16212
Battlefield 2142
  • Carloska
    #15732
    tüzfal vagy ütköző program ami miatt lehet?
  • liquivent
    #15731
    Ok, köszi Carloska, ez felrakta a Punkbuster B -t, mostmár fut mindkettő. :)
    Viszont a probléma maradt...Joinolok a szerverre...spawnolok, majd megáll a kép és kilép ezzel:
    Your Connection to the server has been lost

    Minden esetben ez van....erre valami tipp?
  • liquivent
    #15730
    Igen! végleges és ráadásul eredeti a Windows 7 példányom. :)
  • Carloska
    #15729
    vagy ha végleges verziod van ezzel tudsz probálkozni ez elvileg megcsinálja neked a hibát :) mert csinál a val is meg b vel is valamit :D

    http://evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe
  • Carloska
    #15728
    másnapos vagyok nem tok írni de lényeg érthető .. :D
  • Carloska
    #15727
    ha véglese win7 64 bitest tetted fel akkor nemtoom mert énis arról nyomom nekem csak a beta meg az rc kiadásnél nem müködött a játék

    melyik win 7 verziod van?
  • zeoos
    #15726
    EZEN AZ OLDALON talán kapsz elfogadható választ.
    Sajnos én alig beszélek idegenül, de valami olyasmi van benne, hogy valami kiadott javítás a bűnös ... de beszélnek benne valami béta összeférhetetlenségről is.

    Ne kövezz meg egy ilyen semmiért, csak próbáltam segíteni.
  • liquivent
    #15725
    Szakik válaszát várom...
    Feltettem a Windows 7 - 64 bites verzióját (eddig Windows 7 - 32 bit volt)
    Feltettem a játékot, be tudok joinolni a szerverre, de pár másodperc után megáll a kép.
    A menübe be vissza tudok lépni esc megnyomásával.
    Gondoltam, biztos a PB szaraxik.
    Letöltöttem a hivatalos oldalról, feltelepítettem, hozzáadtam a játékot, majd update.
    Azt mondja, nincs letölthető frissítés.
    Ha elindítom a játékot, akkor a feladatkezelőben megjelenik a "Punkbuster A" és a "Punkbuster B"
    Az "A" fut, a "B" -re azt mondja, hogy nem lehet elindítani, mert nincs telepítve.
    A services.msc -ben pedig csak az "A" jelenik meg.
    Kérdésem, hogy mi a megoldás, illetve, hogyan tudom telepíteni a "B" -t is???
    Köszi a válaszokat!
  • Carloska
    #15724
    looooooooool :D:D:D:D
  • zeoos
    #15723
    Vannak még "apró" örömök az életben.
  • Carloska
    #15722
  • RoboGoD
    #15721
    Nem hardverbannolnak. És csak a CD kulcsot bannolják. Megveszed és játszhatsz tovább az accountoddal. Olyan mint a pénzbüntetés. Persze megint az EA-nak jó. A láma csíter meg beszerez másik csítet. Előbb-utóbb működik neki.
  • zeoos
    #15720
    1. Titánt a kommander tudja mozgatni.
    2. Kicsit feljebb tekintve > láthatod: PTD szervere 85.236.101.44:16567
    3. Vannak klánok (PTD-Hun4CE-*818*-HTW-...) ... egyes klánok honlapjain további információkat találhatsz.
  • KennyGTP
    #15719
    Üdv emberek.
    Egypár kérdést szeretnénk feltenni.
    Hogyan lehet a Titan moving szervereken mozgásra bírni a Titánt?
    Vannak magyar szerverek a játékban? (már lassan 2 hónapja gamelek de még egyszeresen láttam HUN szervert:S)
    A 818-on kívül van más magyar klán?
  • zeoos
    #15718
    Csak is az enyhébb változatnál, mert a hardwerbant nem úszod meg a játék másik példányának megvásárlásával.
    Csalást pedig már annyiszor kiveséztük ... és sose felejtsük, hogy ha minden optimális lenne, akkor nem Földnek hívnák az életterünket, hanem Paradicsomnak avagy Édennek. Jelentem hát: ez itt kérem a FÖLD nevű bolygó ... sok-sok emberállattal.
    Az élet minden területén vannak csalásra szakosodott korcsok, akikre talán lehet egy kicsit hatni lelkületileg, talán megbűntethetőek, esetleg ki is lehet őket közösíteni egy-egy kisebb társaságból ... bár mit is tesz a becsületesse, linkek mindig lesznek.
    Még az élvonalbeli sportolók is doppingolnak néha, pedig valószínüleg egész életükben azon gyűrködtek, hogy bebizonyítsák mire képessek ... egyesek csalásra.
  • erikli11
    #15717
    szerintem is arol nem is beszélve hogyha végleg ki banol a pb.akkor veheted meg mégeygszer a játékot.jo kis üzlet
  • RoboGoD
    #15716
    Mint a NODVD.exe? A PB egy rakás sz@r, csak az nem csítel, aki nem akar. Szerintem a PB készítőinek a cége az is amelyik a csítet árulja. Hatalmas üzlet lehet, mert rengeteg barom van. Jobb üzlet lehet mint a játék maga, hiszen ezt folyamatosan frissíteni kell. Miért akadályoznák, ha kihasználni is lehet...
  • zeoos
    #15715
    Igazán nincs mit ... de azért a konfigurációba való piszkálással vigyázz, mert a punkbuster nem mérlegel.
  • JethroHUN
    #15714
    Köszi, én a profile mappa/video cfg vel próbálkoztam :)
    Ez müxik.
  • zeoos
    #15713
    De a legegyszerűbb, ha az egész következő sort bemásolod a cél mezőbe:

    "C:\Program Files\Electronic Arts\Battlefield 2142\BF2142.exe" +menu 1 +fullscreen 1 +widescreen 1 +szx 1366 +szy 768
  • zeoos
    #15712
    "vmi" van, ilyen jellegű patch nincs ... na szóval:
    Egér jobb gomb klikk az indító ikonra .... lenyíló panel alja (tulajdonságok) bal klikk ... felugró ablak/parancsikon fül/cél mező ... írd be a sorba a +widescreen 1 -et.
    Ezek után a játék menűjében ott lesz a szélesképernyős felbontás is.
  • JethroHUN
    #15711
    Sziasztok, laptopon akarom tolni a bf 2142-t. átlag 15.4" kijelző, 1366*768 as felbontása van. A gondom az hogy a játékban nincs ilyen, csak 1024*768 a max.
    Nincs véletlen vmi 16:9 arányhoz patch? vagy vmi?
  • zeoos
    #15710
    nyaron??? ... meg alig kezdodott el az ev !!!
    Persze mar megint a miniszoknyas csajszikon jar az eszed (ez a "Mafia2" pedig csak valami alibi duma)
  • JohnConnor
    #15709
    Viszont idén sok minden jön, a BC2 mellet nyáron a Mafia2... FUN
  • zeoos
    #15708
    Nem jo omen az idei evet tekintve: ebben a pillanatban neztem be a TS-re ... sehol senki ... pedig gondoltam leporolom kicsit a jatekot.
  • raykrepsz
    #15707
    Ennyi előnyt adunk nekik :)
  • JohnConnor
    #15706
    Fasza, akkor kezdésképpen már tele lesz tapasztalt rókákkal, akik minden Bug-ot ismernek és kiaknáznak és all unlock-al rendelkeznek.
  • zeoos
    #15705
    FRISS hirek a BadCompany2 hazatajarol.
  • Sh3rmanData
    #15704
    Ez röhej van unlokk pontom de nemtudok semmit lokkolni, a northern es lokkok közül EZ LOL :O
  • Sh3rmanData
    #15703
    Hát igen ujraraktam nemegyszer és maradt vele a probléma. :S
    Másik az unlokk azt rosszul fejesztem ki, megvan összes ember mindkét oszlopa csak a hosszabb futás plusz lőszer plusz gránát meg a squad leader ágyúja hiányzott és úgy nem engedte a northern unlokkot és a haveromnak meg igen, de sebaj már megvan az összes alap csak a northern hiányzik és ha aztsem engedi akkor .... :D
  • darkman1
    #15702
    Rakd újra a gémet! Ha nem lesz jó, akkor még1szer...a sor végtelenig folytatható (de nálam elsőre bejött)
  • zeoos
    #15701
  • zeoos
    #15700
    Ha az eredmenytablara vagy kivancsi, akkor ne a jatekon lelul nezegesd a statisztikadat, hanem hasznald EZT az oldalt.
  • zeoos
    #15699
    Elso problema altalanos es sajnos nincs megoldasa. Vagyis: jatszal serenyen es ne a statisztikai panelen kattintgass. Ennyi.
    Masodik gond sem az valojaban, hiszen a fejlesztes lehetosege nem a jatetos kedve szerint van, hanem szep sorjaban. De ne aggodj ... elobb-utobb az osszes unlock meglesz (ha akarod, ha nem ... turelem). Addig is amig vannak hianyossagaid a fegyverarzenalok teruleten, vedd fel a halott katonak cuccait es igy is hozzajuthatsz uj dolgokhoz (atmenetileg).
  • Sh3rmanData
    #15698
    Hali ! Nekem lenne egy olyan problémám, hogy amikor rákattolok bármilyen badge,ribbon,pin,medal -ra egyből kilép a játékból. És léphetek be újra előlről mindent bejelentkezés és stb. és megint rámegyek megint kidob... érdekes.
    Másik meg hogy Northern el nyomom, van pár unlokkom és nem jelöli sárgán a Northern unlokkokat csak a sima 2142 ős unlokkok közül választhatok. :S
    Vki tud segítsen pls. Előre is köszönöm.
  • zeoos
    #15697
    IDE KATTINTVA ... megkeresheted mobilos ismeroseidet
  • zeoos
    #15696
    A királyfi bejelentkezik a kínai császárhoz, hogy szeretné elvenni a
    lányát. A császárnak az a feltétele, hogy a királyfi állja ki a három
    legszörnyűbb kínai kínzást. A királyfi beleegyezik. Elmegy aludni a
    számára előkészített szobába. Reggel egy kővel a hasán ébred, rajta
    felirat:
    "Első legszörnyűbb kínai kínzás: 50-kg-os kő a mellkason"
    A királyfi röhög egyet a primitív feladaton, könnyedén felkapja a
    követ, majd kidobja az ablakon. A zuhanó ko másik oldalán azonban
    meglát egy feliratot:
    "Második legszörnyűbb kínai kínzás: bal here a kőhöz kötve"
    A kő már túl messze van, hogy elkapja, ezért utánaugrik, ki az ablakon.
    Ekkor az ablak külső oldalán megpillantja a harmadik feliratot:
    "Harmadik legszörnyűbb kínai kínzás: jobb here az ágy lábához kötve"
  • zeoos
    #15695
    Alkalmi pár a hotelszobában meghitten szeretkezik, amikor a csaj
    megszólal:
    - Van egy kis gond. AIDS-es vagyok.
    - Én is. - mondja a srác.
    - De én csak vicceltem.
    - Többet nem fogsz!
  • zeoos
    #15694
    Szilveszter éjszaka. Egy ember csönget egy ajtón. Négyéves forma gyerek
    nyitja ki az ajtót, szájában cigi, kezében vodkás üveg.
    - Öcsi, szüleid itthon vannak?
    - SZERINTED???
  • zeoos
    #15693
    Havas téli lepedő borítja a tájat,
    Ilyenkor a pezsgő serkenti a májat.
    Sült malacka vándorol, surran a bendőbe,
    Kívánok hát minden jót az Új Esztendőbe. B.U.É.K.