16212
Battlefield 2142
  • Twetr0x
    #10544
    Anno csináltam egy banner tervet, már nemtom hol van, csinálok egy újat ok?
  • Carlos HUN
    #10543
    Rendben van látod csak ennyi miatt lázadtam igazábol egy kis plasztika miatt nah téma lezárva :)
  • JohnnySmith
    #10542
    Hétfőn átszabom, lesznek változások:)
    Bár jobban örűlnék ha lennének alternatívák a fórum háttér és az üzenet doboz hátterére.
    Így nem lenne az hogy "ez nem tetszik miért nem inkább az" stb...
    FAQ-hoz én biztos nem nyúlok hozzá.
  • Carlos HUN
    #10541
    mint kb ahogy a nfs pro street topic néz ki
  • Carlos HUN
    #10540
    meg mondjuk egy háttér kép is feküdne
  • Carlos HUN
    #10539
    semmivel csak jobban hangzik :)

    viszont valami uj szeb bannert esetleg meg a faqot is lehetne már sztem frissiteni és akkor oké lenne minden :)
  • JohnnySmith
    #10538
    Rossz megközelítés van egy bmw autószalonom, de én Alfával járok.
    Ez így sokkal jobb.
    Még mindíg nem értem mitől lennék jobb házigazda ha BF2142-vel játsznék.
  • Carlos HUN
    #10537
    nem játszol a játékkal ennyi! ez olyan mintha van egy autószalonod de kocsid nincsen....
  • JohnnySmith
    #10536
    Még jó hogy ilyen konstruktív vagy. Azt azért elmondhatnád hogy mi a baj azzal hogy én vagyok házigazda? (mert az elég kevés hogy nem játszok BF-et)
    Pártatlan vagyok a témában, nem törölgettem a hsz-aidat...(nem volt sok belőle talán ezt a kettőt leszámítva)
  • tojas1
    #10535
    KIRÁLY!!!
  • Carlos HUN
    #10534
    Igen
  • JohnnySmith
    #10533
    Na már valamit csak sikerült elérnem ;)
  • RoboGoD
    #10532
    Legalább pártatlan.
  • RoboGoD
    #10531
    Sajnos sok esteben nem ismerik fel a csítelőt. Pl. kb 1,5 éve a BF2 fénykorában ODIN itt magyarországon még TV műsorman is szerpelhetett, hogy ő mennyire jó játékos. (A legjobb). Persze voltak dolgok, amit csak ő tudott. És sokan mondták rá, hogy csíter, de ő csak mosolygott rajta. Pedig csíterláma volt.
  • liquivent
    #10530
    Miért mi a baj Johnny Smith-el?
    Sztem semmi.
    Létrehozott egy közösségi fórumot, ahol a sok hülye, velem az élen tud civakodni.
    Sztem ne váltsuk le. :)

    És vannak bekezdések is...
  • liquivent
    #10529
    Próbálkozik az ember... :P

    :P

    :P
  • JohnnySmith
    #10528

    És attól neked jobb lesz?
  • papo21
    #10527
  • Carlos HUN
    #10526
    Legyen már valaki olyan a házigazda aki rendszeresen játszik is a játékkal!
    vagy régi játékos
    pucsoltasuk be JohnnySmith-t!
  • czky
    #10525
    Csak nem látszik a bekezdés. :(
  • czky
    #10524
    Jó lett az új logó!



    (Ebben van bekezdés és szünet is! )
  • czky
    #10523
  • pityu1973
    #10522
    Varjatok nem volt benne szunet meg bekezdes:




  • pityu1973
    #10521
  • pIIrash
    #10520
    Cheat for Win! Aha! Cheat for gyökérláma, nullampulla, szerencsétlen, meglátnálak szétütnélek géppel együtt embereknek.
  • kBagyula #10519
  • PartyService
    #10518
    Nah megtaláltam egyik kedvencemet.
    MSX crew-t össze kéne zárni ezekkel a srácokkal ^^
  • PartyService
    #10517
    "ilyen arcú emberek"
    én feléből nem nézem ki hogy hackerek/kockák
  • liquivent
    #10516
    Hát Én nem mernék használni semmilyen hacket, kicsit sok munka van a katonámban...nagy lenne a rizikó a lenullázásra. Meg nem bízok ilyen arcú emberekben, hogy a PB nem fedezi fel...
    Inkább bénázok... :)
  • PartyService
    #10515
    A team
    Bal oszlop, alulról harmadik? :DDD
    Szentem már mindegyik simán milliomos... ebbe van a biznisz vazz...
  • hendrichharcos
    #10514
    Te az én emberem vagy!! Rohadjon meg mind!!
  • RoboGoD
    #10513
    Még ha erre vágynék is, akkor is inkább indítanék egy szervert botokkal a legkisebb AI-val és mészárolnám őket, minthogy pénzt adjak ezért.
  • RoboGoD
    #10512
    És itt megvehető minden: MSX
    De nem csak a BF2142-höz. Persze garanciát (és új játékot vagy gépet bannolás esetére) nem adnak.
  • RoboGoD
    #10511
    A német lámák ide járnak: Lámagyűjtő
  • RoboGoD
    #10510
    Amúgy a csíter programokat folyamatosan fejlesztik minden patch-hez és PunkBuster frissítéshez. És természetesen pénzért árulják. Bárki megveheti. De dögöljön meg mind aki olyan, mint KAIN. Kíváncsi leszek azt a barmot mikor törlik végre a rendszerből.
  • czky
    #10509
  • RoboGoD
    #10508
    Na kussoljon mindenki, és húzzon játszani, vagy verje ki. Tegye amelyiktől megnyugszik.
  • hendrichharcos
    #10507
    Próbáltam kihagyni ,ikor irtam,de a végén megint egyben adta ki!! Nem értem!! Majd megkérdezem , hogy-hogy kell ezt, mert nekem ez elég magas
  • hendrichharcos
    #10506
    Tényleg nem neked szántam,csak tényleg elegem van már,hogy a társaimat bsztatják!! Amúgy meg nem vagyok egy gépirónő alkat és a tehetségem se sok ehez a számitógépes ketyerézéshez-csak leirom és kész!! Amúgy meg nem fenyegetőzök,hanem be is szoktam tartani az igéreteimet!! Néha megcsúszok vele de nem szoktam semmit sem elfelejteni.! Én sem vagyok hive az erőszaknak-de sajnos én sem látom ennek a végét,és ez mindig csak folytatódik!! Soha nem marad abba-és ezért úgy gondolom ha valaki megkapja azt ami "jár"-akkor talán csend lesz egy darabig'' Engem az is zavar ha más klánt vagy embert csesztetnek-de ez meg már dühit!! Én szeretem az embereket és az idegesit,hogy itt is az megy mint az életben-egymást sározzuk,lejáratjuk csak azért , hogy többnek tetszeleghessünk!!! De mivel leszünk igy többek!! Szart se tudtok ti! Ezt nem megbántásnak szántam!! Nem szúrok én le senkit-megölni se szándákozok senkit /ZSUZSKOOOOOOO/!! iLYENÉRT??? Nem kell reagálni rá?? Ezt majd akkor is hangoztasd ha téged vagy a társaidat köpködik!! Lehet ti nem foglalkoztok vele és lehet nekem se kellene-de én az életben is mindig kiálltam azokért akik mellettem voltak-vannak!! Ez a stilusom-még ha számodra ez oly mókás is!! Egy igaz embernek tartom magam aki megbecsüli a barátait és mindazon értéket ami még megmaradt ebben az ocsmány világban!! "Lelkivilág" Johan??? Ilyennért nem szoktam begurulni!! Csak irok-örülök , ha ezt is nagy nehezen bepötyögöm!! ZEE21 csak még annyit szerettem volna mondani,hogy nekem nem kell megadnod semmit magadról-meg senkinek sem!! Ha én valakire majd kiváncsi vagyok azt megtalálom-hidd el!!! De mielőtt bárki megint a stilussommal jönne-én csak egy dolgot kértem se a társaimat se önmagában a klánt ne piszkáljátok!! Meg mást se!! Inkább segiteni kéne egymást!! ÉN csak ennyit szeretnék-na meg játszani- de már ahoz sincs kedvem annyi csiter van fent mostanság!! Mért mindig a Németeknek-meg az Angoloknak jut eszükbe olyan hülye rogramokat irni!!??Nekünk meg nem!!
  • zsuskoo
    #10505
    hali embörök! mia rák van? jön az őszi befordulás mindenki buggyant! mit kell olyannal foglakozni v olyanokkal foglalkozni ami v aki érdektelen a számotokra. 1szerűen nem kell lereagállni és kész! ja és nem akarok senkit megbántani (!) de ez a agyonszúrlakeltörömalábabmeghalsz stílus kicsinkét télleg mókás ! télleg nem bántási