pl miylen amenu :)
  • bypass
    #9702
    Thx
    Közben találtam egy német fórumon egy ilyentet:"C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\BF2142.exe" +menu 1 +widescreen 1 +szx 1440 +szy 900
    Szal én most ezt írtam be,eddig úgykinéz müxik.
    Azért köszönöm a segítséget.

    Üdv:bypass
  • Enosh Chan
    #9701
    waaa 9700 get!!!!!

    Btw valami help? :)
  • Enosh Chan
    #9700
    Ez nalam most erdekes, beirtam ezt de ahelyett hogy jo lenne ugyanugy megjelenik az oldalsav es nyomott a kep...
  • czky
    #9699
    Parancsikon -> jobklikk -> tulajdonságok és a Cél végén a következő sor legyen:
    +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024

    Felbontásnak persze azt írsz, amit szeretnél.
  • Denes888
    #9698
    Privi ment!
  • Ribizlee
    #9697
    bocsi nem mint mondog hanem mint mindig:O
  • Ribizlee
    #9696
    Hali!
    Nekm is ugyanezt csinálta vagy ha betöltött és rányomtam h join akkor meg kidobott az asztalra és kiírt vmi olyat h hiányzik vmilyen dll file.Már legalább 10szer vagy ha nem töbször ujraraktam ezt a szart és ugyanezt csinálta.
    nekm megoldás:576-->EA Hungary <-- ilyen szöveggel akartak etetni h jó akkor átvizsgáljuk alaposan a játékot és majd értesítjük önöket. én erre magamba: persze, persze mint mondog.úgyis nálam lessz a hiba szal tökmind1:S:S:S
  • bypass
    #9695
    Hali ALL
    Seggítséget szeretnék kérni:tft natív felbontást szeretném beállítani.
    Tudom volt már erről szó,de nem találom sehol a hsz-t.


    Thx

    bypass
  • ronso
    #9694
    most töröltem le az xpt,sok más játék miatt
  • H2
    #9693
    Hát most mennék Crysis betázni, de war elött vmikor felnézünk Jankóval!
  • liquivent
    #9692
    Na, Battle Recorder...mivel nem sikerült úgy beállítani a szervert, hogy a játékból lehessen letölteni a Battle Recorder által felvett csatákat, így manuálisan tudjátok leszedni őket a weblapunkról. Ott is a Letöltés--->Minden Más--->Battle Recorder Demók letöltése menüpont alól...
    Persze csak a Ranked szerveren játszott demókat...Amikor War szerverre van állítva, akkor azok nem publikus demók, csak az érintetteknek!!!
  • liquivent
    #9691
    H2! Nem Jössz fel a TS-re? Most Én sem vagyok bennt, de ha bejössz, akkor felmegyek...
  • H2
    #9690
    Punkbuster vagy tűzfal miatt lehet még!
  • liquivent
    #9689
    Windows XP...
  • ronso
    #9688
    feltettem a vistát ,átneveztem az ikont rendszergazdára.de még igy is kidob a server néha.ilyenkor mi van ?
  • H2
    #9687
    Suez Channel/Verdun kéne, mert a mi meccsünk útán ezeken lesz a másik war is.
  • papo21
    #9686
    Már csak azt kellene tudnunk milyen pályákon jáccunk?
  • kolbi870315
    #9685
  • liquivent
    #9684
    Ok, holnap akkor vagy felmegyek a ts-etekre, ha megadod a címét, vagy gyere Te a miénkre.
  • H2
    #9683
    PTD vs HTW mehetne úgy, hogy 1 itt 1 ott. Az élest megbeszéljük még! Ha minden beállítást be lehet rajta lőni akkor jó lenne le BRezni.
  • liquivent
    #9682
    BattleRecorder...mármint az éles WAR-otokat...
  • liquivent
    #9681
    Ok, akkor holnap...18 vagy 19 óra? Akkor legyen a miénken és vegyük BattleRecorderrel?
  • H2
    #9680
    Részünkről oké, lehet nem leszünk pont 10en, mert csak az esti CBsre lesz meg mindenki, de sztm ok a holnap 7!
  • sztechnika
    #9679
    Nagy baj nem lehet belőle
  • zee21
    #9678
    szóval csak PB frrisítés oszt annyi?
  • sztechnika
    #9677
    Zee!
    Robnak is szar én még mindig nem tolhatom a géphiány miatt
  • liquivent
    #9676
    HTW? Holnap mi lesz?
  • Supersix
    #9675
    Ez volt nálam is frissíteni kell a Punkbuster és utána jó lesz!
  • PartyService
    #9674
    Sokkal jobb a helyzet mint tegnap... most már betölti a map 3/4-ét és akkor fagy ki a játék...
  • tojas1
    #9673
    DETTO,DETTO,DETTO,DETTO!!!!!!!!
  • Carlos HUN
    #9672
    igen mimivel arra van optimizálva
  • ronso
    #9671
    2x gyorsabb xp-n?
  • Carlos HUN
    #9670
    25 szöre leirom hogy én már nagyon régota azon jáccok ha olyan géped van mint az aláirásodban akkor jól fog futni rajta am xp-n 2 szer gyorsabb a játék!
  • zee21
    #9669
    befosok működik valakinek ez a szar????
    mert nekem ma sem működik a master server.....
    illetve lefagy félúton akkor restart és utána be tudok lépni szerverre de nagyon laggos fos az egész....pfffffffff
  • Enosh Chan
    #9668
    1,25-ot a 140 az mint latod csak beta :)