16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #15612
    Vannak kapcsolatok ... amúgy a szóhasználat Téged is elárult (beszélő=terminus technikus) ... laikus látogatást mondott volna
  • Gyuszopapa
    #15611
    Köszi,ki fogom próbálni.
  • RaveUp
    #15610
    Köszi a segítséget!
  • RoboGoD
    #15609
    Na mijaz? Valaki bevitt neked egy notit mobilnettel a beszélőre?
  • RoboGoD
    #15608
    Az APC-ben átülsz hátra (F3-F6?), majd jobb gomb.
  • RaveUp
    #15607
    Sziasztok!
    Már rég nem játszottam a 2142-vel és elfelejtettem, hogy hogy kell felugrani a Titánra! Segítsetek már légyszi, mert már végignyomogattam az összes gombot a klaviatúrán, de nem lő fel.


  • oldoldold
    #15606
    Dokumentumok => Bf2142 => Profiles => Default-ból töröld ki a "Video.con" file-t és utána indítsd el a játékot! Ha bejelntkezik, akkor a video-beállításoknál add meg neki a full HD paramétereit...
  • Gyuszopapa
    #15605
    Sziasztok nem tudom tudnátok-e segíteni hogy full hd felbontásba szeretnék játszani de még a játék se indul el ha rákattintok a parancsikonra.Előre is köszi a válaszokat.
  • zeoos
    #15604
    Halihóóóó ... itt vagyok

    Mostanság egy kicsit nekifeszültem az álláskeresésnek, a hülye-degenerált motívációs levelek megfogalmazásának. Valojában csak ennyi az oka.

    (nem kell egyből arra gondolni, hogy 72 óras vizsgálati fogságban lennék és még hátra van egy nap)
  • liquivent
    #15603
    Jajjaj..Hoopla eltűnt....
    Szombat óta nem írt egy sort sem sehova. :)
  • Angra
    #15602
    lol :)
  • liquivent
    #15601
    Hoopla! Legközelebb nem kapsz ennyit inni. :D
  • zeoos
    #15600
    .....................hat en nezem ezt a mikulast, de a fenebe, hogy nem akar jonni (gondoltam lelokom a parkanyrol) :) ... viszont most mar elteszem magam holnapra, hogy meg veletlenul sem maradjatok hooopla nelkul majd holnap :D
  • zeoos
    #15599
    De hat tokre ertheto ... hosszu kihagyas utan MA vegre ismet osszeult a PTD-*818* tagsaga, egy kis ev vegi bulira. Nem tisztem a programot minositeni, valojaban reszrehajlo lennek :) ... minden esetre koszi sracok az osszejovetelt, komolyan jo erzessel tolt el, hogy egyes neveket vegre arcokhoz is lehet kotni. ... Gyuree-hendrichharcos duot meg majd legkozelebb osszehozzuk, csak meg a vokalra le kell szerzodtetni F1rst-et :D
  • zeoos
    #15598
    Haaat ez egy hulye !!! .... (jahh en) :D
  • zeoos
    #15597
  • zeoos
    #15596
    Figyu Angra! Megneztem a galeriadat ... Te valami agyament lehetsz (jo ertelemben) ... nem kellene talakoznunk (?) ... RobIsten is megmondta a tuttit :)
  • zeoos
    #15595
    Ne kerd, hogy korrepetaljalak :) ... vagy is De-DEEE :D (vicc volt) ... de mondja is a szekely paraszt egybol a valodit: "minden viccnek fele valo" :P
  • RoboGoD
    #15594
    Téged szeretni fognak a srácok...
  • RoboGoD
    #15593
  • raykrepsz
    #15592
    Részemről tényleg nincs harag
  • Angra
    #15591
    Team Kill-nél olyan bünti kéne, mint Cs-ben, amit az választhat ki, akit letk-ztak. Meg nem ártana egy Kill Cam sem. :)
  • Angra
    #15590
    Most vagy rosszul vettem a lapot, vagy tényleg az anális szex ugrik be a felsőoktatás számonkérési követelményeiről?

  • RoboGoD
    #15589
    Bakker, hogy pont akkor nem voltál ott, amikor az AIMos köcsög jókat játszott.
  • RoboGoD
    #15588
    Bocsi
  • RoboGoD
    #15587
    Tegnap jól bírtad. Pedig mindenki csinálta.
  • raykrepsz
    #15586
    Látod ezt másképp látjuk. Én továbbra sem fogom támadni a főbázist amíg zárva van, mert szerintem egy így sportszerű. Ha valaki pedig ezt teszi ellenem, akkor egy darabig tűröm, aztán keresek egy másik szerevert. Ennyi.
  • zeoos
    #15585
    (tudom-tudom) nem SZIMpad ... ... (ezt "elkurtuk") nyihaha-hahaha
  • zeoos
    #15584
    Jahh (!!!)...ez a talalkozo ...hendrichharcos fog Gyureeval duet-ezni a kareoki szimpadon, F1rst vokalozik...mi meg csapolunk a duhongoben
  • liquivent
    #15583
    majd dumcsizhatsz délután...a találkozón. :D

    egyébként, csak hogy kötekedjek mindkettőtökkel....pont tegnap bannoltam egy snipert, mert bejött a bázisra, lefeküdt az éledési pon mellé és éledek, fejlövés, éledek, fejlövés, éledek, fejlövés, BANN. a k**a anyjával szórakozzon....
  • zeoos
    #15582
    en ezt ertem ... ezert irtam, hogy lakat ide, lakat oda ... csak azert irtam a sniperest, mert neki barmikor belehet menni a lezart taborba is - az nem szamit basecamp-nak - hiszen pont az egyik feladata az ellenseges technikak robbantgatasa.
    Egyebekben sem ellenkeztem ... osztom a velemenyed

    (csak ugy dumcsizni szerettem volna kicsit )
  • RoboGoD
    #15581
    A nem támadható pontok támadására vonatkozik a sniper-es támadási lehetőség a commanderes cuccok robbantására. Az assault módban az a LÉNYEG, hogy támadható az utolsó pont is. Kicsit fura lenne, ha ott téblábolna néhány sniper, meg az ellenség teljes számban. Az assault módban mindig támadható minden pont, csak amíg ki nem nyílik a lakat, addig nem tudod behúzni. Hány olyat láttam, hogy ott táborozik a Goliath, amíg ki nem nyílik a lakat. Én a védők helyében örülnék annak, hogy egységek vannak a nem elfoglalható bázison, mert ott addig úgysem tudnak mit csinálni és a többi pontnál addig a védők vannak túlerőben. Mellesleg idézném a BF2 korszakból a híres mondást: "A baserape a győztes jutalma."
  • zeoos
    #15580
    Teamkill-nel pedig maganak a sajat csapattarsra lovoldozo jatekosnak kellene meghalni es egybol atrakni az ellenseges csapathoz, termeszetesen a minusz pontokkal egyetemben.
  • zeoos
    #15579
    Lakat ide, nyitva-zarva oda ... szerintem csak a mesterlovesznek van barmikor jogosultsaga a fotabor tamadasara (vegul is a fegyvernemenek sajatossaga, a commanderes cuccok felrobbantasa) ... egyebekben barmelyik tabor kulso kempelese, vagy akarmelyik visszaeledesi pont ("beka" is) blokadja egy nagy-nagy genyasag. Ugyan ilyen gyokerseg a Gunship-el ledekkolni valamelyik "csirkelab" tetejere es raketazni ossze-vissza.
    A legkeptelenebb megoldas viszont szerintem az, amikor a parancsnok rakuldi az artit egy szal gyalogos katonara, amikor a palya tobbi reszen ezerrel zajlanak az esemenyek (jelolni kellene csak az ilyen maganyos jatekost ... es persze a csapatnak reagalni ra egybol ... nem pedig megszorni a kornyeket, kozben lehet pont kellene az egi segitseg mashol a palyan).
  • raykrepsz
    #15578
    Szerintem, ha a főbázis nem elfoglalható (lakat zárva) akkor tilos a bázis támadása...
    Amúgy szerintem sincs harag :)
  • RoboGoD
    #15577
    Ray az assault módban nincs baserape miatt kick, ha a támadható bázist támadom, még akkor sem, ha még nem nyílt ki a lakat! Egy zászló volt csak ami nem volt még a mienk és azt is foglaltuk. Addig a többiek és én is alapoztuk a végső támadást. (Mellesleg nincs harag.)
  • zeoos
    #15576
    temahoz=temat
  • zeoos
    #15575
    (ha jol emlekszem) en szerettem amikor a csajomnal vizsgaidoszak volt ... szerettem itt-ott megvizsgalni

    "ZH"-t annyira nem szerettem, de egy kis koruljaras utan mar "nyiltan" tudtam megkozeliteni a temahoz
  • RoboGoD
    #15574
    Nekem is vizsgaidőszak van...
  • Angra
    #15573
    BTW mindenkinek Kellemes Vizsgaidőszakot és Boldog Pótlási Hetet kívánok! :)