16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #10067
    OK ezt értem de ez nekem benne van az opciókban mint felbontás!
    De ez 4:3 arány! De ilyen nincs hogy 1680x1050. Találtam viszont 1280x960 at de valahogy nem az igazi. Amig CRT játszottam a demót akkor semmi gáz nem volt. Azért gondolom hogy a 4:3 arány 16:9-en csúszást okoz, erre keresek megoldást!
  • czky
    #10066
    Volt nálam rövid ideig egy 22-es wide monitor, de nálam tökéletes volt. Ugyanazt a ráerőltetős modszert alkalmaztam, mint most az 1280x1024-hez. Tudod: +menu 1 +fullscreen 1 +szx 1280 +szy 1024. Nálad ez nem jó?
  • pityu1973
    #10065
    HELP

    Azt hallottam, hogy van widescreenes monitorhoz patch a BF2142-höz!
    Tudtok róla valamit?
    Akármilyen felbontásban használom nem az igazi.
  • kBagyula #10064
    Téged szeretünk! :DDD ;)
  • AdambanHun
    #10063
    Íííjjjjjj, itt mindenki utál mindenkit? Gyönyörű...
  • kBagyula #10062
    :DDDDDDD
  • o0Sagem0o
    #10061
    csajozzál inkább:D (bocs nem lehetett kihagyni ;])
  • Alien69
    #10060
    Na de a BF2142 LÉNYEGE pont a titán mód. :D Már, szerintem, az legalább nem csak a pályákban külömbözik a BF2-től. :P A ping, mint írtam, egy dolog. Ha a szerver laggos, akkor hiába kicsi a ping. De, végül is, mindegy. Mellékessen, nem is értem, hogy miért Nekem írod, hogy milyen egy igazi multis gamma. Ezt már én is leírtam, és azért mert van tapasztalatom. A BF2-ben is klánoztam, a bf2142-ben is klán tag vok (még eddig nem rugtak ki tudtommal), de anno, még a Mohaa-ban is klánoztam.
  • Enosh Chan
    #10059
    Lehetek a baratod?
  • kBagyula #10058
    Ez de kemény. :)

    ...mellesleg jó reggelt mindenkinek!
  • ShiftyHu
    #10057
    Hello :)

    Alien96 van egy jó hírem! Képzeld a klán fele müncheni... de inkább angolul beszélünk! Nos ha meg pro titan játékossal akad dolgunk akkor az gyorsan szelektálódik nem? Ugyanis a játékok szinte 100%-t Csak Infantryba játszuk + Camp, Cebrere, Tunis, Fall! Ping? Neked 8-s volt.. örülök neki képzeld mi a 10-el is meg voltunk elégedve :P

    Csapatjáték: Igen természetesen ez a játék alapeleme, hisz rajtad kívül akár 15, 31, 63-n lehetnek a serveren a squadodba meg 5-n maximum! Ha nem játszol össze akkor tulajdonképpen a játékot ölöd meg! Multiplayer ez a lényeg! S igen sokkal konnyebb jó játékosnak lenned ha klánba vagy s sokkal konnyebb jó eredményeket elérni! Sőt mi több, tovább megyek! Még könnyebb a dolgod ha egy hasonló klánba vagy mint a miénk! Nem hiszed? akkor járj utánna!

    ui.: Razer-Partykiller... :( úgy tűnik, hogy nem az egereddel van gond hiszen én is Razer-ral játszom s tudom, hogy mennyire megbízható s milyen jól működik a harctéren! Talán nem kellene elfojtanod magadban a tehetséget s ki próbálhatnál egy másik játékstílust... mondjuk a Sims. vagy nem is várj Sam and max.

    Nah de száz szónak is egy a vége!

    Szép jó éjszakát kívánok mindenkinek!
  • PartyService
    #10056
    A fizetés része nem neked szól Shifty ahogy ezt Piirash irta is. Ami meg az spmet illeti sose érdekelt hogy mennyi. És látom még most se vágod hogy mi volt a bajom veled...
  • kBagyula #10055
    az egy csíter volt, én egyszer találkoztam ilyennel, le is jöttem egyből.
  • PinetopSmith
    #10054
    Voltatok már olyan szerveren, ahol az ellenfél kommandere kb 5 mp-enként osztotta az EMPet és az Artyt? Hát kb 2 percig bírtam ideggel...
  • PinetopSmith
    #10053
    Tök egyetértek, mindennél fontosabb a csapatjáték. Nyilván sokkal jobb S/M-et lehet elérni ha infantryban nyomja az ember a klántársakkal, mer a folyamatos éleszgetés és a healing viszi felfelé a pontokat rendesen. Ez igaza a K/Dre is, főleg ha natúrba gyakorol egy klán egy olyan szerveren ahol nem jáccanak össze az emberek a túloldalon. Ugyanakkor abban is egyetértek h a sniper letolja az S/Met, bár aknásított infantys klános squaddal azzal is lehet relatív nagy pontokat gyűjteni. (biztos van még ezer módja)
    Mindenesetre azért pár alapdolgot megmutat a stat az emberröl.
    A játékstílusát mindenképp.


  • Alien69
    #10052
    Hát, ha csak ezt szűrted le, az egy dolog. Csak ugye, a stat az egy hozzá értőnek sokmindent elárul, de a lényeget nem. Pl, ha magamat nézem, én pl próbáltam a különféle jelvényeket begyűjteni. Ergo, szanaszéjjel cs*szt*m a statomat, amikor pl megpróbáltam a medic kasztal healingezni, meg sorolhattnám. Ha zellerrel 3 feletti a K/D-d, akkor meg az S/D lesz szar, kivéve, ha csítelsz, vagy vérprofi vagy, és a zellerrel célzás nélkül is fejlövést osztasz. Már szerintem. Én jó ideje CSAK gunsippezek, és azóta relative magas lett a K/D, mert alapban 1.5 körül volt. Most már 1.8 fölé ment, de ha pl most újra indulnék egy friss "karakterrel", ugye tuttkó, hogy sokkal jobb lenne a statom. :DDD Nem is beszélve a leg lényegesebb dolgokról, és ez MESSZE nem látszik a statból, sőt, szinte ki se lehet belőle szagolni, ez pedig a CSAPATJÁTÉK. Legalábbis, szerintem ez számít főleg. Ami pedig csak warrokon jön elő, az meg statból bizti kiolvasshatattlan, de ez egy külön téma, és ez amúgy is csak akkor fog előjönni, amikor a csapatnak éppen nem megy. Ki mennyire van ott fejben. De, végül is, minden klánnak saját dolga, mi alapján válogat, vagy hív be emberkét.
  • o0Sagem0o
    #10051
    Egyébként volt már HTW VS AVP meccs? Ha nem, akkor érik ;)
  • PinetopSmith
    #10050
    Hát azér ennek a K/D-s dolognak utána lehet nézegetni. A statból az is láccik hogy a delikvens milyen stílusban szeret játszani. Járműböl aprít, titánból, vagy csak úgy natúrba. Nekem 3.1 a K/Dm, de ez betudható a viszonylag sok titán védésnek, meghát szeretek tankozni. De ugyanakkor kifejezetten szeretem a Voss-t és a Zellert.
    Hozzávetőlegesen azt is meg lehet nézni h mennyire sűrűn foglal zászlót v silót a katona. Szal azér jó dolog ám ez a stat.

    Gondolom ezeknek utána szoktak nézni Shiftyék, bár nem kenyerem őt megvédeni (és nincs is rászorulva). Sztem nem sértett senkit ezzel a felhívással. Csakhát divat manapság leugatni mindenkit...mindehol ezt látni a fórumokban

    Hajrá honfitársak!
  • kBagyula #10049
    Fúúú megy ám a PR duma :DDDD Speciel pont lesz***m a statomat.
  • Alien69
    #10048
    Na, annak örülök, hogy ÉN se férek bele, nem, mintha esettleg fontolgattnám. De, ez akkor is baromság (már sorry). tehát, aki mondjuk egész életében a titán ágyuiból lövöldözött kifele, és shimán jobb S/M, és K/D-t mutat, azt esettleg gondolkodás nélkül felvennétek. Vagy esettleg a pontvadászokat. Csak azért, mert ilyen a felvételi rendszer. Gratt. Mellékessen, akkor már inkább gyorsan megtanulnék németül, és akkor már inkább egy német klán. nem én vagyok a legjobb gunshippes, de ettől függetlenül már próbáltak érdeklődni nem egyszer. :DDD Mi lenne, ha tudnék is játszani!
    A másik fele, a "10-s ping garantált! " Ilyet inkább NE irogass. Nekem ilyet NEM tudsz garantálni (másnak se), mert ez NEM tőletek függ! Illetve, a HTW-s szerverek, melyek eddig voltak, azok is ping szempontból kiválóak voltak. Jellemzően 8-s pinggel virítottam (a többieknek is hasonlóan magas volt). De, ettől még szörnyű laggos volt néha. Persze, ez is kiderült, miért, de ez most már mindegy, ugyebárrr.
  • ShiftyHu
    #10047
    Szevasztok!

    Volt pár hangzatos kijelentés: fizetés? S pár régi hódoló akik mindig feltudnak vidítani.. Ugye Partykiller? (nem baj tudod sok-sok gyakorlás s pár tizedet csak tudsz majd tornázni felfele.. mondjuk a te estedben ez pár 1000 azaz ezer óra játékidő!) Nézzétek ha fizetést akartok akkor talán jobb lenne elgondolkozni valami rendes "munkahelyen" vagy ösztöndíjon nem pedig siránkozni meg irigykedni! Többre mész vele!

    818 klán jó látni, hogy megvagytok s gyarapodik a klánotok! PIIrash mindig jókat játszottunk publicon! Csak így tovább hajrá!

    Ha már itt tarunk Public! Szerintem igen is sokat számit!! Public kontra gather skill vagy war skill vagy szólítsunk bárhogy a dolgokat! Gather skill ellenpéldájaként emelném ki klánunk egyik jeles tagját Punisher_Hun aki 11. legjobb Voss user! (nézz csak utána nyugodtan -> leaderboard – weapons – voss - > Csak a country filtert ne x-d be :P ) De ugyanakkor bármelyik gatherbe megállná a helyét + alapfegyverekkel is jól játszik!

    S miért vannak ilyen stat követelmények! Egyrészről akár milyen hihetetlen ez egy szűrő (amiből a HTW 90%-95% alapból kiesett szóval nem fizetünk értetek :D), hogy olyan játékosok jöjjenek játszani akik már tényleg ismerik a játékot, pályákat + jól játszanak. Nézd meg az enyémet!!- Shifty_Hu - S egyúttal vegyetek fel buddy-ba + játszatok velem s klánommal awesome meccseket a későbbiek folyamán!

    Kívánok mindenkinek jó szórakozást a Battlefield 2142-höz!

    Baráti Üdvözlettel
    *Shifty*

    [AvP] just do it


  • F1rstK1ng
    #10046
    végén íkszdéÉÉ
  • F1rstK1ng
    #10045
    Pillanatnyilag a legjobb magyar klán infantryba (eddig HTW volt az), szal van egy bizonyos magja és már csak skillesek mehetnek, gondolom ezért van meghúzva egy határ.
    Meg lehet nem is rád várnak
  • czky
    #10044
    Persze ezzel egyetértek (nem az uccsó zárójeles mondatoddal :DDD), de akor is kicsit nevetségesen hangzik ez az egész. Azzal is egyetértek, hogy nem akarnak lámákat a klánba, de ha mégis bekerül ilyen ember, annak később is mondhatják, hogy pápáá.
    Ennyiből feltétel lehetne a fullos gép, meg a brutál internetkapcsolat, hogy ne rongálja a csapatmunkát valakinek a magas pingje, illetve ha akad a játék...
    Én alapban nem rajongok a klánságért, de ilyen klánhoz még akkor se csatlakoznék, ha fizetnének érte, ahol ilyen feltételeket szabnak az embernek (még ha meg is felelek az alapkövetelményeknek ).
  • AdambanHun
    #10043
    Ádám szervere... Muhaha..
  • sztechnika
    #10042
    Gyere este gamelni ok?
    Pannonia seró:D
  • zee21
    #10041
    jolvan K1ng is hozzá szólt :D
    egyébként igaza van shiftinek most mindenki eldöntheti hogy mennyire skilles is és akkor dönt hogy játszik-e velük és megnézik befér-e
    btw nekem csak 1.112 kd-m van spm: 1,25 vagy valami ilyesmi de szinte minden körben 2-es alá nem megy a kd spm meg 3 alá se nagyon csak a legeljén még koknuka voltam és eléggé csináltam egy minuszos statot....
    de én már szerencsére elkeltem a 818 ahol nem számít a stat csak a jo sztoriaim :D ugyh sajnos ez van AvP rólam lekéstetek :D
  • AdambanHun
    #10040
    cheers, KAIN.
  • AdambanHun
    #10039
    The best??! Well, that's me. But who the hell are you??!!!
  • F1rstK1ng
    #10038
    Miért szerinted ha először mutatnak neked egy játékost akivel még nem játszottál, mi alapján mérik fel a skilljét? (egyértelműen stat)

    Az igaz, h a stat hosszú távon semmit sem mutat, de lehet egy benyomásod, megitélésed az illetőről.

    (Én mondjuk vastagon le.....m a stat-ot, mivel már nem publicozom, nekem ez nem mutató, és tudom h Én vok a legjobb ) xD
  • PartyService
    #10037
    Jaja ha fizetnek akkor esetleg elgondolkodnék a dolgon...
    Ja nem... spm-em 1.7 alatt, be se férek. Maradok veletek :D
  • AdambanHun
    #10036
    Bingó.
  • AdambanHun
    #10035
  • pIIrash
    #10034
    Miért van olyan érzésem, hogy ez a kérdés egy birálat, és is nem Shitfynek szól!
  • czky
    #10033
    De vigyázz! Ha a K/D 1.6 alá süllyed páros lábbal rúgnak ki! :DD
  • H2
    #10032
    Ha jól játszom akkor fizettek is? Mert akkor lépek be egyből!
  • ShiftyHu
    #10031
    Sziasztok Kedves Forumozok és Játékostársak!

    Shifty vagyok az [AvP] Eu clan leaderje! Örömmel jelenthetem be, hogy klánunk aki nem hivatalosan Magyarország legjobbja az *Infantry* játékstílusban toborzást tart! Hogy bizonyítsuk rátermettségünk szívesen fogadjuk a többi magyar klán barátságos vagy akár clanbase – beli war kihívását!

    Ha [AvP] – s szeretnél lenni akkor keres meg kérlek : msn.: [email protected]

    Mit is várunk el? - Szeresd azt infantry-t (az esetek 95%+ azt játszunk csak)
    - Korhatár: 17+
    - S/M : 1,7+
    - K/D: 1,6+
    - Rank: Brigadier General
    - Játékidő: 250h+

    Saját unranked szerverünk van ahol a 10-s ping garantált! Ezen játszuk a war-kat valamint önálló Ts-el rendelkezünk ahol csak saját klántársaiddal találkozhatsz s beszélgethesz!

    Ui.: Klánunk a jövőben Cod4-ben valamint Crysis-ban is játszik!

    Barátságos Üdvözlettel
    *Shifty_Hu*

    /[AvP] - just do it
  • Theutron
    #10030
    Már meg thx :)
    De megy vissza az xp holnap mert ez alatt kegyetlen szarúl meg...pedig nem kéne neki :D
  • F1rstK1ng
    #10029
    HTW új Leadere Janko, szal minden ok! Most Open Cup-ra fókuszálnak
  • kBagyula #10028
    Megvagyunk. Köszi a kérdést, csak most nem játszunk warokat azt hiszem.