16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #10424
    Alapból FF ON volt a szerver, de sokan szerették volna, ha OFF -os, ezért maradt a kompromisszum, 50% ON, de ilyenkor azt írja ki, hogy OFF, ami persze nem igaz. Sajna a sok barom azt hiszi, hogy 100% OFF és simán berobbnatgatnak a Reacktorba.
  • zee21
    #10423
    nah srácok ad1: nincs harag nincs bajom azzal hogy hendrich a commander mert egyrészt jo commander másrészt nem akartam commanderkedni csak megakadtam rajta a szemem hogy mindig henrich ült benne....
    de azért ő is harcol persze azzal nincs semmi bajom mert a titánt igenis védje meg a commander mert az ő hatásköre ugyh ezzel sincs semmi baj télleg jo commander vagy és nem Pityu volt az aki rdx campelt de télleg nem akarok nevet mondani...
    igen liquentel télleg párszor összefutottunk hol ő nyírt ki hol én őt de télleg csak az hogy akkor ezen a szabályon kéne modósítani mert kicsit rosszul értelmezi mindenki ergo lehessen ugy rdx campelni hogy consol folyoo fala és várod azz ellent vagy sem
  • o0Sagem0o
    #10422
    A FF OFF és az rdx nem jó párosítás..FF ON-on nincs is annyi RDXes..:)
  • RoboGoD
    #10421
    Várjuk a patch-et emberek, utána az RDX sem ér semmit, mert ugye a tökömtuggyahogyhívákaztaszar puskával majd be lehet robbantani mindent. Biztos tudjátok melyikre gondolok. Legalább jó lesz valamire, mert jelenleg semmire.
  • hendrichharcos
    #10420
    Egy folyosót be lehet RDX nélkül is védeni,idegesitő módon!!Gránát stb. ha a realitásból indúlnánk ki sok mindent nem csinálna sok ember-pld én sem!!!!Ez az RDX dolog kicsit megosztott,legalábbis a részemről!! RDX a lekszerelés része-tehát azért van hogy használja valamire!!Vannak eszközök amivel lehet hatástalanitani-Na nem akarok védeni semmit-senkit én is használom,és én is utálom ha ellenem használják!!A Banihopp jobban idegesit!!Na mindegy én csak annyit akartam volna kihozni ebből az egészből,hogy ez még mindig jobb mint a német szervereken lévő csitelések!!Amúgy meg PLLRASHnak abba is igaza van,hogy ha csapat nem úgy áll akkor sajna hozzá kell nyúlni az RDXhez, mert azért lássuk be azzal könnyebb védekezni!!Én azt mondom,hogy inkább ez mint amilyeneket mostanság tapasztalok!
  • pIIrash
    #10419
    Annak ellenére, hogy én is csináltam már ... mert lássuk be a szabályok álltalában addig érvényesek, amig vesztésre nem áll egy csapat; A titánon való RDX-elést nem tartom egy reaális dolognak. Már csak azért sem, mert lássuk be, hogy ha az életben ezt csinálná az ember, akkor nem kellene az ellenségnek felrobbantania semmit, mert felrobbantanánk egy-két RDX-el saját titánunkat.
  • RoboGoD
    #10418
    Jármű ellen ez is jó, mert még mindíg nehezebb mint golyózni. (Életben kell maradni + gombot megnyomni)
  • liquivent
    #10417
    A járművek robbantása nem rdx camp, mert ott nem bújkálsz, hanem életed kockáztatva próbálod meg felrakni rá és robbantani. De amikor lerakod és sunyiban várod, hogy valaki odaérjen, na az már az. (SZTEM)
  • F1rstK1ng
    #10416
    F1rst Hu szerver, mondjuk ez a név tényleg megtisztelő számomra, köszi fiúk!
  • pityu1973
    #10415
    Csövi zee21 ÉN szoktam a legtöbbet RDX kempelni a PTD-ből de nem emléxem hogy a titánon ott lettem volna!
    Jármüveken gyakorlok!!! Rájuk megyek aztán BUMMMM.....
    Meg aztán én is le vagyok Tíltva úgy hogy mindig más szerveren bosszantom az adminokat....de ott is megnézem szabad e.
  • PartyService
    #10414
    B+ az a kommander akinek magasabb rangja... ez így van mindenhol
  • hendrichharcos
    #10413
    Ha szólsz én bármikor áttadom a helyem!!Csak azért állok be,mert én vagyok a leggyengébb láncszem,és nem akarom a többieket visszatartani! De csak szólni kell-és nagyon szivesen-TÉNYLEG! Ja és ezért remélem nincs harag
  • RoboGoD
    #10412
    Korrekt válasz. Zee21 ne kapd fel a vizet. Játssz velük (velünk). Peace. A pályán meg:
    A multkor engem kickeltek, számon kértem, igazuk volt, már nem csinálom. Én is RDX kempeltem a folyosón. Ma én is láttam a mi oldalunkon valakit kempelni, de nem a buddy list-emről volt, sztem nem is magyar. De a PTD-s oldalon volt.
  • liquivent
    #10411
    Kedves Zee!

    nem tudom, hogy kire gondolsz RDX kempelés ügyben, mert nem szoktunk, legalábbis saját szerveren nem, mert a szabály az szabály! Egyébként pedig állandóan figyelmeztetni kell az embereket játék közben a szabályok betartására. Pl. ott van BossPhantom, rendszeresen RDX kempel. Spec mi egymást rendszeresen kiszedtük, hol Te engem, hol Én téged, de csakis fegyverrel, vagy APM-el.
    Azt meg már megbeszéltük itt, hogy a magyarokat lehetőség szerint átrakjuk a mi oldalunkra. Elnézésedet kérjük, hogy veled is ezt ettük, legközelebb csak ellened fogunk harcolni, nem pedig veled egyoldalon.
    Az pedig nem szabály, hogy csak Hendrich lehet kommander. Bárki lehet, de akkor kommnaderkedjen, ne pedig harcoljon. Gondolom azt is látod ilyenkor, hogy Ő nem harcol, hanem orrba-szájba jelölget, segít és dobálja a csomagokat. Ami hogyha idegenekről van szó, nem működik. Az szokott lenni, hogy beállnak kommandernek és elviszik a gunshipet is. De ha Te akarsz lenni, nyugodtan szólj, beállhatsz, ha ellátod a feladatot rendesen.
  • RoboGoD
    #10410
    Engem lehet pakolgatni! Persze kaptam ki már PTD-vel és ellen is, de jobb a magyar oldalon. Legalább bajtársakkal halok meg.
  • zee21
    #10409
    jah igen még1 légyszives engem ne pakolgassatok át soha át mert attol multkor is idegbajt kaptam
  • zee21
    #10408
    öhm tisztelt PTD adminok nem akarok kötözködni de azt kell tennem mégis....
    az persze természetesen rendben van hogy ti fizetitek a szervert meg alkottok szabályokat meg esetleg PApo néha kirugdos embereket hogy helizhessen mert végülis ő fizeti a szerver egy részét amibe a heli spawnolássa is bele tartozik
    de télleg jó lenne ha EKKORA betükkel kiírjátok hogy NO RDX CAMP az rátok is vonatkozzon...
    nem mondok neveket de tudni fogja ha találkozott a 3-as consolnál ilyennel hogy You killed zee21
    és az meg a másik hogy miért törvényszerű az hogy hendricharcos az örökös commander....
    néha azért másnak is kell adni szabad teret mert tisztára olyan ez a FIRTS HU szerver hogy semmit sem lehet rajta csinálni bár ez csak kisebb baj...
    szoval gondolkodjatok el ezen
  • o0Sagem0o
    #10407
    ennyit nyammogni egy peccsen (+1 pályán), hihetetlen. A vicc az lesz, hogy a végleges peccs is hemzsegni fog a bugoktól, akkor meg mire ment el ez a sok idő..na mind1.
  • pIIrash
    #10406
    Igen: a Highway Tampa! Video
    Egyébként ezért kell olyan módokban és pályákon játszani, amit nem kedvel annyira az ember.
  • Dorel0
    #10405
    Ha jól láttam, ehhez jön valami új pálya is. Az viszont tényleg ráférne a játékre, mert kicsit unalmasak már a mappok
  • Twetr0x
    #10404
    ha kiadják...
  • pIIrash
    #10403
    Még nincs hozzá szerver! De én már biztos nem nézem meg... most már csak kiadják a véglegest.
  • AdambanHun
    #10402
    Hát szerintem nem volt pofájuk Béta 3 patch-nek elnevezni. Mindenesetre azt írták, hogy ha stabilan megy a szervereken, ez lesz az 1.4-es patch.
  • zee21
    #10401
    mi az hogy majdnem végeleges???:D
  • AdambanHun
    #10400
    Kijött a majdnem végleges 1.4 patch. klikk
  • liquivent
    #10399
    De jó neked!!! Én is mennék, csak sajna dolgoznom kell. Vagyis bennt kell lennem. :P Jó serezést! Igyál egyet az egészségemre!
  • pityu1973
    #10398
    Én nem bírom ki 10-ig úgyhogy megyek is ma és kiprobálom hogy változott e valami abban a jó kis SLOVÁKBAN a múltkori klántalálkozó óta!
  • PartyService
    #10397
    Most esett le hogy nem ezen a héten lesz. Akkor tárgytalan minden és elvileg jó lesz a 14 is...
  • liquivent
    #10396
    Nem gond, múltkor is 14 körül találkoztunk és ha jól emléxem olyan kb 18-ig voltunk ott, szóval a 15-16 óra az még belefér. De ha csak fél órára ugrik be valaki, az is valami. Legalább nem csak magunk között leszünk PTD-sek. Ja, F1rstK1ng is mondta múltkor, hogy jönne, sőt akkor még ugye úgy volt, hogy nélküle nem is jönnek a HTW-sek, persze azóta változtak a dolgok. De részünkről ez nem gond, ha Ti nem anyáztok egymásra.
  • PartyService
    #10395
    "külön taktikát kell alkalmaznom ellened" lol
    Hát érted ha már 3D-ben mozoghatunk... mért csak balrajobbra menjek... biztos halál
  • PartyService
    #10394
    gyere b+ kellenek a "pr0 skillesek" közül is ;)
    :D
  • Alien69
    #10393
    Hát ja. Eleinte megkavartál ahogyan felfele manővereztél. De, külön taktikát kell alkalmaznom ellened, és ez azért jó, mert rákényszerít, hogy az ember használja a vizet is a fejében! :D Soxor alkalmazom én is, hogy kikerülök az ellenfél látómezejéből (már remélem), majd irány felfele, és természetessen, külső kamera állásban, hogy én láthassam, mit bénázik az ellen. Ha nem talál meg, akkor neki annyi, mert fordulok is rá, és felülről nyekkentem meg, sokszor azt se tudják, honnan kaphattak be egy jó kis tápszersorozatot. :D
  • F1rstK1ng
    #10392
    Ha te mész Én is azt tod?!
  • PartyService
    #10391
    Persze szivesen megyek/mennénk. Az mondjuk lehet gáz hogy 2 körül még zht írok :D... szal 3-4 körülre tudnék beesni akárhova is...
  • PartyService
    #10390
    :D jaja te vagy olyankor public enemy no1
  • Alien69
    #10389
    Mé? Single playerbe nem lehet megtanulni legalább az irányitás alapjait, mint felszállás, lebegés, stb.. ? Utánna lehet menni üres szerverre, vagy ahol mondjuk már van egy balek, csak a poén kedvéért. Utánna se erőltetném, én kb úgy "kezdtem", hogy beültem gunnernek. Vagy, ha nagyon üres maradt a heli, a pálya vége felé. Persze, nem árt olyan illetőt találni, aki hajlandó pár infót, taktikát, stb átadni, mint pl Partyservice. :D Nem mintha magamtól nem jöttem rá pl a földön lévő heliből való lövöldözés technikájára, de nekem pl Ő mutatta meg, hogy milyen jó is ez UAV-re. Azóta is, ha Ő van a másik oldalon, külön hajtóvadászatot tartunk egymásra. :D
  • Twetr0x
    #10388
    géötöm van nekem is, és gunnerkedéshez a 2000dpi elég sok. Ha csak embereket mészárolok, vagy autókra festek lángnyelveket, akkor 800dpi, tévézéshez kanapé, ital, amúgy meg meg távolságfüggő. Nagyon közelről 800dpi, kicsit messzebbről 400dpi. :DD

    klántali jólesz, jövök. [PTD_HU] a dögcédulákat hozzátok :DDD
  • F1rstK1ng
    #10387
    Jah mert 2000en lehet irányítani
  • pityu1973
    #10386
    Megjelenés teljes menet feszerelésben, de a késeket pisztolyokat úgy is elveszik az ajtónál. Parkolni nehéz úgy hogy az APC-t és a tankot hagyjátok a garázsban, meghát részegen elég nehéz hazamenni vele!
    Sajnos leszállópálya sincs a tetőn úgy hogy Alien.....neked is gyalog kell jönnöd reméljük emléxel még hogyan kell a földön járni!

    Tényleg számítunk rátok skacok!!!!!
  • liquivent
    #10385

    KEDVES JÁTSZÓPAJTÁSOK!!!!

    Ezúton szeretném közzétenni, hogy November 10-én szombaton lesz a 3. [PTD_HU] klántalálkozó, amelyre régebben többen is jelezték, hogy szívesen jönnének és akkor már inkább BF2142 találkozó lenne.
    Szóval szeretettel várunk minden HTW - 818 - AVP és egyéb tagokat is, na meg aki szeretne jönni. Csak annyi lenne a kérés, hogy jelezzétek hányan lennénk, mert úgy kell majd asztalt foglalni, ugyanis a szlovák sörözőben lesz, a múltkor ez bevált. (Azt hiszem Alien H2O, Zsuzskoo is jelezték, hogy jönnének.) De szeretettel látnánk Party-t is szóval gyertek-jelentkezzetek.
    Most időben szóltunk, nem azon a héten, amikor van...