16212
Battlefield 2142
  • RoboGoD
    #15692
    BFBC2-ben gazdag Boldog Új Évet Kívánok!
  • TweaX
    #15691
    vakok vagytok...
  • RoboGoD
    #15690
    Köszi
  • TweaX
    #15689
    liquivent
    hunace
  • Pummis
    #15688
    Szép napot mindenkinek!Esetleg nincs magyaritás a játékhoz ?Előre is köszönöm a választ
  • zeoos
    #15687
  • zeoos
    #15686
    "Igaz, hogy még nincs itt az év vége,
    De én lehet, hogy négykézláb érek a végére.
    Ezért hát, míg stabilan állok,
    Boldog Új Évet Kívánok!"


  • Matthew Baker
    #15685
    most újra raktam a hangkártya drivert és most működik
  • RoboGoD
    #15684
    A PTD szerón többeknek nem megy a VOIP. Nem biztos, hogy a mikrofon a hunyó.
  • zeoos
    #15683
    Szerintem többen is megpróbálhatnánk segíteni, ha konkrétan megfogalmaznád a kérdésed.
    Mikrofon beállítás van a játékon belül, van a számítógép hangok beállítása opciónál, van mikrofon a kommunikációs segédprogramoknál és végül a hangkártyánál is tudsz bemeneti hangeszközt állítani.

    Nos, ha nevén nevezed a gyereket, akkor talán kitaláljuk ki az apa
  • Matthew Baker
    #15682
    valakinek nincs valami instrukciója arra hogy állítsam be jól ezt a szájbaszekszuált mikrofont?
  • Matthew Baker
    #15681
    az igaz hogy régen játszottam bár nem volt az egy év lehet valamit benéztem
  • liquivent
    #15680
    Ha kicsit feljebb tekintesz, akkor kinnt van a banner is az IP címmel itt a fórumon.
    A PTD szerver IP címe: 85.236.101.44:16567

    Milyen néven játszottál régen? Mert jó rég lehetett, több, mint egy éve ez a címe....
  • Matthew Baker
    #15679
    az hogy nem találom a buddy listámon nincs senki :S
  • zeoos
    #15678
    Az élet minden területén van törzsvásárlói rendszer, ami a hűséget próbálja jutalmazni, a másik kedvezményes lehetőség a mennyiség függvénye.

    Persze valójában ez a játékbolt előtti sorbanállás és egyesével vásárlás elég viccesnek hangzik (valószínű semmi szükség az ilyen megoldásokra) ... viszont ha már többet szeretnénk, akkor miért ne lehetne kihasználni a mennyiségfüggő kedvezményt?
    Éves viszonylatban ha az ember csak egy-két eredeti játékot vesz akkor simán elképzelhető, hogy a 10% elhanyagolható nyereség. Vannak viszont akik gyűjtik a game-kat és ezért szinte havonta vesznek egy-két új darabot ... nekik már érdemes elfilozni a dolgokon.

  • zeoos
    #15677
    PTD szerver amúgy Szent-Este (például) hétköznapi fullos leterheltséget mutatott :) ... hol itt a probléma?
  • zeoos
    #15676
    Buddy listád alapján keress lehetőségeket a játékra és akkor legalább abban lehetsz biztos, hogy ismerős társasággal vagy.
    Persze mindenkinek vannak favorit helyei, ahol elfogadható a ping távolság, jók a helyi szabályok ... és még sorolhatnánk. A kedvenc pályák is lehetnek irányt mutatók és a harcmodor is megoszthatja a társaságot.
    Mindent egybe véve szerintem a barátlista alapján érdemes játékostársat keresni az éterben.
  • Matthew Baker
    #15675
    emberek valaki elárulná mi lett a PTD szerverével??? ti most hova jártok játszani???
  • Carloska
    #15674
    ja hát ugy lehet hogy sorban bemenek egymás után emberek persze :D
  • zeoos
    #15673
    Ez nem kupon amit csak egyszer lehet beváltani ... ha a fene gusztusom úgy diktálná, az egész árukészletet fellehetne vásárolni kedvezményesen ... de ha még sem (vannak még csodák), akkor sem névre szóló és ha úgy jobban tetszik egyesével is elhordható az üzlet.
    Egyebekben még mindig bőven lehetne rászervezni egy össznépi vásárlásra, hiszen a lehetőség (még ha pillanatnyilag halott is a dolog) a 576-al szemben még aktuális.
    Végtére is tök mindegy a lebonyolítás ... magam részéről én úgy is biztosan megveszem ... ha tudok spórolni egy keveset, maximum jobban érzem magam a bőrömben ... ha pedig még sem, akkor így jártam.
  • Carloska
    #15672
    de egy kártya az egy játék
  • Carloska
    #15671
    nekem van még 10% törzsvásárloi kártyám 576 ba tudtam lesz még játék amit énis megveszek :D mint pl bfbc2
  • zeoos
    #15670
    Szabadon használható ... és szívesen fel is ajánlom a segítségemet ... mivel valószínüleg találkoznunk kellene majd a Nyugati-tér környékén és egyből rendelkezésre áll a WestEndCityCenter is, így szerintem kézenfekvő lenne ha előrendelnéd az 576-nál (westendes bolti átadással!) ... aztán ha megjelenik majd telefonálnak és már mehetünk is a játékért. Végül is a 10% is kedvezmény, ha nem kell a világ végéről idejönni érte.
    Szóval majd nyugodtan keress meg és megoldjuk a dolgot.
  • Gyuszopapa
    #15669
    Boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket minden BF2142 játékosnak.
  • keresztapu
    #15668
    A HUN4CE-nál is elkezdődtek ilyen partizán akciók,de én még nem tettem le a dologról. A 10%-os kártya névre szól vagy bárkinél elfogadják aki felmutatja??
    Szóval minket érdekelne a dolog. Lehet hogy összeszervezek egy két kp.ban vásárló tagot.
    Kellemes magas pingmentes Karácsonyt kívánok BF2142 társadalmonak a HUN4CE klán nevében is!
  • zeoos
    #15667
    hooopla blog-bejegyzéseit olvashattátok (valójában csak hajnal 4-től ébren vagyok és már marhára unatkozom)
  • zeoos
    #15666
    Tulajdon képpen az egész életünk a természettel harmonizál, amit a vallás így magyaráz, vagy tudomány úgy bizonyít, avagy az elvetemültek amúgy misztifikálnak.

    Év elején nincs semmi (mindenki hagymát és krumplit eszik, mert annyira le van gatyásodva) ... aztán, hogy a depresszív időszakban azért még sem dőljön senki a kardjába, így beiktattak egy kis farsangi időszakot ... egy darabig csend van, a jég is még csak kezd olvadozni ... aztán jön a tavaszköszöntés, az élet köszöntése (anyák napja) ... jajj de örülünk, már a fák is rügyeznek - lassacskán beindül az élet ... örüljünk hát a munkának (éljen május 1.)!!! ... oszt dologidőben, hosszú ideig csak robotolás van, a természet is teszi a dolgát (csak pár szinten tartó ünnep van) ... ilyenkor inkább a pihenés aktuális és ezért nyaralunk ... mivel jól feltöltődtünk kezdődhet az egész évi munkánk gyümölcsének betakarítása (aratás-szüret) és persze megint csak van ok egy kis murira, hiszen a bőséges áldást meg kell ünnepelni ... tivornyászás után forr a vérünk, így hát a következő időszak kedvez a lázongásoknak (természetben ilyenkor katasztrófák vannak) ... majd ahogy csitulnak a kedélyek, úgy érkezünk el az előbb már kivesézett adventi ünnepekhez, amikor számott teszünk az évi viselt dolgainkkal, lehetőség szerint megbékélünk ellenségeinkkel, koccintunk egyet ... és kezdődik minden előlről.
  • zeoos
    #15665
    Jaaaaa (!!!) ... és a bibliai három királyok sem királyok, hanem valójában három keleti bölcs. Három, mert a három generációt jelöli (ifjú aki heves de még van mit tanulni, érett aki éppen tapasztal és tesz, agg aki már bölcs és tanít) ... kelet felöl érkezik a fény, kvázi a bölcsesség és a kelet így kvadrál egymáshoz.

    Jól ki van ez találva!
  • zeoos
    #15664
    Mikor mit ehetünk és mikor mit nem ... hagyományosan böjtnek nevezzük ... trendiül méregtelenítés. Valójában semmi másról nincs szó, mint ilyenkor év végén kevesebb a friss zöldség/gyümölcs ... egyre testesebb kajákat eszünk a hideg beköszöntének okán is ... aztán az év végi össznépi zabálás is beleszól a dologba, így hát kitalálták még annak idején, hogy miként készítsük fel magunkat a terülj-terülj asztalkámra, majd milyen sorrendben terheljük le magunkat (Karácsonykor ezt, Szilveszterkor azt) ... utána egy kis pihi következik (amugy is év elején mindenki csóré) ... és végül Húsvétkor beindul az aktív élet.

  • zeoos
    #15663
    Vallási hovatartozáson- és különböző meggyőződéseken túl ez az egész évi hacacáré valójában csak egy naptári évciklus lezárásának ünnepe.

    Igaziból Mikulás napján kellene a nagy ajándékozásokat lezavarni, hiszen Szt.Miklósról emlékezünk e napon (aki pont az ajándékozásairól híresült el) ... Karácsonyt meg kellene tartani a meghitt együttléteknek, a családnak és a békés pihenésnek (ebbe simán belefér a kandaló pattogása és a süti illata) ... Szilveszterkor pedig köszöntjük a reményteli új évet és a mámoros tivornyászás csak serkenti a bizakodó kedvet.
  • zeoos
    #15662
    Ejj-ejj ... Brunswick Teréz (!?) (Ő volt ugyan is az első magyar valaki, aki 1824-ben fenyőfát állított karácsonykor) ... azaddig karácsonyi életfa, avagy termőág szerepelt a népi ünneplésekben.
    Alapvetően a német hitvilágtól eredhet a fenyő elterjedése hiszen Ők úgy gondolják, hogy a téli napfordulókor kiszabadulnak az ártó szellemek és csak a fenyő (szúrós) védelmében lehetünk biztonságban.

    Amúgy is érdekes keveréket alkot ez a népi napfordulós csinadatra és a vallási beszivárgás. Itt van történetesen a kisJézus születésének ténye, hiszen mindenki jól tudja, hogy nem december 24-én látta meg a napvilágot. De elgondolkodtató az időpont választás is ... vallási szimbolika szerint a fenyő Jézus családfája és valójában a tudás fájának is tekinthető. Erre utal az első emberpár megjelenése is, hiszen karácsony ünnepe pont Ádám és Éva névnapokkor van. (tudás fája? hiszen ennek okán űzettünk ki a paradicsombol :P ... Mi meg évről-évre megünnepeljük az eredendő bűnünket)

    Gyermek korunkban még hiszünk a Télapóban, a Jézuskában és a Csodában ... érettebben már értékeljük, hogy van egy pár nap az évben, amikor az egész esztendei apróbb ballépéseinkért, vagy a ki nem mutatott szeretetünkért adózhatunk ... majd ahogy vénülünk, már el is gondolkodunk az ünnep valós tartalmáról és jelentőségéről.

    Csak ez a fingszag ne lenne az egész lépcsőházban már napok óta : mindenki nyomatja ezerrel a töltöttkáposztát (gondolom).

  • zeoos
    #15661
    Ajándékötlet:
    WOODOO konyhai késtartó ("csupaszív" háziasszonyoknak)

  • zeoos
    #15660
    Új esztendővel kapcsolatos jókívánságok még koraiak ... de ne reménykedjetek, a jövő év is pont olyan lesz mint az idei
  • zeoos
    #15659
    Megragadnám az alkalmat, hogy kizárólag- és egyedül magamnak Boldog Karácsonyt Kívánjak!!!
  • Carloska
    #15658
    1.5 patch

    http://www.totalbf.hu/letoltesek/battlefield_2142_1_5_patch/

    punkbuster frissités

    http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

  • miska32
    #15657
    sziasztok feltettem a bf 2142őt be is regiztem de nem enged játszani. mit csináljak segítsetek lécci!
  • RoboGoD
    #15656
    Boldog Karäcsonyt!
  • Apavik
    #15655
    Sziasztok! Mindenkinek kívánok Boldog Karácsonyt!
  • Angra
    #15654
    Ezen meg sem lehet már lepődni. Welcome to BF 2142 universe. : )
  • Braveheart
    #15653
    Az a hibaüzenet, hogy: the product key entered is not valid for game activation.
    Meg alatta, hog melyik kódot is kéne beütni. Ez megtörtént, de nem jó... elég pipa vagyok.
    De most nézem, hogy regeltem, és nem enged login-olni sem...