16212
Battlefield 2142
  • Enosh Chan
    #10999
    http://www.youtube.com/watch?v=V9DCEnpyD10 :D
  • Enosh Chan
    #10998
    Valaki atkuldi a csoportkepet? :D
  • Enosh Chan
    #10997
    Ma' szedem
  • zee21
    #10996
    ki volt az?
  • czky
    #10995
    Biztos infarktust kapna! :D
  • Carlos HUN
    #10994
    itt nincs warez!
  • martin1992
    #10993
    nembaj csak ha tudtok írjátok má meg
  • Carlos HUN
    #10992
    köszi hogy szoltál kijött krekk!

    ezt anyós gépére :D
  • papo21
    #10991
    igen sajnos ezzel mar mi is talalkoztunk ff of ra van kiirva töltöképernyön azt azt hiszik hogy teljesen offos! én amugy a lelkes fiatal magyarok ellen nem szeretem nyomni mert ha nem vagyunk a klanbol sokan akkor sokszir lenyomnak azt csak az idegaskedés megy....
  • czky
    #10990
    Minek az neked? Úgysem tudsz játszani vele neten. Botok ellen meg gané... Vedd meg és gyere játszani!
  • czky
    #10989
    Egy másik okostóni meg ugyanazon a pályán, lent a titán alatt elkezdett iszonyatosan SMG-vel sorozni. Muszály volt sörétessel fejbelőni, mert kivégzett volna.

    Múltkor is foglalom a 4-es silót Suez-en. Erre az egyik 818-as klántag szintén kinyirt. 1 méterről lőtte a fejemet. Nem esett le neki, hogy nem ellenfél vagyok.
    Ja és annyit hozzátennék, hogy ilyenek csak a magyar szerveren történtek velem. Hihetetlen ostoba népek tudnak összejönni rajta sajnos...
  • martin1992
    #10988
    tudtok olyan oldalt ahonnan gyorsan jön le a játék(torrent)
  • czky
    #10987
    Ekkora egy köcsög láma gyereket, mint ez a COM1 Csaba79. Megyek az Air Transporttal, ez a majom meg Gunshippel addig lőtt, amig ki nem nyúvadtam. Az rohadtul nem zavarta, hogy ugyanazon az oldalon állunk. Ehhez már tényleg hihetetlen lámának kell lenni. Utána annyit nem tud mondani, hogy bocs. Hogy halna meg az ilyen! Le akartam késelni, de már nem botlottam bele...


    Amúgy meg szedje mindenki az 1.40-es krekket!!! Műxik.
  • zee21
    #10986
    igazábol gyikság mivel mindig ujra be kell raknod amivel menned kell ugyh kb ugyanott tartunk mint 1.25-nél :D
  • Twetr0x
    #10985
    Nekem is tetszik. Mindig mutat valami újat :P
  • czky
    #10984
    Komolyan bírod ezt az automata bepakolós dolgot??? Szerintem elég rüszmetegre sikeredett! :DD
  • papo21
    #10983
    jahh tegnap nálam is olyat rakott be hogy csak pislogtam reconnal nyomtam azt a sniper decoyt rakta be meg valami távcsövet mondom ez csodás szerintem ez nem azt rakja be amivel jácccol hanem amivel nem hogy azt is kiprobáld.
  • Carlos HUN
    #10982
    Sztem nem mindig csak az első játéknál tölt lassaban , utána már mindegyik pálya gyorsaban betölt
  • PartyService
    #10981
    Nem lett picit hosszabb a töltésidő új patch óta? (nem sírás mielőtt vmi okos leoltana)
    nagyon birom amugy ezt az auto customizer (randomizer?!) dolgot, mindig meglep valami új kombinációval :P
  • RoboGoD
    #10980
    Hát 1 fórumot még csak megnézek, de, hogy egy csomót?
  • zsuskoo
    #10979
    ja-ja . de hát +alakultak a clanok és a saját fórumokon meg az anyázás
  • AdambanHun
    #10978
    Józsi, haldoklik a fórumod. Lehet, hogy mégis meztelen nőket kéne tenni a bannerbe.
  • JohnnySmith
    #10977
    M$ fizetett reklám sajna... nem lehet mit kezdeni vele:(
  • pityu1973
    #10976
    Csak ez a sok reklám szét k...ja!
  • Doom 4
    #10975
    állat a banner
  • AdambanHun
    #10974
    Kösz.
  • pIIrash
    #10973
    Ha lesz, akkor itt lesz elsőnek: GCW
  • zee21
    #10972
    nekem is kb 6x kell elindítanom hogy menjen utána ctrl+alt+del és lelőni task managerben az összes többi nem működő bf alkalmazást... nocomment
  • AdambanHun
    #10971
    Ja, tizenhetedszerre nekem is elindul, de már a harmadik próbálkozásnál elég ideges voltam...
  • RoboGoD
    #10970
    Ez mostanában gyakori hiba, alapból az enyém sem mindíg eszi meg, de egy kis macerálással akkor is elindul.
  • 0Fritz0
    #10969
    Dzsó, ne offolj! :)
    Jah és köszi. :D
  • o0Sagem0o
    #10968
    még nincs hozzá.
  • AdambanHun
    #10967
    Nem tudja elolvasni a DVD driverem a DVD-t, és ezért nem tudok játszani. Tud valaki arról, hogy készült-e már NO DVD patch az 1.40-es patch-hez?
  • joebacsi
    #10966
    hmm pöpec a banner srácok
  • papo21
    #10965
    sajna nem tok rola semmit de mikor még régebben valamit irt rola hogy más elfoglaltságai lesznek valami ilyesmi
  • zsuskoo
    #10964
    télleg Idegen barátunkkal mi van ??? lehet lemarattam vmirő?
  • AdambanHun
    #10963
    Igen? Mesélj!
  • RoboGoD
    #10962
    A probléma másnap szokott felmerülni...
  • AdambanHun
    #10961
    és melyikőtök volt a lány?
  • papo21
    #10960
    most nemrég olyan gunshipessel repültem hogy leguttob ALIEN69 el volt ilyen orgazmus közeli élményem jol tolta német gyerek gunner voltam felvettem buddyra egyböl visszaigazolta mert igaz kicsit pityokás vok de azé a tv rocketek száltak kurva nagy pontosságal ennyi mek alukálni