16212
Battlefield 2142
  • JohnnySmith
    #10504
    Eszemben sincs belekötni! Nem akarok én beletaposni a lelkivilágába.(tisztelem becsülöm amiért kiáll a társaiért)
    Közöm nincs a klánok egymás szapulásához.
    Igazából csak untat... a végét meg nem látom... az meg idegesít.
    Nem lehet csak úgy benni egy szerverre és játszni, aztán kijönni egy két screenshot-tal berakni topikba és arról társalogni?
  • liquivent
    #10503
    Zee, sztem Hendrich nem neked címezte a hozzászólást, hanem SpeedX-nek, mert ami be van linkelve hozzászólás tényleg felháborító.
    Egyetlen egy oka van, hogy nem bír minket, de azt már egyszer leírtam, ha jól emléxem. Csatlakozni akart hozzánk, Én meg azt mondtam rá, hogy annak feltételei vannak, mert ha mindenkit csak felvennénk, akkor megnézhetnénk milyen szedett-vedett társaság lennénk. ezzel nem azt mondtam, hogy nem csatlakozhat, hanem azt, hogy a kritériumoknak meg kell felelnie. Erre Ő besértődött és azóta anyázik ránk. Ennyi. Különben meg nov 10-én lesz találka, jön PIIrash is, szeretettel vájuk a 818-akat és a HTW-t is.
  • zee21
    #10502
    Johan neked meg miért kell belekötnöd egy ilyen hülyeségbe hogy nincsenek bekezdések amikor látod hogy henrichet nagyon zavarja ha basztatnak masokat, ugyh nem kéne ilyenekkel is felhuzni az agyát!!!
  • zee21
    #10501
    hendrich ad1: ÉN nem ócsároltam a csapatodat csak megjegyeztem hogy talán abba kéne hagyni ezt az örökös egymás torkának ugrunk hülyeséget ami a hszd-ből kiderül te sem csipázol nagyon....
    ad2:most ha nagyon érdeklődni akarsz akkor megnézed a PTD ismerősei között a 818 klán és azon belül a tagokat utána 818 ismerősein belül megkeresel engem és meglátod hogy igen "CSAK" 16 éves vok és hogy pesten lakom de még az irányito szám is ott van ha nagyon érdekel amivel eléggé le lehet szűkíteni a kört.... ezt csak azért mert régebbi hsz-eid alapján is lovagoltál már ezeken hogy huha így ismeretlen emberek ugy ismeretlen emberek
    abba 100%-osan igazad van hogy egy játék miatt miért kell ennyit veszekednünk...
    DE ezt viszont nagyon nemkéne hogy megfenyegetsz minket hogy megleszünk verve vagy csak azért mert nem akarsz a sittre kerülni....
    és ha jobban meg is nézed TÉGED senki sem pocskondiázott EGYSZER SEM!! egyébként PAPOT MEG ADAMBANT SEM csak megjegyeztem hogy talán nem ideillő magatartást tanusítanak de btw ÉNIS KIAFASZOM vagyok hogy ezt megmondjam szoval ez mind csak magán vélemény és TANÁCS a topic szinvonalának az emeléséhez mert ez már tényleg csak kurvaanyázos hsz-ek sora egy JÁTÉK miatt!!!
  • JohnnySmith
    #10500
    Ezt így ebben a formában nemtom kifogja elolvasni nekem ránézésre kifolyik a szemem...
    Próbálj legközelebb bekezdéseket használni, még ha nehezedre is esik.
  • hendrichharcos
    #10499
    Nekem már rohadtúl tele a hócipőm ezektől a beszólásoktól-meg úgy ámblokk!!"ARCOK"-igen mi vállaljuk az "arcunkat"!!TI???Zömével névtelen ségbe burkolózva szitjátok a parazsat-ez a trendi??Ha valaki pocskondiázik vállalja magát-de ha nem az se gond,mert mindenki megtalálható manapság!!Ha mi olyan "arcosok" vagyunk akkor kerülni kell bennünket!Nem tudom mért álltalánosságba kell nyomni a dumát meg mért nem lehet az ember szemébe megmondani mi a gond!!Abból is elegem van már,hogy a társaimat piszkáljátok!Ez egy játék,de már kezd a pohár telelenni és nem akarok fenyegetni senkit de ha ez nem marad abba törött kézzel nem fog játszani-ezt megigérem!!EZKY amit belinkelt az nagyon felcseszett!!Srácok semmi gond.ha kritizáltok,de KIT?? MIÉRT?? Én nem értem ezt?Ahol én focizok nem divat ez!Amit mondok azt valamiért mondom és annak akire tartozik-ja és vállalom érte a felelősséget!!Ez egy csapat,vannak hibáink,mint minden embernek-ha úgy gondolod jobbak a külföldiek oda kell menned játszani-de ne ócsároljátok se a TÁRSAIMAT se a CSAPATOMAT!!Nem szeretnék még egy ilyet olvasni se itt se máshol- egy csapatról sem-de főleg a miénkről!!Komolyan mondom egy szaros játék miatt nem szeretnék megint sitre kerűlni-de aki ismer az tudja,hogy milyen vagyok,főleg ha packázik velem valaki!!A fórum nm erre szolgálna szerintem!!De végig is lehet olvasni-aki vállalja magát az normális aki meg rambónak képzeli magát itt a játékban az kint csak NÉVTELENnek hivják!!Kérek mindenkit mégegyszer ne folytassuk ezt tovább-és haggyuk békén a csapatom tagjait!!Főleg a PAPÓT-szinte egy helyröl származunk és szerintem ott van a legjobb magyar játékosok között-meg szerintem jó fej!Engem is leordibál sokszor-fel is kapom a cukrott,de sajnos mindig be kell látnom igaza volt!!A többiek is jó fejek segitik egymást és nem csak a játékban,hanem a valóságban is!!Ti akik véleményeztek valakit. valakiket-Ti ismeritek egymást legalább!!???Ha bárkinek problémálya van velem szivesen elé állok,számomra ez nem jelent gondot-csak ne a hátam mögött köpködjön rám!!10-én pld találkozó lesz el lehet jönni,lehet osztani az okosságot,mindenkinek megadjuk a lehetőséget-csak élni kell vele!!
  • JohnnySmith
    #10498
    "gyere el azt megbeszéljük két sör között!!"
    Na végre jól beszélsz!
  • zee21
    #10497
    hogyhogy nekem sincs közöm a gamához??
    van benne szánalomra méltó 200órám de elötte vagy jo száz óra bf2 1942 kis vietnám ugyh benne vok a Bf-es témákban... nah mind1 hagyjuk látom veszett fejsze nyele ez itt hogy az emberek belássanak dolgokat....
  • papo21
    #10496
    nem itélek meg senkit csak amig szinte alig jáccot a gammával addig ne okoskodjon mert köze nincs az egészhez!! de igazábol neked se!! 10-én gyere el azt megbeszéljük két sör között!!
  • zee21
    #10495
    nah akkor az hogy előszőr is SpeedX: télleg ne írj ilyeneket mert egyrészt nem igaz bár vannak gyengébb elemek!! de az mindenhol és ezért még nem kell le köcsögözni egy klánt de viszont ez amit papo meg adamban művel pl most is beszól nem tom milyen alapon.... eléggé gázos kicsit télleg ti is gondolkodhatnátok mielött elkezdtek ilyeneket írni
    Adamban: nem is ismersz ilyen alapon nem tom hogy írhatsz ilyet hogy "már megint a szar húzza le a Wc-t" most én nem vok sértődős meg inkább az "Okos enged Szamár szenved" taktikát alkalmazom amit nektek sem ártana!!!
    Szóval ezeken el kéne gondolkodni! És papo te hogy stat alapján megitélsz bárkit is hát az ÜBERszánalom de télleg
  • liquivent
    #10494
    Sagem! Elküldöd nekem mailben, amiről beszéltünk? Köszi.
  • liquivent
    #10493
    Azt hiszem elég bugos még a 1.40 peccs. Ha jól emléxem, akkor 2-2 gunshioről volt szó a Highway Tamps -n. Itt egy képernyőmentés...éppen három gunshippel toltuk az ellent... Úgy termelődnek, mitha muszály lenne.
    3 GUNSHIP
  • RoboGoD
    #10492
    Kircsi a hangulat. Megint törlés jön...
  • AdambanHun
    #10491
    Már megint a szar húzza le a WC-t...
  • tamas76
    #10490
    Ritkán szólok és akkor is csak a segitség kérésekre reagálok, hogy minél többen játszunk együtt.
    A PTD-s arcokat, ha felhozod akkor azt magamra kell vegyem, szóval ha velem is van valami, akkor szólj. Viszont mindenkinek van neve és vállalja is, nyugodtan személyeskedhetsz, nem sértődik meg senki.

    SpeedX, nem tudom miért ítélkezel ilyen, okosan?
    Nem emlékszem, hogy okot adtam volna akár én akár a többiek, hogy ilyet mondj.
    Viszont vannak találkozók ahol szívesen várunk bárkit és ott rendezheti is akár a nézeteltéréseit.
    Próbáljunk meg 10-ig számolni és úgy reagálni a másikra.
    THX
  • zee21
    #10489
    srácok milenne ha nem basztatnatok egymast folyton!!!
    PTD-s arcok mostmár télleg állítsátok le magatokat mert nagyon zavaro hogy folyton pattogtok....
  • papo21
    #10488
    igen ez igaz
  • reaper4
    #10487
    igaz...
  • reaper4
    #10486
    meg van a game kb fél éve. és voltam már itt régebben. ja és pöppet régebben sg-zek, mint te (hozzám képest újreg vagy). szal
  • Enosh Chan
    #10485
    Hat, meg ertelmet sem latom... Attol, hogy ugy nez ki ahogy, se jobban szeretni, se jobban utalni nem fogom..
  • kBagyula #10484
    Én barátnőt tartok jó statisztika helyett. ;)
  • Carlos HUN
    #10483
    nah ez azért nagy bunkoság voltt!

    más engedélye nélkül belinkelni a fényképét a fórumba...
  • AdambanHun
    #10482
    Ok. Csá speedx!
  • papo21
    #10481
    igen
  • kBagyula #10480
    Statláma-e vagyol-e?
  • czky
    #10479
    Ez lenne az a hozzászólás?
  • papo21
    #10478
    na még egy ismeretlen más se hiányzott lol
  • reaper4
    #10477
    "hát mé réggeben nem irok csunyákat mert törlik " ok ,h rövidítesz,de legalább legyen érthető.lol

    AdambanHun: gyakorold a linkelést. hidd el nem nehéz :)
  • papo21
    #10476
    hát mé réggeben nem irok csunyákat mert törlik csak nem vagyunk ezekre kiváncsiak ezzekel az eredményekkel mert hozzám képest sehol se vagy!!!!!!
  • SpeedXHUN
    #10475
    Ja vágom,akkor ott írjátok meg ha vmi gond van...
  • AdambanHun
    #10474
    A link nem mukodik, de te azért minden bizonnyal tudod miről van szó.
  • AdambanHun
    #10473
    Eegen. Prohardver fórum.link

    Köszönjük, nem vagyunk kiváncsi rá.
  • SpeedXHUN
    #10472
    Mert kit kritizáltam?
  • papo21
    #10471
    grat akkor légyszi akkor kritizálj ha majd letettél valamit az asztalra! nice thanks!!!!
  • SpeedXHUN
    #10470
    Aham
  • papo21
    #10469
    ez te vagy ugyi???SpeedX[HUN]
  • SpeedXHUN
    #10468
    Az szép
  • papo21
    #10467
    jahh má nagyon hiányoltunk!!
  • Carlos HUN
    #10466
    nah szóval azért énis viszajövök szépen lassan a képbe régen toltam már veletek teljes konfig cserém volt majdnem és hát kb 1-2 hónapba telt :D
  • joebacsi
    #10465
    szimpla bf2 mod, volt már 42 alá is :)

    poénkodni jó benne, viszont vannak komolyabb modok is, amik a közeljövőben jelennek meg...pl: forgotten hope 2

    (jútúbon erről is van jópár videó fenn...szinte rá se ismersz az alapjátékra)