16212
Battlefield 2142
  • o0Sagem0o
    #10150
    Nincs valahol egy olyan honlap ahol jelenteni lehet a feltételezett csalókat? Gyerek ma Infrantry Campen már 140/10-nél tartott, és nem azért mert olyan jó..átlátott a falakon, újra sem töltött, meg hasonlóak..
  • zee21
    #10149
    nah ennyi és most abbahagyátok a vitát mert különben mentek fel hungarien rankedra és fejenként 10 suicide úgy hogy prefixbe [EMO] :DD:D
  • o0Sagem0o
    #10148
    Abban azért igaza van Shiftynek hogy az nem igazán veszi ki jól magát ha ismeretlenül (igen, itt ismeretlen vagy..) bejössz a topicba és kijelented, hogy rajtunk röhögsz és egyébként is szar az egész 2142. Unalmas már a Hc Bf2es arcok állandó sírása a 2142-ről, már mindenki tudja a véleményeteket, Ti játszotok a 2-el, mi meg ezzel, ennyi a történet lényege, a többi meg felesleges puffogás.
  • RoboGoD
    #10146
    BF1942+modok, BF2+modok, BF2142+mod, így sorban. Mind nagyon király játék. Aki a 2142-vel kezdte, az elindulhat visszafelé, mert mind más. ÉS mind nagyon jó játékélményt nyújt. Lehet, hogy sokan nem tudják, de a BF2 eredetileg a BF1942 Desert Combat modjaként indult, aztán a fejlesztőket felkarolták, és kicsit átdolgozva elkészült a BF2. A BF2-t se nagyon dolgozták át a 2142-höz... Egy BF2142 fannak azt mondani a BF2-re, hogy szar, meg hasonlók, olyan mintha a bátyádra mondanád, hogy idióta. Nagyon hasonlóak a kódok.
  • F1rstK1ng
    #10145
    A fórum most az igazi amikor így pörög, remélem ti is élvezitek, xD én ehhez a vitához nem fűznék hozzá semmit, mivel mindkét féllel jóban vagyok. (persze ha a véleményemet kifejteném, egyikőjükkel, gondolom másabb lenne a viszonyom, tehát nem fogok egyik pártra sem állni, ez a legkönyebb
  • kBagyula #10144
    Ne b+ szögedi vagy te is? :D
  • kBagyula #10143
  • ShiftyHu
    #10142
    Nézd engedd meg , hogy elmeséljem egy napomat! Kezdődik reggel hétkor mikor nem a gép elé ülök hanem szépen elkészülök s megyek a munkahelyemre ami az egyk legjobb ügyvédi iroda a megyében ahol élek (több mint 400 ügy ! több mint 95% siker - egy évben) Itt vagyok délután négyig! Ha ezt kezdem unni akkor jön az egyetem! Az ország legjobb s leghíhedtebb egyeteme a szegedi tudomány egyetem joghallgatója vagyok! S ha ez mind nem elég mert, szeretem a hobbim is akkor leülök s készülök + keményen gyakorlunk, hogy jól szórakozzunk + legyenek jó eredményeink mert végtére is akkor lesz csak olyan jó ez a játék ha talán egy kicsit több annál! Az, hogy egyesek akár az apám is lehetnének és még mindig csak egy pc-s játéknál tartanak az már az ő gonduk nem az enyém, végül is mindenkinek joga van szórakozni s ha ő a pc-nél tart még mindig okes! Just do it!

    Más HTW vs AvP egészséges rivalizálás van csak közöttünk semmi több! Barátság fűz First King komához, Jankóhoz is + még Zolival is beszélő viszonyban vagyunk! Azt hiszem hozzászólásaimból kitűnik kivel vagy kikkel van bajom s ennek tábora egyre növekszik.. (ugye atka? vagy vmi hasonló) Ha az a bajotok hogy vkivel nem vagyok jóba s leírom neki a véleményemet nem pedig nevetségesen másnak a hozzászólására v. abból utalok rá, hogy mekkora ****! Akkor ez van!

    Mindenkinek legyen szép napja ! Na meg szombat este! Gyönyörű lányok mindenhol ne hagyjátok őket unatkozni! :)
    Jó bulizást azoknak akik partyznak! Jó Jatekot akik meg a battlefielden töltik majd idejüket!

    Barátságos Üdvözlettel
    [AvP]Shifty
  • pityu1973
    #10141
    Üdv ShiftyHu!
    Eddig csak csendes szemlélője voltam a PartyService és a te kis szerelmi vallomásaitoknak, nem mondom jó kis olaszcsalád lenne belőletek!
    Ha jól emléxem én voltam a tegnapi napnak a szenvedő alanya meg a klántársam mégsem látod a beírásunkat LOL pedig az áruló klán társunk is ellenünk játszot (őt jól le is késeltem ezért).
    Tudod mi így szoktuk tolni imádjuk a kihívásokat erről vagyunk híresek meg gyúrunk a felvételire és a HTW-n gyakorlunk.
    Igazából ÉN akartam lepőrgetni őket egyedül pulicon és a társam csak segített tudod hozta a gyószeres dobozt utánam! (sükségem is volt rá )
    Járműhasználat? Ha jól tudom nálunk is rá kellet szólni valakire, hogy ne használjon semmit főleg ne a robotot, úgyhogy nincsen senkinek semmi amit a másik szemére vethet.
    Ja és jó volt veled is együtt játszani (a beszólásokat le vonva, de ezt be tudjuk szerelmi vallomásnak ), a klán társadnak pedig köszönjük a kitartást és a segítséget a kőr végéig.

    Remélem még játszunk együtt!!!!!, ja és ne lepödj meg ha egyedűl vagyok olyankor az egész HTW ellen, de tudod én így skillesedem.

  • kBagyula #10140
    Nagyon cinikus vagy. Lehetnél egy kicsit objektívebb. Én toltam mind a 4 Battlefield játékkal +egyéb modok és egyformán tisztelem az azokért rajongókat.
  • Wescone
    #10137
    Bármelyik topikra lépek azt látom, hogy az emberek marják egymást. Nem vitatkoznak (az elfogadható volna), hanem mindent elkövetnek annak érdekében, hogy lealázzák azt aki számukra nem szimpatikus vagy azt aki az övékétöl eltérő véleménnyel van v.miröl.
    Vajon az itt "vitázó" emberkéknek akkor is ekkora szájuk volna (tisztelet a kivételnek), ha egy valós harctéren kéne helytállni (sárban, szélben, hófúvásban ahol az ellenség minden egyes katonája arra torekszik, hogy elmetsze az ember torkát, vagy szétlője az ember fejét) és nem csupán gombokat kéne nyomkodni egy meleg szobában, miközben a konyhában készül a vacsora?
  • zee21
    #10136
    nah télleg hagyjátok abba az egymás basztatását korrol beszélve én csak 16-an vagyok de nem szokásom azzonnal beszállni valami nagy baszogatásba de ha nem hagyjátok abba lesz egy AvP vs HTW + a többi nyomi topic és akkor ott nyomhathatjátok előre is köszi.....

    játékbeli cheaterek úgy ismerhetőek fel hogy megölnek téged:D akkor már biztos cheater a srác:D egyébként nézzél cheater vidiket abbol meg lehet tudni hogy miből ismerhetőek fel a cheaterek..... énis szoktam és nem azért hogy rendeljek aimot avagy vh-t
  • Wescone
    #10135
    Játék közben honnan/miröl ismerhetők fel a cheater-ek? És egyáltalán, hogy müködik a dolog?
  • tojas1
    #10134
    TE HENDRICH!!

    Most kiléptél a Clan-ból Haver,mert azt nagyon nem szeretném??
  • RoboGoD
    #10133
    Álljatok már le. Csináljatok egy másik fórumot az egymás basztatásához. Senkit nem érdekel a tesztoszteron túltengésetek.

    Arról susogjon valaki, mikor jön az 1.40 patch. Nem 10.-e volt a céldátum?
  • hendrichharcos
    #10132
    Szerintem meg a HTW nem esett szét!Az biztos hogy egy újraszervezés időbe tellik!!Én sokat játszottam velük és nem úgy ismertem meg őket,hogy egy ilyen helyzetben csak úgy feladnák!!Össze kell szokniuk stb: Téged nem nagyon ismerlek-bár néha játszottunk eggyütt,ha jól emlékszem!!Azért ez az utólsó hozzászólásod kicsit durva!!Nem?? Nem tudom ti "hány évesek" vagytok-de a kijelentésed alaplyán "nagy szamarak" te még tanüló vagy!!Örülj neki!Nincs túl sok problémád az életbe?gondolom!!Ezeknek a nagy szamaraknak álltalában családja és munkája is van-tehát gondolhatod mennyi más probléma merül fel az életükbe,de ennek ellenére leülnek a gép elé és tolják!! A HTW nem is akár hogy.Akár hogy is,de amit eddig elértek azt nem sok magyar csapat mondhatja el magárol!!Nézd ALIEN-t 69es-szerintem apukád lehetne-de helivel nem sokan fogják meg!!Szerintem ezeket a dolgokat jó lenne azért tiszteletben tartani és nem beirkálni olyan dolgokat ami kicsit felháboritja a jóérzésű embert!De most nézem ,hogy minden adatod ismeretlen!!JAAAAA igy én is bátor lennékSzerintem cak a végén dobálj követ a HTW csapatra-ha majd nem látod kiirva azt,hogy HTW.. Remélem nem bántottalak meg nem az volt a szándékom!De ha meg akrsz keresni az én adataim nem ISMERETLENek.Csak vicc volt
  • Tomi104
    #10131
    Most már elárulhatnád tulajdonképpen mi is a bajod Partyval mert az előzményeket nem tudom, de a hozzaszólásaid eléggé ellenségesek. A tegnapi 6 v. 3+1 nel nem tehetünk róla hogy az előző kör végén sokan leléptek és ha elolvastad volna a töltőképernyőt " no arty., no walker " ettöl függetlenül mindkettőt használta mindkét csapat de nem közülünk /3an voltunk HTW-sek.
    G.Tomi
  • kBagyula #10130
    Ugyan már Shifty, ez olyan gyerekes. Tényleg abba lehetne hagyni a Party, cseszegetését. Az (átlag)éltkorunkra meg nem kellene kitérni, hiszen ez csak egy játék, nem vérre megy. Ki-ki a vérmérséklete szerint játszik, ezt el kell fogadni, vagy legalább együtt élni vele valahogy.

    No elhúztam Soltvadkert országba.
  • ShiftyHu
    #10129
    Gratulálok megint sikerült bizonyítanod hogy mekkora láma vagy!
    Jah és igen abban mi a pláne hogy 6 játszik a 4 ellen? (sry 3 ellen míg be nem joinolok) + infantryn jeepet használtok...? Nem baj talán erre értette First King aka Gr-Of project hogy public skill?

    Nah és a másik röhej itt vagytok "nagy" szamarak (hány évesek is vagytok) s nem tudtok egyben tartani egy klánt mikor elmegy egy 17 éves skac? Mindenki sír, mindenki széthull? Lol hát ti mit csináltok egész életetekben anyátok csöcsét szívjátok mert az anyatej az jó? kb ezt látom!

    Nézd a servert nem tőled kértem de ha ebből akarsz erkölcsi fölényt kovácsolni akkor tessék szarok rá + rád is! Megoldjuk valahogy más!

    Peace
  • H2
    #10128
    AVPés tesók akadjatok már le erről a szarságról! Nem tudom mit néztetek be ennyire, az én hozászolásom pl. a "toborzásra" pont nem nektek vagy ellenetek szólt. A GR-OFos projektre céloztam azzal finoman. A kapcsolat sztem meg rendben van, ma is a mi szerverünkön játszottatok, meg már adtunk meccset nektek pusztán jófejségből, hogy ne hibernáljanak titeket a cbről, de még sorolhatnám. Amúgy szép a mai eredmény, tovább is fogtok jutni sztem a csoportból, na persze nem azért mert a legyengébb csoportban indultatok, hanem mert skilles a brigád! Úgyhogy GOGOGO
  • PartyService
    #10127
    Jaja! Holnap ugyanitt ugyanekkor:)
  • AvPPrimo
    #10126
    A titan modot azert talaltak ki hogy ne egy uj bor lehuzasanak tunjon a 2142. nem jott be! 1.bugos meg mindig. 2. az emberek meg mindig az infantry-t favorizaljak meg nem is a conquest-et.
    - Ha ugy repulnek mint te vszinuleg tobbet titanoznek... :)

    Mikor a HTW meg csak par tagos volt (azaz a kalnalapitas elejen) akkor mi meghivtuk oket a TS-unkre, probaltunk jo kapcsolatot kiepteni veluk. Segitettunk amiben csak tudtunk. Eppen ezert rosszul esik hogy itt ilyeneket olvasok.
    Mi sosem csabitottunk mas klantol at embereket. Meg sem probaltuk. Eppen ezert irta Shifty hogy nem a HTW-sekre gondoltunk mikor "feladta a hirdetest". Amugy azert kellett ez a hirdetes, mert a versenyformatum 5v5. Jo darabig 3an voltunk "pro-skill"-esek a klanban, ami keves a jo eredmenyhez. Most ugy nezz ki hogy megvagyunk 5en, es egeszen jol ossze is szoktunk. A hirdetes lenyege egy 6. keresese mivel nem mindig er ra mindenki. Ezert kellene 1-2 olyan ember akivel komoly eredmenyeket tudnank elerni.
    Amugy termeszetesen a hirdetesben levo stat eredmenyek nem 100%ban mervadoak, sztem.... ilyet szeretnenk de barkit kiprobalunk.
    Az itt olvasott kukacoskodasokat f@szsagnak tartom es nem ertem pl. a HTW-seknek miert van problemaja shifty irasaval.
    meg jelentkezem. HF, [AvP]Primo
  • liquivent
    #10125
    Jó kis helizés volt Party! Thx
  • ShiftyHu
    #10124
    Megállíthatatlan lendeületünk újabb áldozata a Clanbase Open Cup: ligában az ANGOL Battleforce klán! AvP - BF : 665/108 !

    Bf3? Elsőnek is jöjjön ki a FFW. (Frontlines: Fuel of WAR vagy vmi hasonló) Kaos studio + THQ sztem biztos jó lesz! THQ-nak csak jó jatekaik vannak! pl.: w40k+
  • PartyService
    #10123
    Ha tényleg tervben van akkor tuti ki is jön akkorra. 80 player egy szerveren? Alig várom :D
  • AdambanHun
    #10122
    Ígéretesnek tűnik. Ezzel kapcsolatban az jut eszembe, hogy tényleg kijön-e jövőre, és ha kezd elhalni a 2142, érdemes-e addig várni, vagy elkezdeni a Crysist vagy valami mást.

    40 vs 40 - tiszta káosz...
  • liquivent
    #10121
    battlefield 3 , mi lenne? Pár napos hír...
  • Ribizlee
    #10120
    Hát ez meg mi a xar??
  • PartyService
    #10119
    Kis rumour BF3-ról...
    itt
  • ShiftyHu
    #10118
    Azért bf2142 ben is vannak cheaterek + hax + buguser + stb! Az együtt jön a maradék töb tízezer játékossal! Ez van sokat nem tudsz ellene tenni! Elmész egy másik serverre! Sztem lesz bőven :P
  • ShiftyHu
    #10117
    Nézd ez nem leégetés vagy annak a"hadjárata" (milyen nevetséges) ezel csak tények s mindenkinek egyszerűbb lesz ha belátod mekkora noob vagy nem pedig itt játszod a sértődött " miért kickeltél" ... bullshit
  • pityu1973
    #10116
    Nyugi nem csallak meg!
  • pityu1973
    #10115
    Láss a smilek mögé én nem értem amit a Partyservice vitapartnere magyaráz pláne itt, de amit ő írt azt levágtam!
  • AdambanHun
    #10114
    Pityu, ez mit akar jelenteni??? Intim kapcsolatra vágysz Partyval??!! Ember, feleséged és gyereked van!!!!
  • pityu1973
    #10113
  • PartyService
    #10112
    Az a baj ezzel az egésszel Shifty, hogy olyan emberek előtt próbálsz beégetni akik már ezer éve ismernek akár személyesen akár egy ts szerverről vagy olyan emberek akikkel sokat játszok. Na most ők tudják hogy játszom, milyen hozzáállásom van dolgokhoz stb. Ez már így eleve egy hatalmas öngól főleg ha még hozávesszük a cinikus gyerekes stilust amiben mindezt előadod.
  • AdambanHun
    #10111
    Állítólag egy-két héten belül lesz.
  • kBagyula #10110
    10001 még tékebb ;)
  • kBagyula #10109
    Ne marakodjatok már állandó jelleggel. Neked is igazad van Shifty, meg neked is Party.
    A CoD4-ről meg annyit, hogy szerintem csalódás lesz a multija sokaknak. Nem adok neki 1-2 hetet, hogy tele legyen csíterrel az összes szerver, ha van PB, ha nincs PB.

    Inkább azt súgja meg valaki, hogy mikor lesz új pöcs a játékhoz?
  • H2
    #10108
    Kemény! Grat