16212
Battlefield 2142
  • H2
    #9747
    Off

    LOL

    Szevasztok!
  • kBagyula #9746
    Kaotikus vagy. :DDDD Minek 36 account, ha egyel sem bírsz el?
  • Enosh Chan
    #9745
    Huhh de baszki melyik volt ma az? :S :/ :D
  • Twetr0x
    #9744
    Ha 1x már leszedted, akkor azzal az EA felhasználónévvel amivel regisztráltad, automatikusan letöltheted.
  • Enosh Chan
    #9743
    Activate a Game

    Please enter your game activation code.

    The registration code submitted is already used.

    Miert irja ezt a www.ea.com/ealink-nel? Nem tolthetem le a Northern Strike-ot tobbszor? vagy mashogy kene?
  • PartyService
    #9742
    Semmi extra... Robogod rátapintott a lényegre, nem voltak magyarok ;) Mellesleg nagyon bénák voltak, volt benne egy kis tetőröl kempelés is... Legelejétől bent voltam és kevés ember volt fent végig(ergo sokáig tartott a kör).
    Rekord nekem is vmi 100 feletti kill volt, szintén campen (pac) de abban nem volt semmi kempelés :D Akkor kaptam meg az 55 teamworkös cuccot is.

    Adamban hogyan lehet? Krylovval!!! :D:D:D
  • kBagyula #9741
    Nekem egyszer sikerült 104 kill egy körben még az elején.
  • kBagyula #9740
    :DDDD Gyó nyomod.
  • RoboGoD
    #9739
    De azért nagyon szép.
  • RoboGoD
    #9738
    Nem voltak MAGYARok. Csak a sok külföldi
  • AdambanHun
    #9737
    Party! Hogy az istenben lehet egy körben 86-ot ölni???
  • Enosh Chan
    #9736
    Igazis en is elfelejtettem gratulalni :) Gratula :)
  • kolbi870315
    #9735
  • pityu1973
    #9734
    Megvan !

    PartyService-nek meg !
  • Enosh Chan
    #9733
    megjelenites, frissites :)
  • pityu1973
    #9732
    Nálam továbbra is csak az a k...a béka van
  • PartyService
    #9731
    THX imageshack...
    http://img178.imageshack.us/img178/7210/bf21422007092615255998sk9.jpg
  • PartyService
    #9730


    Szerintetek anyáztak? :D
  • kolbi870315
    #9729
  • kolbi870315
    #9728
    Haldoklik a topik!
  • kBagyula #9727
    Azért nem kell elkeseredni. Lesz jobb is.
  • AdambanHun
    #9726
    Ott leszek.
  • KaryKeksz
    #9725
    Vasárnap
  • pityu1973
    #9724
    ITT AZ INFÓ!!!!
  • liquivent
    #9723
    PTD_HU ÉS ESETLEGESEN MÁS KLÁNOK TALÁLKOZÓJA, SZOMBATON LESZ, KB 14 ÓRAKOR ÉS ARRA GONDOLTAM, HOGY ELMEHETNÉNK A SZLOVÁKBA, ODA BEFÉR NAGYOBB TÁRSASÁG IS. JELEZZETEK AKKOR KI JÖN ÉS KI NEM JÖN, MERT UTOLSÓ PILLANATBAN NEHÉZ ASZTALT FOGLALNI!!!
  • pityu1973
    #9722
  • H2
    #9721
    313-377 oda! xar taktikával, dekoncentrált játékkal, és a ts-en való kiabálással ennyit tudunk! Érdekes volt a 4. körben amikor már minden mindegy volt és mindenki kussolt, akkor simán nyertünk több mint száz ponttal.
  • kBagyula #9720
    Kör végén le kellett jönnöm, mert mennem kellett az asszony elé a melóba... :( addig ez volt a helyzet.
    Remélem a srácok jól tolták a második kört Suezen, ill. Camp-en.

    Na, jóccaka!
  • Twetr0x
    #9719
    Ezt így real-time töltötted fel nekünk? :)
  • kBagyula #9718
    Jelenleg 1 tickettel vezetünk... :DDDDD szoros. A csapat pingje átlag 163, a HEL Phalanx-é pedig 19.

  • Alien69
    #9717
    Sajna, kicsit késtem. Egész hétvégén vidéken voltam, és segítenem kellett, pl tetőfedés. :DDD Igaz, nem értek hozzá, olyan segédmunkás voltam az apósoméknál. A war elött meg Party gyakorolt rajtam.
    Zee21, ctrl+C, majd ctrl+v a megfelelő helyre!
  • PartyService
    #9716
    2. meccs végén ugy paráztam hogy le se esett hogy mért ordibálnak TSen többiek... nyertünk vagy kikaptunk?! Így ezerrel koncentrálok és védem az éppen lőni készülő silót amit éppen támadnak... erre hangzavar... mivan? Nézem képernyőt, enemy titan destroyed... 5 mp mulva our titan is destroyed. Kva nagy volt...
  • Twetr0x
    #9715
    Nem láttalak a gyakwaron. Grat a győzelemhez ismét. Lehet, hogy nem nyertek, ha nem fogod le az embert.

    #9714: Gratulálok, jól írtad, ötös.
  • zee21
    #9714
    gratulálok =HTW= btw r bekarikázvát hogyan kell írni?:D:D
  • Alien69
    #9713
    Mondjuk, én sajna keveset tettem hozzá (most legalábbis tutira) a győzelemhez. Elég jól lekapcsoltak, legalábbis, az első fordulóban. A második ilyen szempontból is jobb volt, de ott kb 10 másodpercel győztünk silóval. Elég idegölő volt, mert ugye, mindkét oldalon titán bevédve, és maradtak a silók (folyamatossan foglalgattva egymásét). Namármost, nekünk volt szerencsénk, és sikerült a csapat egyes részeinek megtartani egy rövid időre egy silót, amíg ki nem lőtte az utolsó lövedéket. Az első meccsen is "mázli" volt, bár, kellett hozzá a "csapat" lehengerlő támadása, az utolsó lehetősség, bemenni a tájtünbe. Egy hangyányit ott hozzá tudtam rakni, lelőttem egy ellenfelet, majd meghaltam én is. Ugyanis, úgy gondoltam, hogy a gunship már nem oszt, nem szoroz, menni kell a titánra, akkor, ha másért nem, golyófogónak jó leszek. De legalábbis, egy pillanatra elterelem egy ember figyelmét, az meg lehet, hogy pont elég egy másik bajtársnak a cselekvésre.
  • Carlos HUN
    #9712
    Gratula Srácok! LSF télleg nem piskóta klán sokat játszok velük serverükön :)
  • liquivent
    #9711
    Szombaton PTD_HU klántalálkozó lesz, de szívesen várunk másokat is...HTW...818...csak kérem jelezzetek, mert úgy kell asztalt foglalni...és ne összevissza, hanem egy klánból egy ember írja meg, tőlük hány ember jön, ha jön...
  • Enosh Chan
    #9710
    Haborodj ma fel :D
  • liquivent
    #9709
    Roger? Az Én üzenetemre? Nem érteni madzsar...
  • H2
    #9708
    Roger! köszi