16212
Battlefield 2142
  • zeoos
    #15652
  • zeoos
    #15651
    Jó lenne tudni, hogy pontosan mi a hibaüzenet ... de!!! ... mindentől függetlenül én is az EA terméktámogatást javasolnám. Ez esetben viszont én inkább a kedves hangvételű levelet és korrekt adatszolgáltatást tartanám a célravezetőnek. Nekem emberi hangon intézve a dolgokat, még mindig gyorsan segítettek.

    Nem akarok hülyeséget mondani, de az EA fórumába is érdemes bekukkantani ... meg ha jól emlékszem volt is hírezés egy valamilyen rossz sorozatú utángyártásról és ha nem tévedek minden le is van írva, hogy mi a tennivaló.
  • MouQuiNewL
    #15650
    Hibás a reg oldal? "System error. Try again later." Ezt írja ki?

    Ha igen, írj a magyar supportnak. Add meg nekik a regisztrációs kulcsot. Erre majd írnak mindenféle hülyeséget, hogy ha neked nem sikerült akkor nekik sem fog. Írd vissza hogy már hónapok óta nem megy, csak néha. Aztán írd meg megint, hogy ne nézzenek hülyének, és utána aktiválják neked a játékot (mert meg tudják csinálni). Ez a megoldás.
  • darkman1
    #15649
    Dobd ki a francba:) csak a gond van vele, meg a méreg
  • Braveheart
    #15648
    Hali! Az előbb megvettem a játékot. Telepítem, majd aktiválásnál beírom mindenféle módon a cd kulcsot (product key), és azt írja hogy rossz a kód, pedig tuti jól ütöttem be! Mi lehet a probléma??? 100X leellenőriztem.
  • zeoos
    #15647
  • Angra
    #15646
  • zeoos
    #15645
    Mondjuk azt simán megcsinálhatnák mint a Win7-nél, hogy a magjelenés napján nagy port kavarnának a játék körül és valami záros határidőn belül bevezető-kedvezményes áron is hozzá lehetne jutni.
    Végül is halál elfogadható lenne a fanatikusoknak egy ilyen fajta kedvezmény.
  • zeoos
    #15644
    De ha lenne összetartás a játékostársadalomban, akkor siman embargóval is súlythatnánk az 576-ot és a CD Galaxy-t. Egyszerűen senki nem venné meg bevezető áron. Nézne is a forgalmazó, hogy mekkora bukás lett az EA új játéka ... levinnék az árat ... és valójában pár héttel a megjelenés után már lehetne is akciósan kapni.
  • frenkibende
    #15643
    én is...de gyújthetem még a zsetont addig, mivel procit kell cserélnem, na meg alaplapot, de még a ház is szóba jöhet...szerencse a vga-val meg memóriában jól állok..kisebb beruházás, hogy újabb 3 évig tudjak géjmelni hasonlóan a 2142-höz..bakker
  • zeoos
    #15642
    Upsz ... pont ebben a pillanatban tűnt el a VIP koronám ... el is felejtettem (mondjuk figyelmeztethettek volna az idő közeledtére) ... mind1 :)
  • zeoos
    #15641
    Végül is eredetileg az lett volna a terv (ha többen összeállunk), hogy a törzsvásárlói kedvezményen túl az 576 hajlott volna további "flotta" kedvezményre ... sajnos mivel össze-vissza lakunk, más-más az időbeosztásunk és a pénzbeszedésnél is merülhettek volna fel problémák, igy a projekt elbukott (valójában bármikor életre hívható még a lehetőség ... egészen a megjelenésig).
    Szóval a terv szerint simán lehetett volna egy találkozót szervezni a megjelenéskor (lásd PTD-*818* mikulás party) ... amikor összeállna a társaság, akkor átlehetne venni az összes játékot egy közeli 576 boltban, a megspórolt összegből pedig simán lehetne finanszírozni az összejövetel költségeit.
    Valami ilyesmi volt az alapgondolat, volt is rá gerjedés ... de aztán mindenki elkezdett partizán akciókba kezdeni és elkezdtetek előrendelgetni. Hát ennyi.
  • zeoos
    #15640
    "Közös lónak túrós a háta" alapon az össznépi vásárlás megszervezése zátonyra futott, de ha helyrajzilag nem ütközik a dolog ... 576-os (előrendelt) vásárlás esetén is ha az átadás-átvétel előtt mondjuk valahol ütközünk, akkor tudok adni egy látra szóló, 10%-os kedvezményes törzsvásárlói kártyát ... és ha nem is nagy kaland, de a jelen helyzetben is megspórolható 1100 Ft. (sok kicsi sokra megy)
  • RoboGoD
    #15639
    Előrendeltem a BFBC2-t. Az EA hivatalos M.o.-i forgalmazójánál az 576-nál. Limited Edition néhány extrával 11e Ft. Onlány is lehet rendelni. Megjelenés 2010.03.05.
  • zeoos
    #15638
    VARIÁCIÓK csengőhangra
  • zeoos
    #15637
    EZ+ :)))
  • Ribizlee
    #15636
  • zeoos
    #15635
    Felkerült az Internetre a jövőben megjelenő Battlefield Bad Company 2. játékról egy eddig szigorúan titokban tartott video, ami a vízi és légi összecsapást mutatja be ... IDE KATTINTVA megnézhető a felvétel
  • zeoos
    #15634

    Egy kis "retro" karácsonyi hangulat:




  • RoboGoD
    #15633
    Csak a clanmod miatt vissza kellett tenni az eredeti exét.
  • Carloska
    #15632
    most se kell dvd :)

    van 1.50 hez is mükdő no dvd innen leszedheted :)

    http://data.hu/get/1964100/BF2142.exe.html



  • Rage47
    #15631
    végre nem kell dvd, akkor talán újra felrakom:)
  • zeoos
    #15630
    Persze, mert nem a SIMS karácsonyi pályája ... amúgy valószínű, hogy a javítással érkező új pálya: Operation Blue Pearl - lehetnek.
    Állítólag januárban jön ki.
  • RoboGoD
    #15629
    Ezek milyen képek? Nem ismerősek...
  • zeoos
    #15628
    Látod még is milyen spúr
  • Carloska
    #15627
    névnapra 10 ezer ? az igen :D én örülnék ha szülinapomra kapnék annyi pénzt :D
  • zeoos
    #15626
    Lebuktál nyuszi !
    Basszus ... akkor neked annyiszor húzzák meg a füled decemberben, hogy simán lehetnél a Húsvéti-nyúl
  • Doom 4
    #15625
    Most névnapomra kaptam 10.000,-ot de dec 15 szülinap + karácsony szóval asszem meg tom venni majd de ha lehet akkor fölösen nem dobok ki pénzt...
  • JohnConnor
    #15624
    ideje belehúzniuk mert elégedetlen a nép, és messze van még a tavasz
  • Carloska
    #15623
    Szóval akkor mostmár biztos :D
  • Carloska
    #15622
    Készül a Battlefield 2142 1.51-es javítása - olvasható néhány infó az EA hivatalos fórumán. A javítás része lesz többek közt a Northern Strike kiegészítő csomag, NO-CD/DVD patch és egyéb biztonsági frissítések.




  • raykrepsz
    #15621
    Ha játszanál sűrűbben látnád, hogy mostanában elég sokat játszunk NS-el

    Én is a Delux-ot javasolom, mert a 3 új pályán túl minden kaszthoz 1 új unlock is tartozik (az engineer aknahatástalanító gránátja szerintem nélkülözhetetlen)
  • RoboGoD
    #15620
    Szerintem már most is része az alapjátéknak az NS. ÉS játszik magyar az NS pályákon, a pár nappal ezelőtti véleménykülönbségünk Rayyel is egy NS pálya miatt volt.
    Doom: majdnem 1000 aktív játékos van 2142-ben most is.
  • zeoos
    #15619
    Azért még a BadCompany2 jövőbeni megjelenéséig (amit majd a húsvéti nyúlnál lehet beszerezni ... talán) ... szóval addig még nyugodtan lehúzhatod a Jézuskát egy 2142-re.
    Melyiket is? Ha arra gondolok, hogy sokan gyűjtik az eredeti játékokat, akkor biztosan a DeLuxeEdition-t ajánlanám. Végül is amennyivel drágább, annyival komplettebb élményt nyújt. Ha viszont belegondolok, hogy a kiegészítő pályákon alig játszik valaki (magyarok közül), akkor szerintem elég az alapjáték is.

    Amúgy is ha lehet hinni a híreszteléseknek, akkor majd a v1.51-es javítócsomagtól (amiben lesz megint egy új pálya) ... szóval állítólag a NS ettől a patch-től már a játék része lesz és mindenki számára szabadon elérhető lesz. Mondom: ezek csak híresztelések ... egyáltalán nem biztos, hogy valaha is megvalósul.

    Akár honnan is közelítem meg a dolgot a lényeg, hogy eredeti játékod legyen!!!

  • JohnConnor
    #15618
    Egyiket se, gyűjts BC2-re
  • Doom 4
    #15617
    Ezt vagy ezt vegyem?
  • Doom 4
    #15616
    Ezek szerint igen.
  • zeoos
    #15615
    Jóidőben még frizbiztünk vele, de a cudar idő beköszöntével már csak gurigatjuk a szobában (....szerinted?)
  • Doom 4
    #15614
    Szokott játszani még ezzel valaki?
  • RoboGoD
    #15613
    TV-ben hallottam...