16212
Battlefield 2142
  • Carlos HUN
    #11761
    faszom megyek a picsbe fel játszani nőbánatokra már csak a bf2142 a gyógyir... XDXD
  • RoboGoD
    #11760
    Ha volna a dologban valami rendszer, akkor valahol szerepelhetne a "menetrend". Amúgy:
  • liquivent
    #11759
    Ja, majd elfelejtettem, végre mi is regisztráltunk domain-t.
    A weblapunk új címe: http://ptdclan.hu .
    Megújult design-al és kibővült tartalommal várunk minden kedves látogatót.
    És ha m ár ott jártok, írjatok kritikát vagy dícséretet a lapról a vadi új vendégkönyvünkbe.... kellemes szórakozást vagy éppen informálódást.
  • liquivent
    #11758
    Néha szokott futni conquest vagy assault lines is a szerverünkön.
    Valamelyik este át volt állítva conquest only-ra. egyik hétvégén pedig assault lines ment. Sajnos nem tudom, vagyis nem merem állítgatni a pályák listáját, mert annak a bizonyos 2142cc admin programnak az a része (a pálya állítgatós) igen instabil és a legkisebb hiba folytán összeomlik a szerver.
    Olyankor csak szerver reinstallt lehet és erre nincs időm-türelmem.
    Ezért van úgy csinálva, hogy van egy Titán profil, van egy Conquest profil, egy Northern Strike (AL+Titan) és egy War profil.
    Ha van rá igény, egy-egy napra szívesen átállítjuk, de akkor gyertek is játszani... Csak azt kell kitalálni, hogy melyik fusson...
  • RoboGoD
    #11757
    Néha nekem is csömöröm van a Sueztől, mert minden csapból az folyik. De nekem bármi jó, csak legyen kicsit változatosabb. Esetleg 1 plusz pálya, ami hetente változik? Így a jogos ragaszkodás is megmaradna és a "vendégek" is örülhetnének.
  • zee21
    #11756
    Magyar Hadsereg! Mi történt vasárnap? Franciákat elgyaptátok vagy fordítva??
  • Carlos HUN
    #11755
    Jah amugy ptd srácok egy conquestet nem tudtok futatni titan mapok melett?

    nem árt egy kis változatoság :)
  • Supersix
    #11754
    Ismerős :) Engem sem szeretnek csak mert jól lövök Gunshipbe?! :) Nem egyszer kibasztak mert Slowhand[HUN] kollégával éppen a szarabb oldalon voltunk ahol egyetlen szerver tulaj klántag sem volt és durván megfordítjuk a játékukat hát ilyenkor megy a ban ezerrel szal ez van el kell sajnos tűrnünk ezt a sok buzerátort!
  • czky
    #11753
    Haljanak meg az ilyen számalmas, mocskos, köcsög szarháziak!
  • Carlos HUN
    #11752
    télleg?

    nekem már anyira fáj a torkom hogy csak ez segitet :D
  • Twetr0x
    #11751
    méztúladagolásban meghalni ősi román szokás
  • Carlos HUN
    #11750
    Mindenhol ezt csinálják mindent megengednek maguknak azokon a servereken amik a sajátjuk nem menjé fel kisköcsög klános serverekre és nem banolnak ki de sztem sokat nem vesztetél!

    ezt egy méztuladagolás közben írtam le :D ha nem lenék ,hirekben látjátok gyerek meghalt méz tuladagolásban mert beteg voltt:D

  • pIIrash
    #11749
    Na asszem most ment el a kedvem a játéktól véglegesen.
    Ennyi b*d*s f*ssziv* k*cs*g b*z*t én még az életemben nem láttam.

    Tegnap bannoltak a N3XT b*zi szerverről, mert beleültem fél perce a walkerbe ( ez fontos ).
    Egy fél embert, annyit nem öltem, csak előre mentem az EU basetől, mert nem volt kedvem gyalogolni. Miért BAN??
    Na mind. Írtam egy levelet az nekik, hogy ne már. Erre le is vették.
    Most bemegyek. Már betöltéskor a szerver lógón 3 nagy ikon hírdeti, hogy NO RDX, NO WALKER, NO BASERAPE.
    Oké.
    5 perc telt el. Tsávó az ellenségtől bejön a bázisra. Beszáll a walkerbe. Megáll középen és mindenkit aki épp megjelenik. Már kétszer lelő. Persze nem csak engem. Elküldöm a büdös kurva anyjába.
    Mondom már indítok egy votekicket, mert a két fő szabályt is sérti és N3XT-es is volt a szerveren. Erre kibasznak engem BAN-al, mert a gyerek ellen votekicket indítottam. Gyönyörű mi?

  • RoboGoD
    #11748
    Természetesen. És megéri...
  • Bally
    #11747
    Hali!Hogy tudj multizni ahhozt kell eredeti játék?
  • MattX
    #11746
    Ha valakit érdekelne eredeti akkoe írjon privátot! Itt van eladó!
  • liquivent
    #11745
    H2Z! Sziro mondta, hogy kerestél valamelyik este....a weblapunkon megtalálsz messengeren...mert nem mindig játszok.
  • RoboGoD
    #11744
    Nemrég láttam, hogy ilyenért kickeltek vkit.
  • Jim Morrison
    #11743
    Winxp 64bitem van és hidd el nem olyan jó... rengeteg jó program nem fut rajta és az SCCT sem.
  • spacecrony
    #11742
    Nem igazán értem mire célzol.
  • Carlos HUN
    #11741
    jaja xp64 bit jo lenne de kéne magyar mui mert öszeférhetetlenség lenne nagyon sok dologal :)
  • Carlos HUN
    #11740
    hello!

    olyanod nincs amivel szinesé lehet tenn ia nevet , vagy még mindig berág rá apunkbuster?
  • RoboGoD
    #11739
    Én sem vagyok fiatalabb...
  • spacecrony
    #11738
    Öreganyámhoz képest fiatal vagyok. Nekem még van kedvem játszani, annak ellenére, hogy úgy szét lőttétek már a valagamat, hogy hat lyukon szelelek.
  • papo21
    #11737
    hhuuu azt hittem fiatalabb vagy:)) az a baj hogy mostanság ell ment a kedvem a játéktol:((
  • spacecrony
    #11736
    Erre jártam, gondoltam bekukkantok.
  • papo21
    #11735
    hello téged is lehet erre látni
  • spacecrony
    #11734
    Szevasztok harcosok !
    Egy kis érdekesség homokórázás ellen : animated cursor - remélem működik.
  • RoboGoD
    #11733
    Pedig jó téma volt.
  • Twetr0x
    #11732
    akkor ezt meg is beszéltük
  • RoboGoD
    #11731
    Valóban kicsi a valószínűsége, hogy előfordul itt egy analóg modemes emberke, habár én néztem már rá mobilról is erre a fórumra. Amúgy nekem sem gond a nagy kép.
  • czky
    #11730
    Az a lényeg.
  • Twetr0x
    #11729
    nem akkora probléma ha nincs megnyitva 15+ tab. kicsit homokórázott a gép, de megoldotta.
  • czky
    #11728
    Én arra céloztam, hogy általában ebbe a topikba olyanok járnak, akiknek megvan a 2142, ami feltételezi, hogy nem analóg modemmel játszanak (elég érdekes volna), így nem akkora probléma, ha valaki bmp-ben linkel be egy képet.
    Amúgy tök igazad van a nagy kép és az analóg modem viszonyáról!
  • RoboGoD
    #11727
    Bocs, ide céloztam az előző üzit, csak félrenyomtam...
  • RoboGoD
    #11726
    Én? Mit szűrtem le? Te hoztad fel a BF2142-őt. Én csak az analóg modemet és a nagy képpel megsegített fórumot hoztam össze... Inkább én sajnálom, hogy félreérthető voltam.
  • liquivent
    #11725
    carlos öregem, nem értem mi van veled...egyfolytában azt a kva titán pajzsot lövöd, oszt laggol a szerver tőle. Nem szeretnék kikelni magamból, de hidd el nem sok hiányzik hozzá. Nehéz visszafognom magam, hogy ne mondjak cifrábbakat.
    Azt mikor szól az ember, akkor még megkérded miért, meg mi a baj, meghogy jó vagy mit írtál vissza...
  • H2
    #11724
    64bites vista alatt a crysis is pb hibára hivatkozik, ha a 4gb miatt kell akkor inkább xp x64-el érdemes próbálkozni
  • czky
    #11723
    Hát sajnálom, ha te ezt szűrted le...
  • RoboGoD
    #11722
    Miért? Csak az fórumozhat, akinek van BF2142-je?