16212
Battlefield 2142
  • czky
    #11721
    Tegnap még nekem is vistám volt, és a hétvégén nekem is ezt irogatta. Azt csináltam amit te, meg restartoltam, meg vártam egy ideig oszt magától jó lett.
  • Carlos HUN
    #11720
    Windows Vista 64 bit punkbuster hiba pb leszedése ujrarakása mindent probáltam valaki valami tanács?

  • Twetr0x
    #11719
    analóg modemes
  • Twetr0x
    #11718
    én vagyok az utolsó modemes felhasználó

    (viccet félrerakva: nagyon sok tab volt egyszerre megnyitva firefoxon és hirtelen minden iszonyúan belassult)
  • czky
    #11717
    Analóg modem vs BF2142? Hát nem tudom, hogy fér őssze a két dolog!
  • RoboGoD
    #11716
    Így kell megszabadulni az analóg modemes fórumozóktól.
  • o0Sagem0o
    #11715
    csak 1,4 MB maradjmá :D:D
  • Supersix
    #11714
    Hát ja úgy tűnik sorry legközelebb nem fordul elő
  • Supersix
    #11713
    1.5ös peccs és az új Gunship kamuflázs!
  • Twetr0x
    #11712
    Komolyan képes voltál bmp-t feltölteni egy fórumba? :(
  • Supersix
    #11711
  • papo21
    #11710
  • Twetr0x
    #11709
    nem, de akkor nem mész sokra a játékkal... (muszáj meg pontosjé....)
  • gyikka
    #11708
    Csá!
    Én ma raktam fel a gammát. Muszály bereggelni az elején?
  • AvPPrimo
    #11707
    de letezik olyan hogy egy servernel csak a kulfoldi elerest terheled, de nem hiszem hogy ilyen tortent volna...
  • RoboGoD
    #11706
    Esetleg valami szerver oldali cheat? Egy 3-4mp lag, ha jókor jön, és főleg, ha csak az egyik csapatnak?
    Normál esetben egy szerveren ha LAG van, akkor mindenkinek LAG van, nem?
  • AvPPrimo
    #11705
    a legjobb az egeszben hogy elotte megvertuk gyakwar-on az angolokat akik a 2. legeselyesebbek, akik tegnap este megvertek a legeselyesebbet (orosz) gyakwar-on.
  • AvPPrimo
    #11704
    a lag ugy nezett ki, hogy: jatszol semmi gond aztan egyszer csak 3-4mp-ig all a kep. ezalatt lelottek a fel csapatot... ezzel nem tudsz mit kezdeni, foleg mivel stabil 50-60kozotti pingunk volt. a nagy pinget meg tudod screenelni, de ezt seh sem tudod reportolni... :(
  • RoboGoD
    #11703
    Óvjátok meg a meccset LAG miatt. Utólag. Ha valaki teszteli a szervert, akkor biztos megint laggos lesz.
  • liquivent
    #11702
    a weblapunkon van egy-két hasznos tanács punkbusterrel kapcsolatban is...
    http://ptdclan.extra.hu
  • AvPPrimo
    #11701
    megvolt a meccs az ITALY ellen:
    1. map, fall of berlin: extreme lagos volt a serveruk, de jo volt a ping admint nem kaptunk ugyh szopi.
    (ITA-HUN): védő158-0, 98-75támadó.
    2.map, verdun: sajat server (biztato 20-30-as ping, lagmentes)
    (ITA-HUN): 0-140(PAC), (PAC)130-0
    PAC: gyonyoru jatek, 3pont megvan, vedes megvan...
    EU: 1.zaszlo megvan, 2. is, vedekezunk 5percig majd adodik lehetoseg tamadni ,megyunk hogy biztos nyerjunk, nem jott ossze. :( vszinuleg leadert valtottak es behuztak a kozepet.... szep lassu leepules. :(
    rov.en ennyi meglehetet volna, de nem lett.
    merges es faradt vok, ugyh ennyit irok csak. ha van kerdes valaszolok?
    jovohet franciak camp-tunis, tunis hozhato. camp unlucky mert franciak szinte csak campen jatszhatnak es nagyon jok... majd meglatjuk!
  • LegionerJack
    #11700
    Szép estét mindenkinek!
    Tud valaki segíteni? Ujra raktam a játékot,és most szenvedek a pb-vel.Letöltöm a frissitést,ahogy kell....stb.Most: restriction: "....service communication failure:PnkBstrA.exe" Mi a teendő?
    Köszi előre is!
  • MattX
    #11699
    Eredeti eladó! Privát üzenetben érdeklödni lehet!
  • czky
    #11698
    Nincs tűzfalam.
  • peti94
    #11697
    oké
    az lehet
  • Twetr0x
    #11696
    tűzfal?
  • czky
    #11695
    Állandóan kibasz a Punkbuster IGNORING QUERIES v mi a francra hivatkozva. Ez mi a franctól lehet? Fel van frissítve a PB!
  • czky
    #11694
    Telepítsd fel újra a 2142 és utánna a patch-et! Így tuti jónak kell lennie.
  • peti94
    #11693
    má kez idegesíteni ez ... hogy azt írja a patcher hogy cant find install folder for bf2142 mikor oda be van másolva
  • peti94
    #11692
    na hosszas keresgélés után találtam egy olyan sp verziót ami működik 1.4 en és most a patchet me azt szedem lefele és remélem már ezzel a patch nem fog vacakolni
  • MattX
    #11691
    Ha valakit érdekel eredeti, akkor itt van egy eladó!:) Irjatok privit ha kell!
  • peti94
    #11690
    singleplayer mod mert még csak most szereztem emg a gamét és ki akarom prbozni mielőtt megveszem
  • H2
    #11689
    Melyik MOD van meg?
  • peti94
    #11688
    és ugyanazt írja
  • peti94
    #11687
    a játék könyvtárába van téve a patch
  • peti94
    #11686
    de nekem 1.2 kéne mert van 1 módom amihez az kell és a játék könyvtárába van téve
  • H2
    #11685
    Hm... Na szóval, az aktuális patch 1.40 - ezt már kezdheted is szedni! Ha nem az alapértelmezett könyvtárba raktad a játékot akkor a patch-t is oda kell tenni (kiválasztani előtte)
    Ennyi
  • peti94
    #11684
    sziasztok
    gondolom elég hülye kérdés meg csak én lehet ilyen low na mind 1 rátérek a tárgyra fel van téve a bf2142 és leszedtem az 1.2 es patchet
    indítom a telepítést kiválasztom a nyelvet elkezd tölteni és kiírja hogy :cant find install folder for battlefield 2142
    megoldás ??
  • Twetr0x
    #11683
    ki volt írva a fórumra
  • reKKadam
    #11682
    Twetr0x, hogy Te miket tudsz !! Köszönom szépen.