16212
Battlefield 2142
  • ShiftyHu
    #10107
    Nah igen Cod4? Teljesen más játékstílus! Ezért is várom már annyira! Bf2-ben toltam több mint 600h-t, itt 2142-ben van több mint 300 óra játékidőm.-> egy kicsit már unom a zászlóról zsászlóra style-t!

    Jah egy korábbi kérdésedre, hogy volt e már HtW vs [AVP] Igen volt: itt az eredmény --- > http://clanbase.ggl.com/warinfo.php?wid=7056903

  • ShiftyHu
    #10106
    Azokkal a játékosokkal mint te is csak az a bajom, hogy semmi önkiritikával nem bírnak. Enek sajnos az a következménye ha a szerencsétlen kis szánalmas életedben egyszer valami csoda folytán előfordul veled, hogy nyomsz egy jó kört akkor azt hangoztatod egy félévig. Kick vote: Én elgondolkodnék, hogy vajon a csapattársaid és egyben klántársaid miért "Yes" nyomtak. de nem baj amekkora looser voltál repültél is a szerverről!
    ui.: Sam and max? túl jó indulatú voltam a múltkor legyen inkább SuperMario --> Hajrá hajrá!
  • Twetr0x
    #10105
    az 10101 inkább tékebb mint a 10100 szerintem :D
  • Enosh Chan
    #10104
    Neked volt n44b :D
  • Twetr0x
    #10103
    és téked volt
  • Twetr0x
    #10102
    itt nem fegyvereket unlockolsz, hanem például a defibrillátort, a taposóaknát, ilyeneket neked kell unlockolni.
  • Wescone
    #10101
    Ez mit jelent?
  • Twetr0x
    #10100
    Amúgy pl. unlock téren el is felejtheted az elképzelésedet, mert teljesen eltér a bf2től :DD
  • Twetr0x
    #10099
    Bocs hogy nem tudok mostanában fenn lenni, nem vagyok gépközelben, letöltés megy stbstb. Szombat este már biztosan jövök! :D

    #10095, #10096, #10097: Erre csak azt tudom mondani, hogy Fiatalság, bolondság
  • Wescone
    #10098
    Kösz az infot srácok. Jó fejek vagytok! Amúgy én mostanában BF 2-vel nyomatom, igy ebböl kiindulva van némi elképzelésem a 2142-vel kapcsolatban.
  • liquivent
    #10097
    Amikor játszunk, akkor is csak ezeket halljuk tőle... :P
  • pityu1973
    #10096
    es mi ezert szeretjuk
  • Enosh Chan
    #10095
    Twetr0x nekem nagyon ugy tunik, hogy te nagyon jol el tudod magad szorakoztatni :D Nem is tudom miert online jatszol :DD
  • Twetr0x
    #10094
    bocsi azért írtam ezt, mert félreolvastam a véleményezést :D
  • Twetr0x
    #10093
    És nagyon király maga a játék :D
  • Twetr0x
    #10092
    Alap: 2142, hideg, fagy, juj, Európai Unió, PánÁzsiai Koalíció, Robotok, Tankok, Félig helikopter-Félig repülőgép vadász- illetve csapatszállítógépek.

    Titán: Titán, pajzs, silók, pajzs lent, APC+pod vagy transport, 4 konzol, 1 mag, 1-es, 2-es után 3-as 4-es, utána mag. Ha nem megy akkor megint silók.

    Conquest: Ha Bf2vel játszottál akkor tudod. Ha nem akkor zászlók, pontok, sok zászló=sok minuszpont az ellenségnek. 1 halál= -1pont a csapatnak.

    Kasztok:
    Sniper, messzire, távcső, robbant, taposóakna, láthatatlanság.
    Assault, Defib, PK-rakéta, Voss, PK-rakéta, Voss, PK-rakéta, Voss, Medic csomag.
    Engineer, Tankot lát=bumm, focilabda=bumm.
    Support, Sentry, Clark 15, EMPnade, Sentry, Clark 15, Sentry, Clark 15, Support csomag.

    Elég rövid?
  • kolbi870315
    #10091
  • Wescone
    #10090
    Véleményezés a játékrol, néhány szóban. Please!
  • kBagyula #10089
    Cora, Tesco, 11k ....stb.
  • liquivent
    #10088
    Bármelyik játék-szoftverboltban. Pl. 576 vagy CD Galaxis vagy
  • Wescone
    #10087
    Hol lehet megvenni és kb. mennyibe kerül?
  • o0Sagem0o
    #10086
    én már nyomtam a COD4 beta multiját..szép és jó..de teljesen más mint a BF, és a korábbi CODoktól is különbözik egy kicsit. Ettől még persze faxa lett és valszeg én is nyomom majd, de mondom, teljesen más stílus a két játék.
  • liquivent
    #10085
    Ja, vedd meg eredetiben...
  • Wescone
    #10084
    Hello Mindenki! Leszedtem netröl a játékot, de nem tudom telepíteni. Ha indítom a setup-ot egy pillanatra felvillan egy DOS jellegü ablak, aztán semmi sem történik. Van valakinek v.mi ötlete, miért van ez?
  • XRV
    #10083
    köszi :D
  • zee21
    #10082
    lolmár Enos először is :fogd be :D és nem lehetsz a barátja mert te csak az enyim vagy :D:D:D
    másodszor is :D
    harmadjára szvsz stat loszart sem számít csak a live game mivel lehet neked 3545564zk/d 3ö948349ö58killstreakkel az sem mondja meg milyen gamer vagy mivel félre ne értsetek nem szidom a csapatmunkát csak ugy könnyű jó kd-t fentartani hogy belerohaszn minden szarba leölnek aztán egy csp ugyis éleszt..... és náha fragelsz is és akkor menet végén 15kill/5death ugyh ennyit statomrol szolva egy kalap fos de én leginkább egyedül nyomtam a 200órámból 180-at és senki soha nem adott lőszert(ezt ellenféltől szedtem) és nem is nagyon élesztetttek ha igen akkor ment egyből a budy felhívás.... de mostmár szerencsére 818-al toljuk együtt :D
  • PartyService
    #10081
    Ebben a kommunityban csak te gondolod hogy szar vagyok de érted nincs ezzel gond. Olyan pro lehet sose leszek mint te de tudod gaming a legutolsó dolog az életemben szóval nem érdekel ha vannak sokkal jobbak nálam mint pl te.
    Igen razer nagyon jó&megbízható egér, kár hogy kick vote-ra használod, ha pl nem birsz valakivel...
  • frenkibende
    #10080
    ...magamból kiindulva, minél több magyar szerver van annál jobb...ha beugrom valmely clan szerverre, látom a sok generált, inkább elhúzok, mint mészároltassam magam...so több szerver, több játákos, közöttük kevésbé tapasztaltai is, így élvezetes lehet a game
  • Enosh Chan
    #10079
    Az Battlefield 2
  • XRV
    #10078
    Battlefield 2 nem ugyanaz mit ez ugye?
  • Enosh Chan
    #10077
    Ha tobbet beszelgetnenk, tudnad nicns ra szuksegem :D
  • Twetr0x
    #10076
    Mi pont az ellentétét tapasztaltuk. Mikor titan volt, akkor full, mikor conq, akkor szinte üres. :D
  • liquivent
    #10075
    Van magyar szerver...ranked, ráadásul olyan 40 pinggel átlagban itthonról, persze van néha magasabb is...
  • AdambanHun
    #10074
    A titán módot azért játszuk, mert szeretjük.

    A helyzet egyébként éppen az, hogy ha átvált conquest pályára, a szerver majdnem kiürül. Ebből én azt a következtetést vonom le, hogy sokan olyan szerverre mennek játszani, amely nem váltogat a játék módok között.

    A ping a multiplaynél 70-80 körül van, vagy az alatt, ami szerintem nem rossz, sajnos az utóbbi hetekben mégis lekezdett laggolni - nem tudom miért.
  • ShiftyHu
    #10073
    Conquest! Nagyszerű nem is értem miért erőltetitek a Titan-t. :( Mikor cq map van akkor mindig tele van, ellenben mikor titan pff... Ha Cod4 megjelent s ütős hangulatotott tudtak teremteni multiba is akkor sztem sokakat el fog szívni köztük minket is reményeim szerint! Sokat várok, várunk az új call of duty-tól! Magyarán cod4 után már csak war szinteken maradunk meg bf-ben. De ezt majd meglátjuk! Ha lesz cq magyar srv jó pingel (ha nem is 8-as) de max 40-50 akkor Magyar srv-en a helyem! :)

    Hamarosan talizunk a "harcmezőn"

    bye bye
  • pityu1973
    #10072
  • pityu1973
    #10071
  • czky
    #10070
    Én akkor így használtam: +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1680 +szy 1050.
    Frankón belőtte erre a felbontásra és minden éles volt. Próbáld ki! Spanomnál is így csináltuk és minden jó volt.
    Vagy más felbontások: 1440x900, 1280x800...
  • liquivent
    #10069
    WideScreen Ügyben:
    Link 01

    De ha a gúgliban rákeresel a FOV BF2142 szavakra, akkor sokmindent találhatsz
  • AdambanHun
    #10068
    Hát hogy még jobban szeressetek, elárulom, hogy egy conquest szerver bérlését tervezem.

    A mi klánunkban ugyanis most éppen arról megy késhegyig tartó vita, hogy milyen mappekkel és milyen beállításokkal menjen a szerver (titan vs conquest, alappályák vs NS, FF OFF vs FF ON, sokan legyenek a szerveren vs midenféle játékmód és pálya legyen - illetve ezek összes lehetséges permutációi). Ezen elborzadva azt tervezem, hogy bérelek egy második servert (2nd Hungarian ranked), amelyen csak conquest menne ("Időtlen conquest"), és így az lenne ésszerű, ha a másikon csak titán ("Időtlen titán") menne. Az lenne a célom, hogy az összes magyart erre a két szerverre vonzzuk akár titán, akár conquest maphez van kedve.

    Úgy tűnik, hogy olyan kedvezményes árajánlatot nem találunk alacsony pinges szerveren, mint amilyennel az első szervert béreljük, úgyhogy ekkora összeg kifizetését csak akkor látom ésszerűnek, ha tényleg igény van rá, és várható, hogy a magyarok elsősorban ezen a szerveren fognak játszani.

    Azt látom, hogy sokan vannak, akik warra gyakorolnak, és ezért publicon nem is nagyon játszanak. Ha ez egyre inkább így lesz, valószínűleg nincs a dolognak értelme.

    Mit gondoltok erről?