16212
Battlefield 2142
  • hendrichharcos
    #10584
    Engem érdekelne ez az átirás dolog!! Elég béna vagyok,valamivel egyensúlyoznám a bénaságomat! Nekem is mindig hihetetlen,hogy tök jól nyomjuk-akkor bejön a HTW csapatból 3 fő és úgy legyalulnak , hogy nem győzünk észheztérni!! Na ilyenkor elmegy a kedvem a játéktól kis időre! De nem mondom ,hogy csalnak csak kurva jók!!Szeretek velük játszani,ha egy oldalon vagyunk-ha nem akkor inkább kilépek , mert nem szeretek céltáblát játszani!!! Ezért nekem megsúghatod ezt az átirást-a lelkiismeretemmel meg majd megküzdök!!
  • o0Sagem0o
    #10583
    ha csa simán átirogatsz dolgokat simán kirúg a PB minden azt futtató ranked szerveről..ennyire nem egyszerű a dolog, ez is tény..
  • Twetr0x
    #10582
    Benéztem az egyik olyan topikba, ahol van háttér. hááát
    Engem zavar, hogy a háttér egyhelyben marad, a hsz-ek meg szaladnak :D
  • Carlos HUN
    #10581
    Hm sztem meg egy szép szolid fórumhátér nagyon feldobná a dolgot mint ezek a csunya egy szinüek :)
  • tamas76
    #10580
    Okés értelek. Viszont lehetőséged van minket ismerni, mert szoktunk találkozokat rendezni.
    Remélem ha szerveren leszel tudunk együtt játszani, hátha látom amit te és tehessek ellene.
    Átírásokat érzékeli a punkbuster.
  • ronso
    #10579
    jo fejezzük be mert már unom..én azt mondom amit látok,ti azt amit láttok..egyezzünk meg,,nekem veletek személyszerint semmi bajom,nem ismerem egyikötöket sem és valoszinü nem is fogom.nem foglalkozom a battlerecorderrel mert nem érdekel.én csak azt mondom,hogy igen furcsa dolgok történtek tegnap..igaza van paponak szoktam a serveren játszani és tegnap tapasztaltam furcsa dolgokat,és érdekes helyzeteket.most hallkan megsugom,hogy nem kell cheat programnak futni ahhoz hogy valaki nyerjen.elég átirni pár filét és rögtön pontosabb a célzás és téveszthetetlen a lövés,ez kiprobált tény.te lépjünk tul ezen,játszatok ahogy tudtok.sok sikert..
  • tamas76
    #10578
    Hali Ronso!

    Látom valami nagyon rosszúl esett. Tényleg van lehetőség, hogy bizonyitsd a csalásokat. Erre szolgál a Battlerecorder. Egy hívatalos szervert bérelünk az EA-tól, tehát minden hivatalos ami rajta van. Lehetőséged van rajta bármire, jelentést küldhetsz bármiről, de fontoss, hogy bizonyitsd.
    Én is alaptalannak vélem a gyanusitgatást, mert senki nem nyomja a csalást, ha mégis az nem a mi klánunkba van.
    Papóra hivatkozva, igen, egységesek vagyunk Teamspeak-kel nyomjuk, de még mindig csak játszunk és nem vérremenő komolyságok vannak. De lehetőségünk van egy rendes öszeszedettebb játékot játszani. Ez volt a célja az alakulásnak is. Mi se mai emberkék vagyunk. Átlag 30-as korosztály, nem hiszem, hogy bárki is éretlenül reagálna rád, csak tudod sok embernek ez most szálka ami nekünk sikerült. Remélem neked nem. A szerverünk abszólut a játék miatt és azok miatt jött létre akik szeretik és magyarok és együtt játszhassunk.
    Vannak hibái a játéknak ez igaz.
    De gondold át még 1x a dolgot.
    Ha a lányod már 13 éves akkor sokkal érettebb is vagy annál,mint hogy kifakadj alaptalanul.
    Köszi, hogy meghallgatál.
    Találkozunk a harcmezőn.
  • Twetr0x
    #10577
    Jó, a banner az egy dolog, csak fórumháttér ne legyen :D
    Ha azóltál a bannerműhelybe az nemgond, most úgyis épp beszart a photoshoppom :(
  • JohnnySmith
    #10576
    Ezért érdeklődtem hogy mi legyen :)
    A bannert azért tényleg megkéne változtatni mert nagy..
  • Twetr0x
    #10575
    Ronso, mint azt előttem is említették, menj fel az oldalra, battlerecorder, ott van dátum és idő szerint minden. Nézd át és csak akkor cheaterezz le valakit, ha van rá bizonyítékod.
  • Twetr0x
    #10574
    Fórumháttér ne legyen plíz! hányingerkeltő és zavaró! :( Szövegdoboz az lehet, sétáló walker pl. :D
  • ronso
    #10573
    a hülyeséget beszélek a lányom okosabb.bocs
  • ronso
    #10572
    Adamban hun neked kb annyi eszed van barátom mint a 13 éves lányomnak.......ha csak ennyi tudsz hozzászolni
  • papo21
    #10571
    Ronso!
    Már csak azért sem értelek, mert régebben is játszottál ezen a "csodálatos" szerveren és akkor nem volt ilyen problémád!!!!???
    Ugye tegnap valami olyasmi volt hogy mindig mi nyertünk , hiszen ezen a szerveren lehetöségünk van arra hogy ide oda dobáljuk egymást és ezzel élünk is, mig régebben más szervereken erre kicsi volt az esély hogy egy oldalon harcoljunk!! Teamspeaken is együtt vagyunk amin néha egész nagy a ricsaly de én ilyenkor lenémitom magam, commandernek is rendszerint közülünk áll be valaki tehát minden adott arra hogy nagyobb esélyell induljunk a gyözelemre . Ez nem magyarázkodás hanem ezek a tények .. Ennyi..
  • liquivent
    #10570
    Igaz is, el is felejtettem, ha szted csítelünk, akkor fel mernénk azt venni battlerecorderrel? Pont az ilyen esetek miatt üzemeltük be, hogy vissza lehessen nézni.
  • AdambanHun
    #10569
    Szerencsétlen.
  • AdambanHun
    #10568
    Muhaha. Én erre másképp emlékszem.

    Ronso bevalljuk: láttuk, hogy egy annyira jó vagy, hogy egy ilyen skilles játékost csak csalással tudunk megölni. A gunshipen pl. aktiváltuk a "shield" csalás patchet, amely gombnyomásra elhárítja a pilumlövedékeket. Sokat játszottunk, mire rájöttünk, hogy működik ez a csalás. De vigyázz! Mások is használják. Ha udvariasabb hangot ütsz meg, lehet, hogy neked is eláruljuk a titkot, hogy hogyan működik.
  • pityu1973
    #10567
    Hy ronso!

    Ha barmiben ketelkedsz ott a battlerecorder le tudud tolteni a weblapunkrol es vissza tudud nezni!
    Bujal bele emberbe aki szerinted cheatelt es akkor kuld el a kepet ide a forumra.
    Akkor az tobbet nem jon fel ide, ne te menjel el hanem tegyel valamit (segits, hogy segithessunk) hogy kiszurjuk oket.

    u.i: fogod latni azt is amit a jatekban irtam neked hogy 3-om 6 fos csapat volt szerinted mekkora eselyetek volt a nyeresre, ja es a BF2142 magyarok elitje egy oldalon volt - mielott meg belekotnel en csak hatul kullogok, tehat nem magamra gondolok -

    Hidd el mi is jarunk jartunk ebben a cipoben a HTW ellen soha nem tudtunk gyozni megsem chetatereztuk le oket.
  • ronso
    #10566
    gratulálok..ennyi
  • liquivent
    #10565
    Sztem jobb ha csöndben maradsz....
    10547, 10555. Ezek a hozzászólások szted mik ha nem mocskolódások??
  • ronso
    #10564

    hu de okosat mondtál,veregesd meg a saját vállad,ecsém
  • pIIrash
    #10563
    Szerintem a Barbie klubban lehettél tag maximum. Hol voltál Te eddig? Ki vagy Te? Idejössz és azzal nyitsz, hogy ki, hogy cheatel. Beszéltél vagy találkoztál már innen valakivel ... pl. akiket cheateléssel vádolsz. Sztem rohadtul nem. Tudsz róluk bármit is? NEM. Akkor ennyi.
  • ronso
    #10562
    Hol olvastál mocskolodást?????? tudtommal nem szidtam senkit...tudd hogy mit irsz vagy beszélsz
  • liquivent
    #10561
    Azt hittem ez egy fórum, ahol meg lehet beszélni a dolgokat, bocsánat, hogy vissza mertünk reagálni a mocskolódásodra! Ez nem magyarázkodás! Kapjál már a fejedhez!
  • ronso
    #10560
    Az a baj tudjátok,hogy a magyarázkodás az igazságot takarja...ennyi a hozzáfuznivalom.Ugy sem tudtok meggyözni,voltam már klántag ennél sokkal komolyabb játékban.........itt én be is fejeztem a témát,ha nektek ez jo akkor örüljetek magatoknak.....
  • liquivent
    #10559
    Ne gyanusítgass minket alaptalanul!!! Az, hogy a játék sajnos már a sokadik peccs ellenére is tele van hibákkal, és vannak akik ezt kihasználják, az még nem csítelés! ÉS gondolom nem csak mi voltunk azon az oldalon, hanem mások is, akik esetleg csinálhatnak ilyeneket. Itt szeretném kijelenteni, hogy mi soha nem használtunk semmilyen hacket vagy cheatet, sőt továbbmegyek még a glitcheket sem használjuk ki, nem úgy mint egysek. Azt hisem volt már rá példa, hogy kellett itt is és a játékban is figyelmeztetni embereket az ilyenek miatt. Szóval ha valakivel konkrétan bajod van, akkor nevezd meg, de ne pocskondiázd a klánomat azért, mert összeszedettebben játszik, folyamatos kommunikációval, mint azok, akik csak rambóznak!!! Egyébként meg ha nem tetszik valami, menj máshova játszani, de máshol sem lesz jobb a helyzet, mert mi legalább próbáljuk kiszűrni az ilyen dolgokat, mégha nehéz is!
  • JohnnySmith
    #10558
    Jöhet!
    (írtam banner készítőknek) A fórum hátteret meg a szövegdoboz hátteret megcsinálom holnap. (bár ezekhez is jöhet kép ha van elképzelés)
  • RoboGoD
    #10557
    Természetesen vannak problémák a játékkal. Mint alább is írtunk egyet. De én is láttam már olyat, hogy a sentry gun átlő a falon, és hasonlók. Ez szerver hiba. Sajna ez van.
  • papo21
    #10556
    Csalás ki csal közzülünk szerinted? Gunshipbe pilummal kettöt belelössz azt semmi, létezik pajzs is én legalábbis szoktam használni! Fal mögött lelönek hmm érdekes irjál nyugodtan neveket! de nálunk senki nem cheater az tuti csak ha együtt vagyunk elég erösek vagyunk ennyii..
  • ronso
    #10555
    Lehet,hogy ti csapatjátéknak hivjátok a csalást,én máshogy hivom.Az mikor 3 tárat beleengedek 1 emerbe,megfordul és leszed akkor ez csapatjáték? Mikor pillummal 2 telibelövöm a gunshippet és leszed.az csapatjáték? Fekszem a titánon a fal mögött,és falon keresztül lelö,az csapatjáték? Ugyhogy nekem ne magyarázzátok ki,hogy ki hogy játszik.Nem vagyok már mai gyerek a játékok terén.De ha ez nektek jo dolog emberek,akkor hivjátok magatokat klánnak nyugodtan.
  • ronso
    #10554
    te milyen humoros figura vagy.......
  • papo21
    #10553
    nemrég én is ugrottam egy ilyet én is megprobáltam átmenni lent a pajzson de nekem se ment és visszamentem hátra az ágyukhoz és leraktam egy sentryt pislogtak mikor feléledtek hogy mi lö aztán én is megprobáltam elvinni a gunshipet de nem sikerült..
  • Carlos HUN
    #10552
    jah bannert meg kérhet amugyis a házigazda a http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1102444416 bannermühelyben ök mindig jokat csinálnak :) valami jokis animáltat
  • Enosh Chan
    #10551
    zseedah!!
  • RoboGoD
    #10550
    Ja, ma nekem is volt egy olyan, hogy a mi titánunkról átugrottam az ellen titán tetejére, és BEESTEM a belsejébe a tetőn át. Oda, ahol be lehet ülni az ágyúkhoz, meg felszállni a repcsikkel. Le is mentem a reaktor mögé, de nem tudtam kimenni az erőtéren át. Úgyhogy visszamentem az emeletre, beültem a repcsibe és szétkenődtem a pajzs maradékán. Persze amíg bent tébláboltam, megöltem vagy 3-4 bambát (én is csak néztem volna). Na ezek szerintem már az EA-t hívogatják cheater ügyben.
  • AdambanHun
    #10549
    Csalt a szerver??? Vazzeg, hogy mik vannak...
  • liquivent
    #10548
    Nem tudom miről beszélsz...Én ezt inkább csapatjátéknak nevezném. Azt hiszem nem játszottál még a HTW ellen. Ők sem csíterek, viszont nálunk ezerszer jobban nyomják a csapatjátékot. Azt hiszem akkor tépnéd csak igazán a hajad.
  • ronso
    #10547
    A mai servert csak halványan cheaternek jellemzem.......igen gyanus volt.....
  • zsuskoo
    #10546
  • zsuskoo
    #10545