16212
Battlefield 2142
  • preti96
    #11319
    Na jo tudom hogy hülye egy kérdés volt de hogy lehet tovább jutni mert még nincs olyan pályám ahol a cirkáló ellen lehet lenni
  • Nyolan
    #11318
    Nem szokott valaki hajnal 4-5 fele gyakni? Én általában akkor vagyok fent, viszont -nem meglepő módon- én vagyok az egyetlen magyar. De ha esetleg lenne még egy olyan korán kelő vagy későn fekvő mint én, szívesen felvenném a buddyra.
  • Carlos HUN
    #11317
    Boldog karácsonyt Mindenkinek!

    vasárnap hajnalban utazok rokonokhoz az államokba mindenkinek minden jót aztán karácsonykor csak mértékel :D:D
  • nikopeti
    #11316
    öööö Aszem akkor kapsz ujjakat,ha a Northen Strike-al tolod! Nekem is hiányzik 2-3 demivel nemigazán tolom a kieget igy nemiskapok semmit!! :( Nemtudom a ponthatárokat a Northenes unlockokhoz...
  • nikopeti
    #11315
    Na jo játékot mindenkinek!!! Én megyek és megpróbálok nyerni egy csatát az alkohol ellen!! :D Ha nemsikerül jövök bf-ezni kicsit kevesebb eséllyel!!! :D
  • nikopeti
    #11314
    Egy biztos,ha van egy jo squad az eltudja dönteni a meccset!! :)
  • nikopeti
    #11313
    Fenyőfát negyujtogassatok!!! Nemakarok dolgozni!! :D
  • Jim Morrison
    #11312
    Biz kérdés volt, ha hiszed, ha nem. Élmény és csapatmunka akkor is megvan amikor vadidegenekkel játszok, akkor ha már tapasztaltabbak tudják, hogy ez lényeges. Te melyik klán tagja vagy?
  • reaper4
    #11311
    lol :D.játék élmény+csapatmunka (jobb esetben), de ez most komoly kérdés volt?
  • Jim Morrison
    #11310
    Szerintetek jó golog klánban lenni? Ha, igen miért?
  • Jim Morrison
    #11309
    2 fegyver még messze van!! a Clarc 15b shotgun is sajna...
  • Jim Morrison
    #11308
    Utána sincs?
  • reaper4
    #11307
    sajna nincs, mer ez 1 szaaar.
  • Jim Morrison
    #11306
    Miután megkaptátok...
  • Jim Morrison
    #11305
    Ti a Commissar Silver-rankot megkaptátok kaptatok UNLOCK-ot? Mert én nem...
  • Jim Morrison
    #11304
  • preti96
    #11303
  • pityu1973
    #11302
  • Enosh Chan
    #11301
  • preti96
    #11300
    van ennek a játéknak valamiféle karierje vagy valami?
  • pityu1973
    #11299
    Sok Bejglit mindenkinek, aztán me telihassal rohangálni a harcmezőn!

    Ténylek nem jött ki valami karácsonyi verzió? Mondjuk télapokra meg rénszarvasokra és angyalkákra vadászós szaloncukordobálós csillagszórós fenyőfafelgyújtós sütöben pulykaodaégetős bejglivel kardozós...........elfogytak az ötleteim verziós változat?......................esetleg.
  • pityu1973
    #11298
    Mondtam hozd be januárban megnézzük mit tehetünk, lehetőleg ne piszkáld mert lehet hogy visszatudjuk menteni, de ez nem 100 %!
  • Enosh Chan
    #11297
  • AdambanHun
    #11296
    Elkeseredettségemben focizni kezdtem egy leeresztett bőrlabdával az irodám open space-ében. Személyi sérülés nem történt - az anyagi kár jelentős...
  • AdambanHun
    #11295
    Ez nem vicces. 4 Gbyte Snoop Dogg zeném semmisült meg. Ráadásul most a szabadnapok alatt, amikor lenne időm játszani, nem tudok. Sírni tudnék.
  • pityu1973
    #11294
    Hát mit tettél vele? Még erre sem tudsz vigyázni! Hozd be legarozzuk.
    Kapsz egy quartz játékot helyette :)
  • AdambanHun
    #11293
    Pityu! Meghalt a hard diskem. Mit adtál el nekem???
  • zee21
    #11292
    jah csak nehogy beszopjátok waron(érted bunizni akarol nyomod a "Maximum Strenght" azt nem megy :D)
  • F1rstK1ng
    #11291
    Gyere és behúzlak, de mi mostanában már csak Crysis-t toljuk war szinten.
  • kBagyula #11290
    B34, King. :D Megvan a TS, csak nemtudok a kiba szobába bemenni. :) Itt a "szünet" lenne időm nyomulni erre nincs kivel. :(
  • RoboGoD
    #11289
    Mivel itt mindenkinek eredetije van, nem tudjuk honnan lehet lopottat szerezni. Nem bántani akarlak, nálam is megfordulnak torrentes lomok, de a BF sorozat megéri az árát. Főleg most, hogy a Tesóban 7500Ft.
  • Twetr0x
    #11288
    Ha tudod, hogy no warez, akkor meg minek kérdezed meg?!
  • Carlos HUN
    #11287
    szed le demot sgről és irány a bolt vagy kedved szerint választot szupermarket....
  • preti96
    #11286
    Bocs tudom hogy no warez de honan lehet letölteni?
  • Carlos HUN
    #11285
    Aha mostmár toom te voltál fent egyik éjjel lsf szerverén mondom ki ez a hentes gyerek :D:D

    me én mindig lsf szerverén játszok hajnalban ha ráérek
  • hentes77
    #11284
    csak mégis jo másokkal nyomulni egy szerveren
  • Carlos HUN
    #11283
  • Carlos HUN
    #11282
    hallod magadnak is kitod verni ahhoz nem kel segitség biztos nem meri beírni mi a baj XD
  • Jim Morrison
    #11281
    Kérdezz nyugodtan. Miben kéne segíteni?
  • AdambanHun
    #11280
    Meghót a gépem...