16212
Battlefield 2142
  • papo21
    #10959
    nos be vagyok ba...va akaárki akármit mond t-online a tuti nekem kurv.. ritkán vannak vele ping problémák igaz ára is van no de tele vagyok
  • o0Sagem0o
    #10958
    remélem hamarosan lesz nálad is valami alternatíva a netre, mert ez így tényleg szopacs
  • RoboGoD
    #10957
    Akár driver reinst is segíthet, megpróbálni nem gáz, legfeljebb nem az volt.
  • mittudoménmi
    #10956
    nekem olyn 45 körüli
  • liquivent
    #10955
    Nekem most is 17-25 -ös pingem volt. :)
  • DwayneHicks
    #10954
    Hogy ez a ro3$ß³dt Beltáv! Felmegyek a "vadi új" PTD szerverre, hát képes voltam teljes egész 30 másodpercet játszani, amíg a Punkbuster le nem vágott magas ping érték miatt. Kész... Egyszerűen minden este!! 17:00 után belassul, és kb. éjfélig úgy is marad. Király! Akkor játszik mindenki ugyebár...Boldog vagyok!
  • AdambanHun
    #10953
    A single playert kipróbáltam, az tetszett. A multiplayerhez persze nem volt kódom, úgyhogy azt nem tudom, milyen.
  • DwayneHicks
    #10952
    Rosszabb esetben kontakt, jobb esetben csak túlmelegedéssel állunk szemben... vizslasd meg h milyen hőfokon megy (kézzel is!), meg esetleg vedd le a ház oldalát (ha egyáltalán fel van téve). Ha így nem csinálja akkor megvan a hiba forrása...
  • pIIrash
    #10951
    Most nem csinálja! :)
  • DwayneHicks
    #10950
    2D-ben is csinálja pIIrash? Mondjuk Videók alatt? Mert ha igen akkor tényleg VGA mem hiba...
    Ha csak 3D-ben jelentkezik, akkor egy kicsit nagyobb a spektrum amivel hiba lehet...
  • liquivent
    #10949
    Örömmel értesítek mindenkit, hogy miután bakakált a ranked szerverünk (magas pingek és laggolás). Most béreltünk egy újat, amin már simán lehet játszani. Garantált alacsony ping. (nekem 16-os. )
    Szeretettel várunk mindenkit a hungarian 1st ranked SE -n.
    Ip címe: 80.64.134.74:16567
  • o0Sagem0o
    #10948
    ne szivass..nem most vetted nemrég a kártyát? Medicezd meg gyorsan a kártyád mer szükségünk ban a késedre:D
  • PartyService
    #10947
    De mért nem próbálod ki a játékokat mielőtt megveszed?
  • Twetr0x
    #10946
    Portal? :P
    Nekem amikor kezdett meghalni, akkor CS-ben az office-on összekeveredtek a textúrák :D
  • mittudoménmi
    #10945
    megoldottam

    egyszerűen lejjebb vettem a felbontást.



  • Enosh Chan
    #10944
    anyhaaaad dimenzio kapuk :OOOO
  • pIIrash
    #10943
    Asszem meghalt a vidkari memória! :((( 2142-ben is csinálja.
  • H2
    #10942
    Innen Battlefield 2142 ide Software Updates: Download és ott a PBSetup
  • H2
    #10941
    Nem baj, a fémdoboz miatt érdemes volt! Meg ha kijön "anagyjavítópatch" 1-2 héten belül akkor lehet jobb lesz az élmény, de eddig gyenge. 5perc mire bepakolod a cuccaidat aztán bolyongsz a dzsungelben még 5 percet és akkor jön az első majom aki jobbra-balra ugrálva lelő és kezdheted előröl!
  • mittudoménmi
    #10940
    egy perc se telt és kidobott.

    39 es volt a szerver pingje

    szóval van egy egynapos BF2142 ELADÓ
  • kBagyula #10939
    Semmi extra:
    MSI K9N SLI ultra; 6000+ X2; 2Gb 800MHz DDRII; 8600GT 256MB +a sallangok,
    A BF22142 60FPS-el elszaladgál rajta úgy, hogy minden fullon van, bár még csak 32 fős szervereken toltam 1-2 órácskát azóta.

    Saja meghótt az ótóm és azt csinálgatom több kevesebb sikerrel, de ilyen hidegben garázs nélkül lassan haladok és úúúútálok buszozni... :(
  • AdambanHun
    #10938
    A CoD4-em meg eladó...
  • AdambanHun
    #10937
    'azzeg, most szólsz?! Én meg 10 perce megvettem a Crysis Special Editiont...
  • mittudoménmi
    #10936
    hol frissítem a punkbustert??
    tudom lámer kérdés...
  • mittudoménmi
    #10935
    frissítek egy punkbustert, aztán kipróbálom.
    Az automatikus frissítéseket most kapcsoltam ki.
    meglám.
  • H2
    #10934
    Punkbustert kell csak frissíteni! A végigpatchelés meg felesleges, game install útán 1.40 pö%# azt csá!

    Crysis meg hát nem is tudom... Még a szingli se dobott fel, igaz volt mellette cod4 multi, úhogy inkább azt toltam pár napig.
  • Twetr0x
    #10933
    Biztos nem a patchek miatt van a probléma. Én is felraktam, rá az 1.40-et, aztán már mentem Tampa-ra DALolni :P
  • PartyService
    #10932
    A daemon button kell neked és .NET 2.0!
    És ugye az ip az nem a szerver ip amin a játék fut? Mert az 2 kül. dolog...
    ennyi ha így se megy passsz
  • AdambanHun
    #10931
    ok
  • F1rstK1ng
    #10930
    Mindenképp, qrvajó a multrész
    Faxa kis magyar klán lesz itt is :) Sajna HTWből csak páran vették meg, de 6v6 8v8 mindenképp ütős lesz benne warokon.
    Vedd meg azt gyere ^^ x)
  • czky
    #10929
    Milyen gépet vettél?
  • AdambanHun
    #10928
    Érdemes? Már ami a multiplayert illeti..
  • kBagyula #10927
    King mester!

    Légyszi add már meg priviben a belépő acc+pass-t a TS-re, mert mióta új vasam van nem tudok felmenni, ugyanis b@szt*m elmenteni a TS paramétereket. :(
    Ki kéne már próbálni a vasamat a 2142 alatt.
  • papo21
    #10926
    nálam semmi nem fut ha jáccok msn meg ilyen szarságokat ell kell felejteni, 2 giga ram minimum kell a gamehez nekem is csak 1 van ezért van mindig hogy kör elején mindenki jáccik azt én még csak akkor joinolok.
  • mittudoménmi
    #10925
    Igen, kellene egy új videokártya és még 1G ram, tény. Amúgy is terveztem.
    Processzor viszont maradni fog. s775ben csak kevés olyan van ami jobb ( egy ) és megfizethető. legalábbis ahol be tudom cserélni.

    A fő gond akkor is az, hogy kidob.

    BF2nék akkor bobálta ki a népet, ha nagyon laggolt és nagy volt a ping. Itt nem igazán talasztaltam.. hacsak nincs ping korlát megszabva, mert akkor elég egy nagyobb ugrás aztán kész, de akkor általában repült az egész társaság..
  • JohnnySmith
    #10924
    Ha megy rajta játszhatóan akkor nem szóltam! Semmi gond a konfiggal csak BF2 vagy 2142 nem a legoptimálisabb.
  • mittudoménmi
    #10923
    És milyeneken?
    Had legyen egy kis kisebbségi komplexusom.. :)
  • JohnnySmith
    #10922
    Persze nem ez... csak igy hirtelen megláttam a konfigot és tudom hogy nagyjából milyen gépeken játszanak a többiek.
  • mittudoménmi
    #10921
    Teljesen jól megy, még multiban is 1024*768 mellett is.
    Persze lehetne jobb is, de ez lehet ok arra, hogy kidob?
  • czky
    #10920
    A procid miatt tuti akadni fog a játék a nagyobb titán szervereken. Leginkább a titánon és annak környékén.