16212
Battlefield 2142
  • Mester01
    #10384
    és mikor Gunner vagy akkor is 2000dpin van az eger vagy lejebb viszed? mert szerintem 200dpin nem lehet TV rakétázni normálisan..
  • papo21
    #10383
    tökéletes szerintem igaz vezetés közben állitom átt 2000re a dpit ugy lehet vele jobban forgolodni
  • czky
    #10382
    Az enyimé is géöt. Majd egyszer nekem is meg kéne tanulnom rendesen gunshipezni, csak tudni akartam, hogy jó-e hozzá az én patkányom!
  • czky
    #10381
    Tökéletes!
  • papo21
    #10380
    mezei g5 asszem 2000dpi ezt a részét annyira nem vágom
  • RoboGoD
    #10379
    ÖÖÖÖÖÖÖÖ az enyém rózsaszín. Az jó?
  • czky
    #10378
    Milyen egérrel nyomod? Mekkora dpi-n?
  • F1rstK1ng
    #10377
    inf powa titan nélkül
  • papo21
    #10376
    egyszer bele igazábol má nem is tudom hogy kezdödött az biztos hogy egy joo egér mindenféle képpen kell hozzá mert a régivel igen szarabb volt az irányitás no meg azota grafikán is visszavettem egy két felesleges dolgot ami után élvezhetöbb repülni.
  • PartyService
    #10375
    "joo az elején nekem se volt de nem is ültem bele"
    De egyszer csak beleültél és akkor még nem tudtad normálisan vezetni...
  • papo21
    #10374
    Hello!
    Ezt azé te sem gondolod komolyan hogy singel playerben?
    Nem tom meddig olvastad vissza de egy kikkelgetesnel indultunk ell, nagyon sok olyan ember üll bele a helibe akinek fingja sincs az egészröl joo az elején nekem se volt de nem is ültem bele, azokrol a dolgokrol ma nem is beszélve mikor pl a kommander viszi ell a gunshipet na ekkor nagyon felbaszom magam de szerintem még sok mindenki igy van ezzel! veled is ma nem egyszer talalkoztunk ezzel hogy egy lelkes idiota mindenaron vinni akarta a helit sajat szerveren meg ma nem tk-zom le mert kikkelni tudom es elek is ezzel eenyyi.. reg lattalak mikor jössz ulyra a harci mezökre???
  • Alien69
    #10373
    :D Nem feltétlenül! Inkább azokról szól, akik nem veszik figyelembe, hogy ez KOMOLY csapatjáték. Akik pl gunshippel nem képesek taktikussan játszani, és mondjuk, ha a lövész folyamatosan jelöli az ellenség gunshippjét, és "ordibál", hogy jön az ellenfél (ami mondjuk a kistérképen JÓL látszik is), ennek ellenére, képesek egy helyben lebegni, és várni a csodát. Ennél már csak az a jobb, ha csak eszetlenül úgy tesz, mintha műrepülő gépet vezetne, és meg akarja mutatni a gunnernek, hogy Ő biza képes a híd alatt is átrepülni. Persze, engem ez nem érdekel, mert ettől még senki se lesz "jó" pilóta. Ugyan ez vonatkozik az összes földi járműre is. :D A gyalogbékák meg így jártak. :P
  • RoboGoD
    #10372
    Már megint rólam van szó? "még gyalogossan is életveszélyessek a saját csapattársaikra"
  • Enosh Chan
    #10371
    Síri csönd és hullaszag
  • Alien69
    #10370
    Sőt, ha nagyon bele mélyedünk (bár mindenki a saját "kasztját" dicsőiti), az egyik legfontosabb poszt tud lenni (az egyik, nem a leg) a gunshippes. Ugyanis, gyors reagálásu egység, ha kell, Ő tud a legtávolabbi ponthoz a leggyorsabban eljutni. Nem 1x játszottam azt warron, hogy amikor indult a támadásunk (vagy akár közben is) megvakítottam az ellenfél kommanderét. Sokan azt hiszik (vagy nem is tudják), hogy a gunshippel a legkönyebb kiiktatni az UAV-t, és társait. Igaz, veszélyes akció, de ha sikerül, egy ideig ki lehet iktatni ezeket az eszközöket. Az most mellékes, hogy a titánon amúgy is rengeteg mobil radar van. :D De, a kommanderé nagyobb .:P
  • o0Sagem0o
    #10369
    na igen, a helyzetfelismerés legalább annyira fontos, mint az, hogy ki milyen gyorsan, pontosan lövöldözik.
  • Alien69
    #10368
    Papo, tegyük hozzá, hogy a gunshippezést pl single playerben is NYUGODTAN lehet nyomatni! :D De, maga az irányitás beállitása, még egy dolog. Gondolkodni megtanulni, na, az sajna nem fog menni egyik percről a másikra, márpedig, nagyon sokan még gyalogossan is életveszélyessek a saját csapattársaikra. Olyanoknak a baromsághoz eszközt adni, kész luxus, és ebbe benne vagy az összes jármű, még egy bringát se bíznék egyeskre.
  • liquivent
    #10367
    5ért reális sztem, de nem akarok alkudozni, mert nekem van, csak kérdeztem.
  • Vorpal
    #10366
    mondjuk 9 ropi ? sok?
  • liquivent
    #10365
    Nekem ugyan van sajátom, de hogyé adod?
  • Vorpal
    #10364
    van egy fölös Bf2142őm használaton kivül - valaki nem akarja elbizniszelni?
  • pIIrash
    #10363
    Én szívesen átveszem a moderátori szerepet! ;)
  • AdambanHun
    #10362
    Akkor monnyá le.
  • JohnnySmith
    #10361
    off:
    (CS-t nem láttam kb 1éve klán nem játszik vele aktívan kb 1,5éve inkább WoW-al nyomja.)
    Amikor a topik született még tetszett is de aztán a demo elvitte a kezdeti lelkesedésemet. BF2 pl nagyon tetszett.
    Sajnos a fejlesztők ízlése és az enyém finoman fogalmazva is nagyon távol kerűlt egymástól..
    Közben kijött az Armed Assault ami ugyan nagyon kis réteget fogott meg főként azt aki szeret(i)te az OFP-t (én nagyon kedveltem) és abszolút megszünt a csapatorientált FPS kérdése számomra.
    Az tény hogy vannak előnyei a BF sorozatnak, de akkor én inkább a BF2-t részesítem előnyben.
  • RoboGoD
    #10360
    Csak egy kérdés, ha lehet. Miért csináltál BF2142 fórumot, ha Counter Strike klánban vagy? Vagy nyomod a BF-et is?
  • czky
    #10359
    Helyes!
  • zsuskoo
    #10358
  • JohnnySmith
    #10357
    Én voltam, mivel töröltem a CJ576 hozzászólásait, értelmetlen volt a többi reagáló komment is.
  • AdambanHun
    #10356
  • RoboGoD
    #10355
    Húzzunk sorsot, hogy most ki fogja anyázással kiengedni a gőzt. Itt a lehetőség...
  • RoboGoD
    #10354
    Ebben a részben nem volt olyan. Főleg a végén nem.
  • liquivent
    #10353
    NEEEEEEEEE!!!!
  • liquivent
    #10352
    Sztem a fórum admin törölte a hozzászólásokat...
  • Szergej90
    #10351
    Hali!Tudna nekem segiteni?Hamachi próblémám van!Pls vaki help
  • RoboGoD
    #10350
    Szerintem szerver fagyás volt, és a backup régebbi volt 1 picit...
  • RoboGoD
    #10349
    Pedig korrekt hozzászólás volt a játék mivoltával kapcsolatban.
  • RoboGoD
    #10348
    Az enyimék is eltűntek wazz.
  • czky
    #10347
    10319-10343-ig telespammelte a CJ576 gyerek? Mi volt itt, amíg nem voltam itthon?
  • czky
    #10346
    Ki törölte ki a hozzászólásaimat?
  • JohnnySmith
    #10345
    Elmész madarasteccsóba és megkapod olcsóért!
    Több segítséget ne nagyon várj a FAQ-on kívűl!