16212
Battlefield 2142
  • pIIrash
    #10638
    szóval:
    <u>Háttérzaj:</u>
    BG_SG_1
    BG_SG_2

    <u>Beiíró zaj:</u>
    BG_TEXTBOX_SG6
    BG_TEXTBOX_SG7

    <u>Még lehetséges hátterek:</u>
    TEST4
    TEST5

    Lehet válogatni és variálni!


  • Rage47
    #10637
    OMG micsoda banner, ez nagyon jó!:)
  • JohnnySmith
    #10636
    Na jó lesz! Szuper! THX
  • MarkBlade
    #10635
    Gz a Bannerhez!! Nagyon szép lett!!
  • pIIrash
    #10634
    ilyesmire gondolsz:?

    TEST2
    TEST3
  • RoboGoD
    #10633
    Kircsi!
  • czky
    #10632
    Egyre jobb!
  • JohnnySmith
    #10631
    Nagyon köszi!! Na ez elég pofás kezd lenni. (szerintem valami égszín háttér kéne kellene a szöveg dobozba... a BF felirat mondjuk maradhatna)
  • liquivent
    #10630
    Mint arról már szó volt három hete...ezúton ismét értesítek mindenkit, hogy a [PTD_HU] klán szervezésében megrendezzük a 3. BF2142 találkozót.
    - Az első csak [PTD_HU] klántalálkozó volt.
    - A másodikon vendégünk volt pIIrash is a *818* klánból.
    - A harmadikon szeretnénk, ha a *818* klán több tagja is megjelenne. Több ígéretet is kaptunk más magyar klánok tagjaitól is a megjelenésre. Mint pl. =HTW= klán.
    De jöhet bármilyen magányos farkas is, aki szeretne találkozni a fórumokról és a játékból ismert emberekkel. Aztán egy serital mellett meglehet beszélni a nézeteltéréseket is...

    Annyi kérés lenne, hogy mivel egy nyilvános helyen lesz, asztalt kell foglalni. Ezért kérek minden olyan embert, akinek számíthatunk a megjelenésére jelezze nekem a PTD klán email címére, hogy tudjam hány főre kell asztalt foglalni.
    Amit még nem említettem az az időpont és a hely.
    Tehát 2007. November 10. Szombaton 14 órai kezdettel lesz a
    Szlovák sörözőben.
  • czky
    #10629
    Képen furcsább volt a lila szín. Így "működés közben" jobb! :P
  • czky
    #10628
    Hihetetlen jó lett a banner!
    Szövegdoboz ebben a formában szerintem is zavaró. Ez is jó lenne, csak sokkal halványabbra kéne venni.
    pIIrash: jók a szövegdoboz tervek, csak szvsz a lila nem áll jól ennek a játéknak. :)
    Ja és a fórumháttér is jobb volna vmi egyneműbb!
  • pIIrash
    #10627
    Egy-két terv (mindenen lehet persze módosítani):

    BG_TEXTBOX_1
    BG_TEXTBOX_2
    BG_TEXTBOX_3
    BG_TEXTBOX_4
    BG_TEXTBOX_5

    És az elözöleg belinkelt BG-vel ilyen lenne:
    BG_TEXTBOX_1
    BG_TEXTBOX_1
  • AdambanHun
    #10626
    A banner nagyon tetszik. A háttérkép és a szövegdoboz csicsázása viszont borzasztó.
  • o0Sagem0o
    #10625
    Azt tudom mondani mint a többiek, a banner faxa, a háttér mérséelten, a szövegdoboz háttere meg nagyon degtépő:) Szerintem a szövegdobozhoz jobb lenne vmi halvány szín, a közepén egy bf-es felirattal, logóval esetleg.
  • pIIrash
    #10624
    Háttérnek sztem valami ilyesmi megtenné: BG_SG
  • Supersix
    #10623
    Gratula!Nagyon állat az új banner!Remélem a kinézetnek megfelelő lesz a színvonal is!GoGoGo!
  • pIIrash
    #10622
    A banner az tényleg zsírosdeszka ...
    Megpróbálok a szövegdobozhoz csinálni valami okosságot ... Milyen színekettudsz megadni? 16 millió? Mert akkor úgy csinálom meg, hogy a háttérhez megadom a betű színt is ...
    A háttér nagyon idegesítő ... elvonja a figyelmet ... Majd arra is küldök egyet .... beilleszted/megnézzük/döntünk/változtatunk ... :)
  • pIIrash
    #10621
    Nem is értettem Mert Dwaynenek is uyganabból csináltam de neki csak 3 k lett. A mérete egyébként jó volt .. csak sztem a tiéd a legszínesebb és ezért foglalt sok helyet!
  • zsuskoo
    #10620
    baba kezd alakulni mint púpos gyerek a prés alatt 1épként télleg teccik!
  • zsuskoo
    #10619
    Bocsi pIIrash tényleg te gyúrtad ki először, csak ha lementettem 21.7 kb volt és nem igazántudtam kicsinyíteni nem értek hozzá, sagem + +alkotta, de neked is legméllllllllllyeb tiszteletem!
  • JohnnySmith
    #10618
    Oks, ma még marad , lássá mindenki és holnap megváltoztatom amit kell.
  • JohnnySmith
    #10617
    Bannert köszönjük Fritz-nek! Nagyon szép munkát végzett.
    Az biztos hogy a banner fixnek tekinthető. Várok esetelg képet a háttérnek és a szöveg doboznak. (persze nincs rá igény akkor nem erőltetem ezeket a részeket.)
  • liquivent
    #10616
    Észrevétel, kezd alakulni a dolog, de a beíródobozban le kéne halványítani a képet, mert hiába pirossal írok, szar sem látszik.
    A háttér meg idegesítő szerény véleményem szerint
    De a banner az faxányos lett.
  • frenkibende
    #10615
    kedves történet tegnapról...nem ment jó a csatatéren, így vállalkoztam kommanderkedni egy kicsit...suez, PAC, fő bázis egyik tornyának tetejére ástam be magam, de egy lelekes csapatombéli szoldzsör kiszúrt magának..nem is vettem észre csak akkor mikor visszaváltottam a kommander képernyőről, hogy majdnem sikerült lelöknie valahogy a toronyról...jött mindennel..kés, lőfegyverek, gránát, majd mikor feladta, visszatérhettem a dolgomhoz végre , de Ő is visszatért gunshippel próbált bedöngölni a torony tetejébe...állati jó volt, ott feküdtem és nem tudtam mit tegyek...ilyennel még nem találkoztam
  • frenkibende
    #10614
    ...ja, okés lett
  • JohnnySmith
    #10613
    Egyenlőre csak teszt üzem.. :) banner is lesz, nemsokára.
    Képeket lehet változtatni....
  • papo21
    #10612
    fasza lett
  • kBagyula #10611
    Bravó!
  • o0Sagem0o
    #10610
    Nagy örömömre szolgál hogy végre belinkelhetem a *818* klán honlapját Mindenkit szívesen látunk, nem is rizsázok tovább, több info a lapon ;)
    http://www.818clan.eu
  • kBagyula #10595
    ...én azt szoktam vissza írni, hogy "én is szeretlek!"
  • zee21
    #10594
    mivan itt elmegyek és nélkülem veszekedtek HÁT??:D:D:D Azért várjatok meg vagy valami.....
    BTW: ronso ha TITÁNON lelőttek falon keresztül az csak HIBA ebbe a játékban van egypár.... :S
    Jah és azért nem kell egyből cheaterezni mert néha énis olyanokat lövök hogy nézek csak a monitoromra megütögetem (persze ilyen kedvesen) és megkérdezem hogy normális-e? Egyébként lehet nézni cheater videokat nyugodtan persze nem azért hogy kedvet kapjatok a cheateléshez hanem hogy könnyebben fölismerjétek a cheatet De vigyázat!!!! Azért énis néha átgondolom és egykét MÁKOS lövése lehet az embernek persze a 3. ilyen után már mennek a MÁDÁFÁKÁ ESZHÓL üzenetek vagy magyarul valami káromkodás és persze ilyenkor ír vissza a srác hogy :Neked a kurvaanyád :D
  • kBagyula #10593
    Ejj, azt hittem, hogy kinn van az új peccs ehelyett meg a flém megy.
  • RoboGoD
    #10592
    Nagyon szép.
  • pIIrash
    #10591
    Nincs mit!
  • zsuskoo
    #10590
    kösz sagem!
  • zsuskoo
    #10589
    Király, király és 3x is király....
  • zsuskoo
    #10588
    Remélem müxik a fejlécem???
  • F1rstK1ng
    #10587
    Ilyen sötét állatok is látogatják már ezt a fórumot :(
  • RoboGoD
    #10586
    Fejlövés. Ez a titka mindennek.
  • hendrichharcos
    #10585
    A bekezdés meg megint elmaradt!! Nem megy ez nekem