16212
Battlefield 2142
  • Supersix
    #11279
    Miben?
  • muvezetoHUN
    #11278
    sziasztok.
    segítség kellene...
    valaki?
  • F1rstK1ng
    #11277
    hi
  • kBagyula #11276
    Szasz Hentes, Ansell meg Többiek!4
  • pityu1973
    #11275
    Henteléshez clant ne igazán keress mert az nem oda való! Az sajna magányosan lehet csak én is csak akkor tudok .
    De én álltalában péntek éjféltől hajnali 3-ig és szombat ugyan ebben időpontban szoktam ezzel a tevékenységgel foglalatoskodni .
    Tarthatunk ilyenkor RDX partikat ha gondolod .
  • hendrichharcos
    #11274
    ez
  • AdambanHun
    #11273
    HTW reloaded van vagy mi...
  • liquivent
    #11272
    Ne viccelj... :P
  • frenkibende
    #11271
    ...jól hentel a srác...tegnap eset kb 10x hentelt engem...mentem is inkább road killezni suezre
  • hentes77
    #11270
    Clant keresek ahol lehet jokat hentelni
  • Nyolan
    #11269
    Szerintetek sok csíter van a bf-en? És ezeket nem lehet kiiktatni valahogy? Egyszer engem is néztek csíternek. Amikor konkveszt mapon 40/1 volt az arányom. Meg értem, miért. :D
  • o0Sagem0o
    #11268
    ha már itt tartunk a Te "lassító" cheated is baromi ütős, tutira nem találsz el soha, ha épp bekapcsoltad :D
  • Enosh Chan
    #11267
    x))
  • zee21
    #11266
    cheaterezésre nem lenne max fraglopásra XD
  • RoboGoD
    #11265
    Persze, hogy kikapcsolhatja, de éppen ezért kell, hogy akkor más is jelen legyen, aki látja, hogy úgy is überfasza, vagy csak alázza mindenki...
  • Enosh Chan
    #11264
    Pedig lenne ra okod :D:D
  • Twetr0x
    #11263
    :DDDD
  • zee21
    #11262
    meg én is szivathatom :D ilyen privát jogosulás :D btw attol még hogy felveszi frapsel nem bizonyit semmit max annyit hogy fraps idejére kikacspolta a cheatet azt kb ennyi........ de nem cheaterezünk csak szivatjuk az ilyen Pro arcokat XD
    pl látod Enos-t nem cheaterezzük :D
  • RoboGoD
    #11261
    Ha nem veszi fel, akkor is bukta. Én nem K1nget bántom, csak nem tom ki emléxik rá, hogy volt egy ODIN nevű csávó a BF2-ben, és mindenki istenkirálynak mondta, még a TV-ben is volt, pedig simán lelőtt bárkit, anélkül, hogy felé fordult volna, stb... Tehát cheaterek vannak, voltak, lesznek, és persze jó nagy barmok, mert oda a játékélmény. Amiért én írtam, az az, hogy így lehetősége van megvédeni magát mindenkinek. Már ha komoly a lecsíterezés. Gyamoltalannak: beléd is :D
  • Enosh Chan
    #11260
    RoboGoD-nak :P
  • Carlos HUN
    #11259
    Most ezt kinak irtad? mert én kurvára nem mondtam senkire hogy cheater.
  • PartyService
    #11258
    lol king nem cheater csak ansellal szivatjuk és nekünk szabad mert htwsek vagyunk:)
  • Carlos HUN
    #11257
    Ja csak szerinted majd felis fogja venni?
    én bármikor használhatnék aimbotot minden faszságot de tönkrevágja szerintem teljesen a játék élményét azok chetelnek akik bénák ennyi
  • RoboGoD
    #11256
    Mijazisten vanittmámegin? Milyez a cheaterezés? Mellesleg, akit megvádolnak, könnyen bizonyíthat. Felrak egy FRAPS-t, amivel felveszi a saját gépén a játékát egy megadott napon és időtartamban (pl 8-9) a magyar szerveren, ahol a megvádolók is játszanak, és a felvett anyagot közzéteszi. Ha nem látszik semmi csalás az ő felvételén, és ugyanolyan jól játszik, akkor többé soha senki nem vádolhatja meg. Ennyi.
  • czky
    #11255
  • Zsolesz0721
    #11254
    Hello! Azt akarom kérdezni, hogy lehet játszani neten a tört verzióval?
  • AdambanHun
    #11253
  • zee21
    #11252
    a faszt ne hazudj...
  • F1rstK1ng
    #11251
    de
  • liquivent
    #11250
    Válasz ment...
  • A Bohoc
    #11249
    Szia..Irtam privátba
  • liquivent
    #11248
    jelen. Mondhatod, amennyiben szimpatikus vagyok.
  • zee21
    #11247
    lol sagem :D hát igen K1ng nem megy most az aim :(
    killstreakem: 16(nocomment) de akárki feljön CQ-ra bealázom az arcát :D kivéve az ilyen Sagem-K1ng féle cheater lámákat....
  • o0Sagem0o
    #11246
    hi, a honlapjuk fórumán elég könnyen tudsz magadnak lőni egy szimpatikus PTD tagot :))
  • A Bohoc
    #11245
    Sziasztok...Bocsánat a zavarásért!

    Egy PTD klán tagot keresnék fontos lenne velük beszélnem.......

    Köszönöm
  • AdambanHun
    #11244
    Na, most magyarázkodhattok 'azzeg.
  • hendrichharcos
    #11243
    Mért a K1NG nem játszott becsületesen??????????
  • PartyService
    #11242
    Szedd le crysist meg cod4et és menni fog! De lehet h télleg az autoaimmel lesz baj ^^
  • zsuskoo
    #11241
    meginn beszart a MS
  • czky
    #11240