16212
Battlefield 2142
  • Carlos HUN
    #10464
    Kurva komoly mod elöbb probáltam ki XDDD képeket keres googlen
    hátránya annyi bf2 kell hozzá
  • JohnnySmith
    #10463
    WTF :DDDD
    LoL , képek nincsenek róla?
  • Carlos HUN
    #10462
    Megjelent a Battlefield Pirates2 ő akit érdekel itt a link :)
    ITT
  • zee21
    #10461
    igen tudunk arra csatlakozni csak rohadtul nem fogunk:D
  • o0Sagem0o
    #10460
    mint mondtam mindenki eredetivel tolja, ranked szerveren..így nem fogunk hamachin bohóckodni
  • bnv
    #10459
    Szia!

    Mivan?
    Akkor, ha én csinálok HAMACHIn szervert akkor arra ti tudtok csatlakozni?
  • papo21
    #10458
    nem igy hirtelen nem ugrik be semmi hol találkoztunk?
  • o0Sagem0o
    #10457
    itt mindenki origival nyomja, szóval nincs :)
  • zee21
    #10456
    srác mi az hogy hamachin sg szerver ??? olyan nincs max te csinálsz hamachin egyet
  • bnv
    #10455
    SZIA!

    Na mivan összegyűlt itt az egész PH!-s BF2142 topik? :D
  • bnv
    #10454
    Szia!

    De kicsi a világ... :)
    Ha azt mondom, hogy core2 vagyok akkor megismersz? (Tudod PH!)
  • bnv
    #10453
    Sziasztok!

    Van HAMACHIN valami BF2142-es szervere az SG-nek?
  • AdambanHun
    #10452
    Szerintem nincs veled semmi gond. Csak akkor kötekedsz, ha józan vagy.
  • papo21
    #10451
    jahh multkor annyira kivoltam nem lattam kettőig most azéé vigyazok erre.......
  • Enosh Chan
    #10450
    :D:D:D:D:D
  • RoboGoD
    #10449
    Papot lehetetlen lesz lelőni. Amúgy is kitér minden lövedék elől (a'la Neo), de így még kiszámíthatatlanabb lesz a mozgása, a kisebb-nagyobb kordinációs problémák miatt...
  • papo21
    #10448
    no meg
  • papo21
    #10447
    na most vásároltam be nagy mennyiséget piábol tehát hétfö délutánig kökemény játék következik
  • SpeedXHUN
    #10446
    Nincsen sztem 1-2 hét
  • raykrepsz
    #10445
    Szeva Kary. Köszi a kérdésed megvagyunk , csak valahogy elkerüljük egymást. Nálam (és a csapat nagy részénél) most a meló és a magánélet van előretolva a játék rovására. Basszus most jöttél fel msn-re akkor ott folytatom........ Megdumáltunk mindent. Csőváz
  • kBagyula #10444
    Nya gyógynapot! Van már-e új peccs?
  • zee21
    #10443
    raYkrepszet néha látom neked nincs meg msn cime mert szivesen megadom ;)
    =wAw= world assault warriors
  • liquivent
    #10442
    Szoktak néha játszani a szerverünkön. Legalábbis egy-két ember. Bár nem tudom hányan vannak.
  • Enosh Chan
    #10441
    Mi az a WaW? :D
  • KaryKeksz
    #10440
    Sziasztok . Nem tudjátok mi történt az én WaW-os barátaimmal ?
    Nem láttam őket nagyon-nagyon rég ....

    ????
  • czky
    #10439
  • Enosh Chan
    #10438
  • RoboGoD
    #10437
  • zee21
    #10436
    nah jelentkezzen az a katona aki ilyen vicces nevet adott magának-->IllKIllzee21 (gyengébbek kedvéért I'll kill zee21 vagy i will kill zee21= meg fogom ölni zee21-t) nah mert kétszer sikerült is neki csak kiváncsi vagyok van e olyan bátor hogy felfedi magát:D
  • RoboGoD
    #10435
    Ma csak 2 óra hosszára megyek be az irodába. Max 3. Kb fél 7ig.
  • AdambanHun
    #10434
    Franc a pofátokba, hogy hétköznap délelőtt is játszotok...
  • liquivent
    #10433
    Biztosan most állítják át 1.40-re. :P
    Ne reménykedjünk...
  • RoboGoD
    #10432
    Megint a szokásos master szarver leállás...
  • pIIrash
    #10431
    Nem tudok erről nyilatkozni. Nekem most AMD64 3700+, 2 GB Geil Value és 8600 GT van. Ezzel egész jól viszi, de ez pálya függő. Nagy pályán is jól megy most medium/high beállításokkal. Sajnos nem lehet a mai gammákhoz mérni. A Battlefield egy más tészta!
  • RoboGoD
    #10430
    Meg kicsit bénák a programozók...
  • MrChef
    #10429
    Hohó...ez már szép. Kamelot zenével!:-D
    Nálam miért akad annyira a játék? Gondolom nem elég erős hozzá a gépem...:-(
    (fura, mert a legtöbb mai játék jól elfut vele)
  • Twetr0x
    #10428
    Nem kell megvárni semmilyen patchet... A bogyógyűjtő felrobbantja az RDX-eket és APM-eket, akinek nincs meg a Northern Strike, annak még mindig ott van a DEFUSER, amivel 15 méterről robbanás nélkül lehet mindent hatástalanítani. Aki meg recon, annak ott egy szép zellerszár a kezében, azzal szedegesse ki az APM-eket, RDX-eket. Vagy tegyen rá egy saját RDX-et.

    Az egy dolog, hogy RDX campelni nem szép dolog, de a másik része a dolognak, hogy ha feltűnő helyen van a drága, akkor simán ki lehet védeni.
  • papo21
    #10427
    hát ez lol, azé szerintem nem ilyen veszélyes a helyzet megprobálok általában higadt maradni de ez sajnos nem mindig sikerül,miota ugy komolyan együt jáccunk javult a nyerés/vesztés arányom ami nagyon pozitiv mert egy commanderes ribbonhoz kell majd,commanderkedni én is sokat szoktam de a saját szerverünkön ez a mélto feladat Hendrich-nek jutott bár mostanába Pityu is szokott és ö se nyomja rosszul..
  • hendrichharcos
    #10426
    Ha lemegy a pajzs tényleg lemegyek védekezni-de ha nincs intenziv támadás akkor a többiek fedeznek és a támadó-silózó alakulatoknak nyomom az infót!!Csak azért fedeznek,nehogy lekéseljenek!!Conqvesten nem szeretek kommanderkedni mert sokan a commandert keresik-bicskavégre! Amúgy meg csak próbálkozok-sokat köszönhetek PAPÓNAK-és HTW ZOLKINAK-ő adta meg a kezdő segitséget!!Harcolni nem nagyon tudok-kicsit lassuak a reflexeim-igy talán a cspatnak is jobban hasznára vagyok!!Bár sokszor igy is kapok-mert sajna nem tudok egyszerre mindenkinek megfelelő ibfót nyomni-SAJNOS!!!Akkor van kapsz!!De azért megértőek velem-kivéve Papót!!Na ő kemény!!Nem nagyon foglalkozik van e problémád,menet van!!Nem egyszerű,sokszor tök ideg vagyok!!Álltalában ez csak akkor van ha nem a csapatommal játszom-inkább úgy mondanám nem magyarokkal!!Mikor a magyar srácok vannak fent akkor havaj van!Tehát köszi de még sokat kell nekem is ahoz tanúlni hogy azt mondhassam- mondhassák róllam,hogy na "ez elég jó commanderkedik".Na majd este...pááá
  • liquivent
    #10425
    Írd meg nekem privátban, hogy ki volt az, mostmár kiváncsi vagyok és nem szeretném végignézni a Battlerecorder által felvett cuccot.
    Nem lehet a folyosón várni az ellent RDX-el remegő kézzel a gombon...EZ RDX CAMP, amiért 2 figyelmeztetés után KICK jár!!!